Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
Α, Διαχείριση Ανθρωπίνων Πόρων που λένε.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ναι, μια τα από ίδια με των γυναικείων :grouphug: πόρων
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
Αχάααα... γι' αυτό οι πετυχημένοι μάνατζερ γαμούν τα καλύτερα μουνέττα!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Για να γίνουν μάνατζερ... :cool2:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Όχι ότι γαμήσαν τα καλύτερα για να γίνουν manager (αν και μπορεί να συμβαίνει) :2funny: αλλά ότι είναι γιατί μπορούν
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
Ε χεχε... εγώ αλλιώς το κατάλαβα με το πρόστυχο κερδοσκοπικό μυαλό μου.
Κάποιος γίνεται μάνατζερ, για να γαμεί τα καλύτερα μουνέττα, ώστε μετά να γίνεται και "μάνατζερ" των μουνέττων, ώστε "να του φέρνουν και την είσπραξη"!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
δηλαδη τα παγκοσμια ποσοστα επιτυχιας μιλανε για μια στις δεκα?

ρε γαμωτο μεχρι να φτασω στην δεκατη 8α νιω8ς σα σκουπιδι απο τις αλλες εννια,πως το αντεχει ο εγωισμος σας? :idiot:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ε χεχε... εγώ αλλιώς το κατάλαβα με το πρόστυχο κερδοσκοπικό μυαλό μου.
Κάποιος γίνεται μάνατζερ, για να γαμεί τα καλύτερα μουνέττα, ώστε μετά να γίνεται και "μάνατζερ" των μουνέττων, ώστε "να του φέρνουν και την είσπραξη"!

That's another story :2funny: :2funny:
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
δηλαδη τα παγκοσμια ποσοστα επιτυχιας μιλανε για μια στις δεκα?

ρε γαμωτο μεχρι να φτασω στην δεκατη 8α νιω8ς σα σκουπιδι απο τις αλλες εννια,πως το αντεχει ο εγωισμος σας? :idiot:


Καθόλου σκουπίδι.

Να είστε περήφανος που κάνατε το καθηκον σας ως άντρας!

Ο πατέρας του Όχι Ιωάννης Μεταξάς έλεγε: Κάνε ό,τι πρέπει να γίνει κι ας γίνει οτιδήποτε.

Έπειτα, μιλάμε για ξερό καμάκι. Στεγνό. Ασάλιωτο. ΕΥΚΟΛΟ. Οπότε, τι είχατε τι χάσατε.

Άλλωστε θυμηθείτε: Ύστερα από αναρίθμητες φορές που έφαγαν τα μούτρα τους στο Σινικό Τείχος, τελικά οι Μογγόλοι πέρασαν και κατέκτησαν την Κίνα.

Πρέπει να νιώθετε σαν λυσσασμένος Μογγόλος καβαλάρης που χυμάει στην εύφορη Κίνα για να της καρφώσει το πολεμικό κοντάρι του!

Ουγκ!

 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ναι ξυπνατε μεσα μου τον τζενγκις χαν κ το ρασπουτιν!
οπως λεει κ ο μεγας μυστης χυστης παμε να τιμωρησουμε τις ατακτες αμαζονες!!! :grin:
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
Ρασπούτιν... τι μεγίστη μορφή... τι πρότυπο για τα νέα παιδιά... μακάρι να μας μάθαιναν στο σχολείο για τον Άγιο αυτό άνθρωπο.
 

SNIFsnif

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
164
Like
2
Πόντοι
1
Πλάκα πλάκα ο βίος του Αγίου Ρασπούτιν μας διδάσκει πολλά για το καμάκι.
Όταν είσαι μικρός και άγνωστος, πούλα αυτό που δεν πουλάνε οι άλλοι και όρμα δίχως δισταγμούς.
Γάμα λυσσασμένα τις πρώτες που θα σου κάτσουν.
Και μετά ΑΥΤΕΣ από μόνες τους θα σου κάνουν διαφήμιση.
Οπότε... αφού κάνεις και μερικά βαρβάτα κοννέ... δεν θα χρειάζεται πια να κάνεις καμάκι!
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, χαίρετε!
Εξαιρετικά ενδιαφέρουσες οι παρατηρήσεις σας κύριε Σνιφσνιφ. Είναι σημαντικό να επιβεβαιώνονται σε μεγάλο βαθμό οι θεωρίες με ανθρώπους όπως εσάς που τις έχουν δοκιμάσει εντατικά στην πράξη :)
Τώρα που είναι Αύγουστος, προηγείται ΒΕΒΑΙΟΤΑΤΑ το καμάκι σε τουρίστριες! Και μάλιστα κυρίως κατά τις νυχτερινές ώρες. Μακάρι να είχαμε έστω έναν "δάσκαλο" να μάς μυήσει στα κόλπα (πού καταντήσαμε, να έχω πλησιάσει τα 30, και να ζητάω ακόμα συμβουλές  :headbang:). Στην Αμερική λέγονται νομίζω WINGMEN (διορθώστε με άμα είναι), και πολλοί οργανώνουν πλέον εξόδους για καμάκι μέσω διαδικτυακών προσκλήσεων! -ΔΕΝ νομίζω να πληρώνονται βέβαια όπως οι γκουρού που διοργανώνουν και bootcamps τρομάρα τους...

Οι διακοπές καλές αλλά σύντομες. Το θέμα είναι το μετά  :helpplea: Γι΄ αυτό προτείνω εντατικά θεωρητικά θέματα με πρακτική εφαρμογή σε τουρίστριες για να γίνουμε κάποια μέρα γκουρού...

Επί της ουσίας, πολύ σωστά όσα ειπώθηκαν, να επιδοκιμάσω ιδιαίτερα το σχόλιο για την αδιάφορη αντιμετώπιση της βέβαιης απόρριψης. Ειδικά για κάποιον "νέο" στο σπορ είναι ιδιαίτερα δύσκολο να "στρίψει στην επόμενη γωνία" και να προχωρήσει στο επόμενο καμάκι απτόητος. Προσωπικά το έχω πλέον υπό έλεγχο, αν και λογικά πρέπει να περιμένω και κάποια "βίαιη" (συναισθηματικά ή λεκτικά) απόρριψη, αλλά τα πάντα είναι θέμα μυαλού. Διαβάστε το
(Πληροφοριακά, να πω ότι ο συγγραφέας του παραπάνω ιστολογίου ΔΕΝ έχει καταφέρει να ολοκληρώσει σεξουαλικά κανένα καμάκι τον τελευταίο χρόνο ή τουλάχιστο έτσι κατάλαβα, έφτασε μέχρι το τελευταίο στάδιο αλλά συνάντησε έντονη "αντίσταση του τελευταίου λεπτού"-last minute resistance λέγεται- μια-δυο φορές. Για την LMR δεν τίθεται βέβαια ιδιαίτερο ζήτημα όταν έχεις να κάνεις με τουρίστριες εκ βορείου Ευρώπης, αν και σε άλλα περιβάλλοντα και οι βορειοευρωπαίες "αντιστέκονται", σάς μιλάω εκ πείρας. Ας φτάσουμε ωστόσο ένα βήμα πριν το κρεβάτι και τα ξαναλέμε τότε...).

Υπομονή και προσπάθεια με χαμόγελο και χιούμορ θέλει. Καλά μας καμάκια!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
η υπέρτατη ηδονή είναι να σου κάνουν καμάκι, απλά, εύκολα και στεγνά...!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Mόνο που οι γυναίκες θεωρούν πολύ υποτιμητικό να την πέσουν αυτες, οπότε εκείνες που κάνουν καμάκι είναι κάτι χοντρές μπαζόγριες. Βέβαια κι εκείνες καταλήγουν να δώσουν το τηλέφωνό τους και να περιμένουν να τις πάρεις εσύ.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Και ένα χαρακτηριστικό δείγμα της γυναικείας άποψης και του πως οι γυναίκες θεωρούν ότι το σεξ είναι δικαίωμά τους (αλλά όχι και των αντρών):


"Νομίζω πως αν είσαι γυναίκα, δεν είναι τόσο δύσκολο να βρεις άντρα να κάνεις σεξ. Σιγά μην πληρώσω κιόλας!"
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Και ένα χαρακτηριστικό δείγμα της γυναικείας άποψης και του πως οι γυναίκες θεωρούν ότι το σεξ είναι δικαίωμά τους (αλλά όχι και των αντρών):


"Νομίζω πως αν είσαι γυναίκα, δεν είναι τόσο δύσκολο να βρεις άντρα να κάνεις σεξ. Σιγά μην πληρώσω κιόλας!"

Αυτό που δεν μπορούν να καταλάβουν είναι ότι πληρώνουμε για να αποφεύγουμε τα μπάζα που κυκλοφορούν έξω ωσάν σμήνη από ακρίδες...Τσάμπα βρίσκουμε, αλλά ΤΙ βρίσκουμε!!!

Κι επειδή διάβασα τη -μοναδική- απάντηση που δόθηκε στο συγκεκριμένο θέμα, αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι η αντίφαση, πως αφού μπορεί η τύπισσα να έχει όποια ώρα θελήσει τζάμπα σεξ, πώς είναι δυνατόν να έχει παραμείνει "χρόνια αγάμητη"; :think:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Με απασχολεί μία φράση που λέγεται συνήθως,
" αν ο άντρας θέλει να γαμηθεί μία φορά η γυναίκα θέλει δέκα ".
Το ακούω από διάφορους να λέγεται και με βάζει σε σκέψεις, αφου η συμπεριφορά των γυναικών δείχνει το ακριβώς αντίθετο.
Δηλαδή θα έπρεπε να τρελένονται να γαμηθούν 10 φορές περισσότερο από εμας.Τελικά τι γίνεται ,είναι αληθινό αυτό.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Oι γυναίκες μπορεί να ψοφάνε για γαμήσι αλλά μαθαίνουν από νωρίς να το παίζουν δύσκολες ώστε μαζί με το γαμήσι να αποκομίσουν και άλλα οφέλη (που βασικά όφελος για αυτές είναι η ικανοποιηση της αυταρέσκειάς τους).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom