Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Welcome back... όλα καυλά ;)

Το ραντεβού ήταν να γίνει χτες το απόγευμα αλλά τελικά λόγω δουλειάς βρεθήκαμε σήμερα... πήγαμε για φαγητό στο κέντρο κι εν συνεχεία σε καταξιωμένο ξενοδοχείο ημιπαραμονής, όπου η Κυρία για μια ακόμη φορά απέδειξε την διαχρονική αξία του γνωμικού "η 40άρα = 2 εικοσάρες" :dancing:
ο duracell μεσα στα τοσο ωραια θεματα που ανοιγει θανοιξει και το  thread ημερησια ενημερωση με τα κοριτσια μας :cheesy:,καλημερα παιδες
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ο duracell μεσα στα τοσο ωραια θεματα που ανοιγει θανοιξει και το  thread ημερησια ενημερωση με τα κοριτσια μας :cheesy:,καλημερα παιδες

χαχαχα καυλή ιδέα! Αλλά εγώ δεν είμαι ο κατάλληλος γι' αυτό το θέμα, αφού δεν έχω κάποια σταθερή, μόνιμη σχέση...  :grin: θα μπορούσε όμως να φτιαχτεί και να συμμετέχουν τα εν δεσμώ Μέλη, γράφοντας πως πέρασαν/τι έκαναν την προηγούμενη μέρα... :dancing:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
[quote author=Duracell link=topic=12307.msg674567#msg674567 date=12199101 κάποια σταθερή, μόνιμη σχέση...  :grin:
δεν χρειαζεται να ναι μακροχρονια ,εξαλου πανω απο μια φορα ειναι δεσμος...για την κοπελα :cheesy:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
πανω απο μια φορα ειναι δεσμος... για την κοπελα :cheesy:

πω-πω καλά... αυτή την λέξη από μικρός την σιχαινόμουν! Δεσμός = Δέσμιος = ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ της ατομικής ελευθερίας μας... άστα να πάνε δηλαδή !!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο LORD OF THE CIGARS το έκανε πάλι το θαύμα του κ έδωσε την ικανοποίηση σε μια φτωχιά πλην τίμιας, νοικοκυράς του Κολωνακίου.
Εμ πως να μην έχουμε αναγκη για τόσα πούρα.Τόσα κρεββάτια στρώνονται για πάρτη μας,ένα ποτό πριν ένα πούρο μετά,να πως φεύγουν τα πούρα.

Ελπίζω αν πάμε για το καφεδάκι που λεγαμε,να μηνθες μετά να πάμε για φαγητό.Κ σπίτι μου δεν σε πάω.Μαγειρεύω χάλια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ο LORD OF THE CIGARS το έκανε πάλι το θαύμα του κ έδωσε την ικανοποίηση σε μια φτωχιά πλην τίμιας, νοικοκυράς του Κολωνακίου.
Εμ πως να μην έχουμε αναγκη για τόσα πούρα.Τόσα κρεββάτια στρώνονται για πάρτη μας,ένα ποτό πριν ένα πούρο μετά,να πως φεύγουν τα πούρα.

Ελπίζω αν πάμε για το καφεδάκι που λεγαμε, να μην θες μετά να πάμε για φαγητό. Κ σπίτι μου δεν σε πάω. Μαγειρεύω χάλια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε καλά, δεν σε παρεξηγώ :grin: Αλλωστε μπορούμε να κανονίσουμε να έχουμε για παρέα κάποια από τις τουρίστριες που θα βρίσκονται στην πόλη μας... και να φάμε κάπου έξω :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θαύμααααααααααα.Κ έχω πέραση τελευταία στις τουρίστριες ....ειδικά στις ομογενούδες :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Συναγωνιστές, ερώτημα: Αν κάποιος βγάλει γκόμενα στέλνοντάς της e-mail σε site γνωριμιών έτσι στο ξεκάρφωτο και με το μπούρου μπούρου την καταφέρει, είναι ξερό καμάκι αυτό?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Συναγωνιστές, ερώτημα: Αν κάποιος βγάλει γκόμενα στέλνοντάς της e-mail σε site γνωριμιών έτσι στο ξεκάρφωτο και με το μπούρου μπούρου την καταφέρει, είναι ξερό καμάκι αυτό?

Οχι! Η "επιτυχία" αυτή χρεώνεται σε άλλο thread... :2funny:

 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.000
Κριτικές
1
Like
2.795
Πόντοι
606
Συναγωνιστές, ερώτημα: Αν κάποιος βγάλει γκόμενα στέλνοντάς της e-mail σε site γνωριμιών έτσι στο ξεκάρφωτο και με το μπούρου μπούρου την καταφέρει, είναι ξερό καμάκι αυτό?
μαλλον χλωρο το κοβω
 

johny_car

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
παρακολουθω αυτο το thread καιρο και τωρα βλεπω οτι εχει "πεσει". Δεν ειναι τοσο ζωντανο οσο πριν.... Γιατι??
Σε προγηουμενες σελιδες γινεται αναφορα σε διαφορους συγγραφεις και τεχνικες για το "καμακι".. Εχει αρκετο ενδιαφερον (ισως επειδη μου αρεσει η ψυχολογια) και για αυτο θα ηθελα να μου προτεινουν αυτα τα μελη που ασχολουνται καποια βιβλια ειτε εδω ειτε με pm..
Ευχαριστω!!!
 

Επισκέπτης
παρακολουθω αυτο το thread καιρο και τωρα βλεπω οτι εχει "πεσει". Δεν ειναι τοσο ζωντανο οσο πριν.... Γιατι??
Σε προγηουμενες σελιδες γινεται αναφορα σε διαφορους συγγραφεις και τεχνικες για το "καμακι".. Εχει αρκετο ενδιαφερον (ισως επειδη μου αρεσει η ψυχολογια) και για αυτο θα ηθελα να μου προτεινουν αυτα τα μελη που ασχολουνται καποια βιβλια ειτε εδω ειτε με pm..
Ευχαριστω!!!

εδώ  θα βρεις μια καλή βιβλιογραφία, απαραίτητη προϋπόθεση να ξέρεις αγγλικά

 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Τα πλάισια του "θέματος" έχουν ως εξής ...Αναφέρεται το πιο τρελό σας πέσιμο (στον δρόμο, σε μαγαζί κτλ)...Όμως...

I.  Να είναι κάμακος - κτύπημα ευθύ, άμεσο (ίσως και αυθόρμητο), ΚΑΙ σε άγνωστο - άμαχο πληθυσμό.
II. Να είναι πραγματική ιστορία. (Μην αρχίσουμε τίποτα Hollywood...iana και ξενερώσουμε όμως ρε παιδία  :jerking:)
III.Να περιγραφεί και η κατάληξη, και λεπτομέρειες που αφορούν τον "χωροχρονό". Μονο υπο την προυπόθεση ότι δεν θα εκθέσουμε πρόσωπα και πράγματα.
Άντε για πάμε  :grin: :grin: :grin:
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Δύσκολα 'εβαλα ?  :2funny:
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Έχω κέφια και μπορώ να πω πολλές ιστορίες, π.χ. αυτή του άγνωστου που παίρνεις το τηλέφωνο από φίλους και σκας νυχτιάτικα στο σπίτι του. Αλλά στην πραγματικότητα το πιο τρελό καμάκι είναι σαν τον καλύτερο γκόμενο που ρώταγε κάποιος άλλος πριν λίγες μέρες: η προσωπική μου άποψη είναι ότι καλύτερο είναι πάντα το επόμενο :boobies: :boobies: :boobies:
 

Πανάγος45

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Έχω κέφια και μπορώ να πω πολλές ιστορίες, π.χ. αυτή του άγνωστου που παίρνεις το τηλέφωνο από φίλους και σκας νυχτιάτικα στο σπίτι του. Αλλά στην πραγματικότητα το πιο τρελό καμάκι είναι σαν τον καλύτερο γκόμενο που ρώταγε κάποιος άλλος πριν λίγες μέρες: η προσωπική μου άποψη είναι ότι καλύτερο είναι πάντα το επόμενο :boobies: :boobies: :boobies:
έλα πες μας καμια τέτοια ιστορία ,όλο αυτιά είμαστε (είσαι και γυναικα έτσι )
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
έλα πες μας καμια τέτοια ιστορία ,όλο αυτιά είμαστε (είσαι και γυναικα έτσι )
Δεν έχω συγγραφικές φιλοδοξίες μωρέ... άλλωστε η σωστή απάντηση στο θέμα είναι αυτή που έδωσα στο προηγούμενο ποστ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom