Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Ατάκα πρόσφατης διαλογής: "Τι'σαι 'συ κοριτσάρα μου. Να ξεκινάς την Παρασκευή και να τελειώνεις Δευτέρα"..

Περιττό να σας πω ότι έλοιωσα στο γέλιο!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ειδικά η ωραία για την οποία η άλλη έλεγε "είδες τι τραβάει ο φίλος της;", που σημαίνει ότι ΜΑΛΛΟΝ είχε σχέση, άλλωστε δεν υπήρχε eye-contact έντονο, η όλη φάση ήταν "φιλική". Η δικαιολογία που δεν το έδωσαν ήταν του στιλ "δουλεύουμε στο τάδε μέρος -σαντουιτσάδικο- έλα και θα μας βρεις οπωσδήποτε".

Και σκέψου ότι ο φίλος της μπορεί να ήταν κάνας τυρόπιτας, οπότε λογικό να δέσει με τη σαντουιτσού.
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον johnxxxxx θα σου δωσω εγω τη λυση πηγαινε για ενα γερο στουντιο-scouting τωρα που ψιλο-δροσισε ο καιρος και οτι σου γυαλισει ...φατο! .... να στανιαρεις....και πες μας το βραδυ τις εμπειριες σου
Μπα, πιο πολύ την όρεξη θα μού ανοίξει και μετά ποιος με κρατάει! :rockon:
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Και σκέψου ότι ο φίλος της μπορεί να ήταν κάνας τυρόπιτας, οπότε λογικό να δέσει με τη σαντουιτσού.
Χα χα καλό ε; Διακρίνω έναν ρατσισμό; Για πες μας φίλε ΕΣΥ πότε ήταν το τελευταίο καμάκι που έκανες, αν θυμάσαι βέβαια...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ελα μωρε.. χαλαρωσε κ αν ειναι να ρθει θε να ρθει...σιγα
καλοκαιρι ειναι.. πηγαινε σ ενα νησι.. ενα καρο γκομενακια θα βρεις!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Χα χα καλό ε; Διακρίνω έναν ρατσισμό; Για πες μας φίλε ΕΣΥ πότε ήταν το τελευταίο καμάκι που έκανες, αν θυμάσαι βέβαια...

Αφιερωμένο σε σένα και τον συναγωνιστή Bite:


"loipon,k afou teleiwse i istoria me ton mikro k eimai me ton megalo..erxetai sinexeia spiti mou na me voi8isei stis douleies klp. X8es ka8arizame to dwmatio mou...k kapws egine k fre8ikame gimnoi sto krevati mou.Pira profilaktiko apo to sirtari tou mpampa mou(den 3erw an 8a to katalavei... :( ) K to evale.. k pigame na to kanoume...Elas omws pou den empaine tpt!3aplotoi prospa8isame..katw..panw..de3ia..aristera..mproumita..apo panw ekeinos..apo panw egw..tpt sas lew!Hmoun polu steni apo kei katw mallon..(ok gia mena mou fanika polu tuxeri pou den mporesame na oloklirosoume)Giati afto omws?Giati den to mporesame?Episis mias k pou den mporesame na to kanoume pige na mou kanei stomatiko alla den ton afisa!Pistepsa oti ama ginei afto 8a 8elei k aftos to idio k aidiazw mono pou to skeftomai!Episis,afou den katafere na kanei tpt mou evale daxtilo.. ok polla eipa..apla 8elw na mou apantisete(an 3erete)giati den mporouse na kanei dieis8isi k an einai anagkaio na kanw stomatiko s'ekeinon k an nai pws mporw na to kanw efxaristo?"

Το θέμα του προφυλακτικού από το συρτάρι του μπαμπά ας απασχολήσει τους έχοντες θυγατέρες, γιατί μπορεί να ξεμείνουν (οι μπαμπάδες) χωρίς να το πάρουν είδηση  :dancing:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το παραπανω δεν το πολυκαταλαβα!  :rockon:

Δοκίμασε τότε αυτό:


"Hey s olo t forum!!Me ton T. gnwristhkame prin liges meres t aresa k m arese...sunanth8hkame loipon mia wraia meroula kai katalh3ame na t kanoume(htan o prwtos m)..Apo kei k pera omws dn 3erw pws na t fer8w..M exoun pei atoma p ton 3eroun oti einai ths sxeshs...Exw sunh8isei omws me osous eixa st parel8on na ginetai h fash kai meta na me grafoun..fovamai mhn thn 3anapathsw..pws 8a katalavw ti 8elei apo mena??"
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ε οχι κ συναγωνιστης... χαχαχαχα
συναδελφος του βοιδουλη... μονο :2funny:

παντως κ εγω την ιδια απορια με τον συναδελφο εχω :2funny:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Παρακαλείται τότε να την ποστάρει στο "τραβέλια με προσόντα"  :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
παιδια λαστ ταιμ που κοιταξα δεν ειχα κατι να προεξεχει... αλλααααααααααααα θα ξαναδω κ σας υποσχομαι οτι αν φυτρωσε κατι θα το ποσταρω :2funny:
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, καμιά εμπειρία από επιτυχημένο "ξερό" καμάκι έχει κανείς να μοιραστεί μαζί μας; Επιτέλους, μόνο εγώ ασχολούμαι με αυτό το σπορ; ΔΕΝ το νομίζω, οπότε speak out! :)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το θέμα στο ξερό καμάκι είναι να είσαι επίμονος και παρακαλιάρης όπως πολλοί παντρεμένοι ή τύποι σαν αυτόν που περιέγραψε ο lakis33 σε αντίστοιχο post ή τον τύπο που τελικά κατάφερε(!) να παντρευτεί το κοσμογκερλ (βλέπε παλαιότερο post μου).

Άμα δε μπορείς να ρίξεις την αξιοπρέπειά σου πήγαινε στα στούντιο, αν και ο καιρός δεν επιτρέπει εύκολα τέτοιες εξορμήσεις.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
johnxxxx εισαι ο david de angelo μηπως
κατα τα αλλα τυχαια ανακαλυψες το the game
στυνεχισε να ποσταρεις και μην δινεις καμμια σημασια στον todok
μαλλον ζηλευει
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αφού έχεις μελετήσει deangelo και game τότε τι ρωτάς συνέχεια ποιά είναι η μαγική ατάκα και πως θα ρίξεις γκόμενα;
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
johnxxxx εισαι ο david de angelo μηπως
κατα τα αλλα τυχαια ανακαλυψες το the game
στυνεχισε να ποσταρεις και μην δινεις καμμια σημασια στον todok
μαλλον ζηλευει
Ευχαριστώ για την ενθάρρυνση! Ομολογώ ότι δεν ξέρω τα πάντα, χθες μόλις ανακάλυψα το game , που είναι μόνο ένα από τα δεκάδες βιβλία, πρώτα ωστόσο ανακάλυψα τον David Deangelo, που έχω την τιμή να έχω avatar.  Τώρα ψάχνω το 300 σελίδων βιβλίο με τον πιασάρικο τίτλο "how to talk to women"...
Αφού έχεις μελετήσει deangelo και game τότε τι ρωτάς συνέχεια ποιά είναι η μαγική ατάκα και πως θα ρίξεις γκόμενα;
Επειδή όπως αναγνωρίζει και ο todok άλλο θεωρία, και μάλιστα αμερικανόφερτη, και άλλο πράξη, γι’ αυτό επιθυμώ την κατάθεση εμπειριών.

Και ΔΕΝ αναζητώ τη μαγική ατάκα ή τον αλάνθαστο τρόπο να βρω γκόμενα, φίλε todok, ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΟΥΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ DEANGELO Ή ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΘΕΙ.
Απλά προσπαθώ να προσανατολίσω το θέμα στον φυσικό του προορισμό, που είναι η περιγραφή εμπειριών προς ΕΜΠΝΕΥΣΗ των συναγωνιστών..
Γιατί να υπάρχουν αναλυτικές περιγραφές του χρώματος της μοκέτας στο μπορντέλο και τού πόσες στάσεις σε άφησε η μαυρούλα να κάνεις στο στούντιο και τι σού είπε η τσατσά μόλις μπήκες, και εγώ δεν ξέρω τι άλλο, και να μην υπάρχουν περιγραφές ενός επιτυχημένου καμακιού, που ΔΕΝ θα το επαναλάβει κάποιος άλλος πανομοιότυπα αλλά μπορεί να εμπνευστεί.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ο λόγος είναι ότι όλοι έχουν σιχαθεί τις ελεεινίδες και δε γουστάρουν ούτε να τις πλησιάσουν. Εξαιρούνται μουνόδουλοι, τυρόπιτες, απελπισμένοι, αλλά και τσιγκούνηδες ή άφραγκοι που νομίζουν ότι η ελεεινίδα θα τους βγει φτηνότερη, και τέλος άμαθοι που δεν έχουν καταλάβει ακόμα τον τρόπο με τον οποίο δρα η μέση πριγκηποπούλα.
 

Johnxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Ο λόγος είναι ότι όλοι έχουν σιχαθεί τις ελεεινίδες και δε γουστάρουν ούτε να τις πλησιάσουν. Εξαιρούνται μουνόδουλοι, τυρόπιτες, απελπισμένοι, αλλά και τσιγκούνηδες ή άφραγκοι που νομίζουν ότι η ελεεινίδα θα τους βγει φτηνότερη, και τέλος άμαθοι που δεν έχουν καταλάβει ακόμα τον τρόπο με τον οποίο δρα η μέση πριγκηποπούλα.
Δημοκρατία έχομε στο διαδίκτυο, ο καθένας είναι ελεύθερος να λέει ό,τι θέλει..
Αλλά, με το συμπάθιο και με όλο το σεβασμό, μην τα λες και πολύ έξω αυτά, θα σε στιγματίσουν κοινωνικά.
Επειδή ένα μεγάλο ποσοστό των Ελληνίδων -είναι ΑΚΡΩΣ προσβλητικός ο ισοπεδωτικός χαρακτηρισμός που χρησιμοποιείς- που ΕΣΥ έχεις γνωρίσει/μιλήσει/προσεγγίσει την είχε "ψωνίσει" ή σου φέρθηκε σκάρτα, μην πέφτεις στην παγίδα των γενικεύσεων και της ισοπεδωτικής αντιμετώπισης.
Είσαι ελεύθερος να πηγαίνεις σε σπιτάκια όσο συχνά θέλεις, εάν αυτό σε ...ικανοποιεί, άσε εμάς τους υπόλοιπους να κάνουμε παιχνίδι με τα χιλιάδες θηλυκά που κυκλοφορούν έξω. Στο κάτω κάτω, ΔΕΝ χάνουμε τίποτα εάν προσπαθήσουμε να τα προσεγγίσουμε, εγώ το θεωρώ σαν...καλλιέργεια κοινωνικών δεξιοτήτων σημαντική, αν μη τι άλλο.
Είναι ένα παιχνίδι, μην το ξεχνάμε  ;)
Φιλικά
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε Johnxxxx γειά σου και από εμένα.Αν και εγώ άνοιξα το θέμα ξερά καμάκια δε μπορώ να συμμετάσχω σε μεγάλο βαθμό λόγω δουλείας.Πολύ ωραίο το ξερό σου στο μαγαζί με τις δύο γκόμενες, ήταν ο ορισμός του ξερού.
Θέλω όμως να σε προλάβω και να σου προτείνω να μην πας ξανά για δεύτερο ξερό, αλλά να πας άνετος και αδιάφορος για να ψωνίσεις κάτι ή να ρωτήσεις κάποια τιμή.Να το παίξεις αδιαφορία δηλαδή σαν να μην τις είχες κάνει ποτέ ξερό.Μία ζέστη μία κρύο που λένε.Φίλε θα τις τρελάνεις, εσύ μετά από αυτό περίμενε και θα δεις αν όχι την ίδια μέρα αλλαγή συμπεριφοράς τουλάχιστον από τη μία.Αν εφαρμόσεις μετά από ξερό - αδιαφορία σου δίνω ποσοστό 90% να φας τουλάχιστον τη μία.Εδώ θα είμαστε και πες μας αποτελέσματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom