Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
το smartphone  τι ειναι ρε μαγκες?
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
προφανως κινητό αλλα τι το ιδιαιτερο εχει κ ρίχνει μουνια?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Άμα είσαι μυθομανής εργένης και με το ipod ρίχνεις μουνιά. Τέλος πάντων, εκτός από κινητό είναι και ατζέντα, μικρό pc, έχει διάφορες εφαρμογές και μεγάλη οθόνη.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Με την εμπειρία που διαθέτει o Duracell, του δίνω ποσοστό 80% να την φάει από το πρώτο βράδυ.
Duracell μη με παρεξηγήσεις που σου έδωσα τόσο μικρό ποσοστό άλλα αν έβαζα 99.9 % ,θα με έλεγαν υπερβολικό.

Ξέχασες να συμπληρώσεις : "Ε, Φανταστικέ Ντούρασελ;"  :2funny:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
ΕΠΙΤΥΧΙΑ σήμερα στο "ξερό" αλλά... από την ανάποδη!
               ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ Η ΓΚΟΜΕΝΑ !!!
Ετυχε να καθόμαστε δίπλα-δίπλα στο μετρό, η διαδρομή ήταν μεγάλη οπότε κι έβγαλα το smartphone για να περάσει η ώρα... και ξαφνικά η γκόμενα μου πετάει ένα "πολυ ωραίο κινητό! θέλω κι εγώ να πάρω κάτι ανάλογο, αλλά φοβάμαι ότι θα είναι πολύ δύσκολο στο χειρισμό κλπ" ε... πιάσαμε την κουβέντα, της έδειξα κ πως λειτουργούσε... για να μην τα πολυλογώ ανταλλάξαμε τηλέφωνα, μιλήσαμε πριν από λίγο και το βράδυ έχουμε ραντεβού...
θα ενημερώσω για τις εξελίξεις αύριο!


  Να προσέχεις μην σου φαει το κινητο η γκόμενα!!!!!

  και στο WC με το κινητο. Ασε που με το destinator θα την βρεις αμεσως ενω εμεις ρωταμε κατι γκαρσονια και κατι μπαρμεν!!

Εχω την εντυπωςση οτι Xartinos και Duracell ειναι ο ιδιος!!!!

προφανως κινητό αλλα τι το ιδιαιτερο εχει κ ρίχνει μουνια?

  Δεν ξερω αν θυμαστε μια σοφτ τσοντα που επαιζε στα καναλια με ενα μαραφετι που αμα το ανοιγες καβλωνε η γκομενα/ες και όλοι οι γυρω και γινονταν παρτουζες (μου φαινεται λεγοταν "το κουμπι της").

  Μήπως το εβγαλε καμια εταιρεια κινητών???
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
  Δεν ξερω αν θυμαστε μια σοφτ τσοντα που επαιζε στα καναλια με ενα μαραφετι που αμα το ανοιγες καβλωνε η γκομενα/ες και όλοι οι γυρω και γινονταν παρτουζες (μου φαινεται λεγοταν "το κουμπι της").

  Μήπως το εβγαλε καμια εταιρεια κινητών???

Εγώ πάντως τη θυμάμαι, γιατί παίζανε τοπ μουνιά!!!

Μια απορία που πάντα είχα, είναι τί θα γινόταν σε περίπτωση που ανακάλυπτες το εν λόγω μαραφέτι...Το κρατούσες για πάρτη σου, έχοντας ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΥΝΑΜΗ  αναφορικά με τον έλεγχο της σεξουαλικής διάθεσης των γυναικών, ή το πουλούσες σε πολλά αντίγραφα, βγάζοντας ΑΠΕΙΡΟ χρήμα, και τελικά, εξαγόραζες τη σεξουαλικότητα των περισσοτέρων γυναικών;
Εδώ σας θέλω!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Μια απορία που πάντα είχα, είναι τί θα γινόταν σε περίπτωση που ανακάλυπτες το εν λόγω μαραφέτι...Το κρατούσες για πάρτη σου, έχοντας ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΥΝΑΜΗ  αναφορικά με τον έλεγχο της σεξουαλικής διάθεσης των γυναικών, ή το πουλούσες σε πολλά αντίγραφα, βγάζοντας ΑΠΕΙΡΟ χρήμα, και τελικά, εξαγόραζες τη σεξουαλικότητα των περισσοτέρων γυναικών;
Εδώ σας θέλω!!!
Επειδή η ζωή δεν είναι μόνο γυναίκες και  :knockinb: προτιμώ το δεύτερο.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Εγώ πάντως τη θυμάμαι, γιατί παίζανε τοπ μουνιά!!!

Μια απορία που πάντα είχα, είναι τί θα γινόταν σε περίπτωση που ανακάλυπτες το εν λόγω μαραφέτι...Το κρατούσες για πάρτη σου, έχοντας ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΥΝΑΜΗ  αναφορικά με τον έλεγχο της σεξουαλικής διάθεσης των γυναικών, ή το πουλούσες σε πολλά αντίγραφα, βγάζοντας ΑΠΕΙΡΟ χρήμα, και τελικά, εξαγόραζες τη σεξουαλικότητα των περισσοτέρων γυναικών;
Εδώ σας θέλω!!!

Πάντως δεν μπορείς να το διαθέτεις σαν μαζικό gadget (και σε φτηνή τιμή). Φαντάσου όλον τον ανδρικό πληθυσμό να κυκλοφορεί με το μαραφέτι ανά χείρας.

Όλοι θα το χρησιμοποιούσαν για να ρίξουν τις ίδιες hot γκόμενες.
Όταν το έχουν όλοι είναι σαν να μην το έχει κανένας.

Οπότε αναγκαστικά θα πρέπει να διαφοροποιηθείς στην τιμή και τα χαρακτηριστικά (το δικό μου είναι μεγαλύτερο, έχει μεγαλύτερη εμβέλεια κλπ).
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Κάποτε μου είχαν πει εκει στα ξένα ότι το κινητό είναι το μοναδικό πράγμα για το οποίο οι άντρες μαλώνουν ποιος το έχει μικρότερο

Ρε παιδιά, που είναι ο Γιάννης τέσσερα Χ;
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Κάποτε μου είχαν πει εκει στα ξένα ότι το κινητό είναι το μοναδικό πράγμα για το οποίο οι άντρες μαλώνουν ποιος το έχει μικρότερο

Ρε παιδιά, που είναι ο Γιάννης τέσσερα Χ;

Καλό, καλό (για το κινητό).

Νομίζω ότι έχει πάει διακοπές στο πατρικό του.
Ελπίζω να μην εγκατέλειψε τον αγώνα. Τα posts του είχαν μιά αμεσότητα.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Βολταίρε μερσί για το θετικό σχόλιο

Γιάννη τέσσερα Χ, περιμένουμε με αγωνία την ανταπόκρισή σου από το πεδίο μάχης των διακοπών.

Μην εγκαταλείπεις τον αγώνα (σε περίπτωση που σκέφτηκες κάτι τέτοιο)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Τελικά το ραντεβού με την γκόμενα που γνωριστήκαμε προημερών στο μετρό, έγινε! Συναντηθήκαμε το βραδάκι για ποτό, αλλά επειδή είχαμε δώσει ραντεβού έξω και είμασταν με 2 αυτοκίνητα... δεν προέκυψε κάτι παραπάνω. Σήμερα όμως που μιλήσαμε και θα ξαναβρεθούμε, ελπίζω τελικά να σκοράρω...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Εχω την εντυπωςση οτι Xartinos και Duracell ειναι ο ιδιος!!!!

Ρε τι άλλο θα σκεφτήτε να γράψετε! Οπως παλιότερα ότι ήμουν και η kaulitsa... μέχρι που τελικά κάποιοι την γνωρίσατε κι έτσι διαπιστώσατε ότι έλεγα την αλήθεια!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΚΑΝΕΝΑΣ MOD ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΤΑΞΗ; Η' ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ;


Υ.Γ. Οσον αφορά τα υπόλοιπα πικρόχολα σχόλια, γεμάτα ζήλια, που έγραψαν μερικοί... αντί ν' ασχολούνται μαζί μου, καλύτερα να βγουν καμιά τσάρκα μπας και γαμήσουν έστω καμιά πουτάνα... γιατί απ' ότι φαίνεται τους έχει πειράξει η πολύ :jerking:
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ το forum! Θα ήταν ψέματα αν έλεγα ότι δεν χάρηκα που κάποιοι αποζήτησαν την
"παρουσία" μου! Δείχνει ότι σε ένα εικονικό περιβάλλον ανωνυμίας υπάρχει αλληλεγγύη μεταξύ ανθρώπων με τα ίδια ενδιαφέροντα..!

Παιδιά, θα σάς απογοητεύσω, αλλά δεν έχω κάνει σχεδόν καμία προσέγγιση τις τελευταίες ημέρες. Πιστέψτε με, όχι επειδή δεν το ήθελα, κάθε άλλο, αλλά επειδή εδώ που είμαι περνάω πιο πολύ χρόνο με παρέες και την οικογένεια. Οι συγκυρίες ευθύνονται δηλαδή, είναι κάτι σαν ανάπαυλα (ή δικαιολογία!)...

Άλλος λόγος: Στην τερατούπολη αισθάνομαι πιο ΑΝΕΤΑ να μιλάω σε γυναίκες, τις οποίες ξέρω ότι δεν θα συναντήσω ποτέ ξανά στη ζωή μου -εννοείται αν δεν πετύχει το "καμάκι"!. Ενώ εδώ ΔΕΝ συμβαίνει κάτι τέτοιο. Εκτός από Αθήνα και Θεσσαλονίκη -ίσως και Πάτρα- αυτός είναι μάλλον κανόνας.
Όχι πως αυτό εμποδίζει τα "καμάκια" να τήν "πέφτουν" σε αλλοδαπές ή και εντόπιες, ακόμη και σε πόλεις των 3 χιλιάδων κατοίκων φερ' ειπείν. Το λέω για να μην απογοητευτούν οι συναγωνιστές. :)
Ωστόσο, θέτω ως θέμα προς συζήτηση την αρνητική αντιμετώπιση του σπορ του "καμακιού" από πολλούς απογοητευμένους ή συμβιβασμένους συνομηλίκους μου, με τους οποίους είχα την ευκαιρία να θίξω το ζήτημα. Σκέφτομαι αν έχει σχέση με τη μόρφωση, οι πτυχιούχοι το θεωρούν ένδειξη λιγούρη να τήν "πέφτεις" σε ικανό αριθμό γυναικών τακτικά -και εγώ βέβαια είμαι στο επίπεδο διδακτορικού και ίσως να μην φαίνεται και πολύ "σωστό". Αυτό το τελευταίο όμως ποιος το αποφασίζει? Και στο κάτω-κάτω, ΟΛΕΣ οι προσεγγίσεις γυναικών που έχω κάνει ήταν απολύτως ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ -ίσως και για τούτο αποτυχημένες  :) 

Περαιτέρω, να υπογραμμίσω ότι (δυστυχώς?), τις τελευταίες εβδομάδες στην Αθήνα, είχα υιοθετήσει την πρακτική του "μοναχικού" καμακιού, δηλαδή χωρίς τη συνοδεία φίλου ή wingman, κάτι το οποίο, ξαναλέω, εδώ δεν είχα την ευκαιρία και το χρόνο να κάνω. Είναι ένα ζήτημα που με απασχολεί τώρα, ΑΛΛΑ επειδή δεν είχα ούτε θα έχω εναλλακτική λύση, ΔΕΝ μπορώ να πράξω διαφορετικά.

Περαιτέρω, να πω ότι συνεχίζω με τη μελέτη των «θεωρητικών» και ανυπομονώ όσο τίποτα να τα εφαρμόσω στην επαρχία ή στον ελεύθερο χρόνο μου άμα τη αφίξει στην Αθήνα.
Ακούω επίσης τα podcasts του approachanxiety.com.

Συγχαρητήρια στον συναγωνιστή για το καμάκι στο μετρό. 3 χρόνια έχω στην κατοχή μου smartphone και καμία γυναίκα δεν με προσέγγισε. Φταίει η συνηθισμένη μάρκα φαίνεται (nokia).  :2funny: Eύχομαι να πάνε όλα καλά, προτείνω μελέτη της τακτικής του πρώτου ραντεβού από τα σχετικά ιστολόγια και ιστοσελίδες

Ερρωσθε
Γιάννης ΧΧΧΧ


 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Μη μασας ρε Dur!!!

ρίχτης κι από μας ένα, γιατι τωρα τελευταια μας έχει φάει η  :jerking:  :jerking:  :jerking:

πάντως οι 2 τελευταιες σελίδες του thread έχουν πολύ γέλιο  :grin:  :grin:  :grin:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εγώ πάντως τη θυμάμαι, γιατί παίζανε τοπ μουνιά!!!

Μια απορία που πάντα είχα, είναι τί θα γινόταν σε περίπτωση που ανακάλυπτες το εν λόγω μαραφέτι...Το κρατούσες για πάρτη σου, έχοντας ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΥΝΑΜΗ  αναφορικά με τον έλεγχο της σεξουαλικής διάθεσης των γυναικών, ή το πουλούσες σε πολλά αντίγραφα, βγάζοντας ΑΠΕΙΡΟ χρήμα, και τελικά, εξαγόραζες τη σεξουαλικότητα των περισσοτέρων γυναικών;
Εδώ σας θέλω!!!

Κοιτα εγω βασικα θα το εκανα αντιγραφα για ολα τα μελη του bourdela.com
Αντε και δυο τρια για τους γνωστους μου!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ρε τι άλλο θα σκεφτήτε να γράψετε! Οπως παλιότερα ότι ήμουν και η kaulitsa... μέχρι που τελικά κάποιοι την γνωρίσατε κι έτσι διαπιστώσατε ότι έλεγα την αλήθεια!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΚΑΝΕΝΑΣ MOD ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΤΑΞΗ; Η' ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ;


Υ.Γ. Οσον αφορά τα υπόλοιπα πικρόχολα σχόλια, γεμάτα ζήλια, που έγραψαν μερικοί... αντί ν' ασχολούνται μαζί μου, καλύτερα να βγουν καμιά τσάρκα μπας και γαμήσουν έστω καμιά πουτάνα... γιατί απ' ότι φαίνεται τους έχει πειράξει η πολύ :jerking:

:blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

:birdman:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ταξι θελει να πει. Γιατι αν ειχε παει στο ραντεβου με ταξι, θα γυριζε με το τουτου της και φυσικα θα την  γαμουσε. :uglystupid:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Μπράβο ρε Duraccel,άξιος!!! Περιμένουμε εναγωνίως την ανταπόκρισή σου για τη συνέχεια αυτής της γνωριμίας..  :grin: :grin:
Παπαγιώργη ευλόγησον Αυτό το thread! Πρόσχομεεεεεεννν!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom