Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Υπαρχει ηδη σχετικο thread "ξερα καμακια"..
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Στο Rest (bar φίλου) προ 10ετίας στην πλατεία Αμερικής ...
την έπεσα με τη μία σε αδελφή γνωστού (πρώτη φορά την έβλεπα), αγκαλίτσα και φιλάκια στη ψύχρα(είχα πιει πάνω από 1 μπουκάλι ουισκι και  άπειρα σφηνάκια)

την άλλη μέρα που την είδα (ξεμέθυστος) με έπιασε τρέλα ... απίστευτο μπάζο ... λεπτο, άκωλο, άβυζο και άσχημο ...

:headbang:τρελό καμάκι ...  :headbang:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ειμαστε σε νησι διακοπες με φιλους,στη παραλια ενα μεσημερι και ενα παιδι απο τη παρεα γνωριζει μια κοπελα και τις φιλες της κατ επεκταση,το βραδι και αφου εχουμε παει για ενα ποτο στο ξενοδοχειο τους την κοπελα αυτη μετα απο μιση ωριτσα εντονου πρες την μπαλαμουτιαζει(φιλια κτλ)ενα αλλο παιδι απο τη παρεα και ο φιλος  που πρωτος τη φλερταρε μενει μπουκαλα
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
οχι τιποτα τρελο αλλα για τα μετρα μου ..καλο :sunglasses:
ειμαι στον μασουτη, ψωνιζω, στην κοσμαρα μου εγω,εχω παρει αδειοχαρτο σκ απο το στρατοπεδο.
σκαει μωρο ψηλο αδυνατο πιπινι που διαφημιζε καλλυντικα και πιανω κουβεντα.
παρολα αυτα παιρνω προιοντα αλλης εταιρειας colgate κτλ. και διαμαρτυρεται!
μου λεει σε λιγο εχω διαλειμμα και της δειχνω τα πλησιεστερα γκουντις .
της ζηταω το τηλ. να βγουμε για καφε , ολα καλα!!
δεν πιστευω στην τυχη μου εγω  :thumbsup: :thumbsup:
το αλλο βραδυ την φορτωνω για ποτακι στην κρηνη και ακολουθει καταπληκτικο στριπτιζ στο αμαξι :boobies:
"ασχολουμαι " με τα βυζακια της για ωρες ωσπου να με πιασει ναυτια απο το πιπιλισμα .. :* :*
δεν προχωρησε αλλο ,εγω την αλλη μερα εφυγα ζαλισμενος για το στρατοπεδο και γυριζοντας μετα απο 3 εβδομαδες εγινε το ..μοιραιο. :dancing:
περασα  :rockon:
18χρονη τελειο σωμα εκανε και λιγες φωτογραφησεις, η κοπελα ρουφηξε αφθονο  :sperm:  οσο :sperm: :sperm: :sperm: τα ειχαμε και με εκανε να περασω οσο το δυνατον με λιγοτερο αγχος την θητεια και το  :cussing: :shit: τον διοικητη μου.

χωρισαμε τελειωνοντας την θητεια μου..
ειχε μια ανεση σε οτι ζητουσα και μια ελευθεριοτητα στο σεξ!σαν να μην ειχε ελληνικα γονιδια ,αλλο πραγμα!
να ειναι καλα η κοπελα οπου και να ειναι...
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
οχι τιποτα τρελο αλλα για τα μετρα μου ..καλο  :sunglasses:
ειμαι στον μασουτη, ψωνιζω, στην κοσμαρα μου εγω,εχω παρει αδειοχαρτο σκ απο το στρατοπεδο.
σκαει μωρο ψηλο αδυνατο πιπινι που διαφημιζε καλλυντικα και πιανω κουβεντα.
παρολα αυτα παιρνω προιοντα αλλης εταιρειας colgate κτλ. και διαμαρτυρεται!
μου λεει σε λιγο εχω διαλειμμα και της δειχνω τα πλησιεστερα γκουντις .
της ζηταω το τηλ. να βγουμε για καφε , ολα καλα!!
δεν πιστευω στην τυχη μου εγω   :thumbsup: :thumbsup:
το αλλο βραδυ την φορτωνω για ποτακι στην κρηνη και ακολουθει καταπληκτικο στριπτιζ στο αμαξι  :boobies:
"ασχολουμαι " με τα βυζακια της για ωρες ωσπου να με πιασει ναυτια απο το πιπιλισμα ..  :-* :-*
δεν προχωρησε αλλο ,εγω την αλλη μερα εφυγα ζαλισμενος για το στρατοπεδο και γυριζοντας μετα απο 3 εβδομαδες εγινε το ..μοιραιο. :dancing:
περασα   :rockon:
18χρονη τελειο σωμα εκανε και λιγες φωτογραφησεις, η κοπελα ρουφηξε αφθονο   :sperm: :sperm: :sperm:  οσο  τα ειχαμε και με εκανε να περασω οσο το δυνατον με λιγοτερο αγχος την θητεια και το  :cussing: :shit: τον διοικητη μου.

χωρισαμε τελειωνοντας την θητεια μου..
ειχε μια ανεση σε οτι ζητουσα και μια ελευθεριοτητα στο σεξ!σαν να μην ειχε ελληνικα γονιδια ,αλλο πραγμα!
να ειναι καλα η κοπελα οπου και να ειναι...
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
κι εγω φανταρος με στελνει ο δικας με το υπηρεσιακο να παρω την κυρα του που εκανε σπα σε ξενοδοχειο νοτιων προαστειων..
οπως περιμενα απεξω με την ασπρη την στολαρα ναυτης γαρ σκαει μελαχροινο πιπινι με φιλη με μπικινι και πανε σε 1 καμπριο.. η αλλη χαιρεταει και παει σε διπλανο σπιτι.. ομως το αμαξι του ναυτικου εμποδιζε το καμπριο κι εγω βοηθησα την κοπελα να ξεπαρκαρει.. με κατευχαριστησε κι οπως ημουν διπλα της ειδα την τιραντα να εχει κατεβει και η ρογα στον αερα!! της πεταώ:δεσποινις βαλτε κατι πανω σας γιατι ειστε πολυ ομορφη και με αυτα που φορατε θαμπωνετε κοσμο και θα προκαλεσετε ατυχημα!!μου απαντα: ευχαριστω για το κοπλιμαν.. και λεω το αμιμητο: δεν ειναι κοπλιμεν ειναι αληθεια! αν ηταν κοπλιμεν θα ελεγα οτι κολαζετε κι αγιο!! αυτη ξαναπαρκαρει παμε για καφε στο ξενοδοχειο (εντυπωσιασε και η στολη) αλλα δεν προλαβαμε να αλλαξουμε τηλ γιατι ηρθε η κυρα του δικα!! οποτε φυγαμε!
οταν του ειπα το περιστατικο μου ειπε :δεν την παραταγες την καριολα (την δικια του) και να πηγενες να γαμουσες το πουτανακι?αφου ψαχνοταν!! να με επερνες τηλ θα καταλαβαινα και θα ελεγα στην δικια μου να παρει ταξι!!
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
κι εγω φανταρος με στελνει ο δικας με το υπηρεσιακο να παρω την κυρα του που εκανε σπα σε ξενοδοχειο νοτιων προαστειων..
οπως περιμενα απεξω με την ασπρη την στολαρα ναυτης γαρ σκαει μελαχροινο πιπινι με φιλη με μπικινι και πανε σε 1 καμπριο.. η αλλη χαιρεταει και παει σε διπλανο σπιτι.. ομως το αμαξι του ναυτικου εμποδιζε το καμπριο κι εγω βοηθησα την κοπελα να ξεπαρκαρει.. με κατευχαριστησε κι οπως ημουν διπλα της ειδα την τιραντα να εχει κατεβει και η ρογα στον αερα!! της πεταώ:δεσποινις βαλτε κατι πανω σας γιατι ειστε πολυ ομορφη και με αυτα που φορατε θαμπωνετε κοσμο και θα προκαλεσετε ατυχημα!!μου απαντα: ευχαριστω για το κοπλιμαν.. και λεω το αμιμητο: δεν ειναι κοπλιμεν ειναι αληθεια! αν ηταν κοπλιμεν θα ελεγα οτι κολαζετε κι αγιο!! αυτη ξαναπαρκαρει παμε για καφε στο ξενοδοχειο (εντυπωσιασε και η στολη) αλλα δεν προλαβαμε να αλλαξουμε τηλ γιατι ηρθε η κυρα του δικα!! οποτε φυγαμε!
οταν του ειπα το περιστατικο μου ειπε :δεν την παραταγες την καριολα (την δικια του) και να πηγενες να γαμουσες το πουτανακι?αφου ψαχνοταν!! να με επερνες τηλ θα καταλαβαινα και θα ελεγα στην δικια μου να παρει ταξι!!
Έγραψες! :rockon: :rockon:
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
837
Like
2
Πόντοι
6
Μόμπυ Ντικ - Το πιο τρελλό καμάκι

Μες στην αφώτιστη κάμαρα, σφίγγοντας το πονεμένο κεφάλι και με τα δυο μου χέρια, βημάτιζα νευρικά. Περιπλανιόμουν νοερά σε σκοτεινούς, σκολιούς μαιάνδρους. Ώρες ολόκληρες πάλευα να συλλάβω εκείνο το ανήμερο θηρίο (που ονομάζεται γυναίκα) . Προς τα ξημερώματα μια φευγαλέα σκιά φάνηκε να σέρνεται στον τοίχο. Υστερα από επίμονη προσπάθεια ξεχώρισα τελικά μέσα σε κείνη την αχνοθώρητη σκιά μιαν αλλόκοτη ζωγραφιά –ένας «χωλός» καμακιστής είχε υψωμένο το καμάκι ενάντια σε μιαν εξαγριωμένη φάλαινα (Ελλεεινίδα???).

comicclassicsillustratezr3.jpg


Ω, ναι! Εκείνη ακριβώς τη στιγμή έκανα ακόμη ένα βήμα στα σκοτεινά, στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα και με όπλο ένα καμάκι...
 

Επισκέπτης
Θα αργησω......



Είναι ένας σε ένα μπαρ και βλέπει ένα πολύ πρώτο μωρό στην άλλη γωνία της μπάρας να πίνει μόνο ποτό.

Ρώτα τον μπάρμαν: τι παίζει εδώ? Πολύ πρώτο μωρό, μόνο είναι?

Του λέει ο μπάρμαν: άσε είναι τυφλή.

Οπότε λέει αυτός , no problem

Πάει εκεί, αρχίζει κατάσταση οπότε τελικά του λέει η γκόμενα να πάνε σπίτι της

Της λέει αυτός: μέσα αλλά να πάρω πρώτα τηλ. τη γυναίκα μου, εγώ και η γυναίκα μου δεν έχουμε μυστικά

Οπότε βγάζει το κινητό καλεί τη γυναίκα του και λέει: μωρό άσε, μου 'κατσε μία στραβή και θα αργήσω .....
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
@Sexpeare in Luv...
Που τα θυμήθηκες τα κλασικά εινογραφημένα ...Κορυφαία !
@Lalak..... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Λοιπόν πρόκειται να σας διηγηθώ μία περίπτωση που θα σας κουφάνει όλους.

Για έναν τύπο που γνώρισα πρόσφατα. Είναι 35άρης . Μέχρι τώρα ήταν αφοσιωμένος με τις σπουδές του και πρόσφατα αρχισε να δουλεύει ως ελεύθερος επαγγελματίας σε δική του μπίζνα (το αναφέρω χωρίς λεπτομέρειες γιατί έχει σημασία).
Γνωρίζω πάρα πολύ κόσμο , πολλούς αγάμητους , αλλά αυτός πρέπει να είναι από τους πιο αγάμητους.
Μοιάζει σαν να βγήκε από την ταινία "Η εκδίκηση των Νέρντς" .

Οι επιτυχίες τους στις γυναίκες μετριούνται στα δάκτυλα ενός χεριού που έχει κοπεί από τον καρπό.
Οι προσπάθειες που έχει κάνει να ρίξει γυναίκες είναι ελάχιστες.
Οι περισσότεροι αν είχαμε κάνει όσες προσπάθειες είχε κάνει κι αυτός , ενδεχομένως να είχαμε κι εμείς τα ίδια αποτελέσματα με εκείνον.
Σίγουρα πολλοί 13χρόνοι είναι πολύ πιο έμπειροι με τις γυναίκες.

Μέχρι τώρα είχε δικαιολογία , για τις ανύπαρκτες επιτυχίες του (σπουδές , μεταπτυχιακά , επαγγελματικά). Τώρα αντιλαμβάνεται ότι δεν υπάρχει άλλη δικαιολογία. Επιπλέον έχει αρχίσει να πέφτει και γερό χρήμα στην τσέπη του.
Αποφάσισε λοιπόν ότι ... πρέπει να παντρευτεί , κάτι στο οποιο συμφωνεί και η μαμά του!
Έτσι θα ξεφύγει από την αγαμία (και τη  :jerking: ) και δεν θα υπάρχει ο κίνδυνος να φάει άλλη χυλόπιτα.

Τι κάνει λοιπόν το άτομο;
Αρχίζει να το διαφημίζει παντού, ότι ψάχνει νύφη.
Φυσικά για να αμολυθεί στην πιάτσα να την πέσει σε γκόμενες ούτε λόγος.
Με το να διατυπανίζει παντού ότι "ζητείται νύφη" , πέραν των ορίων του εξευτελισμού , το μαθαίνει πολύς κόσμος.
Λόγω επαγγέλματος έρχεται σε επαφή με πολλές γυναίκες , πάρα πολλές για την ακρίβεια , κυρίως άνω των 50 και πολλές που είναι και άνω των 65. Φυσικά αυτές οι ίδιες δεν του κάνουν , αλλά όπως όλοι οι άνθρωποι , οι κυράδες έχουν οικογένειες , στις οποίες περιλαμβάνονται κόρες, ανιψιές , βαφτισιμιές , εγγονές ...

Μιλάμε για πολλές κόρες, ανιψιές , βαφτισιμιές , εγγονές ...

Επίσης ο τύπος λόγω επαγγέλματος , φαίνεται ότι βγάζει τρελά λεφτά , κατά συνέπεια οι θείτσες τον κόβουν και για πολύ γαμώ τους γαμπρούς αμα λάχει να 'ουμ (έχει τις προδιαγραφές εδώ που τα λέμε και το χρήμα μετράει).

Οπότε αρχίζουν να του φέρνουν τηλέφωνα από κόρες, ανιψιές , βαφτισιμιές , εγγονές ...
Για τις οποίες του δίνουν εγγυήσεις ότι είναι ελεύθερες και θέλουν γαμπρό.
Συνήθως διστάζει να πάρει ο ιδιος.
Όταν το αντιλαμβάνονται οι θείες , μανάδες , νονές , γιαγιαδες , τότε βάζουν τις ανιψιές , κόρες , βαφτισιμιές , εγγονές ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ !!!!!!

Ετσι αρχίζει να βγαίνει.
Με πολλές .
Πάρα πολλές .

Τρελά νούμερα!!!!

Τις απορρίπτει όλες, για ηλίθιους λόγους συνήθως.
Κάποιες τις βγάζει φωτογραφίες με κινητό.

Εκεί μαθαίνω εγώ τη φάση

Βλέπω καμιά 50αριά φωτογραφίες , οι οποίες είναι αυτες με τις οποίες βγήκε από τις καλοκαιρινές διακοπές και μετά.
Από αυτες που είδα εγώ, 2-3 ήταν που δεν θα γαμούσα εγώ.

Που καταλήγω;

Ότι το κόλπο αν εφαρμοζόταν από άλλον , πιο "αποτελεσματικό" θα απέδιδε τρελή ποσότητα γυναικών.
Δυστυχώς εγώ πλέον ως παντρεμένος δεν δύναμαι να το ... δοκιμάσω.

Ρίχνω την ιδέα για τα παληκάρια του φόρουμ.
Αν κάποιος έχει καλή δουλειά και περνάει για φραγκάτος σε θείτσες και ταυτότόχρονα έρχεται σε επαφή με θείτσες , μπορεί αυτές να τον βάλουν σε πολλά βρακιά κορων, ανιψιων , βαφτισιμιων , εγγονων ...

Το προξενιό στην Ελλάδα είναι κατεστημένο.

Δηλωνει ότι θέλει να παντρευτεί , κάνει το "test drive" του και μετά πάει για ... άλλο "test drive"  !!!
Όσοι έχετε κάνει ... "test drive" γνωρίζετε ότι δεν σας υποχρεώνει να αγοράσετε το αμάξι.

Με τις υγιές μας ...
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
λακις τι του λενε στο τηλεφωνο; εμαθα οτι ψαχνεις για νυφη;
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Το θεμα ειναι να μην μαζευτουν ολες αυτες καποια στιγμη και  μας κυνηγανε ....διοτι εκει αρχιζουν τα δυσκολα !!!!!!!!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
τοσες γκομενες... τουλαχιστον γαμησε καμια πριν την σουταρει;
 

Επισκέπτης
καπου την εχω ξανακουσει αυτη την ιστορια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom