Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
To ότι ξέρω τι λέει ο ντιαντζελο σε άντρες και γυναίκες δε σημαίνει και πολλά για έναν αποφασισμένο νέο σαν εσένα που θέλει να βρει την καλύτερη ελεεινίδα και να την καμακώσει  :dancing:
Δεν με καλύπτει η απάντησή σου, υπεκφεύγεις.
Εξάλλου, κάνεις λάθος όταν μιλάς για ΜΙΑ γυναίκα, στόχος μου είναι όλες οι ωραίες, και επαναλαμβάνω ανεξαρτήτως εθνικότητας, απλά εδώ μένω, σε Ελληνίδες θα την πέσω, ξέρεις κανένα μέρος στην Αθήνα που να συχνάζουν ωραίες αλλοδαπές, όχι απαραίτητα τουρίστριες, για να πάω; Και δεν εννοώ 
"σπιτάκι"!  :grin:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
φιλε Τζώνυ τα είχες με Φιλανδή και ασχολείσαι με Ελληνίδες?παραξενο!
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Ημερήσια αναφορά καμακιού (θα το καθιερώσω και δεν θέλω αρνητικά σχόλια, ούτε off-topic είναι, ούτε περιαυτολογία, ανταλλαγή εμπειριών κάνουμε!)

Λόγω δουλειάς, δεν έκανα "ξερό" σήμερα, δεν είχα το κουράγιο. Απλά συνέχισα χαλαρά την προσπάθεια με την υπάλληλο του καταστήματος που έλεγα μερικές σελίδες πιο πριν ότι έκανα ξερό, όχι την παντρεμένη, την άλλη. Άλλωστε, περνάω τουλάχιστον 3 φορές καθημερινά έξω από το κατάστημα, δεν χάνω και τίποτα! Λοιπόν, το έπαιξα "αδιάφορος" και κουλ, κατά τις συμβουλές των έμπειρων συναγωνιστών (παιδιά, μην με αφήνετε μόνο!), τη ρώτησα για διακοπές και τέτοια. Δεν είναι πολύ ομιλητική έτσι και αλλιώς, δεν μού κάνει για ψωνισμένη, απλά φαίνεται κάπως κλειστή. Εξωτικά χαρακτηριστικά προσώπου, σαν Ασιάτισσα, και ωραίο σώμα, οχταράκι της βάζω, αν ήταν και πιο ψηλή σίγουρα 9. Τέλος πάντων, άμα κάτσει έκατσε...
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
φιλε Τζώνυ τα είχες με Φιλανδή και ασχολείσαι με Ελληνίδες?παραξενο!
Άστα φίλε, τι να κάνουμε, αφού παγιδεύτηκα σε αυτή τη γωνίτσα της υφηλίου, πάνω που είχα ανοίξει τα φτερά μου προς τις ΕΥΡΩΠΑΙΕΣ...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Και εγω φιλε συμπασχω μαζι σου / εχω μπανισει τρελο μελανουρι σε ψιλικατζιδικο οποτε παω δουλεια αλλα περα απο ενα τυπικο καλημερα δεν εχει εχω πει κατι αλλο / το προβλημα ειναι οτι παω νωρις δουλεια και οποτε συναντιεμαι με αυτη ειναι 6:50 το πρωι / τι καμακι να κανεις ρε πουστη μου τετοια ωρα ....
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης, να πω ότι λέω καλησπέρες ή καλημέρες σε 4-5 από τις ωραιότερες  γυναίκες που συναντάω κάθε μέρα. ΔΕΝ βγαίνει τίποτα από αυτό αλλά το κάνω έτσι, για προθέρμανση  ;)

Λοιπόν, με φτιάχνει πολύ να μού ανταποδίδουν με χαμόγελο, όπως εγώ -πιστέψτε με, συμβαίνει, αν και όχι πάντα, τις περισσότερες φορές δεν ακούνε διότι ή ακούνε αυτά τα ipod (σχεδόν οι μισές!), που έχουν κάνει τελικά μεγάλη...ζημιά ή εγώ δεν μιλάω πολύ δυνατά..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Τα ipod και τα ραδιοκινητα εχουν κουρκουτιασει τα λιγοστα μυαλα των Ελληνιδων / εγω δεν λεω καλημερες και τετοια / αν ειναι να ασχοληθω με καποια της την πεφτω και οτι βγει .... / σιγα μην της πω καλημερα / κακη,στραβη και αναποδη να της ειναι η μερα / εγω να περναω καλα ....
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω φιλε συμπασχω μαζι σου / εχω μπανισει τρελο μελανουρι σε ψιλικατζιδικο οποτε παω δουλεια αλλα περα απο ενα τυπικο καλημερα δεν εχει εχω πει κατι αλλο / το προβλημα ειναι οτι παω νωρις δουλεια και οποτε συναντιεμαι με αυτη ειναι 6:50 το πρωι / τι καμακι να κανεις ρε πουστη μου τετοια ωρα ....
Και όμως, σε πληροφορώ Υπουργέ μου, ότι οι γκουρού υποστηρίζουν φανατικά το daygame, σε σχέση με το "παιχνίδι" σε νυχτερινά κέντρα. Εμένα με βολεύει γιατί δεν είμαι τύπος της νύχτας άλλωστε, πάνε τα φοιτητικά χρόνια, δεν βγαίνω και σε κλαμπ. Εκεί είναι που θα δεις όλες τις ψωνισμένες, έτσι και αλλιώς, γι΄ αυτό μάλλον αντιδρούν έτσι ο todok και οι άλλοι φίλοι μας, έχουν ταυτίσει υποσυνείδητα το καμάκι με τα νυχτοπερπατήματα..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Δεν ειμαι ειδημων στο καμακι οπως ειμαι ειδημων στα στριπ αλλα αυτο που ειπες για το daygame Τζωνυ το πιστευω / αν βρεις μαλιστα και το καταλληλο timing και κανεις καλη εντυπωση και δημιουργησεις μια ωραια ατμοσφαιρα ισως βαλεις τριπουντο ...... / η νυχτα ανηκει πλεον στη Συγγρου ....
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Τα ipod και τα ραδιοκινητα εχουν κουρκουτιασει τα λιγοστα μυαλα των Ελληνιδων / εγω δεν λεω καλημερες και τετοια / αν ειναι να ασχοληθω με καποια της την πεφτω και οτι βγει .... / σιγα μην της πω καλημερα / κακη,στραβη και αναποδη να της ειναι η μερα / εγω να περναω καλα ....
Υπουργέ μου, με το συμπάθιο, αλλά νομίζω ότι με αυτή τη νοοτροπία όχι μόνο γκόμενα θα μπορέσεις να "ρίξεις", αλλά και γενικότερα θα επιδράσει άσχημα στις κοινωνικές σου δεξιότητες. Πάνω από όλα χαμόγελο, όχι το ηλίθιο χαμόγελο αμηχανίας που προσπαθώ να αποβάλω τον τελευταίο μήνα, και καλή διάθεση νομίζω ότι χρειάζονται, ακόμα και για το "ξερό"
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ναι ρε φιλε μαζι σου ειμαι / δεν ειμαι κανενας μισογυνης ουτε κανενας αντικοινωνικος απλα λεω οτι μερικες φορες μου τη δινουν οι Ελληνιδες σα ρατσα και θελω να της μπινελικωσω ασχημα / κακο ειναι ???? / κατα τα αλλα τις γουσταρω και μου αρεσουν οι ελεεινιδες
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω φιλε συμπασχω μαζι σου / εχω μπανισει τρελο μελανουρι σε ψιλικατζιδικο οποτε παω δουλεια αλλα περα απο ενα τυπικο καλημερα δεν εχει εχω πει κατι αλλο / το προβλημα ειναι οτι παω νωρις δουλεια και οποτε συναντιεμαι με αυτη ειναι 6:50 το πρωι / τι καμακι να κανεις ρε πουστη μου τετοια ωρα ....
Γιατί δεν δοκιμάζεις Υπουργέ μου, να πιάσεις την κουβέντα περί ανέμων και υδάτων; Ξέρεις το όνομά της; Πήγαινε αύριο πρωί να της συστηθείς με χαμόγελο. ΜΗΝ κάνεις βιαστικό πέσιμο, και το "ξερό" θέλει τακτ και σύστημα, για την ακρίβεια νομίζω ότι ο τίτλος του θέματος, ΧΑΡΤΙΝΕ, δηλ. "ξερά καμάκια", δεν ανταποκρίνεται απόλυτα στη φιλοσοφία του pickup game. Εγώ πάντως αυτό θα έκανα, μετά και από όσα έχω διαβάσει, τι λέτε οι άλλοι;
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε φιλε μαζι σου ειμαι / δεν ειμαι κανενας μισογυνης ουτε κανενας αντικοινωνικος απλα λεω οτι μερικες φορες μου τη δινουν οι Ελληνιδες σα ρατσα και θελω να της μπινελικωσω ασχημα / κακο ειναι ???? / κατα τα αλλα τις γουσταρω και μου αρεσουν οι ελεεινιδες
Σωστό, ελπίζω να μην παρεξήγησες!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Οχι Τζωνυ μου δεν σε παρεξηγησα / οσο για το μελανουρι οποτε κανω καμια κινηση θα ενημερωσω τη κοινοτητα και εγω .....
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Οχι Τζωνυ μου δεν σε παρεξηγησα / οσο για το μελανουρι οποτε κανω καμια κινηση θα ενημερωσω τη κοινοτητα και εγω .....
Για τον κανόνα των 3 δευτερολέπτων έχεις ακούσει; Βέβαια, εφόσον τη βλέπεις κάθε μέρα την κοπέλα δεν μετράει ακριβώς, αλλά πιάνεις το νόημα πιστεύω...Η καλύτερη ώρα για να δράσεις είναι...άμεσα
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Με απασχολούν πολύ τα 2-set, ειδικά εάν είναι η μία μαμά-γυναίκα μεγαλύτερης ηλικίας (όχι μιλφ!) και η άλλη η κορούλα.. Σήμερα το μεσημέρι έκανα έντονο κοίταγμα σε μια γκομενίτσα σε καφετέρια πολυκαταστήματος της Αθήνας, αλλά κώλωσα, ήμουν και με έναν γνωστό μου και είχαμε παθιαστεί με μια κουβέντα. Γαμώτο, έπρεπε την ώρα που έφευγαν να της ζητήσω στην ψύχρα το τηλέφωνο, σωστά; Δεν με ενέπνεε τρομερά πάντως, γι’ αυτό δικαιολογώ τον εαυτό μου, τρίχες βέβαια, ερασιτέχνης είμαι ακόμα..
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
οτι δεις κτυπα το μπορει να μην το ξαναδεις
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
O ντιαντζελο γράφει πολλά αλλά φαίνεται δε τα διάβασες όλα. Οι γυναίκες, και δη οι ελεεινίδες, θέλουν να σε υποβάλλουν στα πιο απίθανα τεστ (καψώνια στα ελινικος). Αντιγράφω κατευθείαν από την πηγή:

"Από την άλλη δεν κάνει κάτι να σε κερδίσει και πίστεψέ με, αν ένας άντρας αγαπάει πραγματικά κάνει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. Κάνει τον εγωισμό του κουρέλι, παρακαλάει γονυπετής κ.α."

Οπότε τώρα ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
O ντιαντζελο γράφει πολλά αλλά φαίνεται δε τα διάβασες όλα. Οι γυναίκες, και δη οι ελεεινίδες, θέλουν να σε υποβάλλουν στα πιο απίθανα τεστ (καψώνια στα ελινικος). Αντιγράφω κατευθείαν από την πηγή:

"Από την άλλη δεν κάνει κάτι να σε κερδίσει και πίστεψέ με, αν ένας άντρας αγαπάει πραγματικά κάνει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. Κάνει τον εγωισμό του κουρέλι, παρακαλάει γονυπετής κ.α."

Οπότε τώρα ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.
Φίλε, συγγνώμη αλλά δεν σε έπιασα, η παραπομπή είναι του ΝτιΆντζελο, και αν ναι από πού; Σε παρακαλώ να εκφράζεσαι πιο κατανοητά!
Διότι όχι μόνο ο κύριος, αλλά και όλοι οι άλλοι μετρ συμβουλεύουν ακριβώς τα αντίθετα!
ΕΝΤΕΛΩΣ ενδεικτικά (το μετέφρασα με systran): "Ένας Wussy είναι ένας τύπος που θεωρεί ότι πρέπει ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ή ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ την προσοχή και την αγάπη μιας γυναίκας με τα δώρα, τα γεύματα, τις φιλοφρονήσεις, και άλλες μορφές πληρωμής και κολακείας… επειδή δεν μπορεί να φανταστεί ότι μια γυναίκα θα ήθελε να είναι με αυτον ακριβώς για ΑΥΤΟΝ. Εν ολίγοις, ένας WUSSY είναι ενδοτικός άνδρας που προσπαθεί να αντισταθμίσει την έλλειψη δυνατότητάς του να προσελκυστούν οι γυναίκες με το να είναι υπερβολικά συγκαταβατικός και γενναιόδωρος."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom