Νέα

Τελικός Champions League

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
φιλε nik30 μηπως να αλαξεις το νικ νειμ σου σε μητσοτακης??
παντως εγω εριξα 70 στην μιλαν
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχχαχ.Σωστος!
Εγω επιασα και τις δυο στα ημιτελικα....μιλαν λιβε
Σεβιλη-Εσπανιολ το παιξα Χ χωρις να με νοιαζει ποια θα το παρει...
Κυπελο πιστευα Λαρισα που πληρωνε 6 στη eurobet αλλα δεν το παιξα...
Μπασκετ πιστευα Βαζελο αλλα δεν το παιξα λογο χαμηλης αποδοσης
Σημερα βλεπω Τσελσι και θα το παιξω
Τελικο βλεπω Μιλαν αλλαν αλλα δεν ξερω αν θα χωσω κανονικη διαρκεια η κουπα!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχχαχ.Σωστος!
Εγω επιασα και τις δυο στα ημιτελικα....μιλαν λιβε
Σεβιλη-Εσπανιολ το παιξα Χ χωρις να με νοιαζει ποια θα το παρει...
Κυπελο πιστευα Λαρισα που πληρωνε 6 στη eurobet αλλα δεν το παιξα...
Μπασκετ πιστευα Βαζελο αλλα δεν το παιξα λογο χαμηλης αποδοσης
Σημερα βλεπω Τσελσι και θα το παιξω
Τελικο βλεπω Μιλαν αλλαν αλλα δεν ξερω αν θα χωσω κανονικη διαρκεια η κουπα!!!
οτι και να βλεπεις γνωμη μου ειναι να επιλεξεις κουπα.....ποτε δεν ξερεις τι γινετε..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Το βλέπω πάρα μα πάρα πολύ δύσκολο να μην το πάρει η Μίλαν...Δεν ξέρω πως μου χει κολλησει αλλα ετσι το βλέπω.Νιώθω ότι η Λίβε θα κανει εμφανιση οπως στον πρωτο ημιτελικο με την Τσελσι...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
οτι και να βλεπεις γνωμη μου ειναι να επιλεξεις κουπα.....ποτε δεν ξερεις τι γινετε..
Ναι αλλα το θεωρω μαλακια να ρισκαρω 100 ευρω για 65..Η παικτικη τακτικη μου ειναι να διπλασιαζω τουλαχιστον τα χρηματα που ρισκαρω...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εξαρτατε ...εγω εβαλα 1000 στον σαρκοζι και εδινε 1,5 το θεωρουσα σιγουρο...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αλλο 1000 κι αλλο 100...επισης αλλο Σαρκοζ-Ρουαγιαλ κι αλλο Μιλαν -Λιβερπουλ...χεχεεχεχε
παντως καλα εκανες και τσιμπησες το 500αρακι που μπορεις να το κανεις εισητηριο τελικου(μπορουσες δλδ) να το πονταρεις τωρα ή πιο λογικα σκεπτομενος και με το κατω κεφαλι να το κανεις αρκετο σεξ!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Αλλο 1000 κι αλλο 100...επισης αλλο Σαρκοζ-Ρουαγιαλ κι αλλο Μιλαν -Λιβερπουλ...χεχεεχεχε
παντως καλα εκανες και τσιμπησες το 500αρακι που μπορεις να το κανεις εισητηριο τελικου(μπορουσες δλδ) να το πονταρεις τωρα ή πιο λογικα σκεπτομενος και με το κατω κεφαλι να το κανεις αρκετο σεξ!!!
αν και γαυρος με "ποιανεις" εχω φτιαξει κουμπαρα και μολις γινουν 2000(855 ειναι τωρα..)''ετοιμαζω ταξιδι.....'' τωρα η κατοσταρα που βαζω στον τελικο ειναι απλα για διασκεδαση και μηπως το ......παρει η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ!!!!!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Σου ειπα και την αλλη φορα ρε νικ...Εχω μυαλο στο κεφαλι μου οχι σκατα...χεχεχεχ.Αν και γαυρος,θεωρω τον εαυτο μου υγειως σκεπτομενο...;)
Παντως αν θες τη γνωμη μου ο καλυτερος τροπος για να πιασεις το διχιλιαρο μιας κι εχεις 855 ειναι να πονταρεις σε μονα αποδεκτα και να αποφευγεις τα ''μικρα-σιγουρα'' και δημοφιλεστερα...Επισης καλο ειναι να επιλεγεις 3-4 αγωνες στη eurobet και να χωνεις αρκετα στις 2αδες και για το γαμωτο 3-4 ευρω στο πολλαπλο μπας και βγει.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
το αν και γαυρος το λεω για πλακα!!!μην παρεξηγηθειτε γαυροι...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Σου ειπα και την αλλη φορα ρε νικ...Εχω μυαλο στο κεφαλι μου οχι σκατα...χεχεχεχ.Αν και γαυρος,θεωρω τον εαυτο μου υγειως σκεπτομενο...;)
Παντως αν θες τη γνωμη μου ο καλυτερος τροπος για να πιασεις το διχιλιαρο μιας κι εχεις 855 ειναι να πονταρεις σε μονα αποδεκτα και να αποφευγεις τα ''μικρα-σιγουρα'' και δημοφιλεστερα...Επισης καλο ειναι να επιλεγεις 3-4 αγωνες στη eurobet και να χωνεις αρκετα στις 2αδες και για το γαμωτο 3-4 ευρω στο πολλαπλο μπας και βγει.
στο μυαλο μου εισαι...μονο μονα και μονο κατι που ειναι σιγουρος....περιμενω ολη τη χρονια γεγονοτα που τα πιστευω!!οπως πχ τον σαρκοζι!!!!εκει ριχνω "πακετα.." στα αλλα ειναι μικροποσα ποιο πολυ για διασκεδαση!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
στο μυαλο μου εισαι...μονο μονα και μονο κατι που ειναι σιγουρος....περιμενω ολη τη χρονια γεγονοτα που τα πιστευω!!οπως πχ τον σαρκοζι!!!!
αντε με το καλο και το ΠΑΣΟΚ...χοχοχοχοχο
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
δεν σε επιασα αλλα αν γινουν εκλογες θα φορτσαρω σε νδ(δεν με ενδιαφερη η πολιτικη μονο το κερδος..)
πλακα κανω μαν...αλλα ειναι νωρις ακομα..μεχρι τοτε μπορει να αλλαξουν πολλα..Με τα σημερινα δεδομενα κι εγω ΝΔ θα επαιζα με σκοπο το κερδος..Μεχρι τοτε ομως...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
πλακα κανω μαν...αλλα ειναι νωρις ακομα..μεχρι τοτε μπορει να αλλαξουν πολλα..Με τα σημερινα δεδομενα κι εγω ΝΔ θα επαιζα με σκοπο το κερδος..Μεχρι τοτε ομως...
μεχρι τοτε....εγω παρακαλαω να γινουν τωρα....αμα γινουν τωρα τον ιουλιο εφυγα.....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μεχρι τοτε....εγω παρακαλαω να γινουν τωρα....αμα γινουν τωρα τον ιουλιο εφυγα.....
xaxaxaaxxa θα σε απογοητευσω αλλα θα γινουν σιγουρα μετα το καλοκαιρι....πλρωνω αποδοση 8 οτι θα γινουν μετα το καλοκαιρι..το παιζεις?
μπουχααχχαχαχα
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
xaxaxaaxxa θα σε απογοητευσω αλλα θα γινουν σιγουρα μετα το καλοκαιρι....πλρωνω αποδοση 8 οτι θα γινουν μετα το καλοκαιρι..το παιζεις?
μπουχααχχαχαχα
χααχαχαχαχαχα!!!!!οχι βεβαια....αλλα αν γινουν μετα το καλοκαιρι θα ξαναεκτιμισω την κατασταση πριν πονταρω..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
χααχαχαχαχαχα!!!!!οχι βεβαια....αλλα αν γινουν μετα το καλοκαιρι θα ξαναεκτιμισω την κατασταση πριν πονταρω..
παντως οποτε κι αν γινουν το Πασοκ θα πληρωνει πιο καλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom