Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Ρε μάγκες στα ξερά κάνεις και λάθη.
Δε λέω ότι ήμουν ο σωστός, απλά ήθελα να δώσω την extreme πλευρα
του θέματος.
Αυτός είναι ο βασικός λόγος που οι περισσότεροι δεν κάνουν ξερά.Αναρωτιούνται συνέχεια αν θα κάνουν το σωστό και στο τέλος
δεν κάνουν τίποτα λόγο φόβου.
OK ήταν λάθος, το βάζουμε στη φαρέτρα της εμπειρίας μας και προσέχουμε να μην επαναληφθεί.
Χωρίς να εκτεθείς και να κάνεις λάθη καμάκι δε γίνεσαι.
Κοιτάμε μπροστα.
Μην αναλώνουμε αλλο το θέμα στο συγκεκριμένο γεγονός.
Είπαμε θα μιλήσουμε για πράξη με όσα λάθη συνεπάγονται ώστε να γίνουμε καλύτεροι.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
παντως απορω... στ αληθεια πεφτουν γυναικες με το καμακι? κ δεν εννοω μεθυσμενες τουριστριες το καλοκαιρι...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ο όρος καμάκι, είναι παρωχημένος

Οι δε προσεγγίσεις πολλές φορές γραφικές και προτεινόμενες σε άτομα με χαμηλό δείκτη αξιοπρέπειας

Σημασία δεν έχει πόσες γκόμενες θα ρίξεις. Το σκεπτικό "θα χτυπήσω 20, θα βγουν οι 2" είναι ο ορισμός του λιγούρη σαβουρογάμη.

Σημασία έχει να ρίξεις ΤΗ ΜΙΑ που σε συγκλονίζει.
 

Επισκέπτης
παντως απορω... στ αληθεια πεφτουν γυναικες με το καμακι? κ δεν εννοω μεθυσμενες τουριστριες το καλοκαιρι...

Και ποιος σου είπε ότι ρίχνουμε μόνο μεθυσμένες τουρίστριες το καλοκαίρι? :) Αλλά, ξεχασα... εσύ πέφτεις μόνο με προξενιό :)

Είσαι μακριά νυχτωμένη. Δικαιολογείσαι λόγω ηλικίας :)
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
παντως απορω... στ αληθεια πεφτουν γυναικες με το καμακι? κ δεν εννοω μεθυσμενες τουριστριες το καλοκαιρι...
Αυτο ξαναπες το, συναδεφλφε! Ουτε εγω καταλαβα ! Ετσι στο ασχετο να παω να μιλησω σε μια τυχαια και να τη ριξω δεν ετυχε. Πως το κανουν μερικοι; Οσες γκομενες ειχα, τις επιανα μεσω κοινων γνωστων ! Δηλαδαη βγαιναμε με το γνωστο μου , κανονιζε να φερει μια φιλη του που ψαχνοταν για να βρει γκομενο , γνωριζομασταν και ετσι κατα τα γνωστα γινοταν η φαση. Πως μπορουν οι αλλοι και το κανουν;  :think: Ειναι να το εχεις μεσα σου.  :-
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Και ποιος σου είπε ότι ρίχνουμε μόνο μεθυσμένες τουρίστριες το καλοκαίρι? :) Αλλά, ξεχασα... εσύ πέφτεις μόνο με προξενιό :)

Είσαι μακριά νυχτωμένη. Δικαιολογείσαι λόγω ηλικίας :)

εχμ βασικα αλλο ειπα... ρωτησα εαν οντως πεφτουν γυναικες με αυτο το τροπο κ ξεχωρισα τις τουριστριες μιας κ οι πιο πολλες απ αυτες πεφτουν κ με το γεια σου...
δεν καταλαβα γιατι θα πρεπει να το κανεις επι προσωπικου... λες κ ξερεις τι σχεσεις ειχα εγω.. τεσπα

κ σορρυ που εμενα μου φαινεται σαχλο.. ενταξει κ μενα μου εχουν κανει καμακι κ γελασα κ ευγενικα μιλησα... αλλα περαν τουτου πραγμα το οποιο το κανετε οσοι το κανετε σε ολες κ οποια κατσει, ποια θα το παρει σοβαρα?
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Νομίζω ότι χάνεται το νόημα του παρόντος όμως. Δεν έχει σημασία τι πιστεύω εγώ/εσύ/ ο άλλος για το καμάκι. Σημασία έχει ότι υφίσταται και έχει μέθοδο την οποία προφανώς ο συγγραφέας θέλει να εξηγήσει/αναλύσει/διασταυρώσει.
Και πολλές φορές ο καμάκης γίνεται αντιπαθητικός σε όσους δεν επιδίδονται στο σπορ, δεν παύει να είναι σπορ όμως. Για το οποίο έχω ακαδημαϊκό ενδιαφέρον, οπότε μην του το γαμάμε τελείως του ανθρώπου.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Νομίζω ότι χάνεται το νόημα του παρόντος όμως. Δεν έχει σημασία τι πιστεύω εγώ/εσύ/ ο άλλος για το καμάκι. Σημασία έχει ότι υφίσταται και έχει μέθοδο την οποία προφανώς ο συγγραφέας θέλει να εξηγήσει/αναλύσει/διασταυρώσει.
Και πολλές φορές ο καμάκης γίνεται αντιπαθητικός σε όσους δεν επιδίδονται στο σπορ, δεν παύει να είναι σπορ όμως. Για το οποίο έχω ακαδημαϊκό ενδιαφέρον, οπότε μην του το γαμάμε τελείως του ανθρώπου.

Εχεις δίκιο

Χάρτινε προχώρα
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Ιστορια περα ως περα αληθινη. Καθομαι με ενα φιλο μου στην καφετερια. Στο διπλα τραπεζι καθονται δυο κοπελες. Ο φιλος μου (να σημειωσω οτι ειναι κατξανθος και παρα πολυ ομορφος  :- ) , διαβαζει Φιλαθλο. Και τι κανει ο ατιμος. Κοβει ενα χαρτακι απο το Φλαθλο , γραφει το τηλεφωνο του και οταν φυγαμε περασε διπλα απο το τραπεζι και το εδωσε στη μια κοπελα. Ε, λοιπον παιδια , του εκατσε. Μα το θεο.Πως το κανουν και εγω δεν  μπορω!  :'( :'( :headbang:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Πείτε ότι θέλετε,
αλλά προς θεού, σε όλο το Site ένα ξεροκάμακο δεν υπάρχει.
Το ήξερα ότι είμαστε σε έλλειψη αλλά όχι και έτσι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ιστορια περα ως περα αληθινη. Καθομαι με ενα φιλο μου στην καφετερια. Στο διπλα τραπεζι καθονται δυο κοπελες. Ο φιλος μου (να σημειωσω οτι ειναι κατξανθος και παρα πολυ ομορφος  :- ) , διαβαζει Φιλαθλο. Και τι κανει ο ατιμος. Κοβει ενα χαρτακι απο το Φλαθλο , γραφει το τηλεφωνο του και οταν φυγαμε περασε διπλα απο το τραπεζι και το εδωσε στη μια κοπελα. Ε, λοιπον παιδια , του εκατσε. Μα το θεο.Πως το κανουν και εγω δεν  μπορω!  :'( :'( :headbang:

το μυστικο μαλλον κρυβεται στο ''φιλαθλο''..  :rolleyes: :rolleyes:



σ.σ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ !!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
μπα απλως ηταν πολυ ωραιος κατα τα λεγομενα του συναδελφου κ της την επεσε με πρωτοτυπο τροπο κ οχι με ατακες κλπ
γι αυτο μαλλον την εριξε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μπα απλως ηταν πολυ ωραιος κατα τα λεγομενα του συναδελφου κ της την επεσε με πρωτοτυπο τροπο κ οχι με ατακες κλπ
γι αυτο μαλλον την εριξε

ε οχι και πρωτοτυπος τροπος να πεταξεις το χαρτακι με το τηλεφωνο σου..

ποσο χρονων εισαι ????  :think: :think:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
 Το καμακι ειναι οπως οι επιχειρησεις.

 Δεν μετραει το ταξίδι μετραει το αποτελεσμα.

 Γυφτια ξεγυφτια αν εφαγες καλα εκανες.
 
  Και γω που εχω πει απιστευτες ατακες, δυστυχως 99% κομματια, και ατελειωτες ηλιθιοτητες, παλι κομματια, το αποτελεσμα δεν ηταν το αναμενομενο όποτε τι μπουρδα τι ατακα μεταξεταστεοι μειναμε.

ΥΓ Αυτη η κωλοφυλλαδα η ΩΡΑ με εφαγε τελικά!!!!! :headbang:

 ΥΓ2 ερωτηση ο "ξανθος'που το ειχε παρκαρει το αυτοκινητο του?????

  ΥΓ3 Ωραιο ειναι να εχεις 10 εφημεριδες στις "ανενταχτες" δινεις χαρτι απο "Ριζοσπάστη" στις ΒΠ απο "ΘΕΜΑ" (δεν μου ερχονται αλλα)............
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ηταν τοση ωρα εκει κ δεν της μιλησε καν κ στο τελος της εδωσε το τηλεφωνο του κ δεν ειναι πρωτοτυπο? εστω διαφορετικο?
το συνηθισμενο ειναι να πετας ατακες κ να πιανεις κουβεντα
τουλαχιστον σε μενα μια φορα το εκαναν αυτο με το χαρτακι, δεν επικοινωνησα, κ παρα πολλες αλλες με κουβεντουλες κλπ
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
μπα απλως ηταν πολυ ωραιος κατα τα λεγομενα του συναδελφου κ της την επεσε με πρωτοτυπο τροπο κ οχι με ατακες κλπ
γι αυτο μαλλον την εριξε
Στο σχολειο παντως ειχε πολλες κατακτησεις. Ηταν ο γοης της ταξης αν και κοντος σχετικα. 172cm. Σαν τον Μπραντον απο το Μπεβερλι Χιλς
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ηταν τοση ωρα εκει κ δεν της μιλησε καν κ στο τελος της εδωσε το τηλεφωνο του κ δεν ειναι πρωτοτυπο? εστω διαφορετικο?
το συνηθισμενο ειναι να πετας ατακες κ να πιανεις κουβεντα
τουλαχιστον σε μενα μια φορα το εκαναν αυτο με το χαρτακι, δεν επικοινωνησα, κ παρα πολλες αλλες με κουβεντουλες κλπ

απο απλη περιεργεια, γιατι δεν επικοινωνησες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom