Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

KeyserSoze31

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
κοψτε το KJ και βγητε εξω για sarging... με το να αναλυετε online δεν κερδιζετε απολυτος τιποτα..... field work is a must....
 

Επισκέπτης
«Αναφορά» μετά από «ξερό» σήμερα το πρωί σε Τράπεζα του κέντρου...

Με συστήνουν στην νέα Δ/ντρια (ΜΟΥΝΑΡΑ, 40άρα ξανθιά με βύζους) τού καταστήματος, ανταλλάσουμε τις κάρτες μας και μερικές φιλοφρονήσεις και πριν από λίγο χτυπά η πόρτα του γραφείου μου κι ένας courier έφερε καλάθι με κρασιά κλπ «with compliments” από την Κυρία...
Τηλεφωνώ για να ευχαριστήσω, λέμε διάφορα (μεταξύ αυτών μαθαίνω ότι είναι χωρισμένη με παιδί) και κλείσαμε ανταλλάσοντας υποσχέσεις για απογευματινό τηλεφώνημα για να κανονίσουμε ραντεβού για να «κεράσω κι εγώ ένα κρασί» (έτσι ακριβώς της είπα)...
Αν κρίνω από το όλο κλίμα, την γλώσσα του σώματος και τον τρόπο και όσα ελέγθησαν... 99% στο τέλος της βραδυάς θα τον έχω καρφώσει στην Κυρία...

Είδωμεν... (και θα ενημερώσω σχετικά με την έκβαση της αποστολής)

Καταρχήν συγχαρητήρια γιατί σπάνια τέτοιου είδους γυναίκες στέλνουν λουλούδια σε άντρες. Συνήθως τα περιμένουν. Προφανώς ξέρεις να μιλάς άπταιστα τη γλώσσα του φλερτ και να κάνεις την άλλη να "λιγώνεται" με αυτά που ακούει. Οι τραπεζικίνες ξέρουν πολύ καλά να ανεβάζουν το προσωπικό επιτόκιο ενός άντρα ψηλά και στο τέλος να εισπράττουν τις πακτωλές του καταθέσεις στη μάπα.... Δεν μου έχει τύχει κάτι ανάλογο - να μου στείλουν λουλούδια - αλλά έχω πάει με τραπεζικίνα και η εμπειρία είναι όντως αξέχαστη.....
Καλές καταθέσεις φίλε Duracell  :rockon: :rockon: :rockon:
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
«Αναφορά» μετά από «ξερό» σήμερα το πρωί σε Τράπεζα του κέντρου...

Με συστήνουν στην νέα Δ/ντρια (ΜΟΥΝΑΡΑ, 40άρα ξανθιά με βύζους) τού καταστήματος, ανταλλάσουμε τις κάρτες μας και μερικές φιλοφρονήσεις και πριν από λίγο χτυπά η πόρτα του γραφείου μου κι ένας courier έφερε καλάθι με κρασιά κλπ «with compliments” από την Κυρία...
Τηλεφωνώ για να ευχαριστήσω, λέμε διάφορα (μεταξύ αυτών μαθαίνω ότι είναι χωρισμένη με παιδί) και κλείσαμε ανταλλάσοντας υποσχέσεις για απογευματινό τηλεφώνημα για να κανονίσουμε ραντεβού για να «κεράσω κι εγώ ένα κρασί» (έτσι ακριβώς της είπα)...
Αν κρίνω από το όλο κλίμα, την γλώσσα του σώματος και τον τρόπο και όσα ελέγθησαν... 99% στο τέλος της βραδυάς θα τον έχω καρφώσει στην Κυρία...

Είδωμεν... (και θα ενημερώσω σχετικά με την έκβαση της αποστολής)
Duracell καλα κανεις και την βαζεις στοχο για πηδο, αλλα να ξερεις πρωτα κανουν τη δουλεια και μετα γινονται οι ανακοινωσεις, γιατι παει γκαντεμια.. την εχω πατησει πολλες φορες, κανε οτι κανεις με μυστικοτητα και μετα το περας της επιχ/σης το λες, αυτη ειναι η γνωμη μου και συμβουλη
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Duracell καλα κανεις και την βαζεις στοχο για πηδο, αλλα να ξερεις πρωτα κανουν τη δουλεια και μετα γινονται οι ανακοινωσεις, γιατι παει γκαντεμια.. την εχω πατησει πολλες φορες, κανε οτι κανεις με μυστικοτητα και μετα το περας της επιχ/σης το λες, αυτη ειναι η γνωμη μου και συμβουλη

ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ το post σου... και ΣΥΜΦΩΝΩ με ότι γράφεις...

Τέσπα, στο θέμα μας, τελικά ΔΕΝ βρεθήκαμε γιατί είχε κάποιο έκτακτο πρόβλημα με το παιδί της κι έτρεχε σε γιατρούς κλπ...
Αλλά μην ανησυχείτε... μόλις έχω κάτι νεότερο... θα ενημερώσω! :rockon:
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
μήπως ήταν δικαιολογία?
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
ΔΕΝ νομίζω γιατί μου έστειλε sms και σήμερα το πρωί.... τέσπα, θα δείξει!

Mαλλον θελει να μεγαλωσει την διαρκεια της "αναμονης" μεχρι να το κανετε..Αρεσει σε πολλες αυτη η παραταση..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
«Αναφορά» μετά από «ξερό» σήμερα το πρωί σε Τράπεζα του κέντρου...

Με συστήνουν στην νέα Δ/ντρια (ΜΟΥΝΑΡΑ, 40άρα ξανθιά με βύζους) τού καταστήματος, ανταλλάσουμε τις κάρτες μας και μερικές φιλοφρονήσεις και πριν από λίγο χτυπά η πόρτα του γραφείου μου κι ένας courier έφερε καλάθι με κρασιά κλπ «with compliments” από την Κυρία...
Τηλεφωνώ για να ευχαριστήσω, λέμε διάφορα (μεταξύ αυτών μαθαίνω ότι είναι χωρισμένη με παιδί) και κλείσαμε ανταλλάσοντας υποσχέσεις για απογευματινό τηλεφώνημα για να κανονίσουμε ραντεβού για να «κεράσω κι εγώ ένα κρασί» (έτσι ακριβώς της είπα)...
Αν κρίνω από το όλο κλίμα, την γλώσσα του σώματος και τον τρόπο και όσα ελέγθησαν... 99% στο τέλος της βραδυάς θα τον έχω καρφώσει στην Κυρία...

Είδωμεν... (και θα ενημερώσω σχετικά με την έκβαση της αποστολής)

φιλε duracell σε ικετευω το βραδυ πριν κοιμηθεις,μην ξεχασεις.....μια φωτο με τα φλοκια σου στην μαπα της τραπεζικινας!θελω να τη δω... :rockon:
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
κανέναν νέο ακόμα?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
κανέναν νέο ακόμα?

Ευρίσκομαι στην ευχάριστη θέση να ενημερώνω την εκλεκτήν ομύγυρη των αξιοτίμων κ.κ. Συναγωνιστών, όπως "Αποστολή Εξετελέσθη! Στόχος :boobies: εβλήθει-εβυθίσθει" :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ευρίσκομαι στην ευχάριστη θέση να ενημερώνω την εκλεκτήν ομύγυρη των αξιοτίμων κ.κ. Συναγωνιστών, όπως "Αποστολή Εξετελέσθη! Στόχος :boobies: εβλήθει-εβυθίσθει" :rockon:

ΑΞΙΟΣ, ΑΞΙΟΣ!!! Πάντα τέτοια βρε Duracell! Καλή συνέχεια και καλά σπρωξίματα!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ΑΞΙΟΣ, ΑΞΙΟΣ!!! Πάντα τέτοια βρε Duracell! Καλή συνέχεια και καλά σπρωξίματα!

Ευχαριστώ :grin:

ΕΓΙΝΕ ΗΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΣΤΟΧΟΥ... και θα ενημερώσω σχετικά μόλις υπάρξουν εξελίξεις :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ευχαριστώ :grin:

ΕΓΙΝΕ ΗΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΕΠΟΜΕΝΟΥ ΣΤΟΧΟΥ...


Μπράβο ρε φιλαράκι.....! Ετσι, δώσε τους να καταλάβουν. Για εσάς τους ελεύθερους είναι η ζωή..... για εμάς τους παντρεμένους μόνο τα απόνερα και τα ξυνισμένα μούτρα της συζύγου όταν πούμε ότι θα βγούμε με κανένα φίλο για καφεδάκι  :headbang: (κανονικό ε, όχι για τίποτα πονηρό...)
Καλή συνέχεια.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μπράβο ρε φιλαράκι.....! Ετσι, δώσε τους να καταλάβουν. Για εσάς τους ελεύθερους είναι η ζωή..... για εμάς τους παντρεμένους μόνο τα απόνερα και τα ξυνισμένα μούτρα της συζύγου όταν πούμε ότι θα βγούμε με κανένα φίλο για καφεδάκι  :headbang: (κανονικό ε, όχι για τίποτα πονηρό...)
Καλή συνέχεια.

Αστα Συναγωνιστή... τέτοια σκηνικά βλέπω ΠΑΝΤΟΥ γύρω μου με τους παντρεμένους φίλους μου... ΟΛΟΙ είναι έτοιμοι να βαρέσουν μπιέλα... για να μην πω για τις παντρεμένες που ξέρω και γαμιούνται αβέρτααα... ρε γμτ... πραγματικά αναρωτιέμαι ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΑΦΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ + ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛ ΕΚΛΥΤΗΣ ΖΩΗΣ;

Γι αυτό κι έχω επιλέξει απολύτως συνειδητά να παραμείνω Εργένης + χωρίς τύψεις... ΟΤΙ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΕΚΤΕΛΕΙΤΑΙ :rockon:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ντουρασελ πρεπει να γαμας και να δινει ςκαι ενα πολιτικο μυνημα ομως.
Καλα εκανες και γαμησες τη διευθ. τραπεζας. Εχει ενα πολιτικο μηνυμα η πραξη σου γιατι οι τραπεζες μας γαμανε καθημερινα. Προτεινω με το σπερμα σου να γραφεις το γραμμα D στο κορμι τους.
Ελπιζω η επομενη να ειναι δικαστινα, τροχονομος, πολιτικος, κατι τετοιο. Και πουσαι, ριξε και κανα κωλοσκαμπιλο απο εμας.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αστα Συναγωνιστή... τέτοια σκηνικά βλέπω ΠΑΝΤΟΥ γύρω μου με τους παντρεμένους φίλους μου... ΟΛΟΙ είναι έτοιμοι να βαρέσουν μπιέλα...

Φίλε Duracell, αν θέλεις με πιστεύεις, μετά από 10 χρόνια πίστης στο στεφάνι μου, τακίμιασα με ένα καυλιάρικο μιλφίδιο ετών 36 (παντρεμένη κι αυτή με 1 μικρό παιδάκι -εγώ έχω 3). Απλά δεν μπορέσαμε να μείνουμε περισσότερο από 12 μήνες σε αυτή τη σχέση, γιατί αυτή έμενε μόνιμα σε ακριτικό νομό της χώρας μας, με αποτέλεσμα να καταφέρουμε να συναντηθούμε σε αυτή την περίοδο μόνο 3 φορές. Την είχα γνωρίσει σε chat room, και ήταν η πρώτη μου απιστία όσο καιρό είμαι παντρεμένος.
Αλλά δεν λέει να τρώμε 6 στις 10 φορές πόρτα από τη σύζυγο όταν της πούμε να κουνήσουμε την αχλαδιά παρέα, γιατί αυτή είναι κουρασμένη με τα πιτσιρίκια.... Στο τέλος σου τη βαράει και λες δεν γαμιέται......!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ντουρασελ πρεπει να γαμας και να δινεις και ενα πολιτικο μυνημα ομως.
Καλα εκανες και γαμησες τη διευθ. τραπεζας. Εχει ενα πολιτικο μηνυμα η πραξη σου γιατι οι τραπεζες μας γαμανε καθημερινα. Προτεινω με το σπερμα σου να γραφεις το γραμμα D στο κορμι τους.
Ελπιζω η επομενη να ειναι δικαστινα, τροχονομος, πολιτικος, κατι τετοιο. Και πουσαι, ριξε και κανα κωλοσκαμπιλο απο εμας.

χαχα κάτι ΤΕΤΟΙΟ σκεφτόμουνα κι εγώ όταν έχυνα απροειδοποίητα στην μάπα της κας Δ/ντριας... (ενημερωτικά, κατά το παρελθόν έχω πάρει "εκπροσώπους" απ' ΟΛΕΣ τις κατηγορίες που ανέφερες, ΤΡΕΛΛΑ σκηνικά... τι να πρωτοθυμηθώ όμως μετά από 25 χρόνια γαμήσια) !!! :rockon:

Η δε επόμενη... (που ανέφερα σε προηγούμενο post) είναι Δικηγόρος και μάλιστα με συνδικαλιστική δράση !!! :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom