Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
η Τραπεζικός ΜΟΛΙΣ μου τηλεφώνησε αν θέλω να πάμε αύριο το απογευματάκι (μετά την δουλειά) για φαγητό... ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΧΤΗΚΑ (αλλά ΔΕΝ της είπα τι έχω στο μυαλό μου να την κεράσω για επιδόρπιο) χαχαχα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
η Τραπεζικός ΜΟΛΙΣ μου τηλεφώνησε αν θέλω να πάμε αύριο το απογευματάκι (μετά την δουλειά) για φαγητό... ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΧΤΗΚΑ (αλλά ΔΕΝ της είπα τι έχω στο μυαλό μου να την κεράσω για επιδόρπιο) χαχαχα

με το μαλακο αγορι μου
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ραντεβού σήμερα με μια Δικηγορίνα :rockon:

Είχαμε γνωριστεί κι ανταλλάξει τηλ προημερών, όταν είχα πάει για το ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ!

Το ραντεβού έγινε τελικά χτες το απόγευμα και στέφθηκε με ΑΠΟΛΥΤΗ επιτυχία! :rockon:
Συναντηθήκαμε αρχικά για καφεδάκι στο Κολωνάκι κ μετά από κανένα 2ωρο ενδιαφέρουσας συζήτησης περί παντός επιστητού, πρότεινα να συνεχίσουμε σε παρακείμενο εστιατόριο, για να μου λάβω την απάντηση από την Κυρία: "Μαγειρεύω πολύ καλά και μ' αρέσει να περιποιούμαι φίλους... αντί να φάμε λοιπόν τα έτοιμα, τι θα' λεγες να πάμε σπίτι μου;"  ΦΥΣΙΚΑ+ΔΕΧΤΗΚΑ... η συνέχεια λίγο-πολύ αναμενόμενη...  :knockinb: πήγαμε στο διαμέρισμά της στο Κολωνάκι, μαγειρέψαμε μαζί (ενώ φασονόμασταν :boobies: στην κουζίνα), φάγαμε και τελικά έμεινα σπίτι της... να γαμιόμαστε μέχρι το πρωί!  :dancing:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
η συνέχεια λίγο-πολύ αναμενόμενη...  :knockinb: πήγαμε στο διαμέρισμά της στο Κολωνάκι, μαγειρέψαμε μαζί (ενώ φασονόμασταν :boobies: στην κουζίνα), φάγαμε και τελικά έμεινα σπίτι της... να γαμιόμαστε μέχρι το πρωί!  :dancing:

...είσαι πολύ δύναμη βρε Duracell! Να είσαι καλά βρε αγόρι μου και πάντα τέτοια! :boobies:
 

Επισκέπτης
χαχα κάτι ΤΕΤΟΙΟ σκεφτόμουνα κι εγώ όταν έχυνα απροειδοποίητα στην μάπα της κας Δ/ντριας... (ενημερωτικά, κατά το παρελθόν έχω πάρει "εκπροσώπους" απ' ΟΛΕΣ τις κατηγορίες που ανέφερες, ΤΡΕΛΛΑ σκηνικά... τι να πρωτοθυμηθώ όμως μετά από 25 χρόνια γαμήσια) !!! :rockon:

Η δε επόμενη... (που ανέφερα σε προηγούμενο post) είναι Δικηγόρος και μάλιστα με συνδικαλιστική δράση !!! :dancing:

χεχεχχε ποια βρε? τη Βοζενμπεργκ;
 

puroteen

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Είχαμε γνωριστεί κι ανταλλάξει τηλ προημερών, όταν είχα πάει για το ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ!

μιας και πηρες φόρα πήδα και αυτους στο κτηματολογιο γιατί μας εχουν πηδήξει!! :tickedoff:
αντε, πάντα τέτοια!!! :thumbsup:
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
Να ρε που βρίζετε το Κτηματολόγιο, ντροπή σας.

Πάω και εγώ να βρω δικηγορίνα να της αναθέσω αποστολή!! :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
η Τραπεζικός ΜΟΛΙΣ μου τηλεφώνησε αν θέλω να πάμε αύριο το απογευματάκι (μετά την δουλειά) για φαγητό... ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΧΤΗΚΑ (αλλά ΔΕΝ της είπα τι έχω στο μυαλό μου να την κεράσω για επιδόρπιο) χαχαχα

ΕΦΥΓΑ για το ραντεβού Κύριοι... και θα ενημερώσω σχετικά αργότερα! Wish me luck... :rockon:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
μάλλον ξέχασε να κλείσει το pc πριν φύγει γιατί δείχνει συνδεδεμένος ταυτόχρονα με το ραντεβού :rolleyes: Θα άργησε να κλείσει η Τράπεζα μάλλον. :S
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
μάλλον ξέχασε να κλείσει το pc πριν φύγει γιατί δείχνει συνδεδεμένος ταυτόχρονα με το ραντεβού :rolleyes: Θα άργησε να κλείσει η Τράπεζα μάλλον. :S

Μπα οχι. Εγω το αφηνω επιτηδες ανοιχτο και συνδεμενο στο bourdela OΛΗ την μερα!  :rockon:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Μπα οχι. Εγω το αφηνω επιτηδες ανοιχτο και συνδεμενο στο bourdela OΛΗ την μερα!  :rockon:

Ισως. Μπορεί επίσης η διεθύντρια να θελίσει να διαβάσει το review του μετά το γαμήσι. Παίζει και αυτό.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ΕΦΥΓΑ για το ραντεβού Κύριοι... και θα ενημερώσω σχετικά αργότερα! Wish me luck... :rockon:

Welcome back... όλα καυλά ;)

Το ραντεβού ήταν να γίνει χτες το απόγευμα αλλά τελικά λόγω δουλειάς βρεθήκαμε σήμερα... πήγαμε για φαγητό στο κέντρο κι εν συνεχεία σε καταξιωμένο ξενοδοχείο ημιπαραμονής, όπου η Κυρία για μια ακόμη φορά απέδειξε την διαχρονική αξία του γνωμικού "η 40άρα = 2 εικοσάρες" :dancing:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
μάλλον ξέχασε να κλείσει το pc πριν φύγει γιατί δείχνει συνδεδεμένος ταυτόχρονα με το ραντεβού :rolleyes:

Φεύγοντας είχα αποσυνδεθεί κανονικά, αλλά πολλές φορές το σύστημα σε δείχνει για λίγο online (μάλλον μέχρι να κάνει refresh την DB)...

Αν και πλέον με τα διαθέσιμα gadgets μπορεί κάποιος να είναι συνέχεια log-in, αρκεί να έχει συνεχή κάλυψη wi-fi ή μέσω κάποιου unlimited data pack κινητής τηλεφωνίας (το πλέον ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ είναι το WIND Plus Non-Stop) :rockon:

                                 (ρυθμίσεις)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom