Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Για όλους έχει ράμματα η Τζένη :confused:

252959502_5197029910314200_1224858826535730737_n.jpg
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Γιατί είναι ακριβώς το ίδιο φύλο με σένα; Η σωστή απάντηση είναι παρομοφυλοφιλος
Γιατί παρόλες τις προσπάθειες που κάνει να ΜΕΤΑΤΡΑΠΕΙ σε Γυναίκα, το μόνο που καταφέρνει είναι να ΜΕΤΑΜΦΙΕΣΤΕΙ σε Γυναίκα. Το θηλυκό έχει δύο χρωμοσώματα Χ, οι αδένες του παράγουν Οιστρογόνα, Προγεστερόνη, διαθέτει ωοθήκες οι οποίες παράγουν ωάρια, τα οποία οδηγούνται προς τις σάλπιγγες και αν το ωάριο γονιμοποιηθεί στη μήτρα και γεννήσει παιδί, τα στήθη της θα παράγουν γάλα, ώστε να το θρέψει. Όσες εγχειρίσεις και να κάνει το αρσενικό, δεν θα αποκτήσει σάλπιγγες και μήτρα. Αν κάποιος είναι τέρμα μεθυσμένος, οκ, ίσως την πατήσει. Όποιος πηδάει Τρανς είτε εγχειρισμένο, είτε όχι, το γνωρίζει πως πάει με άντρα. Τώρα, δώσε μου τις πηγές που στηρίζουντ ον ισχυρισμό σου για τον παρομοφυλοφιλο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Έχουν πολλοί (εγώ δεν έτυχε)... :2funny:
Εδώ ο Σακελλαρόπουλος ο Εισαγγελέας και παράτησε οικογένεια (το ξεκάρφωμα) και καριέρα για την Τζένη...
Καλά κάνουν βέβαια, ο καθένας όπως την βρίσκει...
Εδώ ο ληστής με τις γλαδιόλες (ο Θεόδωρος Βερνάρδος) και παντρεύτηκε τρανς στην φυλακή, ήθελε μάλιστα να κάνουν οικογένεια όταν με το καλό αποφυλακιζόταν...
Γιος οικογενειακής γνωστής, με διεθνή καριέρα σαν μεγαλοστέλεχος ξενοδοχειακών επιχειρήσεων και είχε σχέση με τρανς (είδε και έπαθε η μάνα του να τον ξεκολλήσει)...
Πολλοί της καλής κοινωνίας έχουν σχέση με τέτοιες...
Βέβαια το ταμπού υπάρχει στην ελληνική κοινωνία...
Όσον αφορά τον Εισαγγελέα. Αρκούσε να δεις τη φάτσα του, για να καταλάβεις πόση αγαμία έσερνε μέσα του. Η Χειλουδάκη, σαν επαγγελματίας, του έκανε τσιμπούκια που μάλλον ούτε τα είχε ονειρευτεί καν, έπεσε με τα μούτρα και κατάστρεψε ζωή και καριέρα
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.200
Κριτικές
20
Like
3.754
Πόντοι
1.446
Όσον αφορά τον Εισαγγελέα. Αρκούσε να δεις τη φάτσα του, για να καταλάβεις πόση αγαμία έσερνε μέσα του. Η Χειλουδάκη, σαν επαγγελματίας, του έκανε τσιμπούκια που μάλλον ούτε τα είχε ονειρευτεί καν, έπεσε με τα μούτρα και κατάστρεψε ζωή και καριέρα
Οι περισσότεροι από αυτούς (για να μην πω σχεδόν όλοι) κομπλεξικοί και αγάμητοι είναι...:confused::glasses:
Όπως είπε ο δικηγόρος να εύχεσαι να σε κρίνει κάποιος που να μην είναι στερημένος σε sex και λεφτά...
Αυτό όμως (ειδικά το τελευταίο) είναι δύσκολο να συμβεί...
Έτσι μένουμε μόνο στα ευχολόγια...:(:cry: :wink::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Σου είπα εγώ ότι είναι γυναίκες; Ούτε άντρες είναι ο όρος ομοφυλόφιλος δε στέκει
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Οι περισσότεροι από αυτούς (για να μην πω σχεδόν όλοι) κομπλεξικοί και αγάμητοι είναι...
Κομπλεξικοι είναι αυτοί που τους κάνει κωλογλυφαδα, δαχτυλωνει ή στραπόναρει η γκόμενα τους ή πουτανα και θεωρούν τον εαυτό τους στρέιτ γιατί πάνε με το έτερο φύλο και μπαίνουν σε νήματα για να την πουν σαυτους που πάνε με τραβελια για να καλύψουν το κρυφοπουστριλικι τους
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.328
Like
16.855
Πόντοι
3.556
Κομπλεξικοι είναι αυτοί που τους κάνει κωλογλυφαδα, δαχτυλωνει ή στραπόναρει η γκόμενα τους ή πουτανα και θεωρούν τον εαυτό τους στρέιτ γιατί πάνε με το έτερο φύλο και μπαίνουν σε νήματα για να την πουν σαυτους που πάνε με τραβελια για να καλύψουν το κρυφοπουστριλικι τους
τύπε αν μπεις στο νήμα μασαζ προστάτη καποια σεβαστά μέλη λενε οτι αν τους γρασαρει τη ροδέλα γυναικα δεν ειναι πουστριλικι. :undecided: :undecided: :undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Δεν υπάρχουν σοβαρά τρανς στην Ελλάδα ...
Είπες το καλύτερο και πιο σοφό τύπε !! Αντίθετα κάποια τρανς από ταυλανδη είναι τα καλύτερα όμορφα ντροπαλά με μικρό πέος (άχρηστο ) και τα γαμας σαν ταύρος ..!! Στην Ελλάδα είναι διαταραγμένες κακάσχημες… γιγαντόσωμες με πολύ άγρια χαρακτηριστικά !!! Μια πραγματική τρανς έστω και αν δεν έχει αποφασιση να το κόψει από φόβο η από αλλά θέματα υγείας … οφειλή να είναι παθητική με έναν άνδρα και ακριβός έτσι είναι ταταυλανδακια !!! Αντίθετα στην Ελλάδα το 90% αντροφερνουν γίνονται τραβεστι και θέλουν να γαμάνε !! Τότε γιατι έγιναν τραβεστι ;;ας έμεναν άνδρες και να γαμουσαν άλλους άνδρες κτλ !! Πολύ ανωμαλία ρε παιδί μ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Jenos

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.200
Κριτικές
20
Like
3.754
Πόντοι
1.446
Κομπλεξικοι είναι αυτοί που τους κάνει κωλογλυφαδα, δαχτυλωνει ή στραπόναρει η γκόμενα τους ή πουτανα και θεωρούν τον εαυτό τους στρέιτ γιατί πάνε με το έτερο φύλο και μπαίνουν σε νήματα για να την πουν σαυτους που πάνε με τραβελια για να καλύψουν το κρυφοπουστριλικι τους
Συμφωνώ ότι είναι κομπλεξικοί αυτοί που λες...
Εγώ πάντως δεν την είπα σε κανέναν που πάει με τραβέλια και καρβέλια, αν υπαινίσσεσαι κάτι για εμένα...
Εγώ απλώς είπα την άποψή μου, χωρίς να θέλω να την πω σε κανέναν...
Μήπως είσαι του δικαστικού χώρου και θίχτηκες;
Όσο για το ομοφυλόφιλος, τον ορισμό τον έδωσε σωστά κάποιος σε άλλο νήμα: "Είναι αυτός που έλκεται από άτομα του ίδιου φύλου, έστω και μεταλλαγμένα"...
 
Τελευταία τροποποίηση:

christos1917

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
19
Like
5
Πόντοι
0
Καλες Γιορτες

Σκεφτηκα και θελω την γνωμη σας , ανθρωποι που ετυχε στην ζωη τους
να θελουν η να γινονται τρανς , θα μπορουσαν να κανουν μια σοβαρη σχεση με
ενα σοβαρο αντρα . Εγω θεωρω ναι , αν μου τυχαινε θα ελεγα ναι , ξερω και μια
επαγγελματια καπετανιο προεδρο των διεμφυλικων . Την γνωμη σας .
Αν λέμε την ίδια είναι λεσβία,έχει σχέση με κοπέλα!
Εγω έχω κανει κάνει σχέση με τρανς κορίτσια αλλά οχι σοβαρες σχέσεις.
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
τύπε αν μπεις στο νήμα μασαζ προστάτη καποια σεβαστά μέλη λενε οτι αν τους γρασαρει τη ροδέλα γυναικα δεν ειναι πουστριλικι. :undecided: :undecided: :undecided:
Δεν ξέρουν τι σημαίνει πουστης. Ο πουστης δε συνεπάγεται ότι είναι ομοφυλόφιλος ή αμφι και ο ομοφυλόφιλος δε συνεπάγεται ότι είναι πουστης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τύπε αν μπεις στο νήμα μασαζ προστάτη καποια σεβαστά μέλη λενε οτι αν τους γρασαρει τη ροδέλα γυναικα δεν ειναι πουστριλικι. :undecided: :undecided: :undecided:
Δεν ξέρουν τι σημαίνει πουστης. Ο πουστης δε συνεπάγεται ότι είναι ομοφυλόφιλος ή αμφι και ο ομοφυλόφιλος δε συνεπάγεται ότι είναι πουστ
Συμφωνώ ότι είναι κομπλεξικοί αυτοί που λες...
Εγώ πάντως δεν την είπα σε κανέναν που πάει με τραβέλια και καρβέλια...
Εγώ απλώς είπα την άποψή μου, χωρίς να θέλω να την πω σε κανέναν...
Μήπως είσαι του δικαστικού χώρου και θίχτηκες;
Όσο για το ομοφυλόφιλος, τον ορισμό τον έδωσε σωστά κάποιος σε άλλο νήμα: "Είναι αυτός που έλκεται από άτομα του ίδιου φύλου, έστω και μεταλλαγμένα"...
Του παραδικαστικού
 

Jenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2021
Μηνύματα
54
Like
33
Πόντοι
0
Δεν ξέρουν τι σημαίνει πουστης. Ο πουστης δε συνεπάγεται ότι είναι ομοφυλόφιλος ή αμφι και ο ομοφυλόφιλος δε συνεπάγεται ότι είναι πουστης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν ξέρουν τι σημαίνει πουστης. Ο πουστης δε συνεπάγεται ότι είναι ομοφυλόφιλος ή αμφι και ο ομοφυλόφιλος δε συνεπάγεται ότι είναι πουστ

Του παραδικαστικού
Ποια η διαφορα πουστη με τρανσεξουαλ ?
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.200
Κριτικές
20
Like
3.754
Πόντοι
1.446
Δεν ξέρουν τι σημαίνει πουστης. Ο πουστης δε συνεπάγεται ότι είναι ομοφυλόφιλος ή αμφι και ο ομοφυλόφιλος δε συνεπάγεται ότι είναι πουστης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν ξέρουν τι σημαίνει πουστης. Ο πουστης δε συνεπάγεται ότι είναι ομοφυλόφιλος ή αμφι και ο ομοφυλόφιλος δε συνεπάγεται ότι είναι πουστ

Του παραδικαστικού
Πούστης έχει επικρατήσει να εννοείται (στην "λαϊκή ορολογία") ο μόνιμα παθητικός ομοφυλόφιλος...
Άρα φυσικά ο πούστης είναι πάντα ομοφυλόφιλος...
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Πουστης είναι αυτός που ικανοποιείται από τον κωλο πουστ στα περσικά σημαίνει κωλος
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Jenos

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.328
Like
16.855
Πόντοι
3.556
παιδια ενα λεπτο να τα παρουμε απο την αρχη να πουμε

αν πας σε λαλαδικο και εκει πανω στο τρίψιμο απο γυναικα ξεφυγει λιγο λαδι και σου κανει τη ροδέλα φιλτροχοανη θεωρειται πουστια ;

ενω αν πας με τραβελ εητζεντ και στον εφορμαρει θεωρειται εξίσου πουστια;
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.200
Κριτικές
20
Like
3.754
Πόντοι
1.446
Πουστης είναι αυτός που ικανοποιείται από τον κωλο πουστ στα περσικά σημαίνει κωλος
Εγώ είπα τι έχει επικρατήσει να σημαίνει πούστης και όχι την ετυμολογία της λέξης...
Και είναι αυτός που έχει μόνιμα παθητικό ρόλο με άτομα του ίδιου φύλου όμως...
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Γιατι ο τρανσεξουαλ πως ικανοποιηται ?
Δε μίλησα ούτε για άντρες ούτε για τρανσέξουαλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ είπα τι έχει επικρατήσει να εννοείται πούστης...
Άλλο τι έχει επικρατήσει
 

Jenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2021
Μηνύματα
54
Like
33
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom