Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Όσο για το μέγεθος του πέους... δεν προσθέτω κάτι άλλο. Αν δεν έχει αυτό την ύψιστη σημασία για τα καριολοκάριολα που κυκλοφορούν τότε ζω/ζείτε σε παράλληλα σύμπαντα.
Τέλος πάντων, σε αυτό θα με διαφωτίσουν οι προικισμένοι, εγώ ανήκω στην σιωπηρή πλειοψηφία. [size=1pt]Αλλά είμαι 100% σίγουρος ότι άσχετα από γάμους, βαφτίσια, λ7, πτυχία και όλα αυτά τα δευτερεύοντα, ένας ψωλαράς τις κάνει και τρέχουνε πανικόβλητες[/size] και τότε μετράει μόνο το ένστικτό τους... και τα ξεχνάνε όλα μονοκοντυλιά.

Εννοείς ότι τρέχουνε προς την ψωλή, ή να την αποφύγουν;

:rockon: :rockon: :rockon:

icb042062pt7.jpg


 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
ʼμα ανοίξει το τούνελ με αυτό το εργαλείο, άντε μετά να σφίξει το μπουλόνι.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
She wants YOUR number instead?

Δεν έχει απόλυτο δίκιο;
Γράφει ότι αν ζητήσεις από γκόμενα το τηλέφωνό της και δεν στο δώσει, αλλά σου ζητήσει το δικό σου ...

Ο καλλιτέχνης προτείνει αν δεν σου δώσεει τηλέφωνο η γκόμενα να της πεις "άντε γα...." αφού δεν την έφαγες που δεν την έφαγες και είσαι 100% χαμένος μαζί της, να μην σε πει μαλάκα τουλάχιστον ...

Σωστα ΠΑΝΤΑ παιρνεις τηλεφωνο κ δεν δινεις. Να μην φανεις looser
ΠΑντων οπωε εγραψα πιο πανω υπαρχουν ολοκληρες τεχνικες δουλεμενες για καθε περιπτωση
Για να μην κουρασω γραφω μονο ενα μικρο κομματι για το τηλ


PHONE RULES
1. Introduction
The first phone can be one of the most anxiety-laden moments of a pickup.
You?ve had a successful interaction with a woman and exchanged numbers, but now what?
What if you she?s forgotten you?
What if you?re too nervous on the phone and blow it?
What if she?s busy on the day you want to see her?
What if a guy answers the phone?
What if she?s given you a wrong number entirely?
Don?t worry about it.
The fact is, if you get out of your head, the first phone call can be a very easy and simple thing.
You may receive a lot of conflicting advice and opinions on the phone call ? and much of it does
work -- but this is the way I do it and have always done it.
2. How Long to Wait
How long are you supposed to wait between getting the number and making the call?
Some say call the next day; others say wait three days.
They?re all wrong.
There is no fixed amount of time you need to wait.
Rather, here?s how long you wait: As long as you possibly can.
In other words, if you meet a woman and make an amazing connection and she begs you to call
her, you can wait as long as a week. She?s not going to forget you.
However, if you meet a woman, talk for a few minutes, exchange numbers, and afterward you see
her talking to different guys all night, you?re going to have to call her the next day. Because you
didn?t make that deep of a connection or impression, within 48 she?s going to have forgotten all
about you.
So the general rule on phone calls is, to quote David D?Angelo, ?Don?t let the line go slack.?
Simply call her while your interaction is still fresh in her head, but no so soon that she thinks you?re
a stalker.
3. To Block or Not To Block? To Message or Not To Message?
When I first joined the seduction community, many guys advised blocking your phone number
when calling a woman and not leaving a message.
The idea, they explained, is that you will eventually ?trap? her on the phone when she answers and
convince her to see you.
I don?t use or recommend this crowbar method, unless you?re a telemarketer.
The fact is: If she?s not taking your calls, it means that you didn?t do your job properly during the
interaction.
So I NEVER block my calls and I ALWAYS leave messages. Why? Because it shows confidence. If I
did my job properly when approaching her ? and displayed personality and value and conveyed
trust ? she?s going to be excited when I call. I try to leave every interaction with the woman
worried, ?What if he doesn?t call.?
In addition, if you?ve seeded your event properly, she?ll know just what you?re calling about and will
be comfortable taking the call.
If she?s not calling you back or taking your calls, the problem is not with your phone game; it?s
with your approach game, because you didn?t convey the qualities necessary for her to WANT to
see you again.
4. When To Text
Personally, I never like to text for the first interaction. It shows a lack of confidence, and to a small
percentage of women this can be a deal-breaker.
However, there are a few times to text: One is to set up the details of the get-together after the
initial phone conversation.
Another time is when you fall into the trap of Phone Tag.
I?ve never had a woman not take or return my first call. However I have lost some in the phonetag
black hole. What will happen is I?ll call her and leave a message; then she?ll call me and leave a
message; then I?ll call her back and leave a message; and pretty soon, we?ll both start to think,
?Why am I working so hard to reach a person I met two weeks ago and hardly even remember
anymore?? Then the phone tag will stop and we?ll never see each other.
So to prevent this from happening, after one round of phone tag, text her with a humorous
message about phone tag and ask her when she?s going to be around to talk. If her response is
vague, just make the plan over the phone. If the plan is for something with a hard deadline (like
adding her to the cast of your Stylelife Challenge party the next day), it?ll make sense why it?s
critical you get the message to her right away. If it?s a plan for something that?s ?evergreen? and
can happen any time (like ?let?s get coffee sometime?), you?ll appear too eager and desperate, so
in that case don?t make a plan by text.
5. What To Say
All of my first phone calls follow the same pattern:
I. I never like to say, ?Hi, it?s Style.? Instead, begin the conversation with a callback to
your previous conversation. If you ran the dogs versus cats opener to meet her, then
when she picks up, say, ?So I got the dog.? She?ll know who it is. If you teased her by
calling her a brat, when she picks up, just say, ?Hey brat.? It?s a nice callback to your
original connection.
II. To avoid any awkward pause, I go right into a short story. Just find an appropriate story
in the Stories To Tell file you created on Storytelling Day, or add a new one to the file,
and begin by saying something like, ?You?ll never guess what happened to me today??
III. Speak in a deep, calm, comfortable voice tinged with laughter and fun. It?s okay to be
upbeat, but don?t talk too fast or be too hyper. Experiment with matching her pace of
speaking at first, then slowly increasing your pace and enthusiasm so that she feels
more excitement.
IV. After the short story, give her an opportunity to speak. Most of the time she?ll tell you
about her day or ask a question. If she doesn?t, just move on.
V. Ask her to see you later in the week. David D?Angelo suggests saying what days you?re
busy first to demonstrate, among other things, that you have a busy life and are
squeezing her into it. So you can say something like, ?I?m busy Friday and Saturday, but
I?m having a small party on Sunday. I?m trying to cast the perfect group of really
interesting people, and you should come. We need a wild card.? (If you choose to use
this line and she asks what a wild card is, you may either tease her by saying ?someone
unpredictable? or compliment her by saying ?someone new and interesting.? What you
do here all depends on her self-esteem.)
VI. If you are inviting her to an event other than your Stylelife Challenge party, don?t frame
the interaction as a date. Invite her to ?tag along? or join you and your friends. In
addition, make sure that it is clear that the meeting requires a minimal time
commitment.
VII. If she?s busy that night, let her know about one of the events on your Stylelife Calendar.
Unless she gushes with enthusiasm to go, tell her that she?d probably enjoy it and if a
space frees up to go, you?ll call her and let her know.
VIII. After making your plan, don?t just hang up and say goodbye. Just like with the phone
number exchange, continue the conversation for another minute or two. You can do this
by telling a quick, related story or, most preferably, making a good-
natured smart-ass
comment.
IX. Try to be the person who says goodbye and ends the conversation first. You?re busy;
you?ve got things to do.
6. If She?s Too Busy?
If someone I?m talking to ever turns down an invitation because she?s too busy, I repeat a line I
learned from David D?Angelo, ?Break your plans. We?re more fun.?
This, of course, never convinces her, but it does generally get a laugh and appreciation and
increase her likelihood of wanting to hang out next time.
If she continues to be flaky about plans, this means you?re doing something wrong and it?s time
to look at your approach and phone game. At some point in the interaction, you have most
likely conveyed desperation and/or lower value. Figure out when and why this is, and eliminate
it from your game. In a few rare cases, if you?re doing everything right but she?s still flaky, she
may have a boyfriend or still be getting over one.
I never accept ?too busy? as a regular excuse. I always think to myself, ?If Angelina Jolie called
and invited you to a dinner she?s having at her house with Bono, Jay-Z, and Brad Pitt, you
would be there no matter how busy you were or what plans you have.?
So my goal in an interaction is to be so interesting and such a rare find that she?ll never be too
busy or booked for me. I mean, if you met the perfect 10, wouldn?t you manage to ?find the
time? for her?
So be the perfect 10.
Good luck with this assignment, and have fun. Compared to asking complete strangers for
movie recommendations on the phone, this should be a piece of cake.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ρε πάτε καλά? Δεν λέει ο μάγκας περί του κανόνα των 3 δευτερολέπτων(πες το σε αυτή που στάμπαρες εντός 3"). Ε εμένα αυτό μου έρχεται στον νου... "Είσαι και πολύ πουτάνα.." στο 99% των περιπτώσεων που κάτι μου κεντρίζει το ενδιαφέρον...
Ο κανονας των 3 sec ειναι για ερασιτεχνες
" An amateur hits on a woman right away. A pro wats 8 - 10 minutes"
 

usb2.0

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
έχετε δει το Little Miss Sunshine? Μου θυμίζει τα 9 steps!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :dancing: :dancing:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
έχετε δει το Little Miss Sunshine? Μου θυμίζει τα 9 steps!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :dancing: :dancing:

Οχι φιλε
Αλλα μου εχουν πει ειναι κορυφη!
Θα το δω
Φυσικα στην Αμερικη εχει αναπτυχθει πολυ αυτη η "υποκουλτουρα"!
Και η ταινια Magnolia βασιζεται στη ζωη ενος Pickup artist "καμακιου"
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Aν μία γυναίκα ενδιαφέρεται για έναν άντρα, δε θα κολλήσει στο να τον πάρει αυτή τηλέφωνο. Το να την παίρνεις τηλέφωνο και να περιμένεις πότε θα σου φέξει είναι σα να πηγαίνεις γυρεύοντας για παρακαλετο μουνί (αν και αντιλαμβάνομαι ότι πολλοί δεν ενοχλούνται από το ξινό γαμήσι).
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Εννοείς ότι τρέχουνε προς την ψωλή, ή να την αποφύγουν;

:rockon: :rockon: :rockon:

Το τρέχουν είναι μία λέξη που δεν περιγράφει το τι γίνεται. Διαγράφονται όλα μα όλα... παιδιά, σπίτια, οικογένειες, καριέρες, αισθήματα και παραδίδονται στα ένστικτά τους και εννοείται ότι γίνεται το έλα να δεις και κάτσε να ακούσεις...

Για αυτό και για αρκετούς οι εκδιδόμενες, οι στρίπερς κλπ κλπ της νύχτας που έχουν δει και έχουν φάει ψωλές και ψωλές, είναι μια κάποια λύση. Οι κοινές κάριες είναι ικανές να τα παρατήσουν όλα για μια μεγάλη ψωλή.
Αφεντικά ξεαφεντικά, όλες από τον πούτσό μου κρέμεστε...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Το τρέχουν είναι μία λέξη που δεν περιγράφει το τι γίνεται. Διαγράφονται όλα μα όλα... παιδιά, σπίτια, οικογένειες, καριέρες, αισθήματα και παραδίδονται στα ένστικτά τους και εννοείται ότι γίνεται το έλα να δεις και κάτσε να ακούσεις...

[size=12pt]Οι κοινές κάριες είναι ικανές να τα παρατήσουν όλα για μια μεγάλη ψωλή.[/size]
Αφεντικά ξεαφεντικά, όλες από τον πούτσό μου κρέμεστε...

Οι κοινές κάριες, οι οποίες συνήθως είναι ενδεδυμένες το μανδύα της "σοβαροφάνειας"...Κατά τα άλλα "κυρίες" οι καριόλες :rockon:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Να 'ταν μόνο αυτές...

Δήθεν σκεπτόμενα κοριτσάκια με άποψη(τα βλέπετε κάθε μέρα, καφτάνι-φόρεμα λαχούρι, ελεύθερο στυλ), κνίτισσες, φοιτήτριες που θέλουν να πετύχουν, μητέρες, αρραβωνιασμένες, διευθύντριες, προγραμματίστριες(εδώ γελάμε), πωλήτριες, μοντέλα, στρίππερς(ναι, ναι), τραγουδιάρες, μεγαλοκυρίες, αδερφές, γιαγιάδες, θείες, ανήψια... και πάει λέγοντας.

Για να μην παραμυθιαζόμαστε ότι μόνο οι άντρες σκέφτονται το σεξ όλη την ώρα... Ισχύει, αλλά ο πούτσος ο μεγάλος δεν φεύγει ποτέ από τις άλλες.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Να 'ταν μόνο αυτές...

Δήθεν σκεπτόμενα κοριτσάκια με άποψη(τα βλέπετε κάθε μέρα, καφτάνι-φόρεμα λαχούρι, ελεύθερο στυλ), κνίτισσες, φοιτήτριες που θέλουν να πετύχουν, μητέρες, αρραβωνιασμένες, διευθύντριες, προγραμματίστριες(εδώ γελάμε), πωλήτριες, μοντέλα, στρίππερς(ναι, ναι), τραγουδιάρες, μεγαλοκυρίες, αδερφές, γιαγιάδες, θείες, ανήψια... και πάει λέγοντας.

Για να μην παραμυθιαζόμαστε ότι μόνο οι άντρες σκέφτονται το σεξ όλη την ώρα... Ισχύει, αλλά ο πούτσος ο μεγάλος δεν φεύγει ποτέ από τις άλλες.

Ναι, Πέλοπ, αλλά πώς φτάνουμε στο σημείο να δει το παπάρι η γκόμενα με την ψωνάρα που υπάρχει; Το δύσκολο είναι να φτάσουμε ως εκεί, άπαξ και φτάσουμε, τα υπόλοιπα τα αναλαμβάνει ...το εργαλείο..
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Βάλε κάλτσα, τι να πω...

Αν είσαι προικισμένος, φαίνεται και με το παραπάνω. Ξέρουν αυτοί να το χειρίζονται, είναι και γλειώδεις τύποι οπότε είναι και γλειώδης ο τρόπός τους. Κολλητά τζιν, βερμούδες, μαγιώ στρετς κλπ κλπ. Και τρέχουν τα σάλια από τις ψωνάρες τότε...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Βάλε κάλτσα, τι να πω...

Αν είσαι προικισμένος, φαίνεται και με το παραπάνω. Ξέρουν αυτοί να το χειρίζονται, είναι και γλειώδεις τύποι οπότε είναι και γλειώδης ο τρόπός τους. Κολλητά τζιν, βερμούδες, μαγιώ στρετς κλπ κλπ. Και τρέχουν τα σάλια από τις ψωνάρες τότε...

Γίνονται τέτοια πράγματα!!! :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

:boff: :boff: :boff:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Όταν λέμε προικισμένος, εννοούμε κάπως έτσι;

51313633wd5.jpg
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Και βάλε...

Δεν ξέρω αν ήταν ο Τρόντζος (μάλλον) αλλά ήταν χαρισματικός ο κερατάς. Όποτε έσκαγε σε ξενοδοχείο, έπαιρναν όλες χαρτάκι με νούμερο για να τους περάσει μια βόλτα. :2funny:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Επειδή στο Site διαβάζω πολύ θεωρία για το πως χωνόμαστε σε μία γκομενα ή για το
τι πρέπει να πούμε ανοίγω αυτό το θέμα για να ξεφύγουμε λίγο από την θεωρία.
Ας μιλήσουμε λίγο και για πράξη.Ετσι πιστεύω όλοι θα γίνουμε πολύ καλύτεροι.
Δηλαδή να αναφερθούμε στα ξερά καμάκια που έχουμε κάνει ώστε να εντοπίσουμε
τα λάθη μας αλλά να διασκεδάσουμε κι'όλλας αφού το σπορ βγάζει και αρκετό γέλιο.
Να διευκρινίσω και κάτι - Ξερό = Εν ψυχρώ σε άγνωστη γκόμενα - .
Ενα που θυμάμαι τώρα,είναι όταν καθόμουν και έπινα το ποτό μου και στο διπλανό τραπέζι
καθόταν κάποιος συνοδευόμενος από δύο θεόμουνα.Κάθε φορά λοιπόν που σηκωνόταν για να πάει τουαλέτα ή για να χαιρετήσει κάποιον γνωστό του (σηκώθηκε τρεις φορές) εγώ χώνόμουν στη μία από τις δύο γκόμενες, πιάνοντας της κουβέντα.Της είπα επίσης αν θέλει
να τη συνοδεύσω εγώ αντί για τον τύπο που καθόταν μαζί της.Αρνήθηκε ευγενικά.Το συγκεκριμένο καμάκι κατέληξε με άρνηση αλλά μου έκανε εντύπωση ότι ήταν αρκετα συζητήσιμη και ευδιάθετη η γκόμενα.
Ελπίζω να συζητηθεί το συγκεκριμένο θέμα γιατί πιστεύω ότι με τις εμπειρίες του καθενός
μας μπορούμε να γίνουμε και τα πρώτα ξερά καμάκια.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Κάθε φορά λοιπόν που σηκωνόταν για να πάει τουαλέτα ή για να χαιρετήσει κάποιον γνωστό του (σηκώθηκε τρεις φορές) εγώ χώνόμουν στη μία από τις δύο γκόμενες, πιάνοντας της κουβέντα.Της είπα επίσης αν θέλει
να τη συνοδεύσω εγώ αντί για τον τύπο που καθόταν μαζί της.
Γυφτιά.
 

Επισκέπτης
Επειδή στο Site διαβάζω πολύ θεωρία για το πως χωνόμαστε σε μία γκομενα ή για το
τι πρέπει να πούμε ανοίγω αυτό το θέμα για να ξεφύγουμε λίγο από την θεωρία.
Ας μιλήσουμε λίγο και για πράξη.Ετσι πιστεύω όλοι θα γίνουμε πολύ καλύτεροι.
Δηλαδή να αναφερθούμε στα ξερά καμάκια που έχουμε κάνει ώστε να εντοπίσουμε
τα λάθη μας αλλά να διασκεδάσουμε κι'όλλας αφού το σπορ βγάζει και αρκετό γέλιο.
Να διευκρινίσω και κάτι - Ξερό = Εν ψυχρώ σε άγνωστη γκόμενα - .
Ενα που θυμάμαι τώρα,είναι όταν καθόμουν και έπινα το ποτό μου και στο διπλανό τραπέζι
καθόταν κάποιος συνοδευόμενος από δύο θεόμουνα.Κάθε φορά λοιπόν που σηκωνόταν για να πάει τουαλέτα ή για να χαιρετήσει κάποιον γνωστό του (σηκώθηκε τρεις φορές) εγώ χώνόμουν στη μία από τις δύο γκόμενες, πιάνοντας της κουβέντα.Της είπα επίσης αν θέλει
να τη συνοδεύσω εγώ αντί για τον τύπο που καθόταν μαζί της.Αρνήθηκε ευγενικά.Το συγκεκριμένο καμάκι κατέληξε με άρνηση αλλά μου έκανε εντύπωση ότι ήταν αρκετα συζητήσιμη και ευδιάθετη η γκόμενα.
Ελπίζω να συζητηθεί το συγκεκριμένο θέμα γιατί πιστεύω ότι με τις εμπειρίες του καθενός
μας μπορούμε να γίνουμε και τα πρώτα ξερά καμάκια.

Eγώ γενικά αυτό δεν θα το έκανα, να την πέσω δηλαδή σε γκόμενα που συνοδεύεται. Κι αυτό γιατι θεωρείς τον άλλον, εμμέσως πλην σαφώς, ΜΑΛΑΚΑ. Κι επειδή δεν θα ήθελα να μου συμβεί, δεν το κάνω ούτε εγώ. Γιατί αν μου συμβεί, προφανώς θα αρχίσω τον τύπο στα κλωτσομπούνια κι αυτό θα περίμενα να κάνει και ο άλλος αν έκανα αυτό το πράγμα. Και για γκόμενα ούτε έχω πλακωθεί ποτέ, ούτε πρόκειται να πλακωθώ ποτέ!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ο άνθρωπος όμως μιλάει για καμάκι. Και το καμάκι απαιτεί γυφτιά, θράσσος, αλητεία, όπως θέλετε πείτε το. Ποτέ μου δεν συμπάθησα τους καμάκηδες(ειδικά τους μεγάλους σε ηλικία)αλλά έτσι παίζεται το παιχνίδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom