Νέα

Τελικός Champions League

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760

Μου αρέσει που κάνουμε συζήτηση φίλε px 75, γιατί κι εγώ έχω περάσει από αθλητική εφημερίδα, πιο παλια γύρω στο 1990 και τυχαίνει να έχω γνωρίσει τον Αντωνη και να έχουμε ακόμα μια πολύ αραιή επικοινωνία. Σέβομαι τις γνώσεις του, πιστεύω ότι ξέρει ποδόσφαιρο, αλλά πράγματι, μερικές φορές κάνει κωλοτούμπες. Αν και το ποδόσφαιρο, πολλές φορές σε εκθέτει όταν η πραγματικότητα διαψεύδει τα γραφόμενά σου. Και όλοι μας έχουμε τις συμπάθειες μας σε ομάδες, σχολές ποδοσφαίρου κλπ. Ετσι και ο Κάρπετ, που νομίζω ότι το δυνατό του σημείο είναι η αγωνιστική και τακτική ανάλυση. Είναι ο μοναδικός σχολιαστής που έπιασε ακριβώς το φετινό αγωνιστικό πρόβλημα του Παναθηναικού και επί Μπάκε και επί Μουνιόθ, όταν όλοι έλεγαν ότι δεν είναι δυνατόν με τέτοιους παίκτες να μην κερδίζεις κατώτερους αντιπάλους. Κανείς πάντως δεν έχει και το αλάθητο και είναι ωραίο να υπάρχει διάλογος και αντίλογος.
 

gavliaris99

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
1
Το θέμα λοιπόν είναι το εξής:
αφού σε πολλούς έλληνες δεν αρέσει το ποδόσφαιρο της liverpool, μήπως υπάρχει κάποιος απο αυτούς που να έχει κερδίσει εισιτήριο για τον τελικό από το site της uefa για να το μεταβιβάσει σε εμάς τους φανατικούς liverpoodlians??
;)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
υπαρχουν εισητηρια στο μοναστηρακι μαυρη αγορα με κανα 300αρακι...το χε και ρεπορταζ προχτες στην τηλεοραση!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μπα δεν νομιζω συντροφε...δεν περνω κι ορκο ομως!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
κοιτα τι βρηκα μολις στο ebay
Current bid: US $2,650.00
Place Bid >
End time: 3 hours 46 mins (May-08-07 15:46:11 PDT)


1 εισητηριο για τον τελικο...ειναι τρελοιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
ρε φιλαρακι, αυτα τα λεφτα δεν τα δινουμε εσυ και εγω αλλα τα αναλογα πορτοφολια που τους περισευουν. αν ειχα τρελα φραγκα βεβαια θα τα εδινα. θα αγοραζα και σουιτα να το δω!!!!!!!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Εκτός και αν κάνουμε κάνα ντου όπως έκαναν οι άλλοι στο final 4!Θα το βλέπουμε το ματς απ'της φυλακής τα σίδερα όμως...
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Ελπιζω να εχουν εφοδιαστει στο ΟΑΚΑ με το you'll never walk alone και να μην εχουν μονο το  final countdown
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
1
ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕ 2500 ΕΥΡΩ. ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ. ΘΥΡΑ 7. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕ 2500 ΕΥΡΩ. ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ. ΘΥΡΑ 7. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ.
Λεω να περιμενω καλυτερα τον διαγωνισμο της Vodafone μπας και..με 2500 παω για τρελο sex trip...
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕ 2500 ΕΥΡΩ. ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ. ΘΥΡΑ 7. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ.

με χιλια ευρω περνω ενα citytour ολη νυχτα και βλεπω μαζι της τον αγωνα απο την
τηλεοραση!!!!!!!!!!!

και γαμω  :knockinb:  τους αγωνες θα δω!!!!!!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
με χιλια ευρω περνω ενα citytour ολη νυχτα και βλεπω μαζι της τον αγωνα απο την
τηλεοραση!!!!!!!!!!!

και γαμω  :knockinb:  τους αγωνες θα δω!!!!!!!!
μέσα στο πνεύμα της εποχής σε βρίσκω.....και μπαλλάρα και μουνάρα..ο συνδιασμός που σκοτώνει....... :knockinb: :dancing:
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
μέσα στο πνεύμα της εποχής σε βρίσκω.....και μπαλλάρα και μουνάρα..ο συνδιασμός που σκοτώνει....... :knockinb: :dancing:

ετσι ειναι talos43....

εδω μεσα ολοι ετσι σκεφτομαστε... ειναι πολυ ακυρο να θελει καποιος να πουλησει ενα εισιτηριο για τον τελικο με 1000% κερδος!!!!  :uglystupid:  :uglystupid:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ματσαρα ο τελικός ουεφα!
η μαλακια ειναι οτι πηγα να παιξω 50 ευρώ στο Χ και ηταν χαλασμένο το μηχανημα στο προποτζίδικο της γειτονίας!!!!
γαμω την γκαντεμια μου!!!!!!
θελω εσπανιολ,δεν τους πάω μια τους νεοπλουτους-βλάχους σεβιγιάνους..
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε παιδιά , δεν σας φέρνει ο τελικός ΤΟΥ ουεφα λίγο απο ντέρμπυ ΠΑΟ-ΟΣΦΠ? σε ποιότητα εννοώ... :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom