Νέα

Τελικός Champions League

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
80 Ευρωπουλα νικολα με ονομα πισω..Ρε σεις μολις μπεικα στο ebay και βρηκα 2 εισητηρια στην τιμη των 250 δολλαριων..Και γενικα πολλα φτινα εισητηρια.καποιος μαλιστα πουλαει 7 τεμαχια.Μεχρι χθες που εμπενα οι τιμες ηταν πανω απο 1000-2000 δολλαρια..Βεβαια τα εισητηρια ειναι αλλα στην Αμερικη κι αλλα Αγγλια..Η πλαστα θα ειναι η θελουν να τα ξεφωρτοθουν οσο οσο μιας κι ειναι αργα πλεον για να τα στειλουν καπου μακρια!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
80 Ευρωπουλα νικολα με ονομα πισω..Ρε σεις μολις μπεικα στο ebay και βρηκα 2 εισητηρια στην τιμη των 250 δολλαριων..Και γενικα πολλα φτινα εισητηρια.καποιος μαλιστα πουλαει 7 τεμαχια.Μεχρι χθες που εμπενα οι τιμες ηταν πανω απο 1000-2000 δολλαρια..Βεβαια τα εισητηρια ειναι αλλα στην Αμερικη κι αλλα Αγγλια..Η πλαστα θα ειναι η θελουν να τα ξεφωρτοθουν οσο οσο μιας κι ειναι αργα πλεον για να τα στειλουν καπου μακρια!
80 euro η αυθεντικη φανελα της μιλαν με ονομα!!!!!(psaxnw θα γραφει φανταζομαι..)....χμ....καλο μου ακουγετε αν το παρει θα υην παρω...της λιβερπουλ εχω..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχα....Οχι ρε δεν γραφει ψαχνω...ονομα παιχτη γραφει....Η φανελλα κοστιζει 70,αν εχει ονομα παιχτη ειναι +10 ευρω και αν βαλεις δικο σου ονομα +17 νομιζω δηλαδη παει στα 87...Παντως δεν την πληρωσα εγω,δωρο μου την καναν.Σιγα μην εδινα 80 για την φανελα της Μιλαν.χοχοχοχοΔεν τα πονταριζα σε νικη της να παρω 200 ευρακια...?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
10euro για παιχτη της ομαδας και 17 για το δικο μου?
μαστα θα τους πω οτι ο νικ30 ητανε παλαιος παιχτης γυρο στα60' και επαιζε στο παιδικο.....ΚΟΥΦΑΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
χαχαχαχχαχαχαχα.Ετσι......Να ρωτησω κατι αφελες...Που θα δειτε τον αγωνα?Σε σπιτι με φιλους?Σε καθε?Σε καποια γιγαντοοθονη που εχει στηθει στα χαπενινγκς?Στο γηπεδο?Λαπλας περιμενω απαντηση κι απο σενα...


(μηπως να κανω ψηφοφορια?μπα εχει παραγινει το κακο με τις ψηφοφοριες...)
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ξέρετε μήπως κάνα μαγαζί εδώ Αθήνα που να έχει αυθεντικές εμφανίσεις ξένων ομάδων?Εκτός από Μοναστηράκι που τα'χει όλα γνήσια φυσικά..!!..υπάρχει κανένα άλλο?Θέλω εμφάνιση της Arsenal!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
χαχαχαχχαχαχαχα.Ετσι......Να ρωτησω κατι αφελες...Που θα δειτε τον αγωνα?Σε σπιτι με φιλους?Σε καθε?Σε καποια γιγαντοοθονη που εχει στηθει στα χαπενινγκς?Στο γηπεδο?Λαπλας περιμενω απαντηση κι απο σενα...


(μηπως να κανω ψηφοφορια?μπα εχει παραγινει το κακο με τις ψηφοφοριες...)
σπιτι με γαυρο παρεα......εχει χασει στοιχημα και πληρωνει πιτσες και μπυρες....10 μερες "νηστευω...." θα τον γδυσω τον φουστη.......
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
χαχαχαχχαχαχαχα.Ετσι......Να ρωτησω κατι αφελες...Που θα δειτε τον αγωνα?Σε σπιτι με φιλους?Σε καθε?Σε καποια γιγαντοοθονη που εχει στηθει στα χαπενινγκς?Στο γηπεδο?Λαπλας περιμενω απαντηση κι απο σενα...
Έχω ακούσει ότι θα πάνε άτομα να το δούνε στο village σε γιγαντοοθόνη...καλύτερα όμως σπίτι με την ανεσή μας..!Σήμερα άκουγα και ένα κωλόφαρδο στο λεωφορείο που έλεγε ότι θα δουλεύει σαν ταξιθέτης μέσα στο ΟΑΚΑ και απλά θα κάθεται και θα παρακολουθεί τον αγώνα!Αχχ...τον τυχεράκια..
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Έχω ακούσει ότι θα πάνε άτομα να το δούνε στο village σε γιγαντοοθόνη...καλύτερα όμως σπίτι με την ανεσή μας..!Σήμερα άκουγα και ένα κωλόφαρδο στο λεωφορείο που έλεγε ότι θα δουλεύει σαν ταξιθέτης μέσα στο ΟΑΚΑ και απλά θα κάθεται και θα παρακολουθεί τον αγώνα!Αχχ...τον τυχεράκια..
Καλα απο τετοια αλλο τιποτα..Παντως μεχρι και τα σκαλακια θα ειναι φουλ στο γηπεδο..Εγω ξερω αρκετους που εχουν σεκιουρηταδες κολλητους και θα τους βγαλουν διαπιστευση για να μπουν μεσα...ετσι μου λενε τουλαχιστον,δεν ξερω αν θα καταφερουν να μπουν με τοσα μετρα..Εγω θα τον δω εξω σε καμια γιγα η μαγαζι μιας και η 14αρα τηλεορασιτσα μου δεν ενδικνειται για τετοια γεγονοτα....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ξέρετε μήπως κάνα μαγαζί εδώ Αθήνα που να έχει αυθεντικές εμφανίσεις ξένων ομάδων?Εκτός από Μοναστηράκι που τα'χει όλα γνήσια φυσικά..!!..υπάρχει κανένα άλλο?Θέλω εμφάνιση της Arsenal!!!
Η καλυτερη και αξιοπιστη επιλογη ειναι αυτη φιλε μου...μπες δες

και συγκεκριμενα για Αρσεναλ


εχει και τηλ παρτους τηλεφωνο ισως να εχουν και καταστημα...Παντως ειναι αξιοπιστοι και στελνουν και με αντικαταβολη χωρις καρτες κτλ
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ευχαριστώ Savalas και psaxnw. ;)
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
φανελα της αρσεναλ...? μα καλα οι αποκριες δεν εχουν τελειωσει....
 

Επισκέπτης
[size=20pt][size=10pt]LIVERPOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL[/size][/size]
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
psaxnw φίλε εξω δεν θα το δώ γιατι μου σπάει τα νέυρα οταν έιμαι αγχωμένος να ακούω την παπαριά του κάθε άμπαλου..Σε σπίτι φίλων σε γίγα σόνυ...
Πρίν θα εχω παίξει στο χβοχ360 το μάτς στο φίφα έτσι για γουρι για την μεγάλη λίβερ(τα ίδια έκανα στο προ με την εθνική το μεσημέρι πριν το μάτς μετά την δουλεια)

παρεπιπτώντως το σπορταρένα ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ!για μεγάλη ποικιλια ειναι ενα αγγλικό toffs καπως έτσι..μεχρι και της ομάδας κόμικ μελτσεστερ ρόβερς εχει φανελίτσα!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
psaxnw φίλε εξω δεν θα το δώ γιατι μου σπάει τα νέυρα οταν έιμαι αγχωμένος να ακούω την παπαριά του κάθε άμπαλου..Σε σπίτι φίλων σε γίγα σόνυ...
Πρίν θα εχω παίξει στο χβοχ360 το μάτς στο φίφα έτσι για γουρι για την μεγάλη λίβερ(τα ίδια έκανα στο προ με την εθνική το μεσημέρι πριν το μάτς μετά την δουλεια)

παρεπιπτώντως το σπορταρένα ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ!για μεγάλη ποικιλια ειναι ενα αγγλικό toffs καπως έτσι..μεχρι και της ομάδας κόμικ μελτσεστερ ρόβερς εχει φανελίτσα!!!!
Οι τιμες ειναι πολυ κοντα στις τιμες των επισημων μπουτικ ρε μαν..εγω σου λεω πηρα 80 την αυθεντικη της Μιλαν απ την Μπουτικ στο Μιλανο 80 ευρω...
 

stelmi

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
με ονομα στην πλάτη?? εγω οταν πηγα πηρα ΚΑΚΑ
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Οπαδοί της Liverpool στο Σύνταγμα
 

Συνημμένα

  • liverpool fans.JPG
    liverpool fans.JPG
    83,4 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom