Νέα

Θα βγάλει παρέλαση ο Λεμονής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα julio_the_impaler
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
για ανικητη βλακεια λεμε ρε πουστη
για αλλη μια φορα ο προεδρος μας απεδειξε οτι
στο θεμα υπομονη περνει ΜΗΔΕΝ
ηθελες μια ολοκαιρουρια ομαδα να τα σαρωσει ολα
ρε δε γαμιομαστε καλυτερα λεω εγω
γεια σου φιλε νικ.πως τη βλεπεις την απολυση λεμονη?πεταει λευκη πετσετα ο κοκκαλης για το πρωταθλημα η κατι αλλο εχει στο μυαλο του?
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
Τελικά δεν την πρόλαβε την δεύτερη παρέλαση...

  θα βγαινει τωρα και ο σιρ Τακης μαζί με τον ΣΥΡΙΖΑ να ζηταει να καταργηθουν οι παρελάσεισ.

  Εκει θα γνωριστε με τον Ψαριανο και θα ερθει στην Αεκαρα!! θα απολυθει 8 Νοεμβριου (οταν οι Τουρκοι εχουν παρελαση στην Σμυρνη)!!!

  Κατα τη γνωμη μου το πρωταθλημα το εδωσε ο γαβρος στον βαζελο (η ενσταση εγινε πιο πολυ για να χασει βαθμους η Καλαμαρια παρα για να πάρει τρεις ο γαβρος). Η ΑΕΚ σερνεται θα χασει απο το γαβρο εκτος αν ερθει ο σιρΤ;κης πριν το μεταξυ μας παιχνιδι!!

 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Είπαμε Νίκο η μόνη λύση το καλοκαίρι είναι ο Ομπράντοβιτς........
το γελας?
γεια σου φιλε νικ.πως τη βλεπεις την απολυση λεμονη?πεταει λευκη πετσετα ο κοκκαλης για το πρωταθλημα η κατι αλλο εχει στο μυαλο του?
γεια σου ρε νταρκ
οχι να σου πω εγω πιστευω οτι απλα ειναι θεμα βλακειας
τωρα αν χαθει η κουπα που για μενα εχει ηδη χαθει θα κραζουν τον προεδρο που εδιωξε το λεμονη και εγινε μπαχαλο η ομαδα
οχι δε πιστευω οτι ο κοκκαλης πιστευει οτι χαθηκε και γιατυτο τον εδιωξε
απλα περιμενε δινοντας λεφτα το καλοκαιρι
οτι ο ολυμπιακος θα ηταν στου2 16 μινιμουμ της ευρωπης
θα ειναι 10 ποντους διαφορα πρωτος
και στον τελικο του κυπελλου
εμ δε γινονται ολα ετσι ρε συ γρηγορα
 

Επισκέπτης
Μην σας κάνει εντύπωση αμά χτυπήσει τον Ιουρέτα! :grin:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Κλασσική συνταγή του προέδρου για να πάρουμε το πρωτάθλημα (αν δεν έχει χαθεί ήδη).Με Λεμονή δεν υπήρχε πιθανότητα καμμία.
Την άποψη μου για τον Λεμονή την έχω εκφράσει σε προηγούμενα post. ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Κλασσική συνταγή του προέδρου για να πάρουμε το πρωτάθλημα (αν δεν έχει χαθεί ήδη).Με Λεμονή δεν υπήρχε πιθανότητα καμμία.
Την άποψη μου για τον Λεμονή την έχω εκφράσει σε προηγούμενα post. ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.
φιλαρακι και εγω ελεγα οτι ο λεμονης δεν εκανε αλλα σε καμοια περιπτωση δεν τον διωχνεις
οπως επεισης ειχα πει οτι ο λεμονης για μενα μπορει να μην ξερει τοσο καλα την προπονητικη
αλλα μετα απο πολλα χρονια ειδαμε παιχτες απο βεντετες μεχρι 15χρονους να ειναι ισοι ολοι τους
και αυτο ειναι η μαγκια του λεμονη
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
το γελας?γεια σου ρε νταρκ
οχι να σου πω εγω πιστευω οτι απλα ειναι θεμα βλακειας
τωρα αν χαθει η κουπα που για μενα εχει ηδη χαθει θα κραζουν τον προεδρο που εδιωξε το λεμονη και εγινε μπαχαλο η ομαδα
οχι δε πιστευω οτι ο κοκκαλης πιστευει οτι χαθηκε και γιατυτο τον εδιωξε
απλα περιμενε δινοντας λεφτα το καλοκαιρι
οτι ο ολυμπιακος θα ηταν στου2 16 μινιμουμ της ευρωπης
θα ειναι 10 ποντους διαφορα πρωτος
και στον τελικο του κυπελλου
εμ δε γινονται ολα ετσι ρε συ γρηγορα
οχι και νταρκ ρε νικ.δε σε βριζω εγω. :2funny:  :2funny:  :2funny:
εγω πιστευω οτι θα το παλεψει ο φρυδιας.γι αυτο προειδοποιησε και τον τζιγγερ.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
οχι και νταρκ ρε νικ.δε σε βριζω εγω. :2funny:  :2funny:  :2funny:
εγω πιστευω οτι θα το παλεψει ο φρυδιας.γι αυτο προειδοποιησε και για τον τζιγγερ.
σορρυ ρε
βυζια αυτος βυζια εσυ ε μπερδευτικα ο ανθρωπος :grin: :grin: :grin: :grin:
α γεια σου
αλλο αυτο με τον τζιγκερ.εγινε και πολιτικος.δεν κοιταει την καμπουρα μας
ασχολητε με τη δικια του
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Μην σας κάνει εντύπωση αμά χτυπήσει τον Ιουρέτα! :grin:
οχι ρε. ο σωκρατης θελει να ειναι το αφεντικο και οχι ενας μεγαλος προπονητης
βλεπε μουρινιο αμπραμποβιτς
ολοι αυτοι σωκρατης τζιγκερ την ομαδα την εχουν για προβολη
και χωρις αυτους δεν θα τους ηξερε ΚΑΝΕΝΑΣ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Κλασσική συνταγή του προέδρου για να πάρουμε το πρωτάθλημα (αν δεν έχει χαθεί ήδη).Με Λεμονή δεν υπήρχε πιθανότητα καμμία.
Την άποψη μου για τον Λεμονή την έχω εκφράσει σε προηγούμενα post. ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.
Σιγά ρε τεράστια δύναμη του Ευρωπαικού ποδοσφαίρου......
Κοίτα ρε κάτι νεοελληνάκια που θεωρούν ότι είναι ΓΓ του παγκοσμίου ποδοσφαιρικού στερεώματος.....
Να φανταστείς ότι ο Ολυμπιακός το καλοκαίρι έβαλε αγγελία και με το που άνοιξε η θέση ανάμεσα στους Καπέλο, Ιρουρέτα, Χιντινγκ, και Λίπι έπεσαν κορμιά... Επειδή μάλιστα στον πρόεδρο δεν άρεσε που ο ένας κατηγορούσε τον άλλο τους απέρριψε. Τον δε Ουγιέ δεν τον πήρε γιατί τον παρακάλαγε συνεχώς να έρθει στον Ολυμπαικό. Μιλάμε του είχε πρήξει τα συκώτια ο κωλογάλλος......
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Δεν είμαι αγνώμων εντελώς με τον Τάκη. Αναγνωρίζω ότι είναι ο προπονητής του 1-4 στη Λεωφόρο, του 4-0 φέτος στο κύπελλο.Επίσης των 2 πρώτων στην ιστορία εκτός έδρας νικών στο CH.L.Τέλος διέλυσε τις κλίκες στα αποδυτήρια.Όμως απέτυχε εντελώς στο μεγάλο ραντεβού με την Τσέλσι και στο πρωτάλημα δεν ανέχομαι να είμαι πίσω από τον Βάζελο.Και στην προηγούμενη θητεία του στο CH.L έκανε λάθη πολλά στα κρίσιμα.
 

Επισκέπτης
Κλασσική συνταγή του προέδρου για να πάρουμε το πρωτάθλημα (αν δεν έχει χαθεί ήδη).Με Λεμονή δεν υπήρχε πιθανότητα καμμία.
Την άποψη μου για τον Λεμονή την έχω εκφράσει σε προηγούμενα post. ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.
πήρε το πρώτο του τρίποντο, κέρδισε την Καλαμαριά στα χαρτιά.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Δεν είμαι αγνώμων εντελώς με τον Τάκη. Αναγνωρίζω ότι είναι ο προπονητής του 1-4 στη Λεωφόρο, του 4-0 φέτος στο κύπελλο.Επίσης των 2 πρώτων στην ιστορία εκτός έδρας νικών στο CH.L.Τέλος διέλυσε τις κλίκες στα αποδυτήρια.Όμως απέτυχε εντελώς στο μεγάλο ραντεβού με την Τσέλσι και στο πρωτάλημα δεν ανέχομαι να είμαι πίσω από τον Βάζελο.Και στην προηγούμενη θητεία του στο CH.L έκανε λάθη πολλά στα κρίσιμα.
με τη τσελσι οποιοσδηποτε προπονητης και να ηταν το πιθανοτερο ηταν να αποκλειστει ο ολυμπιακος.δε φταιει ο λεμονης γι αυτο.ισα ισα που στην ευρωπη εχει κανει τις μοναδικες εκτος εδρας νικες ο ολυμπιακος με λεμονη και τη μεγαλυτερη του νικη στο cl με λεβερκουζεν.εγω πιστευω τον εφαγε για τις εμφανισεις τις ομαδας στο πρωταθλημα.
 

Επισκέπτης
οχι ρε. ο σωκρατης θελει να ειναι το αφεντικο και οχι ενας μεγαλος προπονητης
βλεπε μουρινιο αμπραμποβιτς
ολοι αυτοι σωκρατης τζιγκερ την ομαδα την εχουν για προβολη
και χωρις αυτους δεν θα τους ηξερε ΚΑΝΕΝΑΣ
Χρειάζεται ένας Ιουρέτα και όχι μόνο αυτός, γενικά κάποιος σαν αυτόν, αλλά δυστυχώς θέλει και υπομονή βλέπετε Αρσεναλ Βλέπετε Μαντσεστερ που τα πρώτα χρόνια οι προπονητές τους έτρωγαν σφαλιάρες αλλά πια υπομονή να έχουν οι ηγέτες και οι οπαδοί του χειρότερου πρωταθλήματος στην ευρώπη και δεν αναφέρομαι μόνο στον Ολυμπιακό αλλά σε όλους!!! :tickedoff:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Σιγά ρε τεράστια δύναμη του Ευρωπαικού ποδοσφαίρου......
Κοίτα ρε κάτι νεοελληνάκια που θεωρούν ότι είναι ΓΓ του παγκοσμίου ποδοσφαιρικού στερεώματος.....
Να φανταστείς ότι ο Ολυμπιακός το καλοκαίρι έβαλε αγγελία και με το που άνοιξε η θέση ανάμεσα στους Καπέλο, Ιρουρέτα, Χιντινγκ, και Λίπι έπεσαν κορμιά... Επειδή μάλιστα στον πρόεδρο δεν άρεσε που ο ένας κατηγορούσε τον άλλο τους απέρριψε. Τον δε Ουγιέ δεν τον πήρε γιατί τον παρακάλαγε συνεχώς να έρθει στον Ολυμπαικό. Μιλάμε του είχε πρήξει τα συκώτια ο κωλογάλλος......

Σου συνιστώ να παίρνεις την ζωή πιο ανάλαφρα.Δεν χρειάζεται τόση επιθετικότητα. Ηρεμία και ψυχραιμία. :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν είμαι αγνώμων εντελώς με τον Τάκη. Αναγνωρίζω ότι είναι ο προπονητής του 1-4 στη Λεωφόρο, του 4-0 φέτος στο κύπελλο.Επίσης των 2 πρώτων στην ιστορία εκτός έδρας νικών στο CH.L.Τέλος διέλυσε τις κλίκες στα αποδυτήρια.Όμως απέτυχε εντελώς στο μεγάλο ραντεβού με την Τσέλσι και στο πρωτάλημα δεν ανέχομαι να είμαι πίσω από τον Βάζελο.Και στην προηγούμενη θητεία του στο CH.L έκανε λάθη πολλά στα κρίσιμα.
Ναι ναι το καταλάβαμε..... Είναι πολύ λίγος για τον Ολυμπιακό.....
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Τελικά το κωλοχανείο έχει πλάκα. Πριν από μερικά χρόνια για να κάνεις καριέρα οπουδήποτε στην Ελλάδα έπρεπε να είσαι ή μάγος, ή ρουφιάνος, ή γλείφτης, ή λαμόγιο, ή γόνος....

Σήμερα το κωλοχανείο έχει προχωρήσει ένα βήμα παραπέρα. Πρέπει να συνδυάζεις κάποια από τα τρία μαζί....
Στο μέλλον δε οι ταγοί και επιχειρηματίες του τόπου σκοπεύουν στο απόλυτο.
ΠΕΝΤΕ ΣΤΑ ΠΕΝΤΕ......... Παρτε ένα φάσκελο ρε όλοι με το κωλοχανείο σας....
Χου ρε μπουρδέλοοοοοοο.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σου συνιστώ να παίρνεις την ζωή πιο ανάλαφρα.Δεν χρειάζεται τόση επιθετικότητα. Ηρεμία και ψυχραιμία. :2funny:
Πόσο πιο ανάλαφρα ρε φίλε να πω ότι στην Ελλάδα ξεχειλίζει η μαλακία.....
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Χρειάζεται ένας Ιουρέτα και όχι μόνο αυτός, γενικά κάποιος σαν αυτόν, αλλά δυστυχώς θέλει και υπομονή βλέπετε Αρσεναλ Βλέπετε Μαντσεστερ που τα πρώτα χρόνια οι προπονητές τους έτρωγαν σφαλιάρες αλλά πια υπομονή να έχουν οι ηγέτες και οι οπαδοί του χειρότερου πρωταθλήματος στην ευρώπη και δεν αναφέρομαι μόνο στον Ολυμπιακό αλλά σε όλους!!! :tickedoff:
ετσι ειναι ρε συ . αυτα λεμε
ΥΠΟΜΟΝΗ
δεν ξερω ειλικρινα ο ολυμπιακος εχει κανει τις πιο απιστευτες απολισεις πρπονητων
μπαγεβιτς μετα απο νταμπλ
κατανετς αφου δηλωσε οτι ο ολυμπιακος για να γινει μεγαλη ομαδα στην ευρωπη θελει χρονο και χρημα
και τωρα λεμονης ακομα αγνωστος λογος
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Χρειάζεται ένας Ιουρέτα και όχι μόνο αυτός, γενικά κάποιος σαν αυτόν, αλλά δυστυχώς θέλει και υπομονή βλέπετε Αρσεναλ Βλέπετε Μαντσεστερ που τα πρώτα χρόνια οι προπονητές τους έτρωγαν σφαλιάρες αλλά πια υπομονή να έχουν οι ηγέτες και οι οπαδοί του χειρότερου πρωταθλήματος στην ευρώπη και δεν αναφέρομαι μόνο στον Ολυμπιακό αλλά σε όλους!!! :tickedoff:
ποιός τους γαμεί ρε ταράτσα τους άμπαλλους στην αγγλία.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom