Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Διαφωνώ φίλε. Στο Ζαμπίδη δεν θα ρίσκαραν να πλησιάσουν. Υπάρχουν άλλοι, εύκολοι.
Κι ο Τάισον είχε κάνει φυλακή. Λες να του την έπεσαν τίποτε ... Κολόμποι;

Χλωμό το θεωρώ!

Ακόμη και 20 να είναι οι άλλοι και να είσαι ένας, εάν ξέρουν ότι ξέρεις να χτυπάς, παρόλο που είναι σίγουρο ότι θα σε καταφέρουν, γνωρίζουν επίσης ότι ο πρώτος που θα πλησιάσει θα τη φάει στα μούτρα και θα του φύγουν τα σαγόνια και θα του πεταχτούν τα μάτια έξω, οπότε επειδή δεν θέλει να είναι κανείς αυτός ο πρώτος, παρόλο που θα σε ξαπλώσουν μετά, θα λακίσουν και θα πάνε αλλού.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι στις φυλακές κάνουν ΞΕΡΟ ΚΑΜΑΚΙ...Για να θυμηθούμε και το βασικό θέμα του thread...

Και η νοοτροπία του "θα τους δείξω, θα τους κάνω θα τους ράνω κτλ" είναι λάθος..

Πάντα μα πάντα υπάρχει κάποιος πιο δυνατός, πιο μάγκας, πιο αρχιδαράς και πιο τσαμπουκάς από εσένα...
Τόσο εντός όσο και εκτός  φυλακής...

Το ζήτημα επομένως είναι να μην πας φυλακή..
Άπαξ και πας...
Αν μη τι άλλο κάποια στιγμή θα σε πάρει ο ύπνος.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ασάλιωτο και χωρίς βαζελίνη :cheesy:
Όπως λέει και το γνωστό ανέκδοτο:
''Με Βαζελίνο ή χωρίς''?
''Με βαζελίνο''.....
και λέει ο 1ος:
΄΄Βαζελίνο έλα εδώ''
Ο βαζελίνος ήταν ένα γουμάρι 2 μέτρα με μία πούτσα μέχρι το γόνατο....και ο δυστηχής που πιάστηκε στα χέρια των αγριάνθρωπων καλοπέρασε....χεχεχεχεχεχε

Το μόνο σίγουρο είναι ότι στις φυλακές κάνουν ΞΕΡΟ ΚΑΜΑΚΙ...Για να θυμηθούμε και το βασικό θέμα του thread...
Και η νοοτροπία του "θα τους δείξω, θα τους κάνω θα τους ράνω κτλ" είναι λάθος..
Πάντα μα πάντα υπάρχει κάποιος πιο δυνατός, πιο μάγκας, πιο αρχιδαράς και πιο τσαμπουκάς από εσένα...
Τόσο εντός όσο και εκτός  φυλακής...
Το ζήτημα επομένως είναι να μην πας φυλακή..
Άπαξ και πας...
Αν μη τι άλλο κάποια στιγμή θα σε πάρει ο ύπνος.

+10000000000
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
5
Like
67.001
Πόντοι
12.056
Eγω ειμαι ο Μποσταντζογλου ο δεσμοφυλακας.. :police: :knuppel: :smitten:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Καλά ρε μάγκες τα γαμήσατε όλα.
Τοποθετήθηκε ο lakis33 σε πάρα πολλά θέματα όσον αφορά το καμάκι,
και δε σχολιάσατε κανένα, παρά μόνο στο άσχετο ότι θα χτυπούσε κάποιον.Τοποθετήθηκε και ο Duracell σε αρκετά θέματα με την εμπειρία που διαθέτει και δε σχολιάστηκε κανένα.
Δικαιωμά τους όσοι δεν θέλουν να είναι καμάκια ή μάλλον δεν μπορούν να είναι επειδή προτιμουν να είναι καλυνηχτάκηδες ή επειδή προτιμούν να προξενευτούν στις ταβέρνες στου Ψυρρή όπως ανέφερε και ο lakis33.Δε λέω άλλα γιατί θα πιαστείτε πάλι από μαλακίες και θα χάσετε το δάσος.
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
το καμακι και το χαρτακι...........

μπαινεις σε τραπεζα η ταχυδρομιο και περνεις χαρτακι προτεραιοτητας...περιμενεις 5 λεπτα και περνεις και δευτερο χαρτακι ...μετα απο αυτο ξεκινα η αναζητηση θυματος που δεν ειναι απαραιτητο να υπαρξει παντα...στο πρωτο χαρτακι γραφεις το ονομα και το τηλεφωνο σου ...οταν βρεθει η κοπελα στη τραπεζα που θες να το δωσεις την πλησιαζεις και καθεσε κοντα ...αρχιζεις να εκνευριζεσε που εχει τοσο κοσμο και εχεις και δουλειες κτλ..μετα απο 5 λεπτα λες στη κοπελα που ηρθε φυσικα μετα απο σενα οτι εχεις μια δουλεια και θα πρεπει να φυγεις τελικα και με μεγαλη ευγενεια της χορηγεις το χαρτακι νο1(το (το τηλεφωνο γραμμενο απο πισω) για να  περιμενει λιγοτερο και την κανεις με ελαφρα.....πας καμια βολτα εχοντας φυσικα και το δευτερο χαρτακι που εκοψες γιατι η ζωη δεν ειναι μονο καμακι..οταν επιστρεψειςς  η γκομενα θα εχει φυγει εσυ θα κανεις τη δουλεια σου και θα περιμενεις αν θα σε παρει ..καλη τυχη ...
 

stavigreek

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιος από εσάς που θα χαρακτήριζε τον easfto του καμάκι?
να βγαίνει έξω με σκοπό να την πέσει σε μερικές και ας φαΐ και πίτα.
Κάποιος που να μην κωλώνει πουθενά...

ΝΑ ψάχνει να βρίσκει γυναίκες χωρίς αγάπες απλά sex.
Τι μέθοδο χρησιμοποιείτε ?

Ότι βρεθεί μπροστά του ελληνίδες.τουρίστριες κλπ.

Πως τις προσεγγίζεται και που??

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
το καμακι και το χαρτακι...........

μπαινεις σε τραπεζα η ταχυδρομιο και περνεις χαρτακι προτεραιοτητας...περιμενεις 5 λεπτα και περνεις και δευτερο χαρτακι ...μετα απο αυτο ξεκινα η αναζητηση θυματος που δεν ειναι απαραιτητο να υπαρξει παντα...στο πρωτο χαρτακι γραφεις το ονομα και το τηλεφωνο σου ...οταν βρεθει η κοπελα στη τραπεζα που θες να το δωσεις την πλησιαζεις και καθεσε κοντα ...αρχιζεις να εκνευριζεσε που εχει τοσο κοσμο και εχεις και δουλειες κτλ..μετα απο 5 λεπτα λες στη κοπελα που ηρθε φυσικα μετα απο σενα οτι εχεις μια δουλεια και θα πρεπει να φυγεις τελικα και με μεγαλη ευγενεια της χορηγεις το χαρτακι νο1(το (το τηλεφωνο γραμμενο απο πισω) για να  περιμενει λιγοτερο και την κανεις με ελαφρα.....πας καμια βολτα εχοντας φυσικα και το δευτερο χαρτακι που εκοψες γιατι η ζωη δεν ειναι μονο καμακι..οταν επιστρεψειςς  η γκομενα θα εχει φυγει εσυ θα κανεις τη δουλεια σου και θα περιμενεις αν θα σε παρει ..καλη τυχη ...

Αυτό μάλλον σα μουνόδουλη στρατηγική ακούγεται.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
το καμακι και το χαρτακι...........

μπαινεις σε τραπεζα η ταχυδρομιο και περνεις χαρτακι προτεραιοτητας...περιμενεις 5 λεπτα και περνεις και δευτερο χαρτακι ...μετα απο αυτο ξεκινα η αναζητηση θυματος που δεν ειναι απαραιτητο να υπαρξει παντα...στο πρωτο χαρτακι γραφεις το ονομα και το τηλεφωνο σου ...οταν βρεθει η κοπελα στη τραπεζα που θες να το δωσεις την πλησιαζεις και καθεσε κοντα ...αρχιζεις να εκνευριζεσε που εχει τοσο κοσμο και εχεις και δουλειες κτλ..μετα απο 5 λεπτα λες στη κοπελα που ηρθε φυσικα μετα απο σενα οτι εχεις μια δουλεια και θα πρεπει να φυγεις τελικα και με μεγαλη ευγενεια της χορηγεις το χαρτακι νο1(το (το τηλεφωνο γραμμενο απο πισω) για να  περιμενει λιγοτερο και την κανεις με ελαφρα.....πας καμια βολτα εχοντας φυσικα και το δευτερο χαρτακι που εκοψες γιατι η ζωη δεν ειναι μονο καμακι..οταν επιστρεψειςς  η γκομενα θα εχει φυγει εσυ θα κανεις τη δουλεια σου και θα περιμενεις αν θα σε παρει ..καλη τυχη ...
Ναι και αν δεν σε παρει η γκομενα που εδωσες το χαρτακι,μην στεναχωρηθεις....θα σε παρει ο υπαλληλος της τραπεζας.... :headbang:  :headbang: Που ξερεις μπορει να ειναι και το τυχερο σου.... :uglystupid:  :uglystupid:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Το μόνο σίγουρο είναι ότι στις φυλακές κάνουν ΞΕΡΟ ΚΑΜΑΚΙ...Για να θυμηθούμε και το βασικό θέμα του thread...

Και η νοοτροπία του "θα τους δείξω, θα τους κάνω θα τους ράνω κτλ" είναι λάθος..

Πάντα μα πάντα υπάρχει κάποιος πιο δυνατός, πιο μάγκας, πιο αρχιδαράς και πιο τσαμπουκάς από εσένα...
Τόσο εντός όσο και εκτός  φυλακής...

Το ζήτημα επομένως είναι να μην πας φυλακή..
Άπαξ και πας...
Αν μη τι άλλο κάποια στιγμή θα σε πάρει ο ύπνος.

Θυμάστε πως ο T-bag από το Prison break έκανε καμάκι στα ψάρια της φυλακής?? Με απίστευτο στυλ. Ξερά και Στεγνά..... :rockon:
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Δε παίζει να βγαλεις Ελληνίδα απο καμάκι....
ΕΚΤΟΣ αν εχει συναστρία Αφροδίτη-Ποσειδώνα -Πλούτωνα και εχει μολις χωρίσει...

Οσες φορες βρεθηκα σε περιβαλλον γνωστων μαζεψα κινητα βγηκα εβγλαλα γυναικα οσες φορες εκανα κινηση απ εξω ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δε με εβρισε καμια -Αρα καλα το παω το παραμυθι,πολλες μου μιλαγαν με την ωρα (σε σταση λεοφορειου π.χ.) ΑΛΛΑ καμια δε μου εδωσε κινητο να βγουμε ΠΟΤΕ
Και ας πουμε οτι εγω δε εκανα κατι καλα-το χω κοψει τωρα-Μα και οι γνωστοι μου.

Μια πρωην κοπελα μου λοιπον μου ειπε το εξης : "Ρε συ και να μ αρεσεις τι θα λεω εγω στους δικους μου και στις φιλεσ μου Το γνωρισα απ το δρομο?" Αυτα προς γνωση και συμμόρφωση
 

mpazo69

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
σχετικα με αυτο που λεει ο κυριος απο πανω εχω να πω οτι σε αντιστοιχη περιπτωση στασης λεωφορειου δε πηρα το τηλ μονο και μονο επειδη ο τυπος ηταν απιστευτα ψωνιο και μου ελεγε "ελα αφου ξερω οτι θα το παρεις!" οχι οτι υπηρχε περιπτωση ποτε να του τηλεφωνουσα, αν το παρω κανω ψεματα οτι γραφω το νουμερο για να τους ξεφορτωθω και να φυγουν. παντως λιγο μετα που περασε ενας αλλος μου ειπε "συγγνωμη μωρο μου που σε εστησα μπες μεσα!" ε εκει γελασα,αυτος θεωρητικα θα ειχε περισσοτερες πιθανοτητες.
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
σχετικα με αυτο που λεει ο κυριος απο πανω εχω να πω οτι σε αντιστοιχη περιπτωση στασης λεωφορειου δε πηρα το τηλ μονο και μονο επειδη ο τυπος ηταν απιστευτα ψωνιο και μου ελεγε "ελα αφου ξερω οτι θα το παρεις!" οχι οτι υπηρχε περιπτωση ποτε να του τηλεφωνουσα, αν το παρω κανω ψεματα οτι γραφω το νουμερο για να τους ξεφορτωθω και να φυγουν. παντως λιγο μετα που περασε ενας αλλος μου ειπε "συγγνωμη μωρο μου που σε εστησα μπες μεσα!" ε εκει γελασα,αυτος θεωρητικα θα ειχε περισσοτερες πιθανοτητες.
Καλημέρα και καλώς όρισες στο forum. Πάντως για να έχεις 2 επιτυχίες σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα σίγουρα το nick σου δεν σε αντιπροσωπεύει?εε?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
σχετικα με αυτο που λεει ο κυριος απο πανω εχω να πω οτι σε αντιστοιχη περιπτωση στασης λεωφορειου δε πηρα το τηλ μονο και μονο επειδη ο τυπος ηταν απιστευτα ψωνιο και μου ελεγε "ελα αφου ξερω οτι θα το παρεις!" οχι οτι υπηρχε περιπτωση ποτε να του τηλεφωνουσα, αν το παρω κανω ψεματα οτι γραφω το νουμερο για να τους ξεφορτωθω και να φυγουν. παντως λιγο μετα που περασε ενας αλλος μου ειπε "συγγνωμη μωρο μου που σε εστησα μπες μεσα!" ε εκει γελασα,αυτος θεωρητικα θα ειχε περισσοτερες πιθανοτητες.

τσουπ σε τσιμπησαμε...
αντικειμενικα τι πιστευεις για το καμακι, και κατα ποσο μπορει να πετυχει?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
ποιος έχει ασχοληθεί με toothing? βάζεις το κινητό σου να αναζητήσει συσκευές με bluetooth και όταν σου βγάλει συσκευή με γυναικείο όνομα επιχειρείς να στείλεις τον αριθμό σου. Αυτό μπορείς να το κάνεις είτε ως αποστολή επαφής είτε ως αποστολή σημείωσης τουλάχιστον στα sonyericsson έτσι γίνεται!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Για τα μπάζα που πασάρουν το τηλέφωνό τους σε χαρτάκια μαζί με καρδούλες ή στιχάκια δε λέει καμιά πουτανίτσα.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ποιος έχει ασχοληθεί με toothing? βάζεις το κινητό σου να αναζητήσει συσκευές με bluetooth και όταν σου βγάλει συσκευή με γυναικείο όνομα επιχειρείς να στείλεις τον αριθμό σου. Αυτό μπορείς να το κάνεις είτε ως αποστολή επαφής είτε ως αποστολή σημείωσης τουλάχιστον στα sonyericsson έτσι γίνεται!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: χαι τεκ κ ετσι...
τι αλλο θα σκεφτειτε πια? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom