Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.804
Κριτικές
62
Like
45.631
Πόντοι
9.297
Απ' το να παρακαλάς την κάθε κομπλεξαρα ελλεεινιδα, βγάλε γούστα και συναίσθημα με περίπτωση που μπορεί να προσφέρει ο,τι προσφέρεις και ας μην γεννήθηκε γυναίκα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
23
Like
7.745
Πόντοι
3.346
Καλες Γιορτες

Σκεφτηκα και θελω την γνωμη σας , ανθρωποι που ετυχε στην ζωη τους
να θελουν η να γινονται τρανς , θα μπορουσαν να κανουν μια σοβαρη σχεση με
ενα σοβαρο αντρα . Εγω θεωρω ναι , αν μου τυχαινε θα ελεγα ναι , ξερω και μια
επαγγελματια καπετανιο προεδρο των διεμφυλικων . Την γνωμη σας .
Ενας σοβαρος Αντρας δεν ασχολειται με ανωμαλιες..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 180011

Επισκέπτης
Μπα...δεν θα μου αρεσε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Καλες Γιορτες

Σκεφτηκα και θελω την γνωμη σας , ανθρωποι που ετυχε στην ζωη τους
να θελουν η να γινονται τρανς , θα μπορουσαν να κανουν μια σοβαρη σχεση με
ενα σοβαρο αντρα . Εγω θεωρω ναι , αν μου τυχαινε θα ελεγα ναι , ξερω και μια
επαγγελματια καπετανιο προεδρο των διεμφυλικων . Την γνωμη σας .
Τι να σου πω μεγάλε. Αφού δεν έχεις κάποιο πρόβλημα να γαμάς μια τρύπα που ξέρεις πολύ καλά πως είναι η αρχιδοσακούλα ενός άλλου άντρα ανεστραμμένη προς τα μέσα, μαγκιά σου. Πόσο σοβαρό είναι ένα άτομο που ισχυρίζεται ότι νιώθει γυναίκα (πως μπορεί οποιοσδήποτε άντρας να γνωρίζει πως νιώθει μια γυναίκα, ή ένα λιοντάρι, ή ένας μυρμηγκοφάγος), κόβει τα γεννητικά του όργανα, κάνει πλαστικές εγχειρίσεις για να μεταμφιεστεί σε γυναίκα, παίρνει ορμόνες και λεπταίνει τη φωνή του; το εν λόγω άτομο αρνείται τη φύση του και αυτή η διαταραχή ονομάζεται στη Διεθνή Βιβλιογραφία Δυσφορία Φύλου. Πόσο σοβαρή σχέση μπορεί να κάνει οποιοσδήποτε με ένα άτομο που ακροβατεί σε ψυχιατρικά οικόπεδα;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.804
Κριτικές
62
Like
45.631
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.804
Κριτικές
62
Like
45.631
Πόντοι
9.297
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Σκέψου την Χειλουδακη στα καλά της και πες ότι δεν ορμουσες....
υπόθεση εργασίας. Πας με την οποιαδήποτε χειλουδάκη, ξεβρακώνεται, κι επειδή αρχίζει ο αγώνας, ιδρώνει, και το δωμάτιο μυρίζει στρατώνας. Τι πιστεύεις πως θα κάνει ο φιρφιρίκος σου στη συνέχεια;
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.049
Like
1.837
Πόντοι
216
Δεν υπάρχουν σοβαρά τρανς στην Ελλάδα ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.804
Κριτικές
62
Like
45.631
Πόντοι
9.297
υπόθεση εργασίας. Πας με την οποιαδήποτε χειλουδάκη, ξεβρακώνεται, κι επειδή αρχίζει ο αγώνας, ιδρώνει, και το δωμάτιο μυρίζει στρατώνας. Τι πιστεύεις πως θα κάνει ο φιρφιρίκος σου στη συνέχεια;
Αποκλείω να μυρίσει τόσο πολύ ....στο κάτω κάτω ενδέχεται να μυρίζω και εγώ άρα η μισή ντροπή δικιά μου και η μισή ντροπή δικιά της.
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Τα έλεγε ο Σταρόβας πριν χρόνια:
"Βαρέθηκα με τις γυναίκες να απογοητεύομαι, θα τα φτιάξω με τον Μπάμπη για να ξεμπερδευουμε"
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.080
Πόντοι
27.261
Καλες Γιορτες

Σκεφτηκα και θελω την γνωμη σας , ανθρωποι που ετυχε στην ζωη τους
να θελουν η να γινονται τρανς , θα μπορουσαν να κανουν μια σοβαρη σχεση με
ενα σοβαρο αντρα . Εγω θεωρω ναι , αν μου τυχαινε θα ελεγα ναι , ξερω και μια
επαγγελματια καπετανιο προεδρο των διεμφυλικων . Την γνωμη σας .
αμα εσυ δεν εχεις θεμα με τον εαυτο σου και εισαι οκ μεσα σου, τι σε νοιαζει η γνωμη των αλλων ? :think:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.567
Κριτικές
2
Like
5.971
Πόντοι
2.356
Καλες Γιορτες

Σκεφτηκα και θελω την γνωμη σας , ανθρωποι που ετυχε στην ζωη τους
να θελουν η να γινονται τρανς , θα μπορουσαν να κανουν μια σοβαρη σχεση με
ενα σοβαρο αντρα . Εγω θεωρω ναι , αν μου τυχαινε θα ελεγα ναι , ξερω και μια
επαγγελματια καπετανιο προεδρο των διεμφυλικων . Την γνωμη σας .

Ξεκάθαρα η απάντηση είναι ΝΑΙ. Και από εκεί και έπειτα μπαίνει ένα μεγάλο εξαρτάται που αφορά ένα σωρρό παράγοντες που σχετίζονται με τον καθέναν από τους δύο σχετιζόμενους χωριστά αλλά και απο κοινού
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Αποκλείω να μυρίσει τόσο πολύ ....στο κάτω κάτω ενδέχεται να μυρίζω και εγώ άρα η μισή ντροπή δικιά μου και η μισή ντροπή δικιά της.
'Ισως δεν ήμουνα σαφής. Τη μυρωδιά του στρατώνα, δεν την ανέφερα με την έννοια της μπόχας. Την ανέφερα με την έννοια της αντρίλας, της τεστοστερόνης, με την έννοια πως η μύτη σου θα σου στείλει σήμα πως απέναντι έχεις ένα αρσενικό. Γιατί (από όσο γνωρίζω) δεν υπάρχει άρωμα που να μυρίζει μουνίλα. Επανέρχομαι λοιπόν. Θα σου σηκωθεί; η ερώτηση αυτή δεν είναι Φιλοσοφικού τύπου, η απάντηση έχει τεράστια σημασία. Για λέγε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Καλες Γιορτες

Σκεφτηκα και θελω την γνωμη σας , ανθρωποι που ετυχε στην ζωη τους
να θελουν η να γινονται τρανς , θα μπορουσαν να κανουν μια σοβαρη σχεση με
ενα σοβαρο αντρα . Εγω θεωρω ναι , αν μου τυχαινε θα ελεγα ναι , ξερω και μια
επαγγελματια καπετανιο προεδρο των διεμφυλικων . Την γνωμη σας .
Μήπως έχεις δουλέψει εισαγγελέας στο παρελθόν και τώρα σε έπιασαν οι αμφιβολίες μετά από τη σχέση με την Τζένη; :jerking:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.804
Κριτικές
62
Like
45.631
Πόντοι
9.297
'Ισως δεν ήμουνα σαφής. Τη μυρωδιά του στρατώνα, δεν την ανέφερα με την έννοια της μπόχας. Την ανέφερα με την έννοια της αντρίλας, της τεστοστερόνης, με την έννοια πως η μύτη σου θα σου στείλει σήμα πως απέναντι έχεις ένα αρσενικό. Γιατί (από όσο γνωρίζω) δεν υπάρχει άρωμα που να μυρίζει μουνίλα. Επανέρχομαι λοιπόν. Θα σου σηκωθεί; η ερώτηση αυτή δεν είναι Φιλοσοφικού τύπου, η απάντηση έχει τεράστια σημασία. Για λέγε
Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα...εγώ πάντα είμαι αρωματισμένος .Ακόμα και το καλοκαίρι με την αναπόφευκτη παρουσία ιδρώτα κάτι εύοσμον θα παραμείνει...από την πλευρά της πάλι το ίδιο.Αρα δεν θα έχω καμμιά ένδειξη αρσενικών ορμονών και όλα θα πάνε κατ'ευχην....:zfuck:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα...εγώ πάντα είμαι αρωματισμένος .Ακόμα και το καλοκαίρι με την αναπόφευκτη παρουσία ιδρώτα κάτι εύοσμον θα παραμείνει...από την πλευρά της πάλι το ίδιο.Αρα δεν θα έχω καμμιά ένδειξη αρσενικών ορμονών και όλα θα πάνε κατ'ευχην....:zfuck:
αποφεύγεις να απαντήσεις ευθέως, και το ρίχνεις στην καλή υγιεινή και τα αρώματα. Ξέρεις καλά τι συμπέρασμα βγαίνει από την ευθεία απάντηση. ΟΚ, άλλη ερώτηση. Δεν έχεις πρόβλημα να γνωρίζεις ότι γαμάς την αρχιδοσακούλα κάποιου άντρα, γυρισμένη προς τα μέσα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom