Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
αρχικα θελω να πω οτι ειμαι καινουριος στο site. σχετικα με το θεμα τωρα, εγω παντα εκανα καμακι οταν μου αρεσε μια κοπελα η οποια μπορει να ηταν αγνωστη,και αυτο ειχε παντα επιτυχια ,  αλλα ποτε δεν ελεγα χυμα μαλακιες και ουτε την επεφτα σε κοπελα που συνοδευοταν και ουτε  κοιταζα σαν λιγουρη, γιατι ετσι δεν κανεις τιποτα. τωρα αν καποιος  δεν εχει προσωπικοτητα και ευφραδεια λογου για να πλησιασει μια κοπελα τοτε αν αρχισει να λεει μαλακιες παλι με το πουλι στο χερι θα καταληξει και με κανενα μαυρισμενο ματι. οπως πριν ενα χρονο που ενας τυπος την επεσε στην κοπελα μου σε ενα μπαρ στην Ιο ενω ειχα παει τουαλετα,οπου μολις βγηκα και ειδα την κοπελα μου να προσπαθει να τον αποφυγει κι εκεινος  συνεχιζε να κανει μαλακιες ,πηγα προς τα κει και του εδωσα τα μπουκετα τις ζωης του για να μαθουνε τα μαλακισμενα να εχουνε τροπους. ο καλυτερος τροπος ειναι  να εισαι ευγενικος και να εχεις κατι εξυπνο να πεις

Το ότι ξαφνικά όρμησες να κτυπήσεις έναν άγνωστο επειδή μίλαγε στη γκόμενά σου σε ένα μπαρ δείχνει μία απίστευτη ωριμότητα.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
ο καλυτερος τροπος ειναι  να εισαι ευγενικος και να εχεις κατι εξυπνο να πεις
Το ποιά τακτική θα ακολουθήσει ο άντρας έχει δευτερεύουσα ή και τριτεύουσα σημασία κατά κανόνα. Έτσι κι αλλιώς η γυναίκα επιλέγει και η επιλογή της ελάχιστα έχει να κάνει με τον τρόπο προσέγγισης, αλλά ακόμα και να έχει, δε νομίζω ότι κάποιος προσεγγίζει με τσιτάτα απο Προύστ ή έστω Φλωμπέρ, οπότε διπλό πιτόγυρο, άντε και κανένα φλαμπέ που και που και καλή τους όρεξη.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Το ότι ξαφνικά όρμησες να κτυπήσεις έναν άγνωστο επειδή μίλαγε στη γκόμενά σου σε ένα μπαρ δείχνει μία απίστευτη ωριμότητα.

Ωριμότητα μπορεί να μη δείχνει

Σίγουρα όμως περνάει το μήνυμα
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Θέλει και λίγο προσοχή ώστε να μην καταντήσει κάποιος ο δαχτυλοδεικτούμενος γελωτοποιός του μαγαζιού.

η χυλόπιττα είναι το λιγότερο τις περισσότερες φορές

Από την μεριά τους όμως, εγώ θα ήμουν ο γελωτοποιός του μαγαζιού που κάθομαι στην γωνία μου και δεν κάνω τπτ.

Τελικά γιατρέ μου τι είναι σωστό? Να την πέφτεις φόρα παρτίδα σε ό,τι κινείται ή να ακούσω τον ευρωπαϊκό εαυτό μου και να χλευάζω όσους το κάνουν?

δε νομίζω ότι κάποιος προσεγγίζει με τσιτάτα απο Προύστ ή έστω Φλωμπέρ, οπότε διπλό πιτόγυρο, άντε και κανένα φλαμπέ που και που και καλή τους όρεξη.

:2funny: :grin: :tooth:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Από την μεριά τους όμως, εγώ θα ήμουν ο γελωτοποιός του μαγαζιού που κάθομαι στην γωνία μου και δεν κάνω τπτ.

Τελικά γιατρέ μου τι είναι σωστό? Να την πέφτεις φόρα παρτίδα σε ό,τι κινείται ή να ακούσω τον ευρωπαϊκό εαυτό μου και να χλευάζω όσους το κάνουν?

Πέλοψ το όλο θέμα δεν είναι άσπρο-μαύρο. Μην πας στα άκρα.

Και κυρίως, κάνε αυτό με το οποίο εσύ αισθάνεσαι καλα.

Εδω θα ήθελα να ζητήσω τον ορισμό της λέξης "καμάκι" από το χάρτινο ή όποιον αισθάνεται αρκετά σίγουρος με το θέμα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αρχικα θελω να πω οτι ειμαι καινουριος στο site. σχετικα με το θεμα τωρα, εγω παντα εκανα καμακι οταν μου αρεσε μια κοπελα η οποια μπορει να ηταν αγνωστη,και αυτο ειχε παντα επιτυχια ,  αλλα ποτε δεν ελεγα χυμα μαλακιες και ουτε την επεφτα σε κοπελα που συνοδευοταν και ουτε  κοιταζα σαν λιγουρη, γιατι ετσι δεν κανεις τιποτα. τωρα αν καποιος  δεν εχει προσωπικοτητα και ευφραδεια λογου για να πλησιασει μια κοπελα τοτε αν αρχισει να λεει μαλακιες παλι με το πουλι στο χερι θα καταληξει και με κανενα μαυρισμενο ματι. οπως πριν ενα χρονο που ενας τυπος την επεσε στην κοπελα μου σε ενα μπαρ στην Ιο ενω ειχα παει τουαλετα,οπου μολις βγηκα και ειδα την κοπελα μου να προσπαθει να τον αποφυγει κι εκεινος  συνεχιζε να κανει μαλακιες ,πηγα προς τα κει και του εδωσα τα μπουκετα τις ζωης του για να μαθουνε τα μαλακισμενα να εχουνε τροπους. ο καλυτερος τροπος ειναι  να εισαι ευγενικος και να εχεις κατι εξυπνο να πεις

παληκαρι, εισαι σιγουρος οτι η κοπελια σου δεν εδωσε κανενα δικαιωμα ?????
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1

Καταρχάς μπορεί ο άλλος να την εντόπισε όταν ο γκόμενός της ήταν στην τουαλέτα , να μην ήξερε πως ηγ γκόμενα συνοδεύεται.
Και ο χώρος ήταν δημόσιος , ο πέφτουλας δε θα μπορούσε να γίνει επικίνδυνος.Το ξύλο δικαιολογείται μόνο σε περίπτωση αυτοάμυνας όταν διακυβεύεται η σωματική ακεραιότητα.
 

Επισκέπτης
Το γεγονός είναι το εξής: Τη σήμερον ημέρα γαμάς ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ εύκολα. Άλλες θέλουν παραμύθι, άλλες υπερβολή, άλλες "ξερό καμάκι", άλλες διακριτικό. Το θέμα είναι να πλησιάσεις την κοπέλα με τον τρόπο που θέλει. Όλα τα άλλα είναι πολύ απλά καθώς η πούτσα (οποιαδήποτε ακόμα και κινέζικη!!!) είναι σαφώς μεγαλύτερη από το δάχτυλο το οποίο πλέον το έχουν κάνει χόμπυ!!! :cheesy:

Και δεν έχει ΚΑΜΙΑ σημασία αν είσαι όμορφος ή άσχημος. Το λέγειν παίζει ρόλο. Να σας δείξω φίλο τον οποίον αν τον δείτε θα λέγατε "δεν θα γαμιόμουν μαζί του ακόμα κι αν ήταν ο τελευταίος άντρας της γης" (οι γυναίκες) και "αν ήμουν γυναίκα ούτε που θα τον κοίταγα" (οι άντρες). Ε, σας πληροφορώ ότι κυκλοφορεί με κάτι ΜΟΥΝΕΣ δίπλα του... ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ!!! Και μην φανταστείτε ότι είναι και κάνας λεφτάς... Ιδιωτικός υπάλληλος είναι με 1000-1200 ευρώ μισθό.
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Στην Αντίπαρο ενώ κυνηγάγαμε και οι δυο μας μια ελληνίδα, αυτή μας έστελνε λέγοντας ότι περιμένει τον γκόμενο της. Τελικά ήρθε ο γκόμενος, πλακωθήκανε, και την ίδια μέρα που έφυγε ο τσολιάς της μας πήρε διαδοχικά (δίχως να το ξέρουμε...κιόλας...τι ατίθασο πουτανάκι!!!) και τους δύο.
Το ανακαλύψαμε μερικές ώρες αργότερα που βρεθήκαμε στην παραλία και εξιστορήσαμε και οι δύο τη φάση. Και το διασταυρώσαμε γιατί είχε μία σέξυ ελιά μεταξύ πάτου-αιδοίου που θα την έβλεπες αν έκανες βουτιά εκεί με γλώσσα.

Είναι μυστήριες.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Καταρχάς μπορεί ο άλλος να την εντόπισε όταν ο γκόμενός της ήταν στην τουαλέτα , να μην ήξερε πως ηγ γκόμενα συνοδεύεται.
Και ο χώρος ήταν δημόσιος , ο πέφτουλας δε θα μπορούσε να γίνει επικίνδυνος.Το ξύλο δικαιολογείται μόνο σε περίπτωση αυτοάμυνας όταν διακυβεύεται η σωματική ακεραιότητα.

Ο χώρος ήταν δημόσιος..

Αυτό είναι το επιχείρημά σου;

Δεν έχω να πω τίποτε άλλο μαζί σου. Καλή συνέχεια
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Πέλοψ το όλο θέμα δεν είναι άσπρο-μαύρο. Μην πας στα άκρα.

Και κυρίως, κάνε αυτό με το οποίο εσύ αισθάνεσαι καλα.

Εδω θα ήθελα να ζητήσω τον ορισμό της λέξης "καμάκι" από το χάρτινο ή όποιον αισθάνεται αρκετά σίγουρος με το θέμα

Έτσι το βλέπω. Ούτως ή αλλιώς τις γοητευτικές ρητορίες(στα αγγλικά πάντα, μιας και με τον καιρό η ελληνική μου φαίνεται γελοία) τις εξάντλησα σε ανεπίκαιρα μέρη. Αν έκανα αυτό που ήθελα στον βαθμό που το ήθελα φίλε...

Εν τέλει το καμάκι θεωρώ εγώ ότι είναι η άμεση προσέγγιση του στόχου, το θεωρώ ταλέντο, ιδιότητα. Θεωρώ ότι απαιτεί θάρρος, αυτοπεποίθηση, χοντρό πετσί, θράσσος.
Θάρρος έχω, όχι όμως με τις γυναίκες, τα υπόλοιπα δεν τα κατέχω.

Το γεγονός είναι το εξής: Τη σήμερον ημέρα γαμάς ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ εύκολα.

ή και καθόλου.
Μακάρι φίλε. Εγώ πιο εύκολα κερδίζω το τζόκερ.
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
αν είμαι στον ίδιο χώρο συνοδεύοντας μια γυναίκα φυσικά και δεν θέλω άλλο κόκκορα στο κοτέτσι μου και να πάει να γαμηθεί ο μαλάκας να βρει δικιά του.
Έχω παίξει φάπες στο εξωτερικό στην Πράγα για αυτό το λόγο όπου ο Αγγλούρας κάνγκουρας μας βλέπει κι έρχεται στο λιώμα του για να χωθεί...Που πας ρε καραμήτρο;;; Ακόμα μετράει αστέρια και καλά να πάθει.
Το ίδιο θα έκανα και σε όποιον διαγράφει το γεγονός ότι συνοδεύεται μια γυναίκα. Η Αδιαφορία πληρώνεται και όποιος παίρνει το ρίσκο, ψάχνεται μάλλον για να την πάθει.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Βλεπω καποια ατομα στο site εχουν αρχισει να το ψαχνουν πολυ. κατι φροντιστηριο για καμακια, κατι Don Juan, κατι ξερα καμακια...
Ας ενωσουμε τις δυναμεις μας παληκαρια

Χαρτινε και οσοι ενδιαφερονται σας παραπεμπω και σε παρομοιο thread


Επισης θα ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ θερμα οσους δεν εχουν να πουν κατι ουσιαστικο: τροπους, εμπειριες, ιστοριες...να μην αρχισουν τη Φιλοσοφια παλι και Πηδηξουν το θεμα!
Κρατηθειτε στο πνευμα του Χαρτινου
P.S. Εχω πολλα να γραψω, αλλα εχω πηξει στη δουλεια
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Το γεγονός είναι το εξής: Τη σήμερον ημέρα γαμάς ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ εύκολα. Άλλες θέλουν παραμύθι, άλλες υπερβολή, άλλες "ξερό καμάκι", άλλες διακριτικό. Το θέμα είναι να πλησιάσεις την κοπέλα με τον τρόπο που θέλει. Όλα τα άλλα είναι πολύ απλά καθώς η πούτσα (οποιαδήποτε ακόμα και κινέζικη!!!) είναι σαφώς μεγαλύτερη από το δάχτυλο το οποίο πλέον το έχουν κάνει χόμπυ!!! :cheesy:

Και δεν έχει ΚΑΜΙΑ σημασία αν είσαι όμορφος ή άσχημος. Το λέγειν παίζει ρόλο. Να σας δείξω φίλο τον οποίον αν τον δείτε θα λέγατε "δεν θα γαμιόμουν μαζί του ακόμα κι αν ήταν ο τελευταίος άντρας της γης" (οι γυναίκες) και "αν ήμουν γυναίκα ούτε που θα τον κοίταγα" (οι άντρες). Ε, σας πληροφορώ ότι κυκλοφορεί με κάτι ΜΟΥΝΕΣ δίπλα του... ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ!!! Και μην φανταστείτε ότι είναι και κάνας λεφτάς... Ιδιωτικός υπάλληλος είναι με 1000-1200 ευρώ μισθό.

Φίλε Liomas κι εμένα ένας φίλος μου έλεγε "γαμάω και κάνω και δέρνω" κλπ....Μου έλεγε "χθες βράδι ήμουν με 2 θεόμουνα" κάτι που επιβεβαίωσε γνωστός. Ομως όλες οι γκόμενες του ήταν απλά βίζιτα απο μπαρ και φυσικά τα έχωνε χοντρά. Το να γαμάς σαφώς είναι εύκολο, το θέμα είναι πού και πώς.

Γιατί προσωπικά έχω γαμήσει στη ζωή μου 20 γκόμενες και 2000 πουτάνες.
 

Επισκέπτης
Μακάρι φίλε. Εγώ πιο εύκολα κερδίζω το τζόκερ.

Σώπα ρε φιλαράκο... βγαίνεις καθόλου στα κλαμπς/μπαρς και τέτοια? Εγώ είχα καιρό να βγω και πήγα πρόσφατα. Τίγκα στο μουνί. Ε, τι να σου πω... αν από τα 200 μουνιά που υπήρχαν εκεί δεν κατόρθωνα να γαμήσω ΜΙΑ.... θα έπαιζα Joker!!! Μην μασσάς από το υφάκι... όλες available είναι ;) Θέλει θάρρος και θράσος.
 

magua

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ιστορια περα ως περα αληθινη. Καθομαι με ενα φιλο μου στην καφετερια. Στο διπλα τραπεζι καθονται δυο κοπελες. Ο φιλος μου (να σημειωσω οτι ειναι κατξανθος και παρα πολυ ομορφος   :- ) , διαβαζει Φιλαθλο. Και τι κανει ο ατιμος. Κοβει ενα χαρτακι απο το Φλαθλο , γραφει το τηλεφωνο του και οταν φυγαμε περασε διπλα απο το τραπεζι και το εδωσε στη μια κοπελα. Ε, λοιπον παιδια , του εκατσε. Μα το θεο.Πως το κανουν και εγω δεν  μπορω!  :'( :'( :headbang:

Με sportday γίνεται ??? ή πρέπει να χρησιμοποιήσουμε υποχρεωτικά Φίλαθλο  :grin: ??

Edit : πάτερ δεν είχα δει ότι έκανες παρόμοια παρατήρηση .. Ερχομαι δεύτερος ...
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Παιδια οσοι δεν γουσταρουν καμακι, ας μην ποσταρουν ΠΑΡΑΚΑΛΩ!
Οσοι πιστευουν οτι ειναι μια μαλακια, αναποτελεσματικο, για ατομα χαμηλοτερου επιπεδου ας ποσταρουν σε 1 αλλο απο τα 1000 thread! Μην μπουμε παλι σε αντιπαραθεσεις!!!
Ηδη αλλα thread οπως:"πως βρισκεις γκομενα", "καμακι στην Ελλαδα και το εξωτερικο", "φροντιστηριο για καμακια", "επιχειρηση Don Juan"...επεσαν σε αυτον το λακο!
Please αφηστε αυτο το σπορ στους λατρεις του
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Mr. Nice Guy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
82
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε Todok, αν διαβασες αυτο που εγραψα προσεκτικα δεν θα ρωταγες αυτο που με ρωτησες, bluevertigo εσυ μαλλον δεν σεβεσαι τιποτα και κανεναν αρα κι εσενα ετσι σου αρεσει να σου φερονται, giorgospapa ειμαι απολυτα σιγουρος οτι  δεν εδωσε το παραμικρο δικαιωμα γιατι ηταν και μια φιλη μου διπλα στην κοπελα μου εκεινη την ωρα, oneofus το επιχιρημα σου ειναι ακυρο γιατι σημερα κανεις δεν γυρναει το βλεμα του να κοιταξει αν ο διπλανος του κινδυνευει και να βοηθησει

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom