Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.462
Κριτικές
11
Like
2.685
Πόντοι
746
νομιζω ότι οι πιο πολλοι εδω μεσα έχουν παρανανοήσει τι γραφω και νομιζουν οτι θελω να συγκατοικισω με τον Γιακουμή τον οικοδόμο ή να σπιτωθώ με κάναν αγριοτράβελο απ την Συγγρού. Όχι λοιπόν ρωτάω ποιες είναι οι πιθανότητες να επιτύχει σαν οικογένεια ο γάμος με μία πολύ συμπαθητική κοπέλα, κλπ που είχε την ατυχία να γεννηθει άντρας και μπόρεσε με την καταλληλη ιατρική βοήθεια να επιλυσει το προβλημα της, να μορφωθεί και να συνεχίσει την ζωή της σε μία αξιοπρεπή δουλιά.. .Όσο γι αυτά που γράφετε  κανενας γάμος είτε με γεννημένη γυναίκα είτε με τρανσέξουαλ είτε με εξωγήινη  δεν πρόκειται να στεριώσει εάν δεν υπάρχει αγαπη, αλληλοκατανόηση και αλληλοσεβασμός !

Εάν θα πας λίγο πίσω να βρεις το αριθμό του Νόμου της τροποποίησης. Προσωπικά δεν μπόρεσα να το πιστέψω, ότι κάτι τέτοιο πέρασε από το κοινοβούλιο, αλλά πέρασε. Δυστυχώς. Μπορώ να πω, ότι θα το περίμενα σε άλλες χώρες, αλλά στην Ελλάδα ΌΧΙ! Και βλέπεις, έγινε. Ξέρεις, ο καίσαρος Καλιγούλα είπε μία σοφή κουβέντα. Κάθε λαός έχει την κυβέρνηση, που του αξίζει. Καλά, δεν είχαμε και πολλές επιλογές. Κοίτα τώρα με το κορονοϊο ο κόσμος θα ξυπνήσει, ελπίζω.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Εάν θα πας λίγο πίσω να βρεις το αριθμό του Νόμου της τροποποίησης. Προσωπικά δεν μπόρεσα να το πιστέψω, ότι κάτι τέτοιο πέρασε από το κοινοβούλιο, αλλά πέρασε. Δυστυχώς. Μπορώ να πω, ότι θα το περίμενα σε άλλες χώρες, αλλά στην Ελλάδα ΌΧΙ! Και βλέπεις, έγινε. Ξέρεις, ο καίσαρος Καλιγούλα είπε μία σοφή κουβέντα. Κάθε λαός έχει την κυβέρνηση, που του αξίζει. Καλά, δεν είχαμε και πολλές επιλογές. Κοίτα τώρα με το κορονοϊο ο κόσμος θα ξυπνήσει, ελπίζω.


ο κόσμος με την ίωση φοβαται ότι θα τελευτήσει διότι πέθανε το παραγωγικώτερο κομμάτι της ελληνικής κοινωνίας ένας γέρος 80 ετών και μια γριά 94 και θα ξυπνήσει, δεν νομίζω...Οι νόμοι στην ελλάδα, ουδεμίαν σχέση έχουν με το περί δικαίου αίσθημα αλλά με την ικανοποίηση ψηφοθηρικών απαιτήσεων και ονειρόξεων  των liberal εβραιο-αμερικανών που πράγματα που δεν μπορούν να επιτύχουν στην πατρίδα τους, τα κάνουν εδώ στου κασίδι το κεφάλι....
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Αν εννoούμε εργαζόμενη τραβεστί(εκδιδόμενη) , θα υπάρξουν προβλήματα όπως και αν τα φτιάξεις με εργαζόμενη γυναίκα του χώρου.Εδώ έχουν προβλήματα ομοφυλόφιλα ζευγάρια που δεν εκδίδονται με κανονικές δουλειές.Προφανώς αυτός που τα σκέφτεται αυτά έχει δεθεί συναισθηματικά με την τραβεστί γιατί το σεξ με το συναίσθημα πάνε μαζί πολλές φορές.Πάντως ότι και φτιασίδωμα να κάνεις, η τραβεστί είναι άνδρας και αν ζεις μαζί της αργά ή γρήγορα θα το καταλάβεις.Δεν είναι όπως το ερωτικό ραντεβού μαζί της για μισή έως μια ώρα και τέλος.Για αυτό λένε ότι  πρέπει να σκέφτεσαι με το πάνω και όχι το κάτω κεφάλι.Εύκολα το λέμε δύσκολα το εφαρμόζουμε! :idiot:
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.462
Κριτικές
11
Like
2.685
Πόντοι
746
ο κόσμος με την ίωση φοβαται ότι θα τελευτήσει διότι πέθανε το παραγωγικώτερο κομμάτι της ελληνικής κοινωνίας ένας γέρος 80 ετών και μια γριά 94 και θα ξυπνήσει, δεν νομίζω...Οι νόμοι στην ελλάδα, ουδεμίαν σχέση έχουν με το περί δικαίου αίσθημα αλλά με την ικανοποίηση ψηφοθηρικών απαιτήσεων και ονειρόξεων  των liberal εβραιο-αμερικανών που πράγματα που δεν μπορούν να επιτύχουν στην πατρίδα τους, τα κάνουν εδώ στου κασίδι το κεφάλι....

Όταν με ρώτησε ένας διπλωμάτης του 2003 τι ψήφισα στο δημοψήφισμα για ΕΕ του είπα ΌΧΙ. Και του είπα ότι σε ΕΕ δεν δίνω παραπάνω ζωή από 30-40 χρόνια. Προχθές μιλήσαμε τηλεφωνικώς και μου είπε, ότι είμαι προφήτης και το ήξερα. Μετά, που να έρθει κανονική ημέρα να δεις πόσοι από τους κυβερνόντες θα πάνε στο έσο <σπίτι> τους! Η Ιταλία πετάει τις σημαίες της ΕΕ! Κατάλαβαν επιτέλους, τι τρέχει.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
975
σχεσεις η καταρα των trans...
 

Συνημμένα

  • OZNAIu.png
    OZNAIu.png
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 75
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Είχα 2 χρόνια σχέση με τρανς όταν εμένα Αγγλία, Μάντσεστερ, στην Ελλάδα έχω γυρίσει τους τελευταίους 3 μήνες. Εγώ προσωπικα περασα πολυ καλά στη σχέση μου, το θέμα σε αυτή τη σχέση είναι ότι εκτός του κρεβατιού θα πρεπει το ζευγάρι να αποφασίσει το ρόλο του καθενός μέσα στο σπίτι. Ποιος θα είναι ο άνδρας και ποια η γυναίκα, γιατί μπορεί να γουστάρουμε διάφορα στο σέξ, αλλά ο άντρας παντα θα βλέπει τη τρανς ως γυναίκα. Τώρα αν τον νοιάζει τι λένε οι άλλοι είναι λάθος, δηλαδή είναι καλό να μοιραζόμαστε το κρεββάτι με έναν άνθρωπο αλλα παραλληλα να ντρεπόμαστε να κυκλοφορήσουμε μαζί του; ακουγεται σωστό; όπως και αυτή θα κάνει πισω σε κάποια πραγματα για να παει μπροστά μια σχέση έτσι πρεπει και αυτός να κάνει πισω σε καποια άλλα και να σεβαστεί κάποια πραγματα. Συν το καλό στη σχέση ότι κάνεις ελευθερα σέξ. Άλλη απόλαυση. Τώρα όσον αφορά την Ελλάδα, από τη μέρα που γυρισα ίσως και λόγω της κατάστασης με τον ιό δεν έχω βρει χώρο που να είναι στέκι για τρανς για να φλερταρεις και να παίξεις μπάλα, μερικές που γνώρισα στο ίντερνετ το παιζουν ντίβες, νομίζουν ότι θα είναι μια ζωή νέες και θα τις πληρωνει ο καθένας μια ζωή για σεξ. Ίσως και αυτές να πρεπει να δείξουν μια αλλιώτικη συμπεριφορά απέναντι στα αρσενικά. Στην Αγγλία οι τρανς έχουν εντελώς άλλη κουλτούρα. Ψάχνουν να βρουν συντρόφους και επιλέγουν βάση συζήτησης και κατανόησης, εδώ από ότι κατάλαβα ψάχνουν το 50αρικο. Βέβαια όσων αφορά την Ελλάδα το λέω σύμφωνα με τη μικρή τρίμηνη εμπειρία που έχω εδώ σε σχέση με τα 16 χρόνια που ζουσα Αγγλία.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
1
Like
2.508
Πόντοι
456
Είχα 2 χρόνια σχέση με τρανς όταν εμένα Αγγλία, Μάντσεστερ, στην Ελλάδα έχω γυρίσει τους τελευταίους 3 μήνες. Εγώ προσωπικα περασα πολυ καλά στη σχέση μου, το θέμα σε αυτή τη σχέση είναι ότι εκτός του κρεβατιού θα πρεπει το ζευγάρι να αποφασίσει το ρόλο του καθενός μέσα στο σπίτι. Ποιος θα είναι ο άνδρας και ποια η γυναίκα, γιατί μπορεί να γουστάρουμε διάφορα στο σέξ, αλλά ο άντρας παντα θα βλέπει τη τρανς ως γυναίκα. Τώρα αν τον νοιάζει τι λένε οι άλλοι είναι λάθος, δηλαδή είναι καλό να μοιραζόμαστε το κρεββάτι με έναν άνθρωπο αλλα παραλληλα να ντρεπόμαστε να κυκλοφορήσουμε μαζί του; ακουγεται σωστό; όπως και αυτή θα κάνει πισω σε κάποια πραγματα για να παει μπροστά μια σχέση έτσι πρεπει και αυτός να κάνει πισω σε καποια άλλα και να σεβαστεί κάποια πραγματα. Συν το καλό στη σχέση ότι κάνεις ελευθερα σέξ. Άλλη απόλαυση. Τώρα όσον αφορά την Ελλάδα, από τη μέρα που γυρισα ίσως και λόγω της κατάστασης με τον ιό δεν έχω βρει χώρο που να είναι στέκι για τρανς για να φλερταρεις και να παίξεις μπάλα, μερικές που γνώρισα στο ίντερνετ το παιζουν ντίβες, νομίζουν ότι θα είναι μια ζωή νέες και θα τις πληρωνει ο καθένας μια ζωή για σεξ. Ίσως και αυτές να πρεπει να δείξουν μια αλλιώτικη συμπεριφορά απέναντι στα αρσενικά. Στην Αγγλία οι τρανς έχουν εντελώς άλλη κουλτούρα. Ψάχνουν να βρουν συντρόφους και επιλέγουν βάση συζήτησης και κατανόησης, εδώ από ότι κατάλαβα ψάχνουν το 50αρικο. Βέβαια όσων αφορά την Ελλάδα το λέω σύμφωνα με τη μικρή τρίμηνη εμπειρία που έχω εδώ σε σχέση με τα 16 χρόνια που ζουσα Αγγλία.
Εχεις δίκιο και εγώ είχα σχέση με μια Ταιλανδή εμφάνιση σούπερ γυναίκα εκεί περνούσαμε καλά, εδώ στη μμεσαιωνική σε τέτοια θέματα και ειδικά σε επαρχία πολύ δύσκολα τα πράγματα
 
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
975
Είχα 2 χρόνια σχέση με τρανς όταν εμένα Αγγλία, Μάντσεστερ, στην Ελλάδα έχω γυρίσει τους τελευταίους 3 μήνες. Εγώ προσωπικα περασα πολυ καλά στη σχέση μου, το θέμα σε αυτή τη σχέση είναι ότι εκτός του κρεβατιού θα πρεπει το ζευγάρι να αποφασίσει το ρόλο του καθενός μέσα στο σπίτι. Ποιος θα είναι ο άνδρας και ποια η γυναίκα, γιατί μπορεί να γουστάρουμε διάφορα στο σέξ, αλλά ο άντρας παντα θα βλέπει τη τρανς ως γυναίκα. Τώρα αν τον νοιάζει τι λένε οι άλλοι είναι λάθος, δηλαδή είναι καλό να μοιραζόμαστε το κρεββάτι με έναν άνθρωπο αλλα παραλληλα να ντρεπόμαστε να κυκλοφορήσουμε μαζί του; ακουγεται σωστό; όπως και αυτή θα κάνει πισω σε κάποια πραγματα για να παει μπροστά μια σχέση έτσι πρεπει και αυτός να κάνει πισω σε καποια άλλα και να σεβαστεί κάποια πραγματα. Συν το καλό στη σχέση ότι κάνεις ελευθερα σέξ. Άλλη απόλαυση. Τώρα όσον αφορά την Ελλάδα, από τη μέρα που γυρισα ίσως και λόγω της κατάστασης με τον ιό δεν έχω βρει χώρο που να είναι στέκι για τρανς για να φλερταρεις και να παίξεις μπάλα, μερικές που γνώρισα στο ίντερνετ το παιζουν ντίβες, νομίζουν ότι θα είναι μια ζωή νέες και θα τις πληρωνει ο καθένας μια ζωή για σεξ. Ίσως και αυτές να πρεπει να δείξουν μια αλλιώτικη συμπεριφορά απέναντι στα αρσενικά. Στην Αγγλία οι τρανς έχουν εντελώς άλλη κουλτούρα. Ψάχνουν να βρουν συντρόφους και επιλέγουν βάση συζήτησης και κατανόησης, εδώ από ότι κατάλαβα ψάχνουν το 50αρικο. Βέβαια όσων αφορά την Ελλάδα το λέω σύμφωνα με τη μικρή τρίμηνη εμπειρία που έχω εδώ σε σχέση με τα 16 χρόνια που ζουσα Αγγλία.
αυτό ακριβώς επειδή δεν θα ειμαστε μια ζωη ντιβες και ομορφες δεν θα σπαταλήσουμε το χρόνο μας με ατομα που ειτε θελουν να μας εκμεταλλευτούν οικονομικά η ερωτικά . να βγαλη τα γουστα του αλλα στα κρυφα. μην μαθει κανεις τιποτα και του κρεμάσουν κουδουνια. και οταν βαρεθει και του γυαλίσει καμια αλλη. να σου πετάξει το θέλω να προχωρήσω να κάνω οικογένεια... ευχαριστω δεν θα παρω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostas konstantinos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2021
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0

Καλώς σας βρήκα. Είμαι και εγώ λατρης των τρανς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
αυτό ακριβώς επειδή δεν θα ειμαστε μια ζωη ντιβες και ομορφες δεν θα σπαταλήσουμε το χρόνο μας με ατομα που ειτε θελουν να μας εκμεταλλευτούν οικονομικά η ερωτικά . να βγαλη τα γουστα του αλλα στα κρυφα. μην μαθει κανεις τιποτα και του κρεμάσουν κουδουνια. και οταν βαρεθει και του γυαλίσει καμια αλλη. να σου πετάξει το θέλω να προχωρήσω να κάνω οικογένεια... ευχαριστω δεν θα παρω.
Δε συζητάμε για οικονομική εκμετάλλευση, το θέμα παει αλλου. Τώρα το θέμα μη του κρεμάσουν κουδούνια έχεις δίκιο, αν βλέπεις κάποιον και γουστάρει μαζί σου αλλά μετά σου λέει δε μπορουμε να βγούμε μη μας δουν και τέτοιες μαλακίες πουλεψε τον. Εγώ προσωπικα για μια τρανς έχω να μιλήσω με τους δικούς μου χρόνια, αλλά δε μετανιώνω για τίποτα γιατί έκανα αυτό που γουσταρα και έκανα και τη διπλανή μου ευτηχησμενη. Τώρα σε θέματα οικογένειας και εδώ στην Ελλάδα έχουν περαστει νόμοι υιοθεσίας για ζευγάρια αν αυτό είναι επιλογή του ζευγαριου.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
975
Δε συζητάμε για οικονομική εκμετάλλευση, το θέμα παει αλλου. Τώρα το θέμα μη του κρεμάσουν κουδούνια έχεις δίκιο, αν βλέπεις κάποιον και γουστάρει μαζί σου αλλά μετά σου λέει δε μπορουμε να βγούμε μη μας δουν και τέτοιες μαλακίες πουλεψε τον. Εγώ προσωπικα για μια τρανς έχω να μιλήσω με τους δικούς μου χρόνια, αλλά δε μετανιώνω για τίποτα γιατί έκανα αυτό που γουσταρα και έκανα και τη διπλανή μου ευτηχησμενη. Τώρα σε θέματα οικογένειας και εδώ στην Ελλάδα έχουν περαστει νόμοι υιοθεσίας για ζευγάρια αν αυτό είναι επιλογή του ζευγαριου.
το έκανα σήμερα, με πούλησε άλλη μία φορά για τα μάτια του κόσμου...
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Όσο ήμουν έξω δεν είχα κανένα θέμα και ένιωσα πιο δυνατά αισθήματα συγκριτικά με οποιαδήποτε γυναίκα. Εδώ κάποια στιγμή ενώ δε με ένοιαζε στην αρχή κουράστηκα ψυχικά γιατί η κοινωνία μας είναι πολλά χρόνια πίσω. Πρέπει να είσαι απίστευτα γουρουνόπετσος στην Ελλάδα. Συγγνώμη που το λέω για τα κορίτσια μας που διαβάζουν ... εγώ αυτό δυστυχώς ένιωσα και το είχα παλέψει, κατέστρεψα και συγγενικές σχέσεις γιατί εν τέλει βλέπεις ότι όσο ανοιχτός και να το παίζει κάποιος στην τελική η αποδοχή είναι ένα μούφα "μακριά από εμάς όλα τα στηρίζουμε".
 
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Like
87
Πόντοι
0
Καλες Γιορτες

Σκεφτηκα και θελω την γνωμη σας , ανθρωποι που ετυχε στην ζωη τους
να θελουν η να γινονται τρανς , θα μπορουσαν να κανουν μια σοβαρη σχεση με
ενα σοβαρο αντρα . Εγω θεωρω ναι , αν μου τυχαινε θα ελεγα ναι , ξερω και μια
επαγγελματια καπετανιο προεδρο των διεμφυλικων . Την γνωμη σας .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom