Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ποτέ και με την καμία... ούτε κάν πήδημα...

Δεν ξέρω... απλά η σκέψη ότι παλιά την έλεγαν Βαγγέλη με χαλάει ιδιαιτέρως και δεν πα να 'ναι μούναρος και να μοιάζει με γυναίκα 100% κι ας έχει μουνί και.. και... και... και!!!!
και ολες οι γυναικες που εκανες σεξ προηλθαν απο το σπερματοζωαριο του μπαμπα τους.

οταν τις φιλας και τις γλειφεις...

γλειφεις την συνεχεια του σπερματοζωαριου.

σαν να γλειφεις τα χυσια του παππου δηλαδη. χαχαχαχα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
23
Like
7.746
Πόντοι
3.346
Ποτέ και με την καμία... ούτε κάν πήδημα...

Δεν ξέρω... απλά η σκέψη [size=12pt]ότι παλιά την έλεγαν Βαγγέλη με χαλάει ιδιαιτέρως[/size] και δεν πα να 'ναι μούναρος και να μοιάζει με γυναίκα 100% κι ας έχει μουνί και.. και... και... και!!!!
Δλδ αν τον λεγαν παλια μητσο δεν θα σε χαλουσε?  :grin:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
Προσωπικά δεν θα έκανα όμως μου έτυχε να πηδήξω μια εγχειρισμένη που έχω την υποψία ότι γεννήθηκε αγοράκι. Γκομενάρα , αλλά νιώθω "κάπως" όταν το σκέφτομαι. Πάντως πέος δεν υπήρχε ούτε για δείγμα, διαφορετικά  θα μου έπεφτε με τη μια. Ούτε παρτούζα δεν μπορώ να κάνω με φίλους γιατι με πιάνει αηδία οταν βλέπω αλλο καβλί. Δεν είναι θέμα κομπλεξ ή ταμπου. Καθαρά θέμα γούστου,δεν κατηγορώ κανέναν και για τίποτα στα σεξουαλικα του γούστα(εκτός αν μιλάμε για παιδιά, που αυτό το θεωρώ για θανατική ποινή ,χωρίς πολλά πολλά).
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.402
Κριτικές
5
Like
4.182
Πόντοι
606
τ να διευρύνεις τ ορίζοντες σου δεν κανει κακο τ λεν κ επιστήμονες μουτρο....
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Για σας παιδιά έχω προβληματιστεί πάρα πολύ στη ζωή μου με τις γιναικες κι έχω βαρεθεί να είμαι μόνος γι αυτό σκέφτομαι μήπως μια τρανσ θα μπορούσε να με καταλάβει καλυτερα να ενώσουμε τις ζωες μας και να κάνουμε οικογενεια.Τι πιστεύετε, ένας τέτοιος γάμος θα στεριώσει θα είναι εύκολο για τα παιδιά ή όχι?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Για σας παιδιά έχω προβληματιστεί πάρα πολύ στη ζωή μου με τις γιναικες κι έχω βαρεθεί να είμαι μόνος γι αυτό σκέφτομαι μήπως μια τρανσ θα μπορούσε να με καταλάβει καλυτερα να ενώσουμε τις ζωες μας και να κάνουμε οικογενεια.Τι πιστεύετε, ένας τέτοιος γάμος θα στεριώσει θα είναι εύκολο για τα παιδιά ή όχι?
φυσικα ποιο παιδι δεν θα ηθελε μαμα με αρχιδια, να λενε τα αλλα παιδια ότι οι γονεις του είναι πουστιδες.
μα καλα σε ποια κοινωνια ζεις? στην ολλανδια του 2250?
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.402
Κριτικές
5
Like
4.182
Πόντοι
606
Για σας παιδιά έχω προβληματιστεί πάρα πολύ στη ζωή μου με τις γιναικες κι έχω βαρεθεί να είμαι μόνος γι αυτό σκέφτομαι μήπως μια τρανσ θα μπορούσε να με καταλάβει καλυτερα να ενώσουμε τις ζωες μας και να κάνουμε οικογενεια.Τι πιστεύετε, ένας τέτοιος γάμος θα στεριώσει θα είναι εύκολο για τα παιδιά ή όχι?
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
αν δωσει τ σπερμα σε θετη μητερα οχι?????

λάθος δικό μου δε διευκρίνισα, σκέφτηκα την προοπτική για γάμο με τρανσέζουλ που έχει απαλλαγεί από τα ανδρικα οργανά της, εκεινο που δε ξερω εάν ο νόμος επιτρεπει την υιοθεσία
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.402
Κριτικές
5
Like
4.182
Πόντοι
606
λάθος δικό μου δε διευκρίνισα, σκέφτηκα την προοπτική για γάμο με τρανσέζουλ που έχει απαλλαγεί από τα ανδρικα οργανά της, εκεινο που δε ξερω εάν ο νόμος επιτρεπει την υιοθεσία
εδω που εχουμε φτασει μπορει κ αυτο ν γίνεται ...παντως εγω ειμαι καθετος σε ολα αυτα μπορει να ακούγομαι καπως αλλα τ παιδι πρεπει ν εχει μπαμπα κ μαμα και οι σχεσεις μας να ειναι ετερόφυλες ...
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
φυσικα ποιο παιδι δεν θα ηθελε μαμα με αρχιδια, να λενε τα αλλα παιδια ότι οι γονεις του είναι πουστιδες.
μα καλα σε ποια κοινωνια ζεις? στην ολλανδια του 2250?
φιλε δεν ειναι σωστό να γραφεις απαξιωτικά για άλλους ανθρωπους όποιοι και να ναι αυτοί, γιατι πρεπει μια κοπέλα να ειναι καταδικασμενη στην δυστυχία χωρίς οικογενεια επειδή κατα λάθος γεννηθηκε κάποτε με ανδρικό μόριο? όπως ολοι οι ανθρωοι δεν ειναι το ιδιο υπαρχουν καλοι και κακοι το ίδο συμβαινει και με τις τρανσ γιατι πάνω απ όλα ειναι ανθρωποι!
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.462
Κριτικές
11
Like
2.685
Πόντοι
746
λάθος δικό μου δε διευκρίνισα, σκέφτηκα την προοπτική για γάμο με τρανσέζουλ που έχει απαλλαγεί από τα ανδρικα οργανά της, εκεινο που δε ξερω εάν ο νόμος επιτρεπει την υιοθεσία
Ο Νόμος το επιτρέπει, τροποποιήθηκε, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι σωστό. Εγώ έγραψα μερικές σελίδες πριν τη νομική σου γνώμη, αλλά είμαι από την παλιά σχολή. Προσωπικά το θεωρώ πλαστογραφία τεκμήριου <πιστοποιητικού γεννήσεως> δια Νόμου. Δεν σου κρύβω, ότι έχω αρκετές φίλες τρανς και με πούτσα και χωρίς, δεν τους βλέπω σεξουαλικά, αλλά αυτό που βλέπω είναι ότι έχουν περισσότερο ανδρικό μυαλό από το γυναίκειο. Το θέμα είναι ότι δεν πρόκειται να κάνεις οικογένεια! Αυτό είναι το ένα. Και το δυο είναι, ότι μέσα σε κάποιο χρονικό διάστημα θα έχει βαρεθεί ή θα έχει βαρεθεί αυτή και θα θέλετε να χωρίσετε, λόγο ότι δεν υπάρχει κοινό συμφέρων <το παιδί>, δηλαδή δεν θα έχετε καμία δέσμευση για υπευθυνότητα. Δεν ξέρω φίλε, πόσων χρόνων είσαι, αλλά σου συμβουλεύομαι να το σκέπτεσαι δυο ή μάλλον τρις φορές, και πριν να το κάνεις, αφού θέλεις, να κάνετε μία δοκιμή για να ζείτε μαζί για κάνα μισό χρόνο ή παραπάνω και μετά να πάρεις την απόφαση σου εάν ναι ή όχι. Και πρέπει να το αποφασίσεις εν ψυχρό με το κεφάλι σου και όχι με το κεφαλάκι. Και να μη κάνεις το Τσίπρα πού έκανε το Όχι Ναι! Για σένα ισχύει και ανάποδα. Δηλαδή Ναι μη κάνεις Όχι.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.200
Like
1.730
Πόντοι
216
Για σας παιδιά έχω προβληματιστεί πάρα πολύ στη ζωή μου με τις γιναικες κι έχω βαρεθεί να είμαι μόνος γι αυτό σκέφτομαι μήπως μια τρανσ θα μπορούσε να με καταλάβει καλυτερα να ενώσουμε τις ζωες μας και να κάνουμε οικογενεια.Τι πιστεύετε, ένας τέτοιος γάμος θα στεριώσει θα είναι εύκολο για τα παιδιά ή όχι?
Γεια σου φίλε berbadi, τι είναι πιο βαρύ ένα κιλό σίδερο ή ένα κιλό βαμβάκι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom