Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο Λεμονής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα julio_the_impaler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Τον έχουν κάλεσει ως αξιωματικό να παρελάσει? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Έπίσης λες ότι την ομάδα την θες με τσαμπουκά...
Πως έπαιξε με Ρεαλ έξω,με Βέρντερ μέσα έξω ΄και με Λάτσιο?
Αυτή η λογική που έχουμε φουλ επίθεση και το άερα στο σύγχρονο ποδόσφαιρο δεν παίζει πια...Το σύγχρονο ποδόσφαιρο απαιτεί να φυλάγεσαι και λίγο...Δεν θα κατηγορήσω το Λεμονή για το πως κατέβηκε στο Λονδίνο, θα παραπονεθώ που όταν έχανε 2-0 στο ημίχρονο δεν έκανε αλλαγές με την έναρξη του 2ου και να βάλει μέσα Μπελούτσι και Λεονάρντο και Νούνιες και οχι Σισιτς.Αργησε πάρα πολύ

Εδώ συμφωνούμε 100%. Αυτό ήθελα κι εγώ.Αμέσως μετά το 2-0 να βάλει μέσα Μπελούτσι και αντί για Σίσιτς Νιούνεζ.Και όχι να περιμένει να φάμε και τρίτο. Τα έκανε? ΟΧΙ.Για αυτό τον κατηγορώ.
Και μια και ανέφερες Μπάσκετ και Μάτσε, βλέπεις ήδη την διαφορά με ένα καλό προπονητή όπως ο Γιαννάκης με τους ίδιους παίχτες.Αυτό θέλω, ένα προπονητή υψηλής κλάσσης και στο ποδοσφαιρικό τμήμα. ΓΙΝΕΤΑΙ?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Οχι εύκολα...Γιατί δεν έχει την ίδια αίγλη ο ΟΣΦΠ του μπάσκετ με τον ΟΣΦΠ του ποδοσφαίρου.΄Στο μπάσκετ έχεις πάρει και ένα Ευρωπαικο έχεις πάει και σε 3 τελικούς.Και ας είναι σε κακή κατάσταση στο μπάσκετ η ιστορία είναι ιστορία.Μην ξεχνάς ότι και στο Μπάσκετ έχεις γνωστούς παίχτες σε όλη την Ευρώπη για την αξία τους. Μάτσε,Γουντς,Τσακσον,Τεοντοσιτς,Γκριρ,Βασιλόπουλο,Βασιλειάδη,Σόφο(οταν έπαιζε και αν ξαναπαίξει).... Και οι βάζελοι στο ποδόσφαιρο έχουν να λένε για την Ευρώπη και την τελευταία 5ετία βολοδέρνουν.Αλλά έχουν κάνει αξιόλογες πορείες στην Ευρώπη είτε με σπρώξιμο(Βλέπε Χούντα και Γουεμπλει) είτε από μόνοι τους...Αλλά είναι άλλο θέμα αυτό. ΤΟ θέμα είναι ότι στην Ευρώπη είναι γνωστή ομάδα.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
δεν ξερω αν εχετε ενημερωθει οτι η πανισχυρη μπαρνσλει πεταξε πανηγυρικα εξω το μεγαθηριο που λεγεται τσελσι..επομενως παιδες δεν υπαρχει ανικητη ομαδα και αρκετα με αυτη την καραμελα. το θεμα ειναι να παιζεις μπαλα και να μην πας σαν χεσμενος με κατενατσιο να παρεις αποτελεσμα. αν η ομαδα σε κρισιμους αγωνες παιζει ετσι φταιει ο προπονητης και μονο. δεν πιστευω να θελετε να μεινει ο ανθρωπακος για παντα στον θρυλο μας..αξιζουμε καποιον καλυτερο επιτελους!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εδώ μέσα έχω διαβάσει απίστευτες μαλακίες. Και θα συνεχίσω να διαβάζω. ΔΕ θα χάσω το χρόνο μου με τύπους που θεωρούν ότι κέρδισαν τον Μπελλούτσι επειδή η Τσέλσι μετά το 3-0 έκανε περίπατο στο .....παρκογκαζόν.... Ο κοντοπούτανος θα είχει εξαφανιστεί στο ασφυκτικό πρέσινγκ του α ημιχρόνου....
Στην καρδάρα τώρα........
Οτι μαλακία και να πείτε η ιστορία έχει γράψει..... Οσο κόμπλεξ και να υπάρχει στο γαύρους για το πρωτάθλημα η φετινή πορεία του γαύρου στο τσου λου δεν έχει προηγούμενο πλην της ομάδας του Μπάγιεβιτς του οποίου βέβαια θεωρώ πως το σύνολο της 18άδας ήταν ποιοτικότερο και νεανικότερο του Λεμονή.
ΑΠό κει και πέρα τώρα..... Εάν θέλει ο γαύρος να φτιάξει ομάδα τύπου μπάγιεβιτς και καλύτερη, θα πρέπει να ακολουθήσει το μοντέλο της Αρσεναλ με έναν προπονητή τύπου Βενγκέρ.....Ολα τα άλλα είναι για να περνά η ώρα.....
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
OK συμφωνω ότι μπήκαμε χεσμένοι...Και πως να μπαίναμε με γιούργια?Μπήκε πιο φοβισμένος από όσο έπρεπε και καλά έκανε γιατί δεν γουστάρω άλλη 7αρα στην ιστορία του Θρύλου!
Αλλά εγώ αυτό που θέλω να πω είναι να αφήσουμε ένα άνθρωπο να κάνει την δουλειά του με ότι ρίσκο εμπεριέχει αυτό. Στο CL πήγε πολύ καλά στο πρωτάθλημα δεν πάει καλά δεκτό. Αστον να δουλέψει λίγο και ας χάσεις ένα πρωτάθλημα.Τουλάχιστον αυτός τους στόχους του μέχρι στιγμής τους έπιασε.Πορεία στην Ευρώπη έκανε, Πρωτάθλημα και Κύπελλο δεν είναι χαμένα ε τι άλλο πια θέλεις για μια ελληνική ομάδα!Οχι σαν κάτι Σολιντδες και κάτι άλλους που έλεγαν έλεγαν και από έργο τίποτα...Αξίζουμε το καλυτερο συμφωνω και να σου πω ποιον θέλω προπονητή εγώ?Τον Λίπι ή τον Χιντινγκ.Αλλά θα έρθουν ποτέ αυτοί εδώ????Μην τρελαθούμε....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν ξερω αν εχετε ενημερωθει οτι η πανισχυρη μπαρνσλει πεταξε πανηγυρικα εξω το μεγαθηριο που λεγεται τσελσι..επομενως παιδες δεν υπαρχει ανικητη ομαδα και αρκετα με αυτη την καραμελα. το θεμα ειναι να παιζεις μπαλα και να μην πας σαν χεσμενος με κατενατσιο να παρεις αποτελεσμα. αν η ομαδα σε κρισιμους αγωνες παιζει ετσι φταιει ο προπονητης και μονο. δεν πιστευω να θελετε να μεινει ο ανθρωπακος για παντα στον θρυλο μας..αξιζουμε καποιον καλυτερο επιτελους!
δηλαδή τώρα εσύ μας λες ότι ο Ολυμπιακός του τσου λου αντιμετώπισε με την ίδια σοβατότητα την Καλαμαριά του 1-0.... ΟΚ... ό,τι πεις....

Υ.Γ.
>>αν η ομαδα σε κρισιμους αγωνες παιζει ετσι φταιει ο προπονητης και μονο
1. ο πορπονητής δεν παίζει μπάλλα.
2. ο προπονητής δεν φακίρης να ξέρει εάν ένας παίκτης είναι την ημέρα του παιχνιδιού σε καλή μέρα όπως στις προπονήσεις της εβδομάδας....
3. Ο προπονητής δεν φταίει όταν χάνει ταυτοχρόνως 3 παίκτες του κορμού από τραυματισμό.
4. Ο προπονητής δεν φταίει που η άλλη ομάδα έχει μπάτζετ 10 πλάσιο.
5. Ο προπνητή φταίει μόνο για τα πιθανά λάθη συστήματος και αλλαγών. Αυτό δεν πάει βέβαια να πει ότι θα μπορέσουμε να δούμε τι θα γινόταν εάν όλοι οι προφέσσορες του καναπέ εφάρμοζαν λάιβ αυτά που πρότειναν εν μέσω τύρου και αχλάδου.......
Οπως λέει και ο Γεωργίου εάν το πουλί μου είχε νύχι θα ήταν δάκτυλο......
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
[quote author=1personanongrata link=topic=16108.msg427143#msg427143 date=1205071168 Ο κοντοπούτανος θα είχει εξαφανιστεί στο ασφυκτικό πρέσινγκ του α ημιχρόνου....

Οτι μαλακία και να πείτε η ιστορία έχει γράψει..... Οσο κόμπλεξ και να υπάρχει στο γαύρους για το πρωτάθλημα η φετινή πορεία του γαύρου στο τσου λου δεν έχει προηγούμενο πλην της ομάδας του Μπάγιεβιτς του οποίου βέβαια θεωρώ πως το σύνολο της 18άδας ήταν ποιοτικότερο και νεανικότερο του Λεμονή.
ΑΠό κει και πέρα τώρα..... Εάν θέλει ο γαύρος να φτιάξει ομάδα τύπου μπάγιεβιτς και καλύτερη, θα πρέπει να ακολουθήσει το μοντέλο της Αρσεναλ με έναν προπονητή τύπου Βενγκέρ.....Ολα τα άλλα είναι για να περνά η ώρα.....
[/quote]
Total συμφωνία μαζί σου...Και εγώ βάζω στοιχημα μαζί σου ένα ct ότι αυτόν που λες κοντοπούτανο και τον χλευάζεις του χρόνου θα θες να το είχες στην ομάδα σου..Απλά θελει χρόνο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δεν ξερω αν εχετε ενημερωθει οτι η πανισχυρη μπαρνσλει πεταξε πανηγυρικα εξω το μεγαθηριο που λεγεται τσελσι..επομενως παιδες δεν υπαρχει ανικητη ομαδα και αρκετα με αυτη την καραμελα. το θεμα ειναι να παιζεις μπαλα και να μην πας σαν χεσμενος με κατενατσιο να παρεις αποτελεσμα. αν η ομαδα σε κρισιμους αγωνες παιζει ετσι φταιει ο προπονητης και μονο. δεν πιστευω να θελετε να μεινει ο ανθρωπακος για παντα στον θρυλο μας..αξιζουμε καποιον καλυτερο επιτελους!

Μπρε diky πηγαινε στα θρεντ "πιτζαμες και στριπ" γιατι με αυτα που γραφεις θα σηκωθει η φραπετιερα στην κουζινα σου και θα σε κυνηγαει....δουλευει με τηλεπαθεια οταν την καλω εγκο... :grin:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
δεν ξερω αν εχετε ενημερωθει οτι η πανισχυρη μπαρνσλει πεταξε πανηγυρικα εξω το μεγαθηριο που λεγεται τσελσι..επομενως παιδες δεν υπαρχει ανικητη ομαδα και αρκετα με αυτη την καραμελα. το θεμα ειναι να παιζεις μπαλα και να μην πας σαν χεσμενος με κατενατσιο να παρεις αποτελεσμα. αν η ομαδα σε κρισιμους αγωνες παιζει ετσι φταιει ο προπονητης και μονο. δεν πιστευω να θελετε να μεινει ο ανθρωπακος για παντα στον θρυλο μας..αξιζουμε καποιον καλυτερο επιτελους!

Kαι όχι μόνο από Μπαρσνλει, αλλά και από Τότεναμ πρόσφατα και στην Πρέμιερ βλέπει τις πλάτες Άρσεναλ,Μάντσεστερ.
Δεν μου αρέσει αυτό το κόμπλεξ του τύπου "Η τσέλσι είναι σουπερομάδα, τί να κάναμε?" Και αυτό το κόμπλεξ το έχει ο Λεμονής. Έτσι κατέβασε την ομάδα στο Λονδίνο. Αυτό με ενοχλεί. Μου την σπάει ότι είχαμε χάσει πριν καν αρχίσει ο αγώνας λόγω της κακής ψυχολογίας.Και την ψυχολογία την περνάει ο προπονητής κυρίως.Ας παίζαμε σύμφωνα με τις δυνατότητες μας, με τσαμπουκά και αν χάναμε δεν θα έλεγα κουβέντα.Δεν μπορείς να κερδίζεις πάντα ένα αγώνα, αλλά πρέπει να εξαντλείς τις πιθανότητες σου. Και αυτό δεν έγινε και δεν έχει λόγω τοy προπονητή. ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.Αξίζουμε προπονητή επιπέδου Κοβάσεβιτς. Γκαλέτι, Μπελούτσι, Σέζαρ, κόσμου θύρας 7 και όχι ένα Looser Λεμονή (Η εικόνα του στον Πάγκο στο Στάμφορντ πριν καν φάμε το πρώτο, τα λέει όλα. Είχε χάσει από το αεροπλάνο ο χαμένος...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Total συμφωνία μαζί σου...Και εγώ βάζω στοιχημα μαζί σου ένα ct ότι αυτόν που λες κοντοπούτανο και τον χλευάζεις του χρόνου θα θες να το είχες στην ομάδα σου..Απλά θελει χρόνο
Εγώ δεν χλευάζω κανέναν. Απλά λέω ότι και παικταρά να έχεις στο μαντρί, εάν η άλλη ομάδα έχει 11 παίκτες με φυσικά προσόντα 10 φορές σαν τα δικά σου και πνεμόνια 2 φορές σαν του Ιέρο με ένα δεκάρι παικταρά ΔΕΝ πας πουθενά.......
Υ.Γ. Διάβασε τις δηλώσεις του κοντοπούτανου στις Αργεντίνικες εφημερίδες και θα καταλάβεις πολλά............
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Και μόνο ότι ο Λεμονής βρίσκει συμπαραστάτες και υποστηρικτές στους Αντιολυμπιακούς (1personanongrata), τα λέει όλα!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
persona δεν μπορω να σου απαντησω γιατι με εχει αποχαυνωσει η κωλαρα στο avatar σου..βγαλτην και θα στα τεκμηριωσω ολα!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.Αξίζουμε προπονητή επιπέδου Κοβάσεβιτς. Γκαλέτι, Μπελούτσι, Σέζαρ, κόσμου θύρας 7 και όχι ένα Looser Λεμονή (Η εικόνα του στον Πάγκο στο Στάμφορντ πριν καν φάμε το πρώτο, τα λέει όλα. Είχε χάσει από το αεροπλάνο ο χαμένος...
Ρε φίλε σε ποιό χωρόχρονο ζεις; Στο ίδιο με τους λοιπούς;
Ο Κοβάσεβιτς είναι 36 και το καλοκαίρι ήταν ελεύθερος.
Ο Γκαλέττι εκτός από κάνα δυό μάτς και πολλούς τραυματισμούς έχει δείξει την κλάση του σε βθος χρόνου;
Το Σέχαρ τον ανεβοκατεβάζατε παλτό ή μου φαίνεται;
Ο Μπελλούτσι ακόμα δεν έχει μάθει τι μπάλλα παίζεται στην Ευρώπη και συ τον έκανες από τώρα τον νέο Μέσι;
Ναι με τη δική σου λογική έχεις απόλυτο δίκιο... Ο Λεμονής φταίει που απέναντι από οτυς παικταράδες που ανέφερες ήταν παικτάκια σειράς όπως ο Μακελελέ, ο Ντρογκμπά, ο Ασλυ Κόουλ, ο Λάμπαρντ, ο Μαλουντά, ο Εσσιέν, ο Τέρυ και ο Μπάλλακ....
Πάλι ο λούζερ προπονητής των παικταράδων της Ευρώπης έχασε από παικτάκια που έχουν μείνει στα αζήτητα..... Ρε τί άλλο θα ακούσουμε σήμερα.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και μόνο ότι ο Λεμονής βρίσκει συμπαραστάτες και υποστηρικτές στους Αντιολυμπιακούς (1personanongrata), τα λέει όλα!
Ρε μάγκα.
1. δεν είμαι αντιολυμπαικός .. βλέπω μπάλλα..... Τελεία.
2. Οποιον άλλον προπονητή και να είχες απέναντι σε αυτή την Τσέλσι θα έτρωγες χαλαρά από 2 έως πέντε τεμάχια. Τελεία.
3. Εάν τώρα θέλεις άλλο προπονητή για να νιώσεις ψυχολογικά καλύτερα πάω πάσο....
Στο ποδόσφαιρο ορισμένα πράματα είναι κουκιά μετρημένα. Τελεία...... Για την περίπτωσή σου υπάρχει και ο Αλέφαντος να σας φέρει πίσω τον μεξικάνο να πάρετε τσου λου.......
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Ρε φίλε σε ποιό χωρόχρονο ζεις; Στο ίδιο με τους λοιπούς;
Ο Κοβάσεβιτς είναι 36 και το καλοκαίρι ήταν ελεύθερος.
Ο Γκαλέττι εκτός από κάνα δυό μάτς και πολλούς τραυματισμούς έχει δείξει την κλάση του σε βθος χρόνου;
Το Σέχαρ τον ανεβοκατεβάζατε παλτό ή μου φαίνεται;
Ο Μπελλούτσι ακόμα δεν έχει μάθει τι μπάλλα παίζεται στην Ευρώπη και συ τον έκανες από τώρα τον νέο Μέσι;
Ναι με τη δική σου λογική έχεις απόλυτο δίκιο... Ο Λεμονής φταίει που απέναντι από οτυς παικταράδες που ανέφερες ήταν παικτάκια σειράς όπως ο Μακελελέ, ο Ντρογκμπά, ο Ασλυ Κόουλ, ο Λάμπαρντ, ο Μαλουντά, ο Εσσιέν, ο Τέρυ και ο Μπάλλακ....
Πάλι ο λούζερ προπονητής των παικταράδων της Ευρώπης έχασε από παικτάκια που έχουν μείνει στα αζήτητα..... Ρε τί άλλο θα ακούσουμε σήμερα.......

Προτείνω να μην γίνονται τα παιχνίδια πια στο γήπεδο σύμφωνα με την λογική σου , αλλά στα χαρτιά.
Πχ θα λέμε Ολυμπιακός (Πατσατζόγλου , Λούα, Κοβάσεβιτς, Νικοπολίδης), Μπαρτσελόνα (Τιερί Ανρί, Μέσι , Ροναλντίνιο), ποιός κερδίζει??
Μην χάνουμε και την ώρα μας να πηγαίνουμε στο γήπεδο.
Επειδή όμως πιστεύω ότι ο αθλητισμός δεν είναι playstation στο αυτόματο, θα συνεχίσω όχι μόνο να ονειρεύομαι αλλά και να περιμένω τον Θρύλο να σηκώσει το Ευρωπαικό.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Επειδή όμως πιστεύω ότι ο αθλητισμός δεν είναι playstation στο αυτόματο, θα συνεχίσω όχι μόνο να ονειρεύομαι αλλά και να περιμένω τον Θρύλο να σηκώσει το Ευρωπαικό.
Άμα θες να κάνεις τέτοια όνειρα, δικαίωμα σου, κάνε τα.
Να μάθεις να έχεις και την απαραίτητη υπομονή όμως. Οχι μέσα σε μια χρονιά ήρθαν καλοί παίκτες, άλλαξε η νοοτροπία, τσουπ πήραμε το Διαγαλαξιακό.
Και φέτος μπαίνουν οι βάσεις απο τον Loser  ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Άμα θες να κάνεις τέτοια όνειρα, δικαίωμα σου, κάνε τα.
Να μάθεις να έχεις και την απαραίτητη υπομονή όμως. Οχι μέσα σε μια χρονιά ήρθαν καλοί παίκτες, άλλαξε η νοοτροπία, τσουπ πήραμε το Διαγαλαξιακό.
Και φέτος μπαίνουν οι βάσεις απο τον Loser  ;)
πες τα ρε μάγκα... Οποιος λέει την αλήθεια είναι αντιολυμπιακός.....
τη μια μας λέει ότι θέλει προπονητή επιπέδου Κοβάσεβιτς, Γκαλλέττι και Μπελλόυτσι και την άλλη μας λέει ότι η μπάλλα δεν είναι CM..... Tις κωλοτούμπες του Λούα Λούα μου θυμίζει αυτό.....
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Σας χαιρετώ προσωρινά. Έχω αγώνα σε 5 λεπτά.
 

jft

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
[glow=red,2,300]Προτείνω να μην γίνονται τα παιχνίδια πια στο γήπεδο σύμφωνα με την λογική σου , αλλά στα χαρτιά.[/glow]
Δηλαδη, μπορει στα χαρτια να ηταν φαβορι η Τσελσι αλλα στο γηπεδο ηταν φαβορι ο Ολυμπιακος προφανως!

Πχ θα λέμε Ολυμπιακός (Πατσατζόγλου , Λούα, Κοβάσεβιτς, Νικοπολίδης), Μπαρτσελόνα (Τιερί Ανρί, Μέσι , Ροναλντίνιο), ποιός κερδίζει??
Μην χάνουμε και την ώρα μας να πηγαίνουμε στο γήπεδο.
Επειδή όμως πιστεύω ότι ο αθλητισμός δεν είναι playstation στο αυτόματο, [glow=red,2,300]θα συνεχίσω όχι μόνο να ονειρεύομαι αλλά και να περιμένω τον Θρύλο να σηκώσει το Ευρωπαικό.[/glow]

Ετσι εξηγουνται ολα!Μονο στα ανειρα σου μπορει να συμβουν αυτα με τους συγκεκριμενους παικτες που εχει ο Ολυμπιακος.

[glow=red,2,300]Σας χαιρετώ προσωρινά. Έχω αγώνα σε 5 λεπτά.[/glow]

Αυτο μεταφραζεται :"Παω να δω το ονειρο που κερδιζουμε το CL."

Φιλε,το βραδυ που θα κοιμηθω,θα κατεβω Ομονοια να πανηγυρισουμε μαζι!

Τι να σου πω ρε φιλε...Τελικα εισαι εντελως ασχετος απο ποδοσφαιρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom