Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
all time classic!
ετσι θα πρέπει να ειναι τα καμάκια! :grin: :rockon:

[youtube=425,350]HBIvwtGpU20[/youtube]

:headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
άλλο ένα..

[youtube=425,350]xkN33lzBjSM[/youtube]
 

debrul

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα ξερό καμάκι δεν έχουμε τελευταία; Τι πάθαμε όλοι μας;
 

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
Και το κλασικο ανεκδοτακι για τα "ξερα"
Ανετη: Σε γουσταρω
Ανετος: Κι εγω. Σπιτι σου η σπιτι μου?
Ανετη: Αστο, το κουρασες
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Κανένα ξερό καμάκι δεν έχουμε τελευταία; Τι πάθαμε όλοι μας;

Mόλις γύρισα από Κουφονήσι. Οκ γνώρισα κάμποσες ,τηλεφωνάκια κλπ αλλά για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα αυτό είναι το απόλυτο ξερό καμάκι.
Ο κολλητός μου απλά την κοιτάζει και της λέει που θα πας για μπάνιο ,του απαντάει Ιταλίδα και κατόπιν του έκανε όλα τα γούστα από την Τετάρτη μέχρι χτες το βράδυ. Και μιλάμε για πολύ καλό γκομενάκι αλλά κι αυτός παιδαράς.Αυτό είναι όλο το παραμύθι κύριοι. Γουστάρει η γκόμενα ,έχει καλώς δεν γουστάρει πάπαλλα.Η μαλακία είναι να τρως το βράδυ σου και απλά να αποσπάς ένα τηλέφωνο αλλά δυστυχώς δεν ξέρεις εκ των προτέρων πώς σκέφτεται η κάθε μια αλλά έλεος 30+ χρονών μουλάρες να το παίζουν παρθένες και στο νησί.Αφού γουστάρεις κυρά μου και μου κωλοτρύβεσαι μέχρι τις 5 το πρωί τι το παίζεις μετά? Anyway....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Ιδεες για καμακι απο γνωστες του ειδους

πανουσης


Γκουσγκουνης


Ασχετο με καμακι αλλα καλοό


Αποτυχημενο καμακι


και προσοχη στο καμκι (εχει ξαναπαιχτει μου φαινεται!!)

 

naikala

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας!Ειμαι 23 χρονων,ειχα μια μακροχρονια σχεση 2,5 χρονων και μετα περιμενα 6 μηνες μια γκομενα να χωρισει αλλα τελικα χωρισε,μου ειπε οτι τελικα δεν με βλεπει ερωτικα και τα φτιαξε με εναν αλλο!
Το προβλημα μου ειναι οτι ΠΟΤΕ δεν εχω κανει καμακι...ειμαι σχετικα εμφανισιμος,οχι κανα μοντελο αλλα βλεπομαι.Και δεν εχω κανει καμακι γιατι περα απο το "πως σε λενε" , "απο που εισαι" και "με τι ασχολεισαι" δεν ξερω τι αλλο να πω!Ειμαι σιγουρος θα καταντησω να την κοιταω,αυτη θα περιμενει να πω κατι και θα την κανω οπως ηρθα!Τι μπορω να της πω απο κει και περα? :(
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
φιλε πωσ την πατησεσ ετσι?περιμενουν δεσμευμενη να χωρισει 6μηνεσ?τλσπ τι παει να πει δεν ξερεισ να καμακωνεισ?μιλασ για οτι σου κατεβει,οπωσ θα κανεσ με οποιονδηποτε προσεγγιζεσ πρωτη φορα κ εχεισ στυλ ΔΕΝ ΤΡΕΛΛΕΝΟΜΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..
 

naikala

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ασε φιλε εφαγα μεγαλο παπα απο την συγκεκριμενη γκομενα...δεν ειχα και εμπειρια....μου πουλουσε παραμυθι 6 μηνες κι εγω ο μαλακας τσιμπουσα.Αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα που προσπαθω να διαγραψω σαν να μην εγινε.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
τωρα εγινε,γαμα το.που λεσ εχεισ μια εμπειρια 2,5+ ετων,αξιοποιησε την..ολεσ ιδιο παραμυθι τρωνε,πουλα τουσ το..χαλαρωσε,νιωσε γαμιασ(πολλεσ απο αυτεσ εξω δεν εχουν ουτε 4μηνων εμπειριεσ συνολο) κ ορμα..αν δεν γουσταρουν,στα αρχιδια σου,σε ξερουν μηπωσ η θασε ξαναδουν?
 

debrul

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Που εξαφανίστηκε ο αγωνιστής με το καμάκι του, o Johnyxxxx;Κανένα καμάκι τελευταία;Εγώ αυτές τις μέρες θα ρίξω κανένα ξερό.Θα σας ενημερώσω τότε συναγωνιστές!
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Και δεν εχω κανει καμακι γιατι περα απο το "πως σε λενε" , "απο που εισαι" και "με τι ασχολεισαι" δεν ξερω τι αλλο να πω!
αν κολλήσεις στο μπλα μπλα και η γκόμενα πραγματικά γουστάρει θα βρει τρόπο να συνεχιστεί η κουβέντα!
αν είναι απο αυτές που θέλουν λιβάνισμα και πολύ κυνήγι (γνώμη μου) δεν αξίζει! την μαλακία που την δέρνει θα την βγάλει και μέσα στην σχέση!
την κίνησή σου την έκανες, το μήνυμα το πήρε, η σειρά της να κάνει παιχνίδι, απλά πράγματα!
πολλές κάργιες παίζουν με τα μάτια και όταν κουνήσεις προς μεριά το παίζουν λαλα!
αν ψάχνουν για επιβεβαίωση ας βρουν κανα αλβανό λιγούρη ή κανα μεσήλικα κοιλαρά να την κερνάει σφηνάκια
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
ο παρακάτω διάλογος δεν ξέρω αν ανήκει στο ξερό καμάκι αλλά εδώ και πόσα χρόνια μου έχει αφήσει στάμπα στο μυαλό.
ο τύπος είναι και θρασύπουστας βέβαια
τσάρκα με τα μηχανάκια, μας πιάνει φανάρι, δίπλα σταματάει αμάξι με γυναίκα και ξώπλατο
-καύλα μου θέλω να στον φοράω και ταυτόχρονα να σου γλύφω την πλάτη!
η γκόμενα κερώνει
-έλα μην κολλάς θα κονομήσεις και 3 χιλιαρικάκια! πατάει γκάζι και φεύγει

-τι της είπες ρε μαλάκα της γκόμενας?
-γιατί αμα τις μίλαγα τρυφερά θα την γαμούσα?
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
ο παρακάτω διάλογος δεν ξέρω αν ανήκει στο ξερό καμάκι αλλά εδώ και πόσα χρόνια μου έχει αφήσει στάμπα στο μυαλό.
ο τύπος είναι και θρασύπουστας βέβαια
τσάρκα με τα μηχανάκια, μας πιάνει φανάρι, δίπλα σταματάει αμάξι με γυναίκα και ξώπλατο
-καύλα μου θέλω να στον φοράω και ταυτόχρονα να σου γλύφω την πλάτη!
η γκόμενα κερώνει
-έλα μην κολλάς θα κονομήσεις και 3 χιλιαρικάκια! πατάει γκάζι και φεύγει

-τι της είπες ρε μαλάκα της γκόμενας?
-γιατί αμα τις μίλαγα τρυφερά θα την γαμούσα?

Τι λες τωρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
τι της λέτε οι περισσότεροι από εσάς,έτσι για να τη στείλετε?ένα και καλά γκάλοπ κάνω...ευχαριστώ μάγκες!
 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
Σε ποιο περιοδικο θα δημοσιευτει το γκαλοπ??  :rockon:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
λοιπον εχουμε και λεμε το πρωτο πραγμα που τις λεω ειναι,
θελεις να βγαλεις 100 ευρω ευκολα και αβασανιστα η απαντηση της ειναι για ποια με περασες για καμια πουτανα η πως μπορω,
και αρχιζουμε τις λες κοιταξε να δεις αφου κατα τις 5 το πρωι θα καταληξουμε να γαμιωμαστε τρελα γιατι δεν παμε απο τωρα,αφου αυτη θα φερει καποιες αντιρησεις τισ λες,για να γνωριστουμε καλυτερα πρεπει να παμε για καφε 10€ και μετα να παμε για φαγητο 60€ εεε δεν θα παμε και για ποτακι σε κανα club 30€ και ολα αυτα θα τα πληρωσω εγω για να σε καταφερω να παμε σε hotel να μαμιθουμε δεν τα παιρνεις εσυ απο τωρα τα 100€ και να μην τρεχουμε δεξια και αριστερα!!!!
πιστεψτε με 70% εχει πιασει αλλα αν δεν πιασει :birdman: :birdman: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom