Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο Λεμονής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα julio_the_impaler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Αρίων αν και δε σε έχω παρακολουθήσει στα posts σου, τα συγχαρητήριά μου. Να και ένας λογικός ειλικρινής αλλόθρησκος.
 

Επισκέπτης
Αρίων αν και δε σε έχω παρακολουθήσει στα posts σου, τα συγχαρητήριά μου. Να και ένας λογικός ειλικρινής αλλόθρησκος.
φίλε τα καλά να λέγονται οι διεθνείς διακρίσεις πάνω απ όλα ανεβάζουν την αξιοπιστία της χώρας μας στο εξωτερικό.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
αμφιβάλλω πάρα πολύ αν θα μείνει για να κάνει παρέλαση ο Λεμονής με τον Ολυμπιακό...ενώ έχει την τιμή να διαχειρίζεται ένα από τα καλύτερα ρόστερ..ποτέ άλλοτε προπονητές δεν είχαν τόσους πολλούς και καλούς παίκτες..και όσο να είναι έχουν περάσει πολλοί από τον Ολυμπιακό..αφού δεν κάνει το παιδάκι..έκανε μια αλλαγή στο 80 κοντά..αυτός έφτιαγε για το σημερινό παιχνίδι..κανένας άλλος...του την είπε και εμμέσως ο Ίβιτς..οι μέρες της αφθονίας του είναι μετρημένες...(για όποιον θέλει να χάσει λεφτά θα έβαζα συντελεστή 0.80 για να φύγει ο Λεμονής κάποια στιγμή φέτος και 0.50 ότι δε θα βγάλει παρέλαση...28η Οκτωβρίου εννοώ ε...!!!)

Τελικά ''έπεσες'' έξω....άλλος έφυγε και δεν πρόλαβε την...25η Μαρτίου....
ΥΓ--->Τελικά πότε φεύγει???Πρίν ή μετά τους αγώνες για τους 16 του Champions League?????
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ο Λεμονης βλεπω να φευγει μετα την παρελαση που θα καθιερωθει σαν Εθνικη επαιτιος οταν θα σηκωσουμε το τσου λου :)
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ο Λεμονης βλεπω να φευγει μετα την παρελαση που θα καθιερωθει σαν Εθνικη επαιτιος οταν θα σηκωσουμε το τσου λου :)
Βέβαια....εδώ έχουμε ήδη δύο με τις 2 εκτός έδρας νίκες.....κάτσε γιατί ακολουθεί και άλλος......
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μια παρέλαση έξω πέσατε παιδιά... :2funny:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
οπως και να χεδι φετος θα φυγει πριν απο καποια παρελαση..τωρα 25η ειναι 28η ειναι ,ενα σιγουρο οτι χριστουγεννα δεν κανει με τιποτα!
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Δεν κάνει ο άνθρωπος και όσο και να τον σπρώχνουν οι Δμοσιογράφοι , θα φύγει πριν την παρέλαση του Μαρτίου.
Είναι άσχετος από διαχείρηση υψηλού επιπέδου αγώνων και αυτό φάνηκε με την Τσέλσι. Η επιλογή να αφήσει έξω παίχτες που ξέρουν μπάλλα (Μπελούτσι, Λεόναρντο), μέχρι να φάμε και το τρίτο γκολ και να ξεκινήσει με όλους τους Άμπαλους (Πάντο, Πατσατζόγλου), δείχνει την κακομοιριά του.
Από ψυχολογία, μηδέν επίσης. Το σύγχρονο ποδόσφαιρο δεν χρειάζεται σχήματα, χαρτάκια και ζωγραφιές στο χαρτί, -αλήθεια τί έγραφε ο ηλίθιος στο χαρτί μετά το 3-0? θα έπρεπε να γράψει την παραίτηση του- , αλλά χρειάζεται μετάδοση σωστής σε κάθε παιχνίδι ψυχολογίας. Ο Λεμονίτσας-Λεμονής κατάφερε το αντίθετο. Το ξέραμε ότι η Τσέλσι είναι το φαβορί, αλλά όχι και να τρέμουν οι δικοί μας στα αποδυτήρια πριν τον αγώνα.
Βρε ηλίθιε Λεμονή που με τους άλλους ηλίθιους που έχεις στο επιτελείο σου , έχετε ξεκάνει την μισή ομάδα με τραυματισμούς, σήκω ΦΥΓΕ τώρα.
Με Σόλιντ πέρυσι τουλάχιστον είχα καθαρίσει τον τίτλο ήδη και δεν έχανα βαθμούς με Εργοτέλη, Αστέρα κλπ.Και με τι παίχτες ο Σόλιντ, ( Με Οκκά, Παλτό, Μάριτς, Ανατολάκη, Καφφέ-Φραπέ και όλους που έφυγαν το καλοκαίρι).
Είναι λυπηρό την χρονιά αυτή που ο Κόκκαλης μας έφερε παιχταράδες για τα Ελληνικά δεδομένα ,(και ο Ίβιτς  επίσης άξιος),η ομάδα να παραπαίει.
Και μετά να ακούμε τις βλακείες του τύπου κάναμε καλή πορεία, μπράβο μας, επειδή αποκλείσαμε τα 2 Καφενεία, Λάτσιο και Βέρντερ.
Τόση μιζέρια πια?
Ουστ Λεμονή από εδώ...
Πρόδρε, φέρε ΙΡΟΥΡΕΤΑ (νομίζω είναι ελεύθερος).
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Δεν κάνει ο άνθρωπος και όσο και να τον σπρώχνουν οι Δμοσιογράφοι , θα φύγει πριν την παρέλαση του Μαρτίου.
Είναι άσχετος από διαχείρηση υψηλού επιπέδου αγώνων και αυτό φάνηκε με την Τσέλσι. Η επιλογή να αφήσει έξω παίχτες που ξέρουν μπάλλα (Μπελούτσι, Λεόναρντο), μέχρι να φάμε και το τρίτο γκολ και να ξεκινήσει με όλους τους Άμπαλους (Πάντο, Πατσατζόγλου), δείχνει την κακομοιριά του.
Από ψυχολογία, μηδέν επίσης. Το σύγχρονο ποδόσφαιρο δεν χρειάζεται σχήματα, χαρτάκια και ζωγραφιές στο χαρτί, -αλήθεια τί έγραφε ο ηλίθιος στο χαρτί μετά το 3-0? θα έπρεπε να γράψει την παραίτηση του- , αλλά χρειάζεται μετάδοση σωστής σε κάθε παιχνίδι ψυχολογίας. Ο Λεμονίτσας-Λεμονής κατάφερε το αντίθετο. Το ξέραμε ότι η Τσέλσι είναι το φαβορί, αλλά όχι και να τρέμουν οι δικοί μας στα αποδυτήρια πριν τον αγώνα.
Βρε ηλίθιε Λεμονή που με τους άλλους ηλίθιους που έχεις στο επιτελείο σου , έχετε ξεκάνει την μισή ομάδα με τραυματισμούς, σήκω ΦΥΓΕ τώρα.
Με Σόλιντ πέρυσι τουλάχιστον είχα καθαρίσει τον τίτλο ήδη και δεν έχανα βαθμούς με Εργοτέλη, Αστέρα κλπ.Και με τι παίχτες ο Σόλιντ, ( Με Οκκά, Παλτό, Μάριτς, Ανατολάκη, Καφφέ-Φραπέ και όλους που έφυγαν το καλοκαίρι).
Είναι λυπηρό την χρονιά αυτή που ο Κόκκαλης μας έφερε παιχταράδες για τα Ελληνικά δεδομένα ,(και ο Ίβιτς  επίσης άξιος),η ομάδα να παραπαίει.
Και μετά να ακούμε τις βλακείες του τύπου κάναμε καλή πορεία, μπράβο μας, επειδή αποκλείσαμε τα 2 Καφενεία, Λάτσιο και Βέρντερ.
Τόση μιζέρια πια?
Ουστ Λεμονή από εδώ...
Πρόδρε, φέρε ΙΡΟΥΡΕΤΑ (νομίζω είναι ελεύθερος).

Φιλε, εισαι τοσο λαθος που ειτε πλακα κανεις ειτε εισαι εντελως ασχετος.
1)Λες οτι"Είναι άσχετος από διαχείρηση υψηλού επιπέδου αγώνων και αυτό φάνηκε με την Τσέλσι".
Μαλιστα.
Προφανως δεν γνωριζεις οτι αυτος ο αγωνας ηταν ο ογδοος για το cl φετος και οτι στους προηγουμενους 6 (βγαζω τον αγωνα με την Λατσιο) τα πηγε περιφημα.Αλλα εισαι απο αυτους που θεωρουν ομαδες οπως Βερντερ,Ρεαλ ακομα και Λατσιο,καφενεια οποτε εκεινους τους αγωνες δεν τους λαμβανουμε καθολου υποψιν...

2)"Από ψυχολογία, μηδέν επίσης. Το σύγχρονο ποδόσφαιρο δεν χρειάζεται σχήματα, χαρτάκια και ζωγραφιές στο χαρτί, -αλήθεια τί έγραφε ο ηλίθιος στο χαρτί μετά το 3-0? θα έπρεπε να γράψει την παραίτηση του- , αλλά χρειάζεται μετάδοση σωστής σε κάθε παιχνίδι ψυχολογίας. Ο Λεμονίτσας-Λεμονής κατάφερε το αντίθετο."
Η Ρομα, η ομαδα που απεκλεισε φετος την Ρεαλ Μαδριτης αν δεν το γνωριζεις,περυσι εχασε 7-1 απο την Manchester United.Με την δικη σου λογικη και με προχειρους υπολογισμους,αφου για να χασουμε με μηδεν ψυχολογια 3-0 τοτε η Ρομα πρεπει να ειχε τουλαχιστον -3 ψυχολογια...
Αλλα βεβαια!
Ολοι γνωριζουν ποσο ασχετος προπονητης ειναι ο Σπαλετι(προπονητης της Ρομα)!Ειναι τοσο ασχετος,που βγηκε ο Μουρινιο και ειπε οτι ο Σπαλετι εχει κανει φοβερη δουλεια στη Ρομα...
Οσο για το οτι δεν χρειαζονται συστηματα κλπ εχεις απολυτο δικιο!Ολοι οι πραγματικα μεγαλοι προπονητες (συγκαταλεγω και εσενα σ'αυτους)πριν τους σημαντικους αγωνες ΔΕΝ αναλυουν συστηματα.Λενε ανεκδοτα!Οσο πιο πολλα τοσο πιο καλα!Αν θυμηθουν και κανενα καλο γαμησι με καμμια γκομενα ακομα καλυτερα!Εκει καταλαβαινει ο ποδοσφαιριστης τι γαμια προπονητη εχει.Ε,μετα απο αυτο, ειναι δυνατον να μην ξεσκισει τον αντιπαλο?

3)Μιλας για Σολιντ?Τι αλλο θα ακουσουμε? :headbang: :headbang:

4)Για τους τραυματισμους φταιει ο Λεμονης ή το βαρυ αγωνιστικο προγραμμα?
Απαντηση:Ο Λεμονης, γιατι σε καθε προπονηση δερνει, μαζι με τους συνεργατες του, μεχρι λιποθυμιας τους παικτες για να συνηθισουν και να αντεχουν στα σκληρα μαρκαρισματα των αντιπαλων.

5)Ο Ιρουρετα εχασε 7-3 απο την Μονακο του φοβερου και τρομερου Ακη Ζηκου!

Αντε γεια...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
3)Μιλας για Σολιντ?Τι αλλο θα ακουσουμε? :headbang: :headbang:
Πολλές και απίστευτες  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: μέχρι να τελειώσει το πρωτάθλημα.


Που τέτοια τύχη......
Μια ζωή θα μας κυνηγά η μαλακία που μας δέρνει....


Και όσοι ενδιαφέρεσται να γίνετε χαλίφηδες στην θέση του χαλίφη υπάρχει και το Championship Manager. ;) ;)
 

Επισκέπτης
και σήμερα έχει παρέλαση λες να την κάνουν του σερ Τάκης σήμερα με τον καρνάβαλο?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Yiaramis πραγματικά πιστεύω ότι θα πρέπει να είσαι από τους οπαδούς που όταν η ομάδα παέι καλά την αποθεώνεις και όταν φέρει ένα άσχημο αποτέλεσμα αρχίζεις την γιούχα!
Ειλικρινά να σε ρωτήσω κάτι? Ξέρεις ότι έπαιζες με την Chelsea?Τι ήθελες να κάνει ο Λεμονής? Να κατεβασει full επίθεση την ομάδα και να μετράει από το 25 πέντε τέρματα?
Ολοι μετά από ένα άσχημο αποτέλεσμα το παίζουμε Μετα Χρηστόν προφήτες!Και αν είχε βάλει το Μπελούτσι και το Λεόναρντο και είχαμε πάλι 3-0 μηδέν τι θα έλεγες?
Εγώ προσωπικά είμαι ικανοποιημένος από το Λεμονή γιατί από εκεί που ήμουν η χαρά των Ευρωπαικών ομάδων και οι εύκολοι πόντοι φέτος έγινα κάτι παραπάνω από υπολογίσιμός αντίπαλος!
Εριξα 6 στην Βέρντερ , 3 στην Λάτσιο και 2 μέσα στην Ρεαλ με μια απόδοση που θα την ζήλευε και η Μάντσεστερ!Ναι έφαγα 4 αλλά όσοι υγιής οπαδοί σέβονται τον εαυτό τους και δεν γουστάρουν να γίνουν ρεζίλι τότε θα δεν θα δουν το δέντρο αλλά το δασος.
Εμείς οι Ολυμπιακοί είμαστε αχάριστοι και αγνώμωνες πολλές φορές! Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει το πρωτάθλημα πια αρκεί να φτιάξω ξανά μια ομάδα που θα έχει μια σταθερή πορεία στην Ευρώπη και θα είναι κυρίαρχος στην Ελλάδα όπως ήμουν και παλιά.Αυτό όμως απαιτεί θυσίες και θυσία είναι το πρωτάθλημα.Ας είναι λοιπόν δεν με νοιάζει!Οσο για το Σόλιντ...?Σαν να σε βλέπω στην εξέδρα να τον γιουχάρεις για τέτοιο οπαδό σε βλέπω...ΤΙ σου άρεσε στην εποχή Σολιντ μόνο εσύ ξέρεις.
Πάρτε το χαμπάρι όλοι σας !!!Οι ελληνικές ομάδες στο CL μέχρι εκεί άντε και ένα γύρο ακόμα μπορούν και τίποτα παραπάνω!Οι Ελληνικές ομάδες έιναι καλές για το UEFA και είναι πιο σίγουρο ότι μπορούν να κάνουν καλύτερη πορεία εκεί παρά στο CL . Οχι ότι το UEFA είνια για τα πανηγύρια αλλά γιατί μπορείς εύκολα αν παίξεις σοβαρά να φτάσεις μέχρι τους 16.
Και μην μου πείτε καλά γιατί η Βαλένθια είναι καλύτερη που πήγε τελικό ή η Λεβερκούζεν και γενικά μην μου πείτε για ομάδες που πήγαν τελικό απέναντι σε μεγαθήρια...Γιατί Βαλένθια και Λεβερκούζεν παίζουν σε Primera Division και Bundeslinga.Ε ας φτάσουμε το επίπεδο της δικιάς μας Ligue σε αυτά τα επίπεδα και μετά μαζί σας να πετάξουμε ντομάτες στο κάθε Κόκκαλη, Λεμονή, Τζίγκερ κ.τ.λ. Και τον Λίπι να σου φέρουν στην πρώτη στραβή θα τον βγάλεις άμπαλο!
Και για να ξεκαθαρίσω δεν είμαι ικανοποιημένος από την μπάλα που παίζει στην Ελλάδα ο ΟΣΦΠ γιατί λίγο από την απόδοση του CL να έπιανε ο OSFP θα είχε τελειώσει από το πρώτο γύρο την υπόθεση!Αλλά αφήστε να δούμε τώρα που τελείωσαν οι πολλαπλές υποχρεώσεις της ομάδας και θα είναι πιο ξεκούραστοι μήπως φορτσάρουν.ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!!!!
Αν εσείς νομίζετε ότι είστε καλύτεροι τραβάτε στο Κόκκαλη για πρόσληψη!
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Φιλε, εισαι τοσο λαθος που ειτε πλακα κανεις ειτε εισαι εντελως ασχετος.
1)Λες οτι"Είναι άσχετος από διαχείρηση υψηλού επιπέδου αγώνων και αυτό φάνηκε με την Τσέλσι".
Μαλιστα.
Προφανως δεν γνωριζεις οτι αυτος ο αγωνας ηταν ο ογδοος για το cl φετος και οτι στους προηγουμενους 6 (βγαζω τον αγωνα με την Λατσιο) τα πηγε περιφημα.Αλλα εισαι απο αυτους που θεωρουν ομαδες οπως Βερντερ,Ρεαλ ακομα και Λατσιο,καφενεια οποτε εκεινους τους αγωνες δεν τους λαμβανουμε καθολου υποψιν...

2)"Από ψυχολογία, μηδέν επίσης. Το σύγχρονο ποδόσφαιρο δεν χρειάζεται σχήματα, χαρτάκια και ζωγραφιές στο χαρτί, -αλήθεια τί έγραφε ο ηλίθιος στο χαρτί μετά το 3-0? θα έπρεπε να γράψει την παραίτηση του- , αλλά χρειάζεται μετάδοση σωστής σε κάθε παιχνίδι ψυχολογίας. Ο Λεμονίτσας-Λεμονής κατάφερε το αντίθετο."
Η Ρομα, η ομαδα που απεκλεισε φετος την Ρεαλ Μαδριτης αν δεν το γνωριζεις,περυσι εχασε 7-1 απο την Manchester United.Με την δικη σου λογικη και με προχειρους υπολογισμους,αφου για να χασουμε με μηδεν ψυχολογια 3-0 τοτε η Ρομα πρεπει να ειχε τουλαχιστον -3 ψυχολογια...
Αλλα βεβαια!
Ολοι γνωριζουν ποσο ασχετος προπονητης ειναι ο Σπαλετι(προπονητης της Ρομα)!Ειναι τοσο ασχετος,που βγηκε ο Μουρινιο και ειπε οτι ο Σπαλετι εχει κανει φοβερη δουλεια στη Ρομα...
Οσο για το οτι δεν χρειαζονται συστηματα κλπ εχεις απολυτο δικιο!Ολοι οι πραγματικα μεγαλοι προπονητες (συγκαταλεγω και εσενα σ'αυτους)πριν τους σημαντικους αγωνες ΔΕΝ αναλυουν συστηματα.Λενε ανεκδοτα!Οσο πιο πολλα τοσο πιο καλα!Αν θυμηθουν και κανενα καλο γαμησι με καμμια γκομενα ακομα καλυτερα!Εκει καταλαβαινει ο ποδοσφαιριστης τι γαμια προπονητη εχει.Ε,μετα απο αυτο, ειναι δυνατον να μην ξεσκισει τον αντιπαλο?

3)Μιλας για Σολιντ?Τι αλλο θα ακουσουμε? :headbang: :headbang:

4)Για τους τραυματισμους φταιει ο Λεμονης ή το βαρυ αγωνιστικο προγραμμα?
Απαντηση:Ο Λεμονης, γιατι σε καθε προπονηση δερνει, μαζι με τους συνεργατες του, μεχρι λιποθυμιας τους παικτες για να συνηθισουν και να αντεχουν στα σκληρα μαρκαρισματα των αντιπαλων.

5)Ο Ιρουρετα εχασε 7-3 απο την Μονακο του φοβερου και τρομερου Ακη Ζηκου!

Αντε γεια...

Oύτε ο Τάκης Λεμονιάς δεν θα τα έλεγε καλύτερα.
Κοίταξε εγώ την Λάτσιο δεν την θεωρώ καφενείο, απλά είναι καφενείο. Και μόνο το γεγονός ότι ο Βασικός της τερματοφύλακας είναι ο Μπαλότα στα 50του,(γελούσα μαζί του όταν ήμουν φοιτητητής στην Ιταλία μέχρι το 98), τα λέει όλα...
Όσο για την Βέρντερ, καλά άστην αυτή.
Με Ρεάλ , είχα μια ΗΤΤΑ και μια τυχερή ΙΣΟΠΑΛΙΑ (έπρεπε να είχα χάσει).
Πάντως ο προπονηταράς σου , μου άφησε έξω την ακριβότερη μετεγραφή του Θρύλου όλων των εποχών (10εκ ευρώ) , τον Μπελούτσι.Σου θυμίζω ότι τον πήραμε για αυτά τα παιχνίδια και όχι για να παίζει με την Βέροια.
Να είμαι χαρούμενος που έχασα μόνο 3-0?Καλά που σταμάτησε η Τσέλσι. Αλλιώς το σύστημα Λεμονή "πίσω-πίσω παιδιά μην φάμε πολλά γκολ" θα είχε περαιτέρω κατάρρευση.
ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!
Δεν έχω καμμία αντιδικία μαζί σου (δεν με πειράζει που με αποκαλείς "άσχετο" και "προπονηταρά"), ίδια ομάδα είμαστε.Αλλά αυτή την ομάδα θέλω να την βλέπω ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ και όχι βρεγμένο κουνέλι αλά Λεμονής.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Συγνώμη ρε φιλαράκι είσαι εντελώς άσχετος από ποδόσφαιρο ή είσαι τόσο καλός στο ISS που βλέπεις ομάδες όπως η Βερντερ και τη Λάτσιο καφενεία
Για την Λάτσιο θα συμφωνήσω ότι άμα δεν ηταν η υπόθεση Calcio δεν θα έβγαινε CL.Αλλά δεν μπορείς να λές καφενεία ομάδες που βγαίνουν ευρώπη από πρωταθλήματα Γερμανίας και Ιταλίας.
Μήπως και η Chelsea ήταν καφενείο και τσαντίστηκες που χάσαμε με 3-0?Γιατί αν είχες την ελπίδα ότι με 0-0 εδώ θα σε άφηνε η chelsea να πάρεις αποτέλεσμα είσαι γελασμένος...
Οσο για το Μπελουτσι στοίχησε 7,5εκ € και οχι 10. και η ακριβότερη μεταγραφή του Θρύλου όλων των εποχών είναι ο Ματσιγιάουσκας στο μπάσκετ!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Έπίσης λες ότι την ομάδα την θες με τσαμπουκά...
Πως έπαιξε με Ρεαλ έξω,με Βέρντερ μέσα έξω ΄και με Λάτσιο?
Αυτή η λογική που έχουμε φουλ επίθεση και το άερα στο σύγχρονο ποδόσφαιρο δεν παίζει πια...Το σύγχρονο ποδόσφαιρο απαιτεί να φυλάγεσαι και λίγο...Δεν θα κατηγορήσω το Λεμονή για το πως κατέβηκε στο Λονδίνο, θα παραπονεθώ που όταν έχανε 2-0 στο ημίχρονο δεν έκανε αλλαγές με την έναρξη του 2ου και να βάλει μέσα Μπελούτσι και Λεονάρντο και Νούνιες και οχι Σισιτς.Αργησε πάρα πολύ
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
ΖΤΟD , καταρχήν εγώ δεν είπα ποτέ ότι μου άρεσε ο Σόλιντ.Απλά ο Τάκης κατάφερε με καλύτερο υλικό να είναι χειρότερος στην Ελλάδα από τον Σόλιντ.Επίσης νομίζω ότι την διαφορά φέτος στο CH.L. την έκαναν οι παίχτες όπως ο Γκαλέτι, Λούα-Λούα, Λεντέσμα , και φυσικά ο μέγιστος Ντάρκο Κοβάσεβιτς και όχι ο Τάκης.Μου την έχει σπάσει αφάνταστα να κινδυνεύω να χάσω και τον εδώ τίτλο από Δημούτσους, Παπαδόπουλους, Σαλπιγγίδιδες και λοιπούς ανύπαρκτους.
Φυσικά και ήμουν στην εξέδρα και μουρμούριζα και με Σόλιντ.Αλλά αυτό δεν αθωώνειτον Λεμονή.Όλοι κρίνονται. Και εμείς κρινόμαστε καθημερινά στις δουλειές μας. Κανείς δεν είναι στο απυρόβλητο και το αποτέλεσμα για τον Τάκη γράφει Τσέλσι-Ολυμπιακός 3-0.
Πάμε γερά για διπλό στη Βέροια τώρα.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Η ομάδα κάνει τον προπονητή και ο προπονητής την ομάδα....Και ο Τάκης και ο Γκαλέτι και ο Λουα Λουα και Ντάρκο έφτασαν τον Ολυμπιακό εκεί που έφτασε το CL όπως και όλοι οι παραπάνω έχουν τον ΟΣΦΠ σε αυτή τη θέση. οι ευθύνες ανήκουν σε όλους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom