Νέα

Τελικός Champions League

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Του χρόνου που γίνεται ο τελικός?
Νομιζω στη Μοσχα δεν ειμαι σιγουρος..Ασε μαν κι εγω απο τωρα αρχιζω και το σκεφτομαι να παω οπου κι αν ειναι...ΠΕρασε απ τη χωρα μας κι επειδη δεν τα καταφεραμε μας βλεπω να πηγαινουμε στου διαολου τη μανα...Τωρα λογικα σε 23-24 χρονια παλι εδω...
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Δίκιο έχεις...στη Μόσχα αδελφέ, στη Μόσχα που λέει και το thread...Καλή φάση..θα έχεις παρέα και τις ρωσσιδούλες.Του 2009 αν είδα καλά γίνεται στη Ρώμη...θα παίζει ο Τόττι μέχρι τότε άραγε?
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μόσχα...
παντως και φέτος στους vip ηταν ολη η ΝΔ και οι ρουβοκοκκίνου..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Δίκιο έχεις...στη Μόσχα αδελφέ, στη Μόσχα που λέει και το thread...Καλή φάση..θα έχεις παρέα και τις ρωσσιδούλες.Του 2009 αν είδα καλά γίνεται στη Ρώμη...θα παίζει ο Τόττι μέχρι τότε άραγε?
που τα βρηκες?ειναι καθορισμενο απο τωρα και το 2009 ?Δεν ξερω ηια Τοτι αλλα τον Μαλντινι τον βλεπω να παιζει...38 χρονον ανθρωπος και λεμε τα δικα μας εμεις στην Ελλαδα....
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
R e s p e c t
 

Συνημμένα

  • Milan_2007.jpg
    Milan_2007.jpg
    28,7 KB · Εμφανίσεις: 15

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα !!!!!! α ρε  psaxnw..... στα ελεγα εγω....παιξε να το παρει η μιλαν (Αφου εβλεπα εγω λιβερπουλ...) απλα να το παρει και χεστηκες ποτε.....
 

Επισκέπτης
Χθες, αμέσως μετά το σφύριγμα της λήξης, μου ήρθε ένα sms από έναν συνάδελφο ΑΕΚτζή από το γραφείο που έλεγε:

"Εμείς πάντως, αυτή την ομαδούλα με τα άσπρα την κερδίσαμε!!!"

:2funny:  :headbang2:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
καλημερα !!!!!! α ρε  psaxnw..... στα ελεγα εγω....παιξε να το παρει η μιλαν (Αφου εβλεπα εγω λιβερπουλ...) απλα να το παρει και χεστηκες ποτε.....
χαχαχαχα.ΕΙδες ρε γαμωτο?Εσυ παντως τα τσιμπησες....Αιντε καλοφαγωτα!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εγω ρε νικ οπως προειπα αφησα την παικτικη λογικη να νικησει το συναισθημα κι ετσι δεν πειρα μια...τι ταξιδακι να παω...Και να φανταστεις μια δυο φορες εχω παιξει και τον γαυρο στο CL απο συναισθημα αλλα ως ηταν αναμενομενο πειρα τα @@ μου...χαχαχαχαχαχα
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
η μεγαλη διαφορα της λιβερπουλ με την ομαδα του 2005 ηταν ο Μπισκαν :rockon:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Εγω ρε νικ οπως προειπα αφησα την παικτικη λογικη να νικησει το συναισθημα κι ετσι δεν πειρα μια...τι ταξιδακι να παω...Και να φανταστεις μια δυο φορες εχω παιξει και τον γαυρο στο CL απο συναισθημα αλλα ως ηταν αναμενομενο πειρα τα @@ μου...χαχαχαχαχαχα
εγω τον γαυρο στο ch.l.  παντα παιζω με "συναισθημα....." και παντα κερδιζω.......

χωρις πλακα τωρα στο στοιχημα σπανια το συναισθημα ειναι οδηγος μου....
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
δεν πειραζει που εχασε η Λιβερπουλ, ετσι κι αλλιως, εχασε απο την ετερη ομαδαρα μου τη Μιλαν...

ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν πηγαν  στον τελικο καμμια απο τις 3 ΣΙΧΑΜΕΝΕΣ... MUFC, Juventus (καλα αυτη δεν συμμετειχε), ή Barcelona... πολυ χαρηκα την εξελιξη του φετεινου Τσαμπιονς λιγκ... ΕΞΩ, οι κωλο-ομαδες, μεσα οι αγαπημενες
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
ʼλλο ένα χθεσινό βίντεο με οπαδούς της Liverpool που μόλις ανέβασα...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom