Νέα

Τελικός Champions League

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 314
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ερχόμουν Σύνταγμα και προφανώς έσκασαν οι Ιταλιάνοι μαζί μας! Τίγκα το μετρό! Materazzi, figlio di putanna... μόνο αυτό συγκράτησα. Μια χαρά άνθρωποι, με τα μοδάτα γυαλιά τους, τα ρουχαλάκια τους, κάτι laser γκόμενες. Πάμε ρε Μίλαν! Και από την άλλη, κατεβαίνοντας Σύνταγμα, Ερμού, η εξαθλίωση, τα Μανκιούνιας, οι λιμενεργάτες, οι μπέκροι, οι λέχρες, οι βρωμύλοι. Όλοι μεθυσμένοι, βρωμεροί εγγλεζάδες. Πφφφφ! Τι λούμπεν στοιχεία. Κάνε μου τη χάρη Κακά και εξαφάνισε τους!
ετσι εστι...βεβαια εχουν παλμο και οι μπεκρες....Forzza Milan.......
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ετσι εστι...βεβαια εχουν παλμο και οι μπεκρες....Forzza Milan.......

Σαφώς. Αλλά είναι συνάρτηση του ότι είναι μπας κλας. Οι άλλοι είναι από το Μιλάνο... Πιο σνομπ, πιο ελίτ.
Απλά θυμάμαι που έβλεπα το Ανφιλντ και πω πω έδρα, ατμόσφαιρα κλπ. Μετά συνειδητοποίησα ότι οι τύποι είναι χειρότεροι από εμάς. Εξού και πιο θερμοί και πιο καυτή έδρα. Τώρα που τους ζω και από κοντά, έλεος.... Όλοι με ξυρισμένα κεφάλια για να μην λούζονται. Με μασέλες επειδή το νερό στην Αγγλία είναι φουλ στο μόλυβδο και τους πέφτουνε τα δόντια. Τύφλα από τις 8 το πρωί... Τους έχουν μαντρωμένους εκεί και ήρθαν στη χώρα του χαβαλέ να λιώσουν... Κατέβαινα με ένα γκρουπ Ιταλών και είναι ένας εγγλεζάς τον οποίον τον έχει παραμάσχαλα η γυναίκά του, τύφλα και ουρλιάζει με την γνωστή κόκνεϊ προφορά.. "Remember 2 -o- 5 you fucking shits..." Σίχαμα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Nαι γαμησε τα ειδικα αυτη η προφορα τους ρε φιλε ειναι για πολλες κλωτσιες....Τεσπα 10ωρες και 45 λεπτα μειναν...Σε λιγο θα κορδοθω Μιλανεζος και θα αμοληθω....χεχεχεχχε
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί κάτι σχετικό, αλλά χτες είδα 2 ομάδες άγγλων τσάρκα στην Λιοσίων  :)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Το 94, θυμάμαι είχαν βγάλει 20.000 εισητήρια, για τους Έλληνες που τα πουλούσαν κανονικά,στα εκδοτήρια,  με 3000 δραχμές!!!

Και τώρα... Αηδία το έχουν καταντήσει...
 

backdoor

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.232
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια σας δινω και μια αλλη πτυχη του τελικου...στην Ελλαδαρα...χθες βραδυ και σημερα πρωι...Πλατεια Συνταγματος-Μοναστηρακι γεματες απο εγγλεζους με μπυρες στα χερια παρεες-παρεες...και οι δικοι μας...το αθανατο ελληνικο εμπορικο δαιμονιο...παντου πλανωδιοι πωλητες μπυρας...και με χρεωση τρελλη...απο 5 ευρω και ανω...τι να πει κανεις... :headbang: :headbang:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
O Κάρπετ ξεχνά ότι η κυρά Μπάρτσα που επέβαλε τον νόμό της πήρε κάλπικη πρόκριση εις βάρος της Τσέλσι πέρισυ, όπως προφανώς ξεχνά και ότι πήρε το Κύπελλο απέναντι σε ομάδα που άδικα αγωνιζόταν από το 1ο λεπτό με 10(αποβολή τερματοφύλακα), τώρα ποιον νόμο επέβαλε, ας το γράψει αύριο. Προφανώς αυτόν του marketing και των Get Lay's πατατακίων, της pepsi  και των μπούκιδων που τρέμανε όταν ο Ανρύ πήγε να τους ξεφτιλίσει μόνος του.
Τι μας λέει? Για την πιο looser ομάδα όλων των εποχών? Επίσης προφανώς ξεχνά το έντεχνο παιχνιδάκι που παίχτηκε από τον Μοράτι ώστε Γιούβε - Μίλαν να πάρουν τον πούλο και ότι η μεν Μίλαν ξεκίνησε τον γολγοθά με -8. Όπως επίσης και την επική 3αρα στο Μιλάνο επί της Μανκιούνιαν Γιουνάν του τσιχλόφουσκα. Τα 6 Κύπελλα τα 'χει ξεχάσει προ πολλού(το 1 μάλιστα το 94 σε γνωστή τοποθεσία επί της Μπάρτσα με 4-0, Σαβίσεβιτς, Μασσάρο, Ντεσαγί).

Όσο για την λιμανομάδα, απόψε θα πάρει αυτό που της αξίζει(είτε το Κύπελλο, είτε ένα πολυ ερυθρό και μαύρο cazzo).
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
ΗΗΗΗΗΗΜΑΡΤΟΝ, ρε!!!!!!

καθεστε και σχολιαζετε τις λαμακιες του Καρπετοπουλου?

το παλλικαρι ειναι επαγγελματιας μαλακας!
την μαλακια του την εκανε επαγγελμα και μαζι με το αλλο "τερας εξυπναδας" τον Πανουτσο πουλανε μαγκια κλανια τα τελευταια 5 χρονια απο τα καναλια ...ειτε το κρατικο που το χρυσοπληρωνει ο Ελληνικος λαος ειτε απο το καναλι των μαγαλοεκδοτων!

ε, οχι και να πουλενε "σοβαρη αποψη" οι Αντωνηδες!!!!
Ακομα κι ο Αλεκος Θεοφιλοπουλος, μπροστα τους ειναι πιο σοβαρο ατομο!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
στο ιδιο θρεντ εχω πει και εγω την αποψη μου για τον κολοτουμπα καρπετοπουλο . δεν μπορω να αμφισβητησω την αναλυση του σε καποια πραγματα μεσα στο γηπεδο αλλα οταν αρχισει να λεει την γνωμη του για ατομα ομαδες κτλ ειναι ο πλεον καραγκιοζης αναξιοπιστος κτλ κτλ.
και αυτο που με εκνευριζει ακομα πιο πολυ ειναι η σιγουρια του και τα στοιχεια που παραθετει για να τεκμηριωσει τις μαλακιες του . οποιος τον παρακολουθει και τις καταγραφει θα κανει 18τομη εγκυκλοπαιδια
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Καλησπέρα...μόλις γύρισα από καλλιμάρμαρο και έχω αρκετό υλικό να σας δείξω!

Πρώτα απ'όλα δεν μπορεί να λείψει το μεγάλο τρόπαιο που το αποθανάτισα αρκετές φορές!Φυσικά έχω βγάλει και κάποιες με το τρόπαιο αγκαλιά...

Σας έχω εικόνες από το φεστιβάλ που έγινε...και ανεβάζω τώρα βίντεο στο youtube με τρελούς οπαδούς της Liverpool στην Ομόνοια!

Δυστηχώς...δεν έχω Ζιζού...ξέρω μεγάλη απώλεια αλλά...αλλά ελπίζω να σας αποζημιώσω...

Αναμένατε...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
καρτερω απο χθες μεγα gangsta....
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πάρτε κάτι για αρχή...
 

Συνημμένα

  • UEFA Champions League1.JPG
    UEFA Champions League1.JPG
    78 KB · Εμφανίσεις: 18

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Η είσοδος στο καλλιμάρμαρο...
 

Συνημμένα

  • kallimarmaroeisodos.JPG
    kallimarmaroeisodos.JPG
    60 KB · Εμφανίσεις: 25

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Μια πανοραμική...στο γηπεδάκι αυτό γινόταν κάτι σαν πρωτάθλημα μεταξύ παιδιών...

Εκεί που έχει κόσμο μαζεμένο είναι η αίθουσα με το τρόπαιο όπως καταλάβατε...
 

Συνημμένα

  • kallimarmaro22.JPG
    kallimarmaro22.JPG
    98 KB · Εμφανίσεις: 20

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Οπαδοί της Liverpool στην Ομόνοια...
 

Συνημμένα

  • fansOmonoia.JPG
    fansOmonoia.JPG
    95,7 KB · Εμφανίσεις: 23

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516




ʼλλη μια άποψη του κυπέλλου
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ιδού και η αίθουσα που φιλοξενείται το κύπελλο...ξεχωρίζουν οι εμφανίσεις των ομάδων που συμμετείχαν στη διοργάνωση..



 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
να σαι καλα ρε φιλε...ευχαριστουμε πολυ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom