Νέα

Τελικός Champions League

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
η γκαντεμια μου συνεχίζεται..
οταν σκέφτομαι ενα αποτελεσμα και ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ,παραδόξως επαλυθέυεται!!!
οταν όμως το παίζω,ΧΑΝΩ!απιστευτη γκαντεμια..
Μια απ τα ιδια αδερφε ασε που εφαγα ηττα ακομα και με το που ειδα τον τελικο...Για αλλου ξεκινησα αλλου κατεληξα γαμησε τα...Ασχετο αλλα δεν το σχολιασα,πολυ γουσταρω την νεα σου φωτο στο αβαταρ....χεχεχεχεχεχεχε
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
psaxnw θυμάσαι αυτόν με τα φτηνά εισητήρια για τελικό?Που έλεγε ότι τα πούλαγε με 150$.Του έστειλα mail γιατί παραξενεύτηκα με την τιμή και τελικά μου το άλλαξε.Απάντησε ότι τα πουλάει 1.500βρω!..και κάτι άλλες λεπτομέρειες σχετικά με την μεταφορά...
Τελικα τα πηρες?λολ....
Παντως μαγκες επαιξε πολυ πλαστο απ το ιντερνετ και επιαναν ακομα και ανυποψιαστους που ειχαν πληρωσει τα κερατα τους..Φαντασου να δωσεις κανα 2000 στο εισητηριο,να ρθεις Ελλαδα,να σε συλλαβουν κι οχι μονο στο γηπεδο να μην πας αλλα να εισαι και σε κρατητηριο χωρις να δεις καν τον τελικο απ την τηλεοραση....

ΑΣΧΕΤΟ Ειμαι γαυρος αλλα αυτος ο Γκωνιας ειναι για τρελες φαπες....Μου χαλαει ολη την καβλα του CL, κι εχεις και τον Τσοχο να λεει ας μας πει ο Τακης σαν ειδικος..Θα κρινει ο Μαλακας τωρα παιχτες που ειναι μια τριχα απ τα αρχιδια τους!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εκπληξη μου προκλαλεσε το σάιτ sport-tickets που ειχε πλαστά(!!!) και μάλιστα ειχαν και συνεργασία να αρθογραφεί εκει ο Καρπετόπουλος(δεν εχει σχέση με τα εισητήρια)..
πουλουσαν απο Γενάρη εισητήρια των 1500-4000 ευρώ οταν ειχα στειλει μέιλ για φθηνότερα μου ειχαν πει για 1500 το πιο φθηνό!!!!

Ψαχνω φίλε επρεπε να ειχαν καλεσμένους παλαιμαχους με εμπειρία απο τελικούς..πχ Δομάζος..

Υ.Γ. μια φορά χάρηκα που έχασα..Με το ξεκίνημα του ΕΥΡΩ04 ειχα παιξει ΦΙΝΑΛΙΣΤ ΤΕΛΙΚΟΥ ΕΛΛΑΔΑ,το πήραμε και έχασα ενα  αξιοσέβαστο ποσό ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΝΟΙΑΖΕΤΕ?
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
psaxnw μια και ανάφερες τα πλαστά εισητήρια, κοιτάξτε αυτό το άρθρο..

Επίσης κλέψανε 43 εισητήρια από ξενοδοχείο που προορίζοταν σε επισημους...Καθώς συνέβη και ένα απίστευτο περιστατικό με ταξιτζή!(Τα αναφέρει μέσα)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Υ.Γ. μια φορά χάρηκα που έχασα..Με το ξεκίνημα του ΕΥΡΩ04 ειχα παιξει ΦΙΝΑΛΙΣΤ ΤΕΛΙΚΟΥ ΕΛΛΑΔΑ,το πήραμε και έχασα ενα  αξιοσέβαστο ποσό ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΝΟΙΑΖΕΤΕ?
καλα πως εχασες αφου επαιξες Ελλαδα τελικο ρε μαν?
psaxnw μια και ανάφερες τα πλαστά εισητήρια, κοιτάξτε αυτό το άρθρο..

Επίσης κλέψανε 43 εισητήρια από ξενοδοχείο που προορίζοταν σε επισημους...Καθώς συνέβη και ένα απίστευτο περιστατικό με ταξιτζή!(Τα αναφέρει μέσα)
Γαμησε τα μαν πολεμος και στο ξενοδοχειο δεν ειχε παραβιαστει η πορτα αρα εγινε απο μεσα....φαντασου!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
καλα ρε παιδια αυτο με τον ταρίφα ηταν η ΥΨΙΣΤΗ ΚΑΓΚΟΥΡΙΑ!!!!!
μα να τον πλακώσει και να τον κλέψει μπροστά στα παιδάκια του?ο απατεώνας ζητουσε 100 ευρώ για διαδρομή των 20?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εντωμεταξυ ρε πουστη μου αυτη Η ΝΕΤ το μονο που δεν εκανε ηταν να βαζει διαφημησεις οποτε εβγενε πλαγιο η μπαλα...Ημαρτον ρε τα καριολια!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μωρέ τι ψάχνουμε...εδώ κλέβουν σταυρούς,καντήλια και μάρμαρα από τα νεκριταφεία στα εισητήρια θα κολλήσουν...εθνικό σπόρ έχει γίνει η κλεψιά...άδικο είχε ο Ηλιόπουλος που φώναζε ..κλέφτηδες και παλιοκλεφταρέοι.....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
φίλε ψάχνω οτι θα χάσουμε τελικο ηταν το στοίχημα..
το ειχα παίξει αρχές ιουνη,οτι θα πάμε τελικό και θα χάσουμε..Φιναλίστ τελικού ηταν το στοιχημα(κάπως έτσι)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
φίλε ψάχνω οτι θα χάσουμε τελικο ηταν το στοίχημα..
το ειχα παίξει αρχές ιουνη,οτι θα πάμε τελικό και θα χάσουμε..Φιναλίστ τελικού ηταν το στοιχημα(κάπως έτσι)
Πω πω πικρα..κι εσυ ρε μαν αφου την πονταρισες μνα παει τελικο βαλτην να το σηκωσει κι ολας...τεσπα εκ των υστερων...κατι καλο τωρα....
O  Θ Ρ Υ Λ Ι Κ Ο Σ  Y M N O Σ  Τ Η Σ  Λ Ι Β Ε Ρ Π Ο Υ Λ

You' ll Never Walk Alone

When you walk through a storm,

Hold your head up high,

And don't be afraid of the dark.

At the end of a storm,

There's a golden sky,

And the sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind, Walk on through the rain,

Though your dreams be tossed and blown..

Walk on, walk on, with hope in your heart,

And you' ll never walk alone.......You' ll never walk alone.

Ακούστε...
Ο  Υ Μ Ν Ο Σ  Τ Η Σ  Μ Ι Λ Α Ν

Milan milan solo con te

Milan milan sempre per te

Camminiamo noi accanto ai nostri eroi

Sopra un campo verde sotto un cielo blu

Conquistate voi una stella in pia.

A brillar per noi

E insieme cantiamo

Milan milan solo con te

Milan milan sempre per te

Oh oh oh oh ohOh oh oh oh oh oh oh oh

Una grande squadra

Sempre in festa ola

Oh oh oh oh ohOh oh oh oh oh oh oh ohOh oh oh oh oh

E insieme cantiamo

Milan milan solo con te

Milan milan sempre per te

Con il milan nel cuore

Nel profondo dell' anima

Un vero amico seiE insieme cantiamo

Milan milan solo con te

Milan milan sempre con te

Oh oh oh oh oh ...
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
FORCA MILAN FORCA MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN PIP(A)O INZACHI OE OE OE OE OE OE OE OE OE 0EEEEEEEEEEEE MILAN OEOEOEOEOEOEOEOOEOEOEOE :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ψάχνω διακοπές ειχες πάει μιλάνο?η μπουτικ καλή?μονο φανελίτσα πήρες?απο πότε εισαι μιλαν?

ANGRY FANS CLASHED WITH RIOT POLICE



Liverpool fans waiting to enter the Olympic Stadium in Athens to watch the Champions League Final clashed with riot police as congestion prevented them from watching the game.

Fans heading for the stadium passed through one cordon and showed their tickets and then a second when they were checked for authenticity.

But as they finally neared the stadium, they were funnelled between some police buses just a few yards apart causing severe bottlenecks.

English speaking stewards insisted it was the only way in while Greek police urged fans to slow down for their own safety - at some points instructing them to stop moving altogether.

A number of fans managed to dodge the officers and make it to the stadium but others left standing outside less than half an hour before kick off began to drift disconsolately away.

Riot police closed in behind the bottleneck on the concourse to stop other fans joining it and there was a brief confrontation as some tried to push their way through.

Police then then moved the two buses - originally 30 yards apart - closer together so no one else could join the supporters already waiting.

Supporters arriving to see the match were furious they could make no further progress.

One, who gave his name as Billy, said: ``This is woeful. I was at

Hillsborough.

"Haven't they learned anything in all these years? This makes me want to weep.''

In the end at least 2,000 fans were still outside as kick-off time approached, and disorder erupted as they chased up staircases to try to get into the ground in any way possible.

Riot police raced after them as fans starting throwing missles.

Tear gas was also fired by officers at fans, who were held back on two staircases leading to an upper level outside the ground.

There were sporadic flare-ups with riot police, who used their sticks on the fans when they tried to break through.

One, who declined to give his name, said: ``We've been penned in and tear gassed. There's going to be trouble here. This has got Heysel and Hillsborough all over it.''

Another fan, Peter Evans, a BT worker, 37, from Dublin, said: ``This is crazy I paid 2,000 euros to be here.''

As the scheduled kick-off time came and went, fans kept trying to find a way into the ground but the situation was not resolved.

About half-an-hour into the match, a few dozen remained outside the concourse area, still furious with the Greek police.

One of the riot police officers told fans: ``It's not our fault, we've been told the stadium is full.''

But a fan, who gave his name only as Steve, 21, from Liverpool, said: ``It's a shambles.

``The stadium's full because they let people in with fake tickets while the genuine fans are out here.

``I've been pepper-sprayed and I can't even be bothered to try to get in any more.

``There are people who follow people down to Portsmouth, up to Newcastle and all over Europe, they can't get in.''

Kenny Roberts, 19, from Norris Green, Liverpool, said: ``I've got no chance of using my ticket now.

" I've been teargassed and hit on the back of the head by the police.

"I've paid good money for that ticket, I'm a season ticket holder, and this is just disgraceful. It's terrible organisation.''

The British Embassy said that six Britons had been arrested for various matters so far.

An undisclosed number of fans - up to 120 - were held for presenting fake tickets at the stadium.

A spokeswoman said: ``It was thought they would be released after making a statement to police but it was not clear when that would be.''

 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
μονο εγω το επαιξα Χ στην ελλαδα????
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Κι εγω το παιξα και 2-2 και 3-3...και χ κι οτι σκατα θες οτι κι αν το παιξα δεν μου βγηκε...Λαπλας και διακοπες το λες το περι Μιλανου..καλη η μπουτικ 3οροφη..πηρα μονο φανελα και δωρακια.Δεν θεωρω τον εαυτο μου οτι ειμαι Μιλαν απλα αποψε ημουν με τη Μιλαν..Στα ημιτελικα πχ ημουν φορτσα Λιβε οταν επαιζε με Τσελσι...Πως να ειμαι μια ομαδα που ποτε δεν την εχω δει να παιζει ζωντανα στο γηπεδο...Απλα ειμαι φιλαθλος και καραγουσταρω το τοπι!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αντε και του χρόνου να δούμε καμια ελληνικη ομάδα..εδω καποια Μονακό τα κατάφερε..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αντε και του χρόνου να δούμε καμια ελληνικη ομάδα..εδω καποια Μονακό τα κατάφερε..
Κι ας ειναι κι ο Γαυρος.....μπουχαχααχχαχαχααχαχαχχχ.Λες να τσεκαρω τι θα πληρωνει η betfair αν παιξω απο τωρα τον γαυρο στον τελικο του χρονου?ισαμε 1000000 θα δινει....
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
λαπλας μην το παιξεις με λεφτακια αυτο που μολις ειπες!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Του χρόνου που γίνεται ο τελικός?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom