Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
134
Πόντοι
1
Εντάξει πολύ γέλιο οι 14 σελίδες posts, αλλά για μένα διαβάστε:

Αναστάσιος Μαρασλής "Λύκος ή Πρόβατο" ή δεύτερη επιλογή "The game" Νeil Strauss, και λέω μια πρόταση από το κάθε βιβλιο, που είναι πολύ σημαντική για μένα.
Από το πρώτο, ότι όπως όλα τα παιχνίδια έτσι και το ερωτικό έχει ταχτική και στρατιγική, και συμφωνώ απόλυτα, και από το δεύτερο,που ο τύπος στο τέλος γνωρίζει την γυναίκα της ζωής του και δεν χρισημοποιεί καμία στρατηγική από αυτές που μάθαινε τόσο καιρό, λέει, πως τελικά όλα αυτά ισως να μην έχουν νόημα, αλλά πως θα πλησίαζα αυτή την κοπέλα αν δεν ήμουν αυτός που ήμουν, μετά από όλα αυτά που έμαθα...
Για μένα είναι όλα θέμα προσωπικής προετοιμασίας, και timing. Δουλειά και τύχη, και κάποια στιγμή θα έχεις γυναίκα του στυλ που θες
 

Επισκέπτης
To διαβασα ολο το θρεντ, και τελος στεναχωρηθηκα που δεν συνεχιστηκε. Κριμα, και ειχε ενδιαφερον.
Τωρα, δεν ξερω αν εχει νοημα να προσθεσω τις δικες μου εμπειριες σε αυτο.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Επειδή στο Site διαβάζω πολύ θεωρία για το πως χωνόμαστε σε μία γκομενα ή για το
τι πρέπει να πούμε ανοίγω αυτό το θέμα για να ξεφύγουμε λίγο από την θεωρία.
Ας μιλήσουμε λίγο και για πράξη.Ετσι πιστεύω όλοι θα γίνουμε πολύ καλύτεροι.
Δηλαδή να αναφερθούμε στα ξερά καμάκια που έχουμε κάνει ώστε να εντοπίσουμε
τα λάθη μας αλλά να διασκεδάσουμε κι'όλλας αφού το σπορ βγάζει και αρκετό γέλιο.
Να διευκρινίσω και κάτι - Ξερό = Εν ψυχρώ σε άγνωστη γκόμενα - .
Ενα που θυμάμαι τώρα,είναι όταν καθόμουν και έπινα το ποτό μου και στο διπλανό τραπέζι
καθόταν κάποιος συνοδευόμενος από δύο θεόμουνα.Κάθε φορά λοιπόν που σηκωνόταν για να πάει τουαλέτα ή για να χαιρετήσει κάποιον γνωστό του (σηκώθηκε τρεις φορές) εγώ χώνόμουν στη μία από τις δύο γκόμενες, πιάνοντας της κουβέντα.Της είπα επίσης αν θέλει
να τη συνοδεύσω εγώ αντί για τον τύπο που καθόταν μαζί της.Αρνήθηκε ευγενικά.Το συγκεκριμένο καμάκι κατέληξε με άρνηση αλλά μου έκανε εντύπωση ότι ήταν αρκετα συζητήσιμη και ευδιάθετη η γκόμενα.
Ελπίζω να συζητηθεί το συγκεκριμένο θέμα γιατί πιστεύω ότι με τις εμπειρίες του καθενός
μας μπορούμε να γίνουμε και τα πρώτα ξερά καμάκια.
Η μεγαλυτερη αποσταση ειναι αυτη που χωριζει δυο αγνωστους ανθρωπους ακομη κι αν αυτοι απεχουν...ενα τραπεζι!!!!Τι να πεις φιλε μου...η αληθεια ειναι πως το ξερο καμακι ειναι μια δυσκολη υποθεση γιατι απαιτει ψυχραιμια και να ειναι καποιος ετυμολογος...Βασικα εγω το εχω δοκιμασει,να την πεσω στην ψυχρα κανα 3αρι 4αρι φορες στη ζωη μου...και φυσικα μονο οταν μου κατεβαινε καποια εμπνευση ωστε να εκμεταλλευτω τη συγκυρια...Τι μου θυμισες φιλε μου :cheesy:...Θα αναφερω εδω ενα περιστατικο που ειχε επιτυχημενη εκβαση...Ηταν η μερα που γιορταζαν οι Κωστας και Ελενη και ειχα βγει με την παρεα μου σε ενα μαγαζι στο Μπουρναζι...σε ενα διπλα τραπεζι ηταν μια κοπελια που τη μια σηκωνοταν και χορευε ορθια στο τραπεζι ,την αλλη καθοταν με τους φιλους της κι επινε το ποτο της ηρεμα...εγω ειχα κυριολεκτικα παθει την πλακα μου με το τεμαχιο,μια και ειχε κατι ποδια θεικα,ενα βυζι ΤΡΟΜΕΡΟ και φατσα αρκετα καλη...ηταν ενας συνδυασμος που με εκανε να τα χασω...Καθομουν και σκεφτομουν τι να πω για να την προσεγγισω...ενα σωρο μαλακιες μου περναγαν απο το μυαλο(εχω κοτερο,παμε μια βολτα? :idiot:τυπου η σε εχω ξαναδει καπου? :uglystupid:)Η καρδια μου ειχε παει στην κουλουρη και τα χερια μου ετρεμαν νευρικα...μπορουσες να το δεις αυτο και στο ποτο μου...καθως επιανα το ποτηρι για να το φερω στο στομα μου,δημιουργοταν μια μινι φουρτουνα πολλων μποφορ,στη μικροθαλασσα της επιφανειας του bacardi μου...η οποια συμβαδιζε με τη φουρτουνα στο μυαλο και στη καρδια μου....Τελικα αφου καταφερα να αδειασω εντελως το μυαλο μου(και το ποτο μου),σηκωνομαι πανω και λεω μεσα μου 'θα κανω ο,τι μου κατεβει εκεινη τη στιγμη χωρις να το σκεφτω δευτερη φορα...Πλησιαζω απο πισω της και την γυριζω προς το μερος μου αγκαλιαζοντας την και φιλωντας την σταυρωτα και λεγοντας της 'χρονια πολλα Ελενη μου,να χαιρεσαι τη γιορτη σου'...αυτη τραβιεται προς τα πισω ολο εκπληξη,και μου λεει φιλε με μπερδεψες δεν με λενε Ελενη...Αλλαζω αμεσως εκφραση και της λεω:'Απο πισω ησουν ιδια η Ελενη...εκανα λαθος και με συγχωρεις...αλλα μπορω να πω οτι τωρα που σε ειδα κι απο μπροστα,εισαι ακομη καλυτερη απο αυτην'...Αφου με ευχαριστησε για το κοπλιμαν,τη ρωτησα για το πραγματικο της ονομα και απο εκει συνεχιστικε κανονικα η γνωριμια...μετα απο 2 μερες την πηρα τηλ(τα ανταλλαξαμε στην πρωτη μας συναντηση)και της ειπα να βγουμε για καφε...ΑΡΝΗΘΗΚΕ με δικαιολογιες,το ιδιο εκανε και μετα απο τρεις μερες που την ξαναπηρα...ωσπου με το επομενο τηλ που εκανα στο σταθερο της δουλειας της και αφου μιλησαμε δυο ωρες εκεινη τη μερα,ψηθηκε να βγουμε και απο εκει και περα εγιναν τα γνωστα... :dancing:
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ωραίος ο freddie krueger, να παραγδιματιζόμαστε και εμείς οι άπειροι!

Πως το έφερες στη κουβέντα και ζήτησες τηλέφωνο? εγώ εκεί κολάω κάμποσο και δεν τα πολυκαταφέρνω.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Freddie πολύ ωραίο και πρωτότυπο καμάκι.Αυτό τον καιρό έχω και γω μια περίπτωση που την έβγαλα από 100% ξερό καμάκι.
Πάντως νιώθεις άλλος άνθρωπος μόλις πετύχει το ξερό γιατί νιώθεις ότι εσύ και μόνο εσύ έχεις δημιουργήσει την όλη φάση.
Δε σημαίνει επουδενή όμως, ότι όταν πετύχει το ξερό σταματάμε και επαναπαυόμαστε.Συνεχίζουμε σαν να μην συμβαίνει τίποτα.
Αυτό ειναι το πολύ θετικό προσόν που έχουμε εμείς τα καμάκια σε σχέση με τους άλλους.Δε κρεμόμαστε ποτέ από μία γυναίκα, γιατί κατέχουμε την τέχνη και οι επιλογές μας είναι τόσες, όσες οι γυναίκες του πλανήτη ή τουλάχιστον της Ελλάδας.
Επίσης θα ήθελα να πω ότι το πιο επιτυχημένο καμάκι είναι αυτό που γίνεται χωρίς πολύ σκέψη αλλά με πράξη.Η σκέψη το μόνο που θα καταφέρει θα είναι μία μίνι φουρτουνα πολλών μποφόρ στη μικροθάλασσα της επιφάνειας του Bacardi του Freddie Krueger.
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Το ξερό καμάκι σου ανεβάζει την αυτοπεποίθηση στα ύψη, δεν πρέπει να κολώνεις πουθενα και σε καμία κατάσταση.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Επειδή στο Site διαβάζω πολύ θεωρία για το πως χωνόμαστε σε μία γκομενα ή για το
τι πρέπει να πούμε ανοίγω αυτό το θέμα για να ξεφύγουμε λίγο από την θεωρία.
Ας μιλήσουμε λίγο και για πράξη.Ετσι πιστεύω όλοι θα γίνουμε πολύ καλύτεροι.
Δηλαδή να αναφερθούμε στα ξερά καμάκια που έχουμε κάνει ώστε να εντοπίσουμε
τα λάθη μας αλλά να διασκεδάσουμε κι'όλλας αφού το σπορ βγάζει και αρκετό γέλιο.
Να διευκρινίσω και κάτι - Ξερό = Εν ψυχρώ σε άγνωστη γκόμενα - .
Ενα που θυμάμαι τώρα,είναι όταν καθόμουν και έπινα το ποτό μου και στο διπλανό τραπέζι
καθόταν κάποιος συνοδευόμενος από δύο θεόμουνα.Κάθε φορά λοιπόν που σηκωνόταν για να πάει τουαλέτα ή για να χαιρετήσει κάποιον γνωστό του (σηκώθηκε τρεις φορές) εγώ χώνόμουν στη μία από τις δύο γκόμενες, πιάνοντας της κουβέντα.Της είπα επίσης αν θέλει
να τη συνοδεύσω εγώ αντί για τον τύπο που καθόταν μαζί της.Αρνήθηκε ευγενικά.Το συγκεκριμένο καμάκι κατέληξε με άρνηση αλλά μου έκανε εντύπωση ότι ήταν αρκετα συζητήσιμη και ευδιάθετη η γκόμενα.
Ελπίζω να συζητηθεί το συγκεκριμένο θέμα γιατί πιστεύω ότι με τις εμπειρίες του καθενός
μας μπορούμε να γίνουμε και τα πρώτα ξερά καμάκια.

Και περιμενες να πιασει?
Δε κολλαμε ποτε σε γυναικες αγνωστες που συνοδευονται.
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Εγώ άρχισα το καμάκι όταν διάβασα διάφορα βιβλία pua(seduction community), τσεκάρετε την wikipedia αν δεν ξέρετε περί τίνος πρόκειται. Πολλά πράγματα ακόμη τα θεωρώ άγραφους κανόνες αν καί πλέον λειτουργώ διαφορετικά.

Στο εστιατόριο πού δούλευα είχα πάρει μερικά τηλέφωνα με κλασική κουβεντούλα. Πείραζα τις κοπέλες πολύ, εκείνη την εποχή έκανα καί διάφορα άλλα όπως να διαβάζω παλάμες ως αφορμή για να τούς αγγίξω το χέρι, να το χαιδέψω κλπ. Κάποιες γούσταραν, πολλές όχι. Το πείραγμα έχω καταλήξει είναι το Α καί το Ω. Πχ ήταν κάτι φοιτήτριες πού μόλις μού είπαν ότι είναι έικοσι άρχισα να τις δούλευω καί να τούς λέω ότι είναι 16χρονά καί προσπαθούν να με ρίξουν, αυτές ανταποκρίθηκαν, παίζανε, βγάλανε ακόμη καί τις ταυτότητες τούς, φλέρταρα με την ομορφούλα, ανταποκρίθηκε αλλά μόλις πήγα να πάρω το τηλ της ομορφούλας η μπαζούλα τσίνησε καί μού γάμησε το σκηνικό. Η ομορφούλα κοίταξε την φίλη της τρομαγμένη καί μαζεύτηκε. Η μπαζούλα προσπάθησε να μού δώσει το δικό της με περίεργο τρόπο αλλά ξενέρωσα καί το σταμάτησα εκεί. Κλασικά σκηνικά με όμορφες καί άσχημες φίλες, αν την πέσετε σε τέτοια δυάδα χωθείτε στο μπάζο η βάλτε κανέναν κολλητό να απασχολεί το μπάζο.

Κάποιες φορές γκόμενες τσαντίστηκαν με το πείραγμα αλλά αυτό είναι το ρίσκο γενικότερα με το πέσιμο. Μπορεί να το παρακάνεις η καί να πετύχεις περίεργη. Το σωστό πείραγμα κάνει θαύματα όμως.

Στον δρόμο το καμάκι είναι πολύ πιό περίεργο. Γενικά όταν την πέφτεις πιστεύω πρέπει να υπάρχει κάποιος λόγος πού ανοίγεις το στόμα σού καί μιλάς. Χύμα στον δρόμο έχω καταλήξει να κάνω τον καραγκιόζη συχνά η να εισπράττω πολύ περίεργα βλέμματα. Καλές περιπτώσεις είναι οι κοπέλες πού μοιράζουν φυλλάδια, η αυτές πού κάθονται σε κάποιο παγκάκι. Θέλει καλό μπλα μπλα γιατί ειδικά στην αρχή πρέπει να τραβάς μόνος σού τις συζητήσεις. Ίσως καί στις βιτρίνες η οι κοπέλες πού δουλεύουν σε καντίνες αρκέι να μην έχουν δουλειά καί αφεντικό πάνω από το κεφάλι τούς. Καί σε Έβερεστ έχω πιάσει κουβέντα αλλά μπλόκαρα καί δεν έιχα τι να πω, ένα από τα σκηνικά πού μετανιώνω γιά διάφορους λόγους.

Στο Σύνταγμα είχα καταφέρει να τσιμπήσω το τηλ μίας πού καθότανε στα σκαλιά. Την ρώτησα κάτι για τα ρούχα της, πιάσαμε την κουβέντα καί πήρα τηλ, φασωθήκαμε πάνω σε ένα παγκάκι λίγες μέρες μετά αλλά έκανα λαλακία, ήμουν από χωρισμό καί σε περίεργη φάση, καί έμεινα με τον λεβιέ στο χέρι. Κάτι άλλα σκηνικά στο Σύνταγμα δεν οδήγησαν πουθενά.

Το ξερό καμάκι δεν πρέπει να περάσει ποτέ ως καμάκι στην γκόμενα αλλά ως κάτι φυσικό καί αυτό είναι το δύσκολο. Όλες οι μαλακίες μού έχουν συμβεί όταν είπα κάτι πού ακούστηκε εντελώς ψεύτικο καί ξεκάρφωτο καί φυσικά πήρα τον πούλο.

Γενικά οι πιτσιρίκες είναι πολύ δεκτικές. Ειδικά αν κινηθεί κανείς μέχρι τα 20 πιστεύω πως μπορεί να φάει καλά. Οι ωριμότερες είναι πρήξιμο αρχιδιών καί έχω φάει τα μούτρα μού καί τον χρόνο μού με τέτοια καμάκια άπειρες φορές. Στο εστιατόριο ειδικά οι ώριμες κυνηγούσαν τούς μπαρμαν καί τούς πολύ γαμίκους σερβιτόρους. Καί πάλι δεν θυμάμαι φοβερά σκηνικά. Πολλές ώριμες έπιναν πολύ, είχαμε κάτι στάνταρ αλκοόλες αλλά δεν ξέρω αν παίχτηκε κάτι. Θυμάμαι δύο μεθυσμένες τύπισσες πού είχαν πιεί τον άμπακο καί με ρωτάγανε αν με τρώνε τα γένια μού. Τούς λέω "Γιατί? Θέλετε να με ξύσετε?" καί έμειναν κάγκελο, τούς έφυγε το μεθύσι.  :grin: Καμάκια μού σε ώριμες πάντως έχουν αποτύχει 100%. 

Αυτές τις μέρες επιστρέφω στο καμάκι μετά από μεγάλη αποχή αλλά δεν θέλω πια να τρέχω. Έχω αλλάξει μυαλά καί θέλω να δουλέψω την προσσέγγιση μού κάπως. Να είστε σίγουροι ότι θα γράψω για κανένα σκηνικό. Γενικά είναι ωραίο θέμα καί θα γούσταρα να μιλήσουμε γιά τεχνικές κλπ.

Αυτά για την ώρα.

 

panagiwtisss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
κατα τη δικη μου γνωμη το καμακι ειναι γενικα θεμα καθαρης τυχης.

Υπαρχουν γκομενες που οσο και να χτυπιεσαι, οσο ωραια κ να τους τα λες, οσο καλος και αν εισαι στο μπλα μπλα , κομπλαρουν κ δεν προκειται να ανταποκριθουν ποτε (πολλες απο αυτες προβαλλονται και ως πουτανακια καβλακια με κοντα μινι κ ξωβυζα, αλλα μιλαμε για φολες),

υπαρχουν αλλες που σου μιλανε, ανταποκρινονται αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να σου κατσουν (αυτο μου εχει τυχει κυριως με τις ελληνιδες σε νησια, θελουν να το παιξουν ιστορια, οτι τις κηνυγανε οι γκομεναιοι, αλλα οχι κ να τους κατσουν),

υπαρχουν κ αλλες που απο την πρωτη κουβεντα καταλαβαινεις οτι θελουν το γλυκο μας..

Χτες μιλαγα με εναν φιλο που ηρθε απο Αγγλια και μου ειπε οτι εκει δεν χρειαζεται καν τακτικη στο καμακι, οποια σου μιλησει - ανταποκριθει ειναι στανταρ οτι θελει πεος...

Και μερικες τακτικες που σε εμενα επιασαν:
1. Ταργκετ γκρουπ: για ελληνιδες έως τα 20, για ξενες all around...
2. Αν εισαι ωραιο αγορι, καλογυμνασμενος η χορευεις καλα σε κανενα κλαμπακι, εχεις σχεδον βεβαιοτητα επιτυχιας. Για εμας τους υπολοιπους θελει πιο πολυ μπλα μπλα η δουλεια και κυριως θρασσος και αυτογνωσια. Η μουναρα δε θα μας κατσει ειναι βεβαιο, αρκουμαστε σε πιο σοφτ γκομενες.
3.Ωραιο κολπο που μου εχει πιασει 3-4 φορες σε νησι. Νοικιαζεις αμαξι με κολλητο και βγαινεις για μπανιο. Σταματας σε σταση λεωφορειου αν δεις κανα καλο (κυριως αλλοδαπο) που σθνοδευεται απο 1 φιλη της, και ρωτας προς τα που πεφτει η ταδε παραλια...Αν εισαι τυχερος και πανε και αυτες προς τα εκει τις παιρνεις μαζι κ γνωριζεστε....
4. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ωρες για καμακι με υψηλα ποσοστα επιτυχιας 4-7 τοπρωι. Ειναι λιγο βαρβαρο, αλλα τοτε είναι ολες χωμα και εσυ ξαστερος. Φροντισε να μην πιεις και γινεις κουρουπελο, απλα φτιαξου με λιγα ποτακοσφηνακια και χωσου ανελεητα...Το ποτο κοβει τις αναστολες στις γκομενες και κατα τις 4 οσες δεν εχουν ακομα γαμηθει, τρελλαινονται για λιγο πεος....Πολυ πιθανο να ειναι οι ιδιες που πριν 1-2 ωρες εριχναν χυλοπιτα σε κανεναν αλλο. Μην κωλωσεις.
5. Οι ξενες εχουν τρελα με τις μπιρες. Οποτε ξεκινα το καμακι κερνωντας μερικα μπουκαλακια...

Οι δικες μου επιδοσεις στο καμακι παντως ειναι λιγοστες με ελληνιδες (μολις 3 και με το ζορι, οι 2 τους ανηλικες που ηθελαν ενα στα γρηγορα)πολυ περισσοτερες με ξενες (10-15 παντα σε νησια, αλλες μπαζακια αλλες μουνακια δυνατα, αλλα χωρις ιδιαιτερες επιδοσεις στο σεξ οφειλω να ομολογησω) και ολα τα παραπανω συνεβησαν καλοκαιρι....

Βεβαια υπαρχει και ο αντιλογος που λεει: Ασε το καμακι και πιασε λιγο ΝΕΤ, να δεις τη μουνοθυελλα εις τα νησια ΠΟΥΚΕΤ... :S
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.577
Like
2
Πόντοι
16
παιδια μια φορα και ενα καιρο οταν υπηρετουσα σε ενα νησι,ημουν στο λιμανι και περιμενα νεους στρατιωτες.επαιζα ενα γκομενακι με τα ματια(φοιτητριακι πρεπει να ηταν)και το πουτανακι ανταποκρινοταν,γελακια, νευματα και τετοια.βεβαια ηταν με παρεα και ηταν δυσκολο να πλησιασω.τελος παντων το καραβι ηρθε αδειασε-πηρε επιβατες και ετοιμαζετε να αναχωρησει,σηκωνετε το γκομενακι να μπει κιαυτο στο καραβι για να φυγει,λεω παει τελειωσε, κριμα το χασαμε.και τι κανει η γκομενα σηκωνετε βγαζει ενα στυλο και χαρτι απο τη τσαντα της γραφει κατι και το πεταει κατω με τροπο ωστε να το δω.ωραια λεω εδω ειμαστε θα το βρουμε στην Αθηνα.παιρνω το χαρτι,το ανοιγω να το διαβασω και τι βλεπω γραμμενο:ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ.ρε παιδια εβαλα κατι γελια μουρλαθηκα και το ωραιο ειναι οτι αυτη ειχε κατσει στην πρυμνη για να βλεπει και με χαιρεταγε :cheesy:τελος παντων να ειναι καλα  γιατι ηταν εξυπνο αυτο που εκανε και ακομα το θυμαμαι μετα απο 15 χρονια
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Γενικά οι πιτσιρίκες είναι πολύ δεκτικές. Ειδικά αν κινηθεί κανείς μέχρι τα 20 πιστεύω πως μπορεί να φάει καλά. Οι ωριμότερες είναι πρήξιμο αρχιδιών καί έχω φάει τα μούτρα μού καί τον χρόνο μού με τέτοια καμάκια άπειρες φορές. Στο εστιατόριο ειδικά οι ώριμες κυνηγούσαν τούς μπαρμαν καί τούς πολύ γαμίκους σερβιτόρους. Καί πάλι δεν θυμάμαι φοβερά σκηνικά. Πολλές ώριμες έπιναν πολύ, είχαμε κάτι στάνταρ αλκοόλες αλλά δεν ξέρω αν παίχτηκε κάτι. Θυμάμαι δύο μεθυσμένες τύπισσες πού είχαν πιεί τον άμπακο καί με ρωτάγανε αν με τρώνε τα γένια μού. Τούς λέω "Γιατί? Θέλετε να με ξύσετε?" καί έμειναν κάγκελο, τούς έφυγε το μεθύσι.  :grin: Καμάκια μού σε ώριμες πάντως έχουν αποτύχει 100%. 

εγώ διαφωνώ. Συνήθως κάνω κανα ψίτ στο δρόμο (ποτέ προστυχόλογα τύπου κωλάρα κ.α.) και ακούω μπινελίκια απο πιτσιρίκες. Καμμία φορά τις βρίζω και εγω. Οι μεγαλύτερες γελάνε χαριτωμένα.
 

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
Δεν σού λέω να τούς κάνεις ψιτ κλπ στον δρόμο. Καμία δεν θα γουστάρει τότε, απλά οι ώριμες είναι πιό κλασάτες καί δεν θα σε βρίσουν. Σού μιλάω καθαρά γιά καμάκι.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ άρχισα το καμάκι όταν διάβασα διάφορα βιβλία pua..

Λεγοντας PUA, εννοεις Pick Up Artist ?

Εγω δεν εχω διαβασει τετοια βιβλια..προς το παρων τουλαχιστον..

Ξερω ομως οτι, απο τοτε που εβγαλα απο μεσα μου το αγχος της αποτυχιας τα πραγματα ειναι πολυ καλυτερα.Μου ειναι παγερα αδιαφορο εαν μου πει  ειτε " αει στο διαολο" ειτε " που ειναι ο πλησιεστερος γαμιστρωνας"..!

Ορμαω στον στοχο, οταν ο νιωσω οτι ειναι καταλληλη η στιγμη. Της λεω κατι original σχετικα με την εμφανηση της η' τον περιβαλλοντα χωρο..

Αναλογα με την απαντηση της, συνδυασμενη με την ακουσια κινηση του σωματος της, ξερω αμεσως ειτε αν με παιρνει να συνεχισω ειτε να πω "χαρηκα που τα ειπαμε, τα ξαναλεμε μια αλλη φορα.."

Αυτονοητο ειναι οτι οταν κανω καμακι, δεν εχω εμφανηση / αντιδραση ενος Γαυρου που εφαγε γκολ απο τον Βαζελο στο 93'..

Ααα..και κατι αλλο, οσο πιο καυλιαρα ειναι η γκομενα τοσο πιο πολυ γουσταρει τους cool αντρες.

Αυτα τα ολιγα απο εμενα. Καλο καμακι σε ολους / ες.


 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αυτό που κανείς δεν αναφέρει είναι η ηλικία που γίνεται το καμάκι και το target group.
Στα 20 πρέπει η ώριμη να ψάχνει για τεκνό για να σου κάτσει. Στα 30 πρέπει η μικρούλα να θέλει ώριμο για να σου κάτσει. Δεν είναι απλαά το τι θα πει κάποιος αλλά και ποιος είναι αυτός ο κάποιος.
υπάρχουν γκόμενες που ούτε καν γυρνούν να δουν ποιος τις πείραξε κι άλλες που γυρνούν και κρίνουνε....οπότε δεν υπάρχουνε στάνταρντ. Απλά με την εξάσκηση βλέπεις και πού παίρνει εσένα περισσότερο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom