Νέα

Tελικος Κυπελλου Ελλαδας 2010

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kanarinas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος πιστευετε θα κατακτησει το κυπελλο????

  • Παναθηναικος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρης

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ηθελα ναξερα ποιος φχαριστηθηκε παιχνιδι χτες...

και γαμω τις μετριοτητες και οι δυο ομαδες, ενα γκολ καθαρα απο το πουθενα απο μηδεν παραγωγη παιχνιδιου και παμε σπιτια μας.

Ποτε παιζει η μπαρτσα παλι να ξαναδουμε μπαλιτσα?  :boobies:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ηθελα ναξερα ποιος φχαριστηθηκε παιχνιδι χτες...

και γαμω τις μετριοτητες και οι δυο ομαδες, ενα γκολ καθαρα απο το πουθενα απο μηδεν παραγωγη παιχνιδιου και παμε σπιτια μας.

Ποτε παιζει η μπαρτσα παλι να ξαναδουμε μπαλιτσα?  :boobies:
τετάρτη.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Συνιστώ ψυχραιμία και ειδικά στους γαύρους συνιστώ ξεκούραση για τα play-off που αρχίζουν την Τετάρτη.Για την ομάδα μου τώρα έχω να πω ότι με 3 μεταγραφές μεγάλες από αυτές που γράφουν κάθε μέρα οι εφημερίδες αλλάζει όντως επίπεδο και φτιάχνει ομάδα πενταετίας.

3 μεταγραφές?μόνο?κατ'αρχήν θές αλλαγή προπονητή.Πρέπει να πάρετε έναν κανονικό προπονητή επιπέδου του ονόματος του παναθηναικού και του κύρους του ώς ένα "αθλητικό σπίτι" που λειτουργεί με σύστημα και στόχο.Δεύτερον πρέπει να φύγουν σαλπι,σπυρόπουλος,ρουκάβινα,μπιαρσμιρ,καντε,χριστοδουλοπουλος,γκαλινοβιτς,γιούρκας,καραγκούνης(ξέρω δε θα φύγει,αλλά θα πρεπε),ζιλμπέρτο,δάρλας,κατσουράνης,γκάμπριελ.Οι μόνοι που αξίζει να κρατήσεις γιατί έχουν προοπτική και να δώσουν στην ομάδα και να πάρει η ομάδα από αυτούς είναι οι σιμάο,νίνης,λέτο(σε διαφορετικό στύλ παιχνιδιού και με άλλα μυαλά),σισέ,βύντρα,τζόρβας,καρνέζης,πετρόπουλος.Δεν ξέρω αν ξέχασα κανέναν.Πάντως για να δεί μπάλα ο αγνός φίλαθλος θα πρέπει να φύγουν όλοι αυτοί οι ατσουμπαλιστές με τις μικρές πασίτσες,το μή υπαρκτό κάθετο ποδόσφαιρο,την σοβαρή έλλειψη τεχνικής που τσαντίζει τον φίλαθλο που θέλει να δεί και τακτική,αλλά και μία δοση φαντασίας.Ίσως ο ζιλμπέρτο να μήν ανήκει σε αυτή την κατηγορία,αλλά στα δικά μου μάτια φαίνεται πολύ λίγος σε σχέση με το όνομα που έχει και σε σχέση με τους αντίστοιχους ποδοσφαιριστές που βλέπω σε μικρότερες ομάδες από τον Παο στας ευρώπας.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
...Δεύτερον πρέπει να φύγουν σαλπι,σπυρόπουλος,ρουκάβινα,μπιαρσμιρ,καντε,χριστοδουλοπουλος,γκαλινοβιτς,γιούρκας,καραγκούνης(ξέρω δε θα φύγει,αλλά θα πρεπε),ζιλμπέρτο,δάρλας,κατσουράνης,γκάμπριελ....

Ισοπεδωτικός.... :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αμα δεν είχαν πάρει το ντάμπλ θα έδιωχνε και τους οπαδούς μας.


καλά σε όλους αυτούς τους καφριστάν όλων των ομάδων θέλει έτσι και αλλιώς αυτόματο πυροβολισμό στα νεφρά άμα τη εμφανίσει τους εντός της εμβέλειας των 5 χιλιομέτρων από αθλητικά στάδια και κέντρα όπου κυκλοφορούν αθλητές και υγιείς φίλοι του αθλητισμού.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γάμησέ τα... :headbang: :headbang: :headbang:

Σκέψου να γράψει για Ολυμπιακό....βλέπω να διώχνει και την ομάδα των Νέων.... :2funny: :2funny: :2funny:
θα αλλάξει και το σήμα αυτός ρε.
ααααααααααααααχαχχααχαχχααχχααχααααα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλά σε όλους αυτούς τους καφριστάν όλων των ομάδων θέλει έτσι και αλλιώς αυτόματο πυροβολισμό στα νεφρά άμα τη εμφανίσει τους εντός της εμβέλειας των 5 χιλιομέτρων από αθλητικά στάδια και κέντρα όπου κυκλοφορούν αθλητές και υγιείς φίλοι του αθλητισμού.

στα λεγα δε στα λεγα;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Γάμησέ τα... :headbang: :headbang: :headbang:

Σκέψου να γράψει για Ολυμπιακό....βλέπω να διώχνει και την ομάδα των Νέων.... :2funny: :2funny: :2funny:

καλά για αυτά τα λαμόγια εκεί κάτω δε θέλω να πώ τίποτα γιατί θα ξεράσω.Μεγάλες λέρες...εκεί κάτω θέλουν γύρω στα 5 χρόνια ξαράχνιασμα στα εγκεφαλικά τους κύτταρα και μετά ειδική εγχυση αναζωογονητικού milk thistle,artichoke και βιταμίνες του συμπλέγματος Β για να ξαναρχίσουν να σκέπτονται για τα βασικά...καλό θα ήταν ο ολυμπιακός να ξαναπάρει πρωτάθλημα μετά από 25-30 χρόνια για να μάθουν από τα λάθη τους,να σπουδάσουν το ποδόσφαιρο σε όλα τα επίπεδα,να διώξουν όλους τους κάφρους που λυμαίνονται το λιμάνι και δηλητηριάζουν τα μικρά παιδιά που λόγω έλλειψης παιδείας πέφτουν σωρηδόν στις στρατιές του κώλου και να εγγράφουν ώς μέλη πραγματικούς επιστήμονες με τουλάχιστον πτυχίο από ΑΕΙ ή ΤΕΙ!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ηθελα ναξερα ποιος φχαριστηθηκε παιχνιδι χτες...

και γαμω τις μετριοτητες και οι δυο ομαδες, ενα γκολ καθαρα απο το πουθενα απο μηδεν παραγωγη παιχνιδιου και παμε σπιτια μας.

Ποτε παιζει η μπαρτσα παλι να ξαναδουμε μπαλιτσα?  :boobies:

χαμηλης ποιοτητας προιον...
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Αλλαξέ το νικ...κάντο ''Πάθος για την Ισοπέδωση...''

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
3 μεταγραφές?μόνο?κατ'αρχήν θές αλλαγή προπονητή.Πρέπει να πάρετε έναν κανονικό προπονητή επιπέδου του ονόματος του παναθηναικού και του κύρους του ώς ένα "αθλητικό σπίτι" που λειτουργεί με σύστημα και στόχο.Δεύτερον πρέπει να φύγουν σαλπι,σπυρόπουλος,ρουκάβινα,μπιαρσμιρ,καντε,χριστοδουλοπουλος,γκαλινοβιτς,γιούρκας,καραγκούνης(ξέρω δε θα φύγει,αλλά θα πρεπε),ζιλμπέρτο,δάρλας,κατσουράνης,γκάμπριελ.Οι μόνοι που αξίζει να κρατήσεις γιατί έχουν προοπτική και να δώσουν στην ομάδα και να πάρει η ομάδα από αυτούς είναι οι σιμάο,νίνης,λέτο(σε διαφορετικό στύλ παιχνιδιού και με άλλα μυαλά),σισέ,βύντρα,τζόρβας,καρνέζης,πετρόπουλος.Δεν ξέρω αν ξέχασα κανέναν.Πάντως για να δεί μπάλα ο αγνός φίλαθλος θα πρέπει να φύγουν όλοι αυτοί οι ατσουμπαλιστές με τις μικρές πασίτσες,το μή υπαρκτό κάθετο ποδόσφαιρο,την σοβαρή έλλειψη τεχνικής που τσαντίζει τον φίλαθλο που θέλει να δεί και τακτική,αλλά και μία δοση φαντασίας.Ίσως ο ζιλμπέρτο να μήν ανήκει σε αυτή την κατηγορία,αλλά στα δικά μου μάτια φαίνεται πολύ λίγος σε σχέση με το όνομα που έχει και σε σχέση με τους αντίστοιχους ποδοσφαιριστές που βλέπω σε μικρότερες ομάδες από τον Παο στας ευρώπας.

 Πιπες μπλε (αν και στα βασικα συμφωνω..)


 Γηπεδο θελουμε,ενα σπιτι...
 Αλλιως θα συνεχισουμε να ειμαστε ενα περιφερομενο μπουρδελακι
 Ή ας γυρισουμε παλι πισω στην Λεωφορο,δεν'κακο!!!!

 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε μπάκ.......γιατί κλαίτε ρε στο μπουρδελοθρεντ σας?........πόνος?....πίκρα?..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
 Πιπες μπλε (αν και στα βασικα συμφωνω..)


 Γηπεδο θελουμε,ενα σπιτι...
 Αλλιως θα συνεχισουμε να ειμαστε ενα περιφερομενο μπουρδελακι
 Ή ας γυρισουμε παλι πισω στην Λεωφορο,δεν'κακο!!!!
έλα ρε.....με 13.000 εισητήρια παλι κανένα σακάτη θα φ'ερουν.......
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
έλα ρε.....με 13.000 εισητήρια παλι κανένα σακάτη θα φ'ερουν.......

  Αν υποθεσουμε οτι εφτασε η ωρα για μεγαλες τομες στην ομαδα μετα την κατακτηση του νταμπλ,
  χωρις γηπεδο,χωρις εδρα...χτιζουμε στην αμμο τα οποια παλατια ονειρευομαστε...

  Εφτασε η ωρα ομως;
  Η παλι καποιοι θα κλεψουν την χαρα μας;
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μόνο την μπουρδελοοικογένεια φοβάμαι.....
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
 Παντως(δεν διαβασα τι εχει ΗΔΗ γραφτει εδω,δεν ειχα συνδεση....)περιμενα περισσοτερα απο τον
 Αρη....

 Ενταξει τον Παναθηναικο τον ξερω,σεντρες και γιομες 40 μετρων με στοχο τον Σισε,ο οποιος δεν
 πηρε ουτε μια φορα την μπαλλα οπως επρεπε...
 Ο Λετο....ο Λετο...τι να πω γιαυτο το αρχιδι!!!!Τζαμπα μαγκας και τσαμπουκας του κολου,και απο
 ουσια μηδεν....Πρεπει επιτακτικως να παρει τον πουλο,η καποιος να του κανει εγκεφαλεκτομη και να του βαλει αλλα μυαλα...και να δυναμωσει  με ασκησεις ταχυδυναμης γιατι πεφτει με το παραμικρο σαν λουλουκα,στο παραμικρο τζαρτζαρισμα....Και μην μου πει κανεις για το γκολ και ξερασω......

 Επισης ο Σπυροπουλος...με τα μαθηματα που παιρνει απο τον Λετο.....θα κλασει μια μαντρα πεουλες..

 Αδιαφιλονικητος Αρχοντας του παιχνιδιου του ΠΑΟ ηταν ο Σιλβα...ο μονος που ηξερε πως παιζεται το ΑΠΛΟ ποδοσφαιρο....Εξου και οι "χριστοπαναγιες" που εριξε σε καποια φαση στον Βυντρινιο που δεν "βγηκε" να παρει την μπαλλα....Ο μονος που διασωθηκε,παρεα με τον σοβαροτατο Καντε.Βελτιωθηκε πολυ αυτος και μου αρεσε.Ο Σιμαο καλα τα παει,μαθητευει κοντα στον Σιλβα...

 Λαθος μεγα που η ομαδα δεν επαιξε με την δεξια πλευρα....Αλλα αμα εχεις εναν Λετο,εναν τετοιο συγχρονο παιχταρα επιπεδου στην αριστερη να επισκιαζει τους παντες και τα παντα....πως να παιχτει η μπαλλα...Κριμα που δεν θα παιξει στην Εθνικη Αργεντινης....(μην χεσω..)


 Ο Αρης...πολυ λιγος μου φανηκε.Ο Νετο ανυπαρκτος,ο Κοκε..αστα να πανε.Βεβαια ειχαν καλυτερες
μεταβιβασεις και εν γενει καλυτερη αναπτυξη απο εμας,αλλα....αλλα τομπολα.
Δεν του αξιζε παντως το κυπελλο...αλλα ουτε και σε μας.Το κυπελλο πηγε στον πιο τυχερο τελικα
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ!ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΡΥΦΗ!

  Φιλαρακι εισαι μικρος απο οτι φαινεται

  και παντελως εκτος πραγματικοτητας και ποδοσφαιρου

  Φιλικα στο λεω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom