Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Επισκέπτης
κ απο αυριο μεθαυριο θα με χασετε τελειως...

Ας ελπίσουμε για πάντα , από αυτό το φόρουμ εννοώ, γιατί εκ φύσεως του ταιριάζουν καλύτερα μόνο άνδρες. Οι γυναίκες απλώς μπαχαλεύουν ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ και το καταντουν τσατ, όπου συζυτάμε για τις κυλότες τους, το αν ξυρίζουν τα πόδια τους, τι αναλγητικά παίρνουν τις δύσκολες μέρες και άλλα συγκλονιστικά ...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
οχι θα επανελθω λυπαμαι
παντως υπερβαλεις... ποτε δεν εχουμε μιλησει για τετοια πραγματακια... εκτος απ το ξυρισμα χαχαχαχαχα αλλα μας ρωτησαν σε αντιστοιχο θεμα... :P :P :P
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δηλαδή το βρίσκεις λογικό να έρθει κάποιος να σε χτυπήσει χωρίς λόγο;

Όσο λογικό είναι να γίνεις γκόμενα αλβανού μεγαλοκακοποιού στη φυλακή για την οργή μιας στιγμής και κατά κανόνα δια ασήμαντον αφορμή...

Τα 10-15 χρόνια σε ελληνική φυλακή δεν είναι λίγα και τα περί άμυνας και βρασμού ψυχής δεν πολυπερνάνε στα δικαστήρια...


Και κτι τελευταιο?
Τους γαμησες το μυαλο και σε ποιες στασεις?
Κουλουρι σου εδωσε το μυαλο?

Το τσιμπούκι εκλαμβάνεται ως γαμήσι μυαλού;
Διότι μόνο τότε πλησιάζει τόσο πολύ το πέος μου σε γυναικείο εγκέφαλο!  :2funny:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Δηλαδή το βρίσκεις λογικό να έρθει κάποιος να σε χτυπήσει χωρίς λόγο;
Χωρίς λόγο δεν πιστεύω να σε χτυπήσει κανείς....κάποια παρεξήγηση θα γίνει....χωρίς λόγο δεν έχω ακούσει ποτέ....να πίνεις το ποτό σου και να έρθει ο άλλος και να αρχίσει να σε χτυπάει....

Όσο λογικό είναι να γίνεις γκόμενα αλβανού μεγαλοκακοποιού στη φυλακή για την οργή μιας στιγμής και κατά κανόνα δια ασήμαντον αφορμή...
Τα 10-15 χρόνια σε ελληνική φυλακή δεν είναι λίγα και τα περί άμυνας και βρασμού ψυχής δεν πολυπερνάνε στα δικαστήρια...

Έτσι ακριβώς....θα δούν φρέσκο κρεατάκι στην φυλακή και θα γίνει της...πουτάνας!!!Και όλα αυτά για μια ''άτυχη'' στιγμή.....
 

Επισκέπτης
οχι θα επανελθω λυπαμαι

Πολύ κρίμα.

Ειλικρινά κάτι που θα γούσταρα πολύ αν ζούσα στην Αγγλία είναι οι λέσχες ανδρών.
Να πηγαίνω σε μια τέτοια όπου θα είναι όλοι άνδρες και οι σερβιτόροι και απλά θα πίνουμε καφέδες/ουίσκια/κονιάκ θα διαβάζουμε εφημερίδες και θα συζητάμε πολιτικά, θα παίζουμε σκάκι , χαρτιά κτλ

χωρίς να υπάρχουν γυναίκες για να γίνει ο χώρος μπουρδέλο , όπως γίνονται όλα τα θέματα εδώ μόλις μπουν γυναίκες ...


Σύμφωνα με την Ελληνική &*%$#@$^& νομοθεσία κάτι τέτοιο απαγορεύεται λέει !!!!!

Γι'αυτό είμαστε για τον πούτσο ...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πολύ κρίμα.

Ειλικρινά κάτι που θα γούσταρα πολύ αν ζούσα στην Αγγλία είναι οι λέσχες ανδρών.
Να πηγαίνω σε μια τέτοια όπου θα είναι όλοι άνδρες και οι σερβιτόροι και απλά θα πίνουμε καφέδες/ουίσκια/κονιάκ θα διαβάζουμε εφημερίδες και θα συζητάμε πολιτικά, θα παίζουμε σκάκι , χαρτιά κτλ

χωρίς να υπάρχουν γυναίκες για να γίνει ο χώρος μπουρδέλο , όπως γίνονται όλα τα θέματα εδώ μόλις μπουν γυναίκες ...


Σύμφωνα με την Ελληνική &*%$#@$^& νομοθεσία κάτι τέτοιο απαγορεύεται λέει !!!!!

Γι'αυτό είμαστε για τον πούτσο ...

Αν θες μέρος μόνο με άνδρες υπάρχουν και τα gay club πάντως...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Πολύ κρίμα.

Ειλικρινά κάτι που θα γούσταρα πολύ αν ζούσα στην Αγγλία είναι οι λέσχες ανδρών.
Να πηγαίνω σε μια τέτοια όπου θα είναι όλοι άνδρες και οι σερβιτόροι και απλά θα πίνουμε καφέδες/ουίσκια/κονιάκ θα διαβάζουμε εφημερίδες και θα συζητάμε πολιτικά, θα παίζουμε σκάκι , χαρτιά κτλ

χωρίς να υπάρχουν γυναίκες για να γίνει ο χώρος μπουρδέλο , όπως γίνονται όλα τα θέματα εδώ μόλις μπουν γυναίκες ...


Σύμφωνα με την Ελληνική &*%$#@$^& νομοθεσία κάτι τέτοιο απαγορεύεται λέει !!!!!

Γι'αυτό είμαστε για τον πούτσο ...

Δε κατάλαβες. Για πήγαινε στην Πανεπιστημίου ανάμεσα στον Ελευθερουδάκη και την Εμπορική τράπεζα. Αλλά και για προσπάθησε να γίνεις μέλος στην ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΛΕΣΧΗ! Να δούμε τι θα σου απαντήσουν...
 

Επισκέπτης
Όσο λογικό είναι να γίνεις γκόμενα αλβανού μεγαλοκακοποιού στη φυλακή για την οργή μιας στιγμής και κατά κανόνα δια ασήμαντον αφορμή...

Τα 10-15 χρόνια σε ελληνική φυλακή δεν είναι λίγα και τα περί άμυνας και βρασμού ψυχής δεν πολυπερνάνε στα δικαστήρια...

Αν είσαι κοντά 2 μέτρα , περίπου 100 κιλά,  ξέρεις να ρίχνεις μπουνιές και είσαι μέσα για φόνο, ίσως διαλέξει άλλη γκόμενα ο Αλβανός του 1,5 μέτρου και των 60 κιλών. Δεν ξέρω αν άκουσες τις προάλες για έναν πυγμάχο που ήταν στο ίδιο κελί με τον Πάσαρη ο οποίος τον έλυωσε στις μπουνιές.

Με τα Ελληνικά δικαστήρια αν φας κάποιον σε καυγά το πιθανότερο είναι σε λιγότερο από 10 χρόνια να είσαι έξω.Όπως και να έχει είναι πολύ λιγότερα από την αιωνιότητα που θα κάτσει ο άλλος στον ... τάφο !!!!
 

Επισκέπτης
Αν θες μέρος μόνο με άνδρες υπάρχουν και τα gay club πάντως...

Δεν αναφέρθηκα σε μέρη με πούστηδες, αλλά με άνδρες. Και είπα ξεκάθαρα ότι θα γούσταρα ένα μέρος που να είναι μόνο άνδρες, που αφήνουν για λίγο τα σεξουαλικά τους εκτός.

Την Αθηναική Λέσχη που αναφέρει ο skidoo την έχει πάρει το μάτι μου ως χώρο αλλα΄δεν γνωρίζω τίποτε γι'αυτή. Ξέρω όμως καλά ότι βάση της Ελληνικής Νομοθεσίας απαγορεύεται να ιδρυθεί σύλλογος, σωματείο κτλ που θα κάνει διαχωρισμούς φύλου, φυλής , εθνικότητος κτλ.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Αν θες μέρος μόνο με άνδρες υπάρχουν και τα gay club πάντως...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν είσαι κοντά 2 μέτρα , περίπου 100 κιλά,  ξέρεις να ρίχνεις μπουνιές και είσαι μέσα για φόνο, ίσως διαλέξει άλλη γκόμενα ο Αλβανός του 1,5 μέτρου και των 60 κιλών. Δεν ξέρω αν άκουσες τις προάλες για έναν πυγμάχο που ήταν στο ίδιο κελί με τον Πάσαρη ο οποίος τον έλυωσε στις μπουνιές.
Με τα Ελληνικά δικαστήρια αν φας κάποιον σε καυγά το πιθανότερο είναι σε λιγότερο από 10 χρόνια να είσαι έξω.Όπως και να έχει είναι πολύ λιγότερα από την αιωνιότητα που θα κάτσει ο άλλος στον ... τάφο !!!!
Ότι καινούργιο μπαίνει μέσα το κυνηγάνε....και δεν είναι ποτέ ένας....δεν πα να είσαι και ο...Ζαμπίδης...αν στην πέσουν 5-6 δεν θα καταλάβεις από που σου ήρθε....εκεί δεν χωρούν μαγκιές....υπάρχουν άλλοι νόμοι με την ανοχή των δεσμοφυλάκων....κάποτε μου είπε κάποιος που ένας φίλος του πέρασε την πόρτα για φόνο σε συμπλοκή την 2η μέρα τον πήγαν για ράψιμο πίσω.....και αυτός γουμαράκι.....
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Την Αθηναική Λέσχη που αναφέρει ο skidoo την έχει πάρει το μάτι μου ως χώρο αλλα΄δεν γνωρίζω τίποτε γι'αυτή. Ξέρω όμως καλά ότι βάση της Ελληνικής Νομοθεσίας απαγορεύεται να ιδρυθεί σύλλογος, σωματείο κτλ που θα κάνει διαχωρισμούς φύλου, φυλής , εθνικότητος κτλ.

Τα μέλη της είναι έτσι κ αλλιώς υπεράνω νόμων... και νομοθετών βεβαίως. Άμα δεις γυναίκα στο Άγιο Όρος θα δεις και εκεί. Για να σου λυθούν μερικές απορίες πιάσε λίγο στην πάρλα κάναν από το προσωπικό που καμιά φορά είναι εκεί στην είσοδο... έτσι μερικά πράγματα φιλικά.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
σεβαστο λακη... τουλαχιστον εισαι ειλικρινης χωρις να γινεσαι προσβλητικος κ χυδαιος..

παντως εγω δεν θα μπορουσα με τπτ να ειμαι σε λεσχη μονο με γυναικες... κ να φτιαχναμε ξερω γω... τα μαλλια μας :2funny:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εσύ δοκίμασε να πας σε κωμωτήριο.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
συμβουλη ειναι αυτο? :P :P :P
καλα ειναι δεν λεω... το κακο ειναι οτι ακους απο 89789579 γυναικες κουτσομπολια για τον εναν κ τον αλλο... κ θελεις να αυτοπυρποληθεις.. εγω δλδ...
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ότι καινούργιο μπαίνει μέσα το κυνηγάνε....και δεν είναι ποτέ ένας....δεν πα να είσαι και ο...Ζαμπίδης...

Διαφωνώ φίλε. Στο Ζαμπίδη δεν θα ρίσκαραν να πλησιάσουν. Υπάρχουν άλλοι, εύκολοι.
Κι ο Τάισον είχε κάνει φυλακή. Λες να του την έπεσαν τίποτε ... Κολόμποι;

Χλωμό το θεωρώ!

Ακόμη και 20 να είναι οι άλλοι και να είσαι ένας, εάν ξέρουν ότι ξέρεις να χτυπάς, παρόλο που είναι σίγουρο ότι θα σε καταφέρουν, γνωρίζουν επίσης ότι ο πρώτος που θα πλησιάσει θα τη φάει στα μούτρα και θα του φύγουν τα σαγόνια και θα του πεταχτούν τα μάτια έξω, οπότε επειδή δεν θέλει να είναι κανείς αυτός ο πρώτος, παρόλο που θα σε ξαπλώσουν μετά, θα λακίσουν και θα πάνε αλλού.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Δεν θα προσπαθήσω να σε πείσω Λάκη...εξάλλου είναι αποψή σου και είναι σεβαστή....απλά ελπίζω να μην το δοκιμάσεις να περάσεις την πύλη.....εκτός και αν είσαι ο Τάϊσον ή ο Ζαμπίδης......και δεν έρχονται ποτέ στα ίσα...αν σε δούν γουμάρι θα σε πιάσουν στον ύπνο....τέλος πάντων δεν έχει νόημα να μιλάμε υποθετικά....μακριά από εμάς....ή από εμένα τουλάχιστον.....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
5
Like
67.001
Πόντοι
12.056
Καμακι με το σαπουνι στο πατωμα στις ντουζιερες  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom