Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
τραβα σε κανα ειδικο τοτε τ ρωτας εδω!!!!


τύπε εγώ ρωτάω τα διαδικαστικά λίγο του γάμου και πιο πολύ της υιοθεσίας, με άλλα λόγια τι χαρτια χρειάζονται κυρίως για την υιοθεσία γιατι αυτό που ανησυχώ είναι εάν φαίνεται από το πιστοποιητικό γεννησεως, όλα τ άλλα που γράφετε είναι γνωμες υποκειμενικες
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
23
Like
7.746
Πόντοι
3.346
τύπε εγώ ρωτάω τα διαδικαστικά λίγο του γάμου και πιο πολύ της υιοθεσίας, με άλλα λόγια τι χαρτια χρειάζονται κυρίως για την υιοθεσία γιατι αυτό που ανησυχώ είναι εάν φαίνεται από το πιστοποιητικό γεννησεως, όλα τ άλλα που γράφετε είναι γνωμες υποκειμενικες
Τυπε το παιδακι τι φταιει..γιατι να του καταστρεψουν τι ζωη?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δε νομιζεις ότι ίσως εάν η γυναίκα σου ήταν πρώην άντρας να σε καταλάβαινε καλυτερα όταν γύριζες κουρασμένος από την οικοδομή κιαυτή άρχιζε μ'αγαπα΄ς δε μ' αγαπάς, θέλω τούτο, θελω κείνο, θέλω τ'άλλο...
εννοείται οι άντρες και τα κατοικίδια μας καταλαβαίνουν καλύτερα. Δεν αρκεί αυτό για να παντρευτούμε. Παντρευόμαστε γυναίκα, και βασικός λόγος είναι ότι η βιολογικά γυναίκα μπορεί να γονιμοποιηθεί να γίνει μάνα των παιδιών μας. Η νομικά γυναίκα,βιολογικά αντρας δεν έχει σχεση με όλο αυτό το σύστημα. Όπου νομιμοποιήθηκε ακόμη και ο γάμος μεταξύ ίδιου φύλου δεν είχε αποτέλεσμα να γονιμοποιήσουν και να τεκνοποιήσουν, δεν έχει προχωρήσει τόσο η ιατρική. Απλά είναι μια κοινωνική νομική αναγνώριση του ζεύγους που μόνο οικονομικές συνέπειες και αξιώσεις μπορεί να έχει. Κοινώς δεν υπάρχει λόγος να μπλέξεις. Είναι σαν να παντρεύεσαι μια μετά την κλιμακτηριο, δεν το κάνεις για δημιουργία οικογένειας, μπορείς να το κάνεις για οικονομικούς ή κοινωνικούς λόγους. Κανένας δεν παντρεύεται γυναίκα 60χρονων με σκοπό να υιοθετήσουν παιδί και να γίνει καλή μάνα, που ως έμπειρη γριά ξέρει και να μεγειρευει και πλένει κλπ κλπ. Σαν να αγοράζεις ένα ακριβό αμάξι χωρίς τον κινητήρα. Και στην τρανς δεν γίνεται να μπει μήτρα ή να φτιάξει οωθηκη, στο αμάξι μπορείς να κολλήσεις από αλλού κινητήρα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τύπε εγώ ρωτάω τα διαδικαστικά λίγο του γάμου και πιο πολύ της υιοθεσίας, με άλλα λόγια τι χαρτια χρειάζονται κυρίως για την υιοθεσία γιατι αυτό που ανησυχώ είναι εάν φαίνεται από το πιστοποιητικό γεννησεως, όλα τ άλλα που γράφετε είναι γνωμες υποκειμενικες
όπως βλέπεις η υποκειμενική γνώμη των περισσότερων είναι ότι είσαι ένας απατεώνας που πάει να εξαπατήσει ένα παιδί και να του παρουσιάσει ως μάνα γυναίκα, έναν βιολογικά άντρα.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.462
Κριτικές
11
Like
2.685
Πόντοι
746
τύπε εγώ ρωτάω τα διαδικαστικά λίγο του γάμου και πιο πολύ της υιοθεσίας, με άλλα λόγια τι χαρτια χρειάζονται κυρίως για την υιοθεσία γιατι αυτό που ανησυχώ είναι εάν φαίνεται από το πιστοποιητικό γεννησεως, όλα τ άλλα που γράφετε είναι γνωμες υποκειμενικες

Σου έγραψα τη νομική γνωμάτευση και δεν είμαι σίγουρος, εάν την διάβαζες. Εκεί πάω στις λεπτομέρειες!!!
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε το παιδακι τι φταιει..γιατι να του καταστρεψουν τι ζωη?

τύπε γιατι να καταστραφεί το παιδί? αντιθετως μπορεί να φτιαχτει για τα καλά
άμα είσαι φτωχός είσαι πούστης , άμα έχεις λίγα φράγγα είσαι γκέυ κι άμα είσαι πάμπλουτος είσαι Κύριος! Τα παιδιά του σάκη του κουβά που ταν παντρεμένος στην ολλανδία με τον Ψιψινάκη άσχημα την έχουν? Η κόρη της Κανέλλη? Τα παιδιά του Κωστόπουλου? Ο γυιός του Ψυχάρη? μη γράφεις για πράγματα που δεν υποψιάζεσαι καν...
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.462
Κριτικές
11
Like
2.685
Πόντοι
746
τύπε εγώ ρωτάω τα διαδικαστικά λίγο του γάμου και πιο πολύ της υιοθεσίας, με άλλα λόγια τι χαρτια χρειάζονται κυρίως για την υιοθεσία γιατι αυτό που ανησυχώ είναι εάν φαίνεται από το πιστοποιητικό γεννησεως, όλα τ άλλα που γράφετε είναι γνωμες υποκειμενικες

Δηλαδή με λίγα λόγια, μπορείς να παντρεύεις και θα έχει στην Ληξιαρχική πράξη γεννήσεως γραμμένο γυναίκα, παρά ότι είναι ανοησία και κατά την άποψη μου και πλαστογραφία τεκμήριου δια Νόμου. Μπορείς να παντρεύεις και εάν έχει γραμμένο άνδρας, αλλά αυτό δεν είμαι σίγουρος εάν και στην Ελλάδα, το πολύ να πας για γάμο εξωτερικό. Τι άλλο θες να ξέρεις???
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Σου έγραψα τη νομική γνωμάτευση και δεν είμαι σίγουρος, εάν την διάβαζες. Εκεί πάω στις λεπτομέρειες!!!

συγνώμη δεν σου απάντησα όχι επειδή δεν σε σέβομαι ή εκτιμώ την αποψή σου, αλλά για τους ακριβώς αντιθέτους λόγους κι ειδικά μετά το μηνυμά σου σχετικά με την υστερία, γιατί περί αυτού πρόκειται ότι περιέγραψες. Η αλήθεια δυστυχώς είναι πασίγνωστη έστω και ενστικτωδώς αλλά για λόγους ραγιαδισμού και political correct βαπτίζουμε το κρέας ψάρι ή την πούτσα βούρτσα και κάνουμε τον κινέζο...
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή με λίγα λόγια, μπορείς να παντρεύεις και θα έχει στην Ληξιαρχική πράξη γεννήσεως γραμμένο γυναίκα, παρά ότι είναι ανοησία και κατά την άποψη μου και πλαστογραφία τεκμήριου δια Νόμου. Μπορείς να παντρεύεις και εάν έχει γραμμένο άνδρας, αλλά αυτό δεν είμαι σίγουρος εάν και στην Ελλάδα, το πολύ να πας για γάμο εξωτερικό. Τι άλλο θες να ξέρεις???


γνωρίζεις εάν αλλάζει το πιστοποιητικό γεννήσεως?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
γνωρίζεις εάν αλλάζει το πιστοποιητικό γεννήσεως?
γιατι καίγεσαι να κανεις την ΑΠΑΤΗ?
ναι παλιοτερα νομιζω γραφτηκε ότι αλλαζει και το πιστοποιητικο γεννησης. είναι μια από τις ανήθικες απατες που βαφτισε νομιμη το συστημα.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
λογικά απ' ότι καταλαβαίνω, πρεπει να αλλαζει το πιστοποιητικό γεννησεως και όχι η ληξιαρχικη πράξη. Λογικά βεβαια διότι η ελλάδα είναι η χώρατου παραλόγου...
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
γιατι καίγεσαι να κανεις την ΑΠΑΤΗ?
ναι παλιοτερα νομιζω γραφτηκε ότι αλλαζει και το πιστοποιητικο γεννησης. είναι μια από τις ανήθικες απατες που βαφτισε νομιμη το συστημα.


γιατί θέλω να σε υιοθετήσω και να μην το πάρεις χαμπάρι ότι ήμουν πρώην γυναίκα....
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.462
Κριτικές
11
Like
2.685
Πόντοι
746
τύπε εγώ ρωτάω τα διαδικαστικά λίγο του γάμου και πιο πολύ της υιοθεσίας, με άλλα λόγια τι χαρτια χρειάζονται κυρίως για την υιοθεσία γιατι αυτό που ανησυχώ είναι εάν φαίνεται από το πιστοποιητικό γεννησεως, όλα τ άλλα που γράφετε είναι γνωμες υποκειμενικες

Φίλε, να σου δώσω μία συμβουλή, άνευ παρεξήγηση, μάλιστα.
Το λοιπόν, ένας που είναι ιδικός στη βιολογία σου εξήγησε αυτή την πλευρά του νομίσματος. Ο φίλος μας ο Νικ1410. Εγώ με πτυχίο Νομικής σου εξήγησα την νομική πλευρά του νομίσματος. Μας γράφεις και ρωτάς μας για διαφορετικά πράγματα περί αυτού του θέματος. Αφού γράφεις, λογικά σημαίνει, ότι ξέρεις να διαβάζεις!!! Μήπως δεν καταλαβαίνεις τι γράφουμε??? Στο τέλος έγραψα σου και την αισθηματική πλευρά του νομίσματος. Να λες, καλά, φιλοσοφική συζήτηση είναι, μάλιστα συμφωνώ απολύτως, αλλά ποτέ στη ζωή δεν επαναλάμβανα τίποτε. Έκανα εξαίρεση λόγο που δεν έχω να κάνω τίποτε, λόγο του κοροναϊού.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
λογικά απ' ότι καταλαβαίνω, πρεπει να αλλαζει το πιστοποιητικό γεννησεως και όχι η ληξιαρχικη πράξη. Λογικά βεβαια διότι η ελλάδα είναι η χώρατου παραλόγου...
οσες χωρες διαλεξαν να βαφτισουν νομικα γυναικες, αυτές που είναι βιολογικα αντρες, παραλογες είναι.

αντε να βαφτίσουμε αυριο τα σκυλια, προβατα και να τα σουβλίσουμε το πασχα.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.462
Κριτικές
11
Like
2.685
Πόντοι
746
λογικά απ' ότι καταλαβαίνω, πρεπει να αλλαζει το πιστοποιητικό γεννησεως και όχι η ληξιαρχικη πράξη. Λογικά βεβαια διότι η ελλάδα είναι η χώρατου παραλόγου...

Και τα δυο έγγραφα!!!!
Και δεν είναι παράλογο, έγινε τροποποιηση!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom