Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Στο σχολειο παντως ειχε πολλες κατακτησεις. Ηταν ο γοης της ταξης αν και κοντος σχετικα. 172cm. Σαν τον Μπραντον απο το Μπεβερλι Χιλς

ειδες οι κοντουληδες... κ οι ξανθοψειρες... λολ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
απο απλη περιεργεια, γιατι δεν επικοινωνησες ?

γιατι δεν μπορω να παρω σοβαρα τα καμακια... αν κ ο συγκεκριμενος μου αρεσε εμφανισιακα δεν εχω παρει ποτε κανενα τηλεφωνο πρωτη κ απλα δε θα το εκανα κ εκεινη τη φορα... ναι ειμαι εγωιστρια πειτε μου κατι καινουριο λολ
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
ειδες οι κοντουληδες... κ οι ξανθοψειρες... λολ
Τι ειναι το λολ;
  Ξερετε τι σκεφτηκα; Μεταφυσικο λιγο.
Μηπως ειναι η αυρα; Ο αερας που εκπεμπει; Ειχε πολλες κατακτησεις απο παιδι και απεκτησε αυτοπεποιθηση; Λετε;  :think:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Και αυτη η αυτοπεποιθηση να περναει στη γυναικα!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
το λολ είναι απτή απόδειξη ότι έχεις περάσει σημαντικό μέρος της ζωής σου σε εικονικό περιβάλλον, αμελώντας την πραγματική ζωη
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
laugh out loud... δλδ γελιο
εισαι κ επαγγεματιας φορουμιστας κ δεν ξερεις τ απλα.. μετεξεταστεος θα μεινεις...

δεν ξερω τι να σου πω... εγω στο κοντο κ ξανθο ανδρικο ειδος δεν βρισκω καμια γοητεια... :P

σιγα ενφορσερ μην ειστε υπερβολες... :P
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
laugh out loud... δλδ γελιο
εισαι κ επαγγεματιας φορουμιστας κ δεν ξερεις τ απλα.. μετεξεταστεος θα μεινεις...
Μα σε ολα τα φορουμ λολ βλεπω. Δεν το αναλυει κανενας!
Ειμαι νεος στο αθλημα γι'αυτο και ο ενθουσιασμος!  :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
βασικα ειναι καποιες λεξουλες που τις κοβουν για να γραφουν πιο γρηγορα κ ευκολα στο ιντερνετ
ξεκινησαν απο τα τσατρουμς... εκει τα εμαθα... στα 16 που επαιζα στο mirc μολις βγηκε το ιντερνετ :)
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Όποιος έχει επιτυχίες από τα 16 προφανώς και αποκτάει αυτοπεποίθηση.

Το ταλέντο που έχουν τα καμάκια είναι να εντοπίζουν ποια ψάχνεται αγρίως.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Ειμασταν στην Φειμ στο σταθμο του Ηρακλειου. Δεν ειχε αμαξι. Φυγαμε με ΗΣΑΠ  :rolleyes:

 Μαλλον θα τον καρφωνε η γκομενα και πήρε θαρρος!!! Τι να σου πω ποτε δεν θα εδινα τηλ ετσι ειναι λιγο καπως, πρεπει να ΕΙΣΑΙ ο Μπραντον οχι να του μοιαζεις!!

Ασχετο αλλα θυμηθηκα σε καφε γκομενα πολυ καλη με φιλη στα κυβικα του Ζουγλακου. Φιλος θελει να κανει κονε. Σκεφτεται να δωσει χαρτακι ωσπου λεει ενας "Πηγαινε δωσε στη χοντρη το τηλεφωνο απο καμια καλη ΠΙΤΣΑΡΙΑ θα το εκτιμησει και θα σου γνωρισει τη φίλη της"  
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66

Έτσι, θα το χαρακτήριζα κι εγώ, αλλά με τους καλούς τρόπους τί βγάζουμε;
Άλλωστε, το καμάκι χαρακτηρίζεται πάνω απ' όλα από θράσος, δεν είναι δα και επίσκεψη στο Προεδρικό Μέγαρο...

Χάρτινε, σωστό το thread που άνοιξες, ήθελα να στο προτείνω, αλλά διάβασες τη σκέψη μου!!!
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
εγώ την πέφτω σε όποια έχει τις αρχικές προϋποθέσεις εμφανισιακά για να μου τραβήξει την προσοχή.
Φάω δε φάω χυλόπιτα εκφράζω τη διαθεσιμότητα μου και το ότι την επιλέγω. Αν ταιριάζει και αυτή στο φορματ αυτό και η παρουσία/ λόγος μου κάνουν κλικ, υπάρχει συνέχεια.

Αλλά ξενερώνω με τους μουνόδουλους που βγαίνουν κι αφού κεράσουν όλο το θυληκό είδοσ στο μαγαζί με σφηνάκια φεύγουν με την ψωλή στο χέρι.

Θέλει λίγο μεθοδικότητα, αφού ξεπεράσει κανείς το πρώτο σοκ της εμφάνισης, αυτό το κεραυνοβόλο κάτιτης.

 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
ηταν τοση ωρα εκει κ δεν της μιλησε καν κ στο τελος της εδωσε το τηλεφωνο του κ δεν ειναι πρωτοτυπο? εστω διαφορετικο?
το συνηθισμενο ειναι να πετας ατακες κ να πιανεις κουβεντα
τουλαχιστον σε μενα μια φορα το εκαναν αυτο με το χαρτακι, δεν επικοινωνησα, κ παρα πολλες αλλες με κουβεντουλες κλπ

Εδώ βλέπουμε πως κρίνουν οι γυναίκες την πρωτοτυπία.
 

Mr. Nice Guy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
82
Like
2
Πόντοι
0
αρχικα θελω να πω οτι ειμαι καινουριος στο site. σχετικα με το θεμα τωρα, εγω παντα εκανα καμακι οταν μου αρεσε μια κοπελα η οποια μπορει να ηταν αγνωστη,και αυτο ειχε παντα επιτυχια ,  αλλα ποτε δεν ελεγα χυμα μαλακιες και ουτε την επεφτα σε κοπελα που συνοδευοταν και ουτε  κοιταζα σαν λιγουρη, γιατι ετσι δεν κανεις τιποτα. τωρα αν καποιος  δεν εχει προσωπικοτητα και ευφραδεια λογου για να πλησιασει μια κοπελα τοτε αν αρχισει να λεει μαλακιες παλι με το πουλι στο χερι θα καταληξει και με κανενα μαυρισμενο ματι. οπως πριν ενα χρονο που ενας τυπος την επεσε στην κοπελα μου σε ενα μπαρ στην Ιο ενω ειχα παει τουαλετα,οπου μολις βγηκα και ειδα την κοπελα μου να προσπαθει να τον αποφυγει κι εκεινος  συνεχιζε να κανει μαλακιες ,πηγα προς τα κει και του εδωσα τα μπουκετα τις ζωης του για να μαθουνε τα μαλακισμενα να εχουνε τροπους. ο καλυτερος τροπος ειναι  να εισαι ευγενικος και να εχεις κατι εξυπνο να πεις
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Θέλει και λίγο προσοχή ώστε να μην καταντήσει κάποιος ο δαχτυλοδεικτούμενος γελωτοποιός του μαγαζιού.

η χυλόπιττα είναι το λιγότερο τις περισσότερες φορές
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Θέλει και λίγο προσοχή ώστε να μην καταντήσει κάποιος ο δαχτυλοδεικτούμενος γελωτοποιός του μαγαζιού.

η χυλόπιττα είναι το λιγότερο τις περισσότερες φορές

Δε θα κάνεις καμάκι πάντα στο ίδιο μαγαζί!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom