Νέα

Τέλος το σχολείο, επιτέλους μια νέα αρχή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
26
Like
11.077
Πόντοι
4.746
Θα ήσουν Γάλλος υπήκοος και θα ψήφιζες τώρα μέσα στον γαμημενο καύσωνα....άσε που για αυτούς καύσωνας είναι πάνω από 30 βαθμούς...και εγώ γαλλοφιλος είμαι αλλά προτιμώ να χύσω το αίμα μου για την Ελλάδα και όχι σε μια ζούγκλα η έρημο για να γίνω Γάλλος υπήκοος.
Τυπε δεν ειχα σκοπο να παρω την Γαλλικη υπηκοότητα δεν με ενδιεφερε στην τελικη .Γουσταρα με χιλια εναν επαγγελματικο στρατο που θα μου εδινε εμπειριες ειτε στον Αμαζονιο ειτε στην ερημο ειτε στο Αφγανισταν.
Το ζουμι ειναι κανε αυτο που γουσταρεισ χαμενος δεν βγαινεις .Αν δεν το κανεισ θα σε κυνηγαει μια ζωη .Αυτα .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Τυπε δεν ειχα σκοπο να παρω την Γαλλικη υπηκοότητα δεν με ενδιεφερε στην τελικη .Γουσταρα με χιλια εναν επαγγελματικο στρατο που θα μου εδινε εμπειριες ειτε στον Αμαζονιο ειτε στην ερημο ειτε στο Αφγανισταν.
Το ζουμι ειναι κανε αυτο που γουσταρεισ χαμενος δεν βγαινεις .Αν δεν το κανεισ θα σε κυνηγαει μια ζωη .Αυτα .
Για αυτό ακριβώς δεν θέλω να έχω απωθημένα....
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Και με τά 15 θα έχεις θέμα...μακρυά τα ανήλικα...με συμμαθήτριες σου και συμφοιτήτριες σου αν τα καταφέρεις για να έχεις το πάνω κεφάλι ήσυχο.
Κοίτα σίγουρα δε θα πηγαίνω με μεγαλύτερες, συνομιληκες η λίγο μικρότερες, οκ 15 μπορεί όχι αλλά 16 μια χαρά είναι, τι 16 τι 18
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Κοίτα σίγουρα δε θα πηγαίνω με μεγαλύτερες, συνομιληκες η λίγο μικρότερες, οκ 15 μπορεί όχι αλλά 16 μια χαρά είναι, τι 16 τι 18
Λάθος κάνεις....απλά σε περίπτωση στραβης μπορεί να είναι πιο ελαστική η δικαιοσύνη σε εσένα που είσαι 18 παρά σε έναν άνω των 30 .
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Αφού τα ξέρεις όλα ρε συ Τζίμυ τότε γιατί μπαίνεις σε μπουρδελοσάι να ρωτήσεις;

Για μένα εδώ είναι το τέλος της δυνατής επικοινωνίας μας Τζίμυ φίλε μου. Τιμή μου να γνωρίσω τον 1 στους 500.000 που από μέσος πολίτης θα βρεθεί να παίρνει μισθό Ευρώπης στην Ελλάδα.

Η επιτυχία σου είναι βέβαιη για 2 λόγους.
1ος, παίρνεις τις καλύτερες δυνατές συμβουλές από την καλύτερη δυνατή πηγή την ώρα που οι ανταγωνιστές σου διαβάζουν.
2ος, ο ανταγωνισμός είναι ελάχιστος στον τομέα σου
Καλά τώρα τι να διαβάσω πριν από 9 μέρες τελείωσα πανελλήνιες? Από Σεπτέμβρη θα μπω στα χωράφια της πληροφορικής, ισως και πιο νωρίς θα αρχίσω να κοιτάω κάποια πραγματακια μόνος μου. Ο ανταγωνισμός στην Ελλάδα για πληροφορική δεν είναι τόσο μεγάλος όσο νομίζεις, πολλοί αναζητούν απεγνωσμένα προγραμματιστές και δεν αστειεύομαι καθόλου μου το έχει πει γνωστός που ασχολείται μ'αυτα.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Λάθος κάνεις....απλά σε περίπτωση στραβης μπορεί να είναι πιο ελαστική η δικαιοσύνη σε εσένα που είσαι 18 παρά σε έναν άνω των 30 .
Ε ναι μα τι να απαιτήσεις να έχει ούτως η άλλως ένα κοριτσι 17-18 χρόνων ρε συ? Ειδικά όταν μιλάμε για κάτι σύντομο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Ε ναι μα τι να απαιτήσεις να έχει ούτως η άλλως ένα κοριτσι 17-18 χρόνων ρε συ? Ειδικά όταν μιλάμε για κάτι σύντομο
Αυτά είναι μωρά...μπορεί να νομίζουν ότι θα τα έχεις για μια ζωή επειδή ήπιες μια πορτοκαλάδα μαζί τους.Θελεις καμμία έμπειρη εσύ...αργά η γρήγορα θα πέσεις σε κάποια τέτοια που θα σε γουστάρει.Μην βιαστεις να την απορρίψεις επειδή δεν ταιριάζουν οι ηλικίες.Μονο από εκεί θα μάθεις....
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Αυτά είναι μωρά...μπορεί να νομίζουν ότι θα τα έχεις για μια ζωή επειδή ήπιες μια πορτοκαλάδα μαζί τους.Θελεις καμμία έμπειρη εσύ...αργά η γρήγορα θα πέσεις σε κάποια τέτοια που θα σε γουστάρει.Μην βιαστεις να την απορρίψεις επειδή δεν ταιριάζουν οι ηλικίες.Μονο από εκεί θα μάθεις....
Καλύτερα ένας άπειρος με μία άπειρη, εγώ τουλάχιστον με μεγαλύτερη θα ένιωθα άβολα, ο βασικός στόχος είναι 17-18 για φέτος, τώρα αν κάτσει και καμία 15-16 έχει καλώς, αλλά εννοείται προτιμώ 17-18, και πίστεψε με 17 χρόνων δεν άπειρες, ειδικά αν μιλάμε για 8αρια και 9αρια, γαμιουνται απ'τα 15
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Καλύτερα ένας άπειρος με μία άπειρη, εγώ τουλάχιστον με μεγαλύτερη θα ένιωθα άβολα, ο βασικός στόχος είναι 17-18 για φέτος, τώρα αν κάτσει και καμία 15-16 έχει καλώς, αλλά εννοείται προτιμώ 17-18, και πίστεψε με 17 χρόνων δεν άπειρες, ειδικά αν μιλάμε για 8αρια και 9αρια, γαμιουνται απ'τα 15
Μην μπερδεύεσαι....αλλά να τον παίρνουν στα όρθια στις τουαλέτες με ένα καγκουρα να μιλάει σαν πρεζακιας και άλλο να βγαίνουν γούστα επιπέδου.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Μην μπερδεύεσαι....αλλά να τον παίρνουν στα όρθια στις τουαλέτες με ένα καγκουρα να μιλάει σαν πρεζακιας και άλλο να βγαίνουν γούστα επιπέδου.
Εντάξει εγώ είμαι κάτι ενδιάμεσο, ούτε καγκουρας πρεζακιας αλλά ούτε και το "άγιο" παιδί. Είναι και ανάλογα τη γκόμενα, συνήθως η πιο μαζεμένες δε θα έκαναν κάτι με καγκουρα, αλλά μια ωραία αλήτισσα που τις αρέσουν πιο wild καταστάσεις θα έκανε, εγώ προσωπικά μπορώ να ικανοποιήσω και τα δύο. Αλλά αν με ρωτήσεις τι προτιμώ ε ξεκάθαρα αλήτισσες γιατί έχουν χαμηλότερα standards και κανεις πιο κουλ πράγματα μαζί τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Εντάξει εγώ είμαι κάτι ενδιάμεσο, ούτε καγκουρας πρεζακιας αλλά ούτε και το "άγιο" παιδί. Είναι και ανάλογα τη γκόμενα, συνήθως η πιο μαζεμένες δε θα έκαναν κάτι με καγκουρα, αλλά μια ωραία αλήτισσα που τις αρέσουν πιο wild καταστάσεις θα έκανε, εγώ προσωπικά μπορώ να ικανοποιήσω και τα δύο. Αλλά αν με ρωτήσεις τι προτιμώ ε ξεκάθαρα αλήτισσες γιατί έχουν χαμηλότερα standards και κανεις πιο κουλ πράγματα μαζί τους.
Όπως μου είπε και μια φίλη μου κάθε ένας έλκει το επίπεδο που του αναλογεί....
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Όπως μου είπε και μια φίλη μου κάθε ένας έλκει το επίπεδο που του αναλογεί....
Εγώ μπορώ να ελξω και τα 2, απλά δεν πρέπει να είσαι ούτε πολύ καλός καλός ούτε πολύ καγκουρας
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Εγώ μπορώ να ελξω και τα 2, απλά δεν πρέπει να είσαι ούτε πολύ καλός καλός ούτε πολύ καγκουρας
Λόγω ηλικίας έχεις επιλογές γιατί στην ηλικία σου δεν ασχολούνται τόσο με τσέπη....από τα 25 και μετά αλλάζουν τα γράμματα.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Λόγω ηλικίας έχεις επιλογές γιατί στην ηλικία σου δεν ασχολούνται τόσο με τσέπη....από τα 25 και μετά αλλάζουν τα γράμματα.
Εγώ πιστεύω ότι και μετά δεν ωριμαζουν απλά θέλουν κάποιον με χρήμα για εξασφάλιση
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Τι εννοείς στον δικό μου κόσμο?
Ότι μια ζωή κακομαθημενες θα είναι αν ξεκινήσουν στραβά με πολλά χα'ι'δεματα κτλ....αν ακούσεις να την αποκαλούν συνέχεια"κούκλα μου,πριγκίπισσα μου"και λοιπές σαχλαμάρες να ξέρεις ότι μαλλον έχεις πέσει σε ελλεεινιδα που τους έχει όλους χεσμενους αν δεν την πάρουν κινητό η δεν την πάνε ταξιδακια.Προσοχη μικρέ....
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Ότι μια ζωή κακομαθημενες θα είναι αν ξεκινήσουν στραβά με πολλά χα'ι'δεματα κτλ....αν ακούσεις να την αποκαλούν συνέχεια"κούκλα μου,πριγκίπισσα μου"και λοιπές σαχλαμάρες να ξέρεις ότι μαλλον έχεις πέσει σε ελλεεινιδα που τους έχει όλους χεσμενους αν δεν την πάρουν κινητό η δεν την πάνε ταξιδακια.Προσοχη μικρέ....
Αυτα μου τα λες για μετά τα 25?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Αυτα μου τα λες για μετά τα 25?
Ισχύει πάντα αυτό..απλά σε πιο μικρή ηλικία είναι πιο κοντά σε αυτούς που τις χα'ι'δευουν και που τελικά τις χαλάνε ...
Στο λέω από τώρα...μην διστάσεις να υψώσεις φωνή για να αναχαιτίσεις κάποια που πάει να σε θίξει όσο όμορφη και αν ειναι.Όσο ζώο και να είναι θα το πάρει το μήνυμα και θα σε αφήσει ήσυχο.Απλα δεν θα σου μιλάει γιατί δεν εσκυψες μπροστά της.Στα αρχιδια σου εσύ....
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Ισχύει πάντα αυτό..απλά σε πιο μικρή ηλικία είναι πιο κοντά σε αυτούς που τις χα'ι'δευουν και που τελικά τις χαλάνε ...
Στο λέω από τώρα...μην διστάσεις να υψώσεις φωνή για να αναχαιτίσεις κάποια που πάει να σε θίξει όσο όμορφη και αν ειναι.Όσο ζώο και να είναι θα το πάρει το μήνυμα και θα σε αφήσει ήσυχο.Απλα δεν θα σου μιλάει γιατί δεν εσκυψες μπροστά της.Στα αρχιδια σου εσύ....
Καλά σιγα μη γίνω και χαλί για μια γκόμενα, εγώ μερικές μαλακιουλες θέλω να κάνουμε και σεξ τώρα αυτά για κούκλες και πριγκίπισσες είναι για φλώρους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom