Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Νοε 2021
Μηνύματα
63
Like
140
Πόντοι
0
Επειδη εχω περασει απο αυτο το σταδιο θα σου πω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο. Πρωτα απ ολα δε πρεπει να σκεφτεσαι το σεξουαλικο κομματι αλλα το αισθηματικο και το ψυχικο.πρεπει πρωτα να ταιριαζεται αισθηματικα και οχι επειδη εχει ωραιο καυλι ο ενας η ωραιο κωλο ο αλλος παει να πει οτι θα κανουν και σχεση. Επισης η αποδοχη απο την οικογενεια και το κοινωνικο κυκλο. Γιατι δεν εννοειται σχεση αν δε κυκλοφορειται μαζι αν δε τη γνωρισεις στους φιλους και στους συγγενεις. Αμα αρχιζουν οι ντροπες και τα μη μας δουν και τετοια αστο καλυτερα. Μη ξεχνας οτι ολοι ειμαστε ανθρωποι και θελουμε και τη βολτα και τη διασκεδαση και τις γνωριμιες οχι να κλεινωμαστε σε ενα σπιτι μεσα. Βεβαια δε ξερω αν θα βρεις για σχεση σοβαρη εδω στην ελλαδα γιατι ολες κοιτανε τη κονομα και ειναι της πληρωμης. Της λες παμε μια βολτα για καφε και σου λεει δε θελω δως μου 50€ να με γαμησεις, τωρα που ειναι η σοβαροτητα κανεις δε ξερει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.804
Κριτικές
62
Like
45.631
Πόντοι
9.297
αποφεύγεις να απαντήσεις ευθέως, και το ρίχνεις στην καλή υγιεινή και τα αρώματα. Ξέρεις καλά τι συμπέρασμα βγαίνει από την ευθεία απάντηση. ΟΚ, άλλη ερώτηση. Δεν έχεις πρόβλημα να γνωρίζεις ότι γαμάς την αρχιδοσακούλα κάποιου άντρα, γυρισμένη προς τα μέσα;
Όπως δεν έχω πρόβλημα να πιτσιλαω δύο σακούλια με σιλικόνη σε σιλικονατες γυναίκες.
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
336
Κριτικές
1
Like
579
Πόντοι
81
Άμα η σύντροφος που θα βρει παίρνει γυναικείες ορμόνες ή έχει θυληκο το όλο σώμα κλπ και δεν εκπέμπει αντρικά δεν σου λέει κάτι; ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.804
Κριτικές
62
Like
45.631
Πόντοι
9.297
Επειδη εχω περασει απο αυτο το σταδιο θα σου πω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο. Πρωτα απ ολα δε πρεπει να σκεφτεσαι το σεξουαλικο κομματι αλλα το αισθηματικο και το ψυχικο.πρεπει πρωτα να ταιριαζεται αισθηματικα και οχι επειδη εχει ωραιο καυλι ο ενας η ωραιο κωλο ο αλλος παει να πει οτι θα κανουν και σχεση. Επισης η αποδοχη απο την οικογενεια και το κοινωνικο κυκλο. Γιατι δεν εννοειται σχεση αν δε κυκλοφορειται μαζι αν δε τη γνωρισεις στους φιλους και στους συγγενεις. Αμα αρχιζουν οι ντροπες και τα μη μας δουν και τετοια αστο καλυτερα. Μη ξεχνας οτι ολοι ειμαστε ανθρωποι και θελουμε και τη βολτα και τη διασκεδαση και τις γνωριμιες οχι να κλεινωμαστε σε ενα σπιτι μεσα. Βεβαια δε ξερω αν θα βρεις για σχεση σοβαρη εδω στην ελλαδα γιατι ολες κοιτανε τη κονομα και ειναι της πληρωμης. Της λες παμε μια βολτα για καφε και σου λεει δε θελω δως μου 50€ να με γαμησεις, τωρα που ειναι η σοβαροτητα κανεις δε ξερει
Είναι σαν ηθοποιοί η δημοσιογράφοι....εργάζονται υπερβολικά για να ανταπεξέλθουν σε περίπτωση στραβης( όπως έγινε με την κινεζική πανούκλα) σε σημείο να έχουν ψυχικές και σωματικές φθορές.
Μην δίνεις σημασία και προχωρά παρακάτω..τόσο απλά.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.664
Πόντοι
7.195
Καλες Γιορτες

Σκεφτηκα και θελω την γνωμη σας , ανθρωποι που ετυχε στην ζωη τους
να θελουν η να γινονται τρανς , θα μπορουσαν να κανουν μια σοβαρη σχεση με
ενα σοβαρο αντρα . Εγω θεωρω ναι , αν μου τυχαινε θα ελεγα ναι , ξερω και μια
επαγγελματια καπετανιο προεδρο των διεμφυλικων . Την γνωμη σας .
τύπε μου τι εννοείς τράνς ; με πούτσα ή εγχειρισμένη ;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Άμα η σύντροφος που θα βρει παίρνει γυναικείες ορμόνες ή έχει θυληκο το όλο σώμα κλπ και δεν εκπέμπει αντρικά δεν σου λέει κάτι; ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
ΦΥΣΙΚΑ. Μου λέει πως όποιος πηδάει ένα μεταλλαγμένο άντρα και όχι μόνο του σηκώνεται, αλλά τη βρίσκει κι όλας, είναι Ομοφυλόφιλος, στο αρχικό στάδιο της άρνησης. Έχει δρόμο μπροστά του
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.804
Κριτικές
62
Like
45.631
Πόντοι
9.297
Όπως δεν έχω πρόβλημα να πιτσιλαω δύο σακούλια με σιλικόνη σε σιλικονατες γυναίκες.
Μπορεί να ακούγεται ως ανωμαλία αλλά η αλήθεια είναι ότι η ιατρική τεχνολογία κάνει θαύματα.....
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
336
Κριτικές
1
Like
579
Πόντοι
81
Οπότε ο άνθρωπος είναι ομοφυλόφιλος καλά είναι και του αρέσει.Και δεν θα έπρεπε να τον κρίνουμε αλλά να τον βοηθάμε.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
φίλε αν εσύ είσαι ευτυχισμένος και το άλλο μέλος επίσης ευτυχισμένο ,τότε προχώρα. 'Αλλωστε αυτό δε θέλουμε όλοι μας, να γίνουμε ευτυχισμένοι;
Αν φοβάσαι γονείς, φίλους ή είσαι ελεύθερος επαγγελματίας και ανησυχείς ότι θα χάσεις πελάτες, τότε έχω να σου πω ότι όσοι άνθρωποι σε αγαπάνε πραγματικά θα σε αποδεχτούν. Και πελατεία να χάσεις, θα βρεις άλλους.
 

Jenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2021
Μηνύματα
54
Like
33
Πόντοι
0
Καλες Γιορτες

Σκεφτηκα και θελω την γνωμη σας , ανθρωποι που ετυχε στην ζωη τους
να θελουν η να γινονται τρανς , θα μπορουσαν να κανουν μια σοβαρη σχεση με
ενα σοβαρο αντρα . Εγω θεωρω ναι , αν μου τυχαινε θα ελεγα ναι , ξερω και μια
επαγγελματια καπετανιο προεδρο των διεμφυλικων . Την γνωμη σας .
Μονο εσυ μπορεις να δωσεις απαντηση απο το πως νιωθεις !Αστους να λενε .
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Μονο εσυ μπορεις να δωσεις απαντηση απο το πως νιωθεις !Αστους να λενε .
Το θέμα είναι ότι μπορεί να υπάρξει υπάρχουν μέρες που η ίδια τρανς να κάνει τον άντρα εκτός και αν είναι ενχηρισμενη τότε μπορείτε να πάρετε και ένα παιδάκι δωρεάν και όταν η τρανσέξουαλ πάει 75 να έχουν βγει η ορμόνες η αντρικές και εκεί θα έχει γλέντια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jenos

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εγώ είχα με την Εύα αλλά έπινε πολύ χόρτο και γινόταν Βαγγέλης μετά και έβλεπε τον δικό μου και Κόλο αλλά την χώρισα μετά για αυτό θέλει προσοχή παίδες
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
ΦΥΣΙΚΑ. Μου λέει πως όποιος πηδάει ένα μεταλλαγμένο άντρα και όχι μόνο του σηκώνεται, αλλά τη βρίσκει κι όλας, είναι Ομοφυλόφιλος, στο αρχικό στάδιο της άρνησης. Έχει δρόμο μπροστά του
Γιατί είναι ακριβώς το ίδιο φύλο με σένα; Η σωστή απάντηση είναι παρομοφυλοφιλος
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.200
Κριτικές
20
Like
3.754
Πόντοι
1.446
Έχουν πολλοί (εγώ δεν έτυχε)... :2funny:
Εδώ ο Σακελλαρόπουλος ο Εισαγγελέας και παράτησε οικογένεια (το ξεκάρφωμα) και καριέρα για την Τζένη...
Καλά κάνουν βέβαια, ο καθένας όπως την βρίσκει...
Εδώ ο ληστής με τις γλαδιόλες (ο Θεόδωρος Βερνάρδος) και παντρεύτηκε τρανς στην φυλακή, ήθελε μάλιστα να κάνουν οικογένεια όταν με το καλό αποφυλακιζόταν...
Γιος οικογενειακής γνωστής, με διεθνή καριέρα σαν μεγαλοστέλεχος ξενοδοχειακών επιχειρήσεων και είχε σχέση με τρανς (είδε και έπαθε η μάνα του να τον ξεκολλήσει)...
Πολλοί της καλής κοινωνίας έχουν σχέση με τέτοιες...
Βέβαια το ταμπού υπάρχει στην ελληνική κοινωνία...
 

Jenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2021
Μηνύματα
54
Like
33
Πόντοι
0
Το θέμα είναι ότι μπορεί να υπάρξει υπάρχουν μέρες που η ίδια τρανς να κάνει τον άντρα εκτός και αν είναι ενχηρισμενη τότε μπορείτε να πάρετε και ένα παιδάκι δωρεάν και όταν η τρανσέξουαλ πάει 75 να έχουν βγει η ορμόνες η αντρικές και εκεί θα έχει γλέντια
Το θέμα είναι ότι μπορεί να υπάρξει υπάρχουν μέρες που η ίδια τρανς να κάνει τον άντρα εκτός και αν είναι ενχηρισμενη τότε μπορείτε να πάρετε και ένα παιδάκι δωρεάν και όταν η τρανσέξουαλ πάει 75 να έχουν βγει η ορμόνες η αντρικές και εκεί θα έχει γλέντια
Το θεμα παιδια δεν το συζηταμε για τετοιες καταστασεις .Οποτε ας κανει οτι νιωθει .
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.328
Like
16.855
Πόντοι
3.556
ρε νιαμου ενας ηταν ο κέρβερος ο αιθερας που τα φερε βολτα :wanker: :wanker: :wanker: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Συνημμένα

  • 2BBF3324-3F09-4561-B715-C05693544FA3.jpeg
    2BBF3324-3F09-4561-B715-C05693544FA3.jpeg
    131,1 KB · Εμφανίσεις: 90

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom