Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Η συγκεκριμενη λοιπον ειχε σχεση πανω απο 5 χρονια, αλλα ψαχνοταν. Η φαση με εμενα εγινε καλοκαιρι-φθινοπωρο. Το επομενο καλοκαιρι γνωρισε καποιον αλλο (τον ερωτα της ζωης της προφανως), τα εσπασε με τον κ. 5χρονια και απο οτι δειχνει η κατασταση θα παει για γαμο με αυτον!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Γιατι σου εγγυαται κανειςοτι αν δεν το κανεις δεν θα στο κανουν???
Σου εγγυαται οτι η γκομενα σου δεν θα στα φορεσει?
Δηλαδη αν μια γκομενα (που τυγχανει να ειναι θεα) βρει το τηλ. σου(βεβαια εννοειται οτι και εσυ εχεις ριξει υπονοουμενα) και σε παρει να βγειτε, ενω ξερεις οτι τα εχει, αλλα περναει κριση, τι θα κανετε???

Δεν κρινω το ποσο αξιοπρεπως θα φερθω βαση με το ποσο αξιοπρεπεις ( η μη ) ειναι οι αλλοι.

Και ποιος σου λεει οτι δεν θα σε μαχαιρωσουν? Εσυ θα το εκανες?

Ετσι κρινεις τις πραξεις σου ? Συμφωνα με αυτα που ισως σου εκαναν καποιοι αλλοι?

Ας μου το εκαναν ρε φιλε! Πραγμα που εχει γινει! Κερδισμενος βγαινεις στην τελικη, αν και στην αρχη σε γαμαει εαν ειναι και κατι σοβαρο,  αφηνεις την πουτανα να παει με εναν μιζερο καριολη που δεν εχει καλυτερη δουλεια απο το να την πεφτει σε δεσμευμενες! Χαρα μου! Να γαμηθουν τα δυο μηδενικα μαζι να ησυχασω απο κατι που ισως με παιδευε μετα!

Μου εχει τυχει περιπτωση να μου ξηγηθει ετσι τετοια γκομενα, και μαλιστα ενω τα ειχε με φιλο μου, και δεν εκανα απολυτως τιποτα! Γκομενα αλλου, ακομα και του χειροτερου μου εχθρου δεν την ακουμπαω! Ας μολυνει καναν αλλον η καριολα, οχι εμενα!

Επειδη περναει κριση δηλαδη, ας μπω εγω στη μεση να τα κανω πουτανα? Μακρυα και αγαπημενοι. Και τα δυο κεφαλια ψηλα χωρις να εχουν αναγκη ποτε πεινασμενες ψωλες που "περνανε κριση".
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Εγω παντως προτιμω να ειμαι μιζερος καριολης και να πηδαω αλλες (που ουτως η αλλως θα τις πηδουσε ο β-μιζερος καριολης), παρα να ειμαι ο sad bastard, που τις φαντασιωνονομαι και τον παιζω η που πηδαω τη σχεση μου και φαντασιονομαι αυτες!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Δεν το ειπα προσωπικα για εσενα αυτο, συγγνωμη αν το πηρες προσωπικα.

Αλλα δεν θα κατσω να δωσω σημασια σε ενα πουτανακι φιλε, γιατι μετα ερχομαστε και κραζουμε ποσο για τον πουτσο εχουν γινει οι ελληνιδες, και τουπε, και το ενα και το αλλο ;)

Παντως απο αυτα που ειπες, ουτε ειμαι, ουτε κανω τιποτα τετοιο, οποτε στα παπαρια μου :)

Αξια παντως σε γυναικακια τετοιου ειδους δεν εδωσα και δεν θα δωσω ποτε μου. Παω με 20 ευρω και γαμαω καλυτερα, και δεν κανω καμια καριολα να νομιζει οτι ειναι τιποτα σημαντικο στην κοινωνια.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Δεν το ειπα προσωπικα για εσενα αυτο, συγγνωμη αν το πηρες προσωπικα.

Παντως απο αυτα που ειπες, ουτε ειμαι, ουτε κανω τιποτα τετοιο, οποτε στα παπαρια μου :)

Ουτε το πηρα προσωπικα φιλε μου, ουτε ειπα κατι προσωπικο για εσενα.
Απλα πιστευω οτι στη ζωη δεν ειναι ολα Ασπρο Μαυρο.
Υπαρχουν και ενδιαμεσες αποψεις
Και οσο αδιανοητο φαινεται για εσενα κατι, εμενα ισν=ως μου φιανεται απολυτα φυσιολογικο

Και να σου πω και κατι αλλο: και Εγω παλιοτερα ειχα τις ιδιες αποψεις με εσενα. Αλλα ανθεωρησα (λογω εμπειριων και γεγονοτων) και μεθαυριο ισως εχουμε παλι την ιδια γνωμη

Δεν ειναι ομορφο να βαζεις ταμπελες και χαρακτηρισμους σε ατομα που εχουν διαφορετικη γνωμη απο εσενα.

Αλλωστε βρισκομαστε στο ετοσ 2007 και η ζωη και οι αποψεις ειναι δυναμικες, οχι στατικες!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Ρε μάγκες ηρεμήστε.
Χτες μίλησα με τον δάσκαλο στα καμάκια.
Μου απάντησε επί του θέματος ότι περισσότερο θετικό είναι που έχει γκόμενο παρά αρνητικό.
Αν τελικά την καταφέρεις γαμάς χωρίς να χρειάζεσαι σχέση.
Γαμάς και φεύγεις,γαμάς και ξαναφεύγεις.Αν δεις ότι θέλει να τον αφήσει για σένα και δε γουστάρεις φεύγεις τέλείως.
Μην ανχωνόμαστε!!!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Επίσης θα ήθελα ένα ποστάρισμα στο θέμα καμάκια και από τον Duracell.
Πιστεύω ότι είναι μεγάλο καμάκι με υψηλή τεχνική και γνώσεις.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Δεν κρινω το ποσο αξιοπρεπως θα φερθω βαση με το ποσο αξιοπρεπεις ( η μη ) ειναι οι αλλοι.

Και ποιος σου λεει οτι δεν θα σε μαχαιρωσουν? Εσυ θα το εκανες?

Ετσι κρινεις τις πραξεις σου ? Συμφωνα με αυτα που ισως σου εκαναν καποιοι αλλοι?

Ας μου το εκαναν ρε φιλε! Πραγμα που εχει γινει! Κερδισμενος βγαινεις στην τελικη, αν και στην αρχη σε γαμαει εαν ειναι και κατι σοβαρο,  αφηνεις την πουτανα να παει με εναν μιζερο καριολη που δεν εχει καλυτερη δουλεια απο το να την πεφτει σε δεσμευμενες! Χαρα μου! Να γαμηθουν τα δυο μηδενικα μαζι να ησυχασω απο κατι που ισως με παιδευε μετα!

Μου εχει τυχει περιπτωση να μου ξηγηθει ετσι τετοια γκομενα, και μαλιστα ενω τα ειχε με φιλο μου, και δεν εκανα απολυτως τιποτα! Γκομενα αλλου, ακομα και του χειροτερου μου εχθρου δεν την ακουμπαω! Ας μολυνει καναν αλλον η καριολα, οχι εμενα!

Επειδη περναει κριση δηλαδη, ας μπω εγω στη μεση να τα κανω πουτανα? Μακρυα και αγαπημενοι. Και τα δυο κεφαλια ψηλα χωρις να εχουν αναγκη ποτε πεινασμενες ψωλες που "περνανε κριση".

Ναι, αλλά τώρα μιλάμε  για σχέσεις, ενώ το ζητούμενο του καμακιού είναι, προφανώς, να γαμήσουμε!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
paracelsus καλά κάνεις και την γαμησες και καλά κάνετε οσοι το κάνετε απλα εμεις είπαμε την προσωπική μας άποψη..
οτι δεν θέλουμε να μας το κάνουν γιαυτο δεν το κάνουμε..
δεν σας κατηγορήσαμε εσας που το κάνετε,δεν είπε καποιος κάτι για εσας
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ναι, αλλά τώρα μιλάμε  για σχέσεις, ενώ το ζητούμενο του καμακιού είναι, προφανώς, να γαμήσουμε!!!

Προφανώς να γαμήσουμε και ας πάει να γαμηθεί ο άλλος που μπορεί να τραβάει τα ζόρια του.

Γιατί η καριόλα που παίζει έτσι, όλο και κάποιες σπόντες θα έχει ρίξει στον άλλο, όλο και κάτι θα έχει ψυλιαστεί ο β' μίζερος καριόλης ο οποίος μπορεί να περνάει τις φάσεις που περνάει ο Laplace και όλοι τις συμπονούμε.

Αλλά είπαμε, όλες αυτές που παίζουν έτσι, το κάνουν γιατί βρίσκουν υποψήφιους γαμιάδες. Αν τους έλεγαν όλα τα λιγούρια όχι, θα βλέπαμε αν θα είχαν την δυνατότητα να παίζουν με 4-5 ταυτόχρονα.

Ρε εσείς, 16 εκατομμύρια τουρίστες έρχονται φέτος στην Ελλάδα. Στατιστικά το 50% και πάνω θα είναι γυναίκες και οι περισσότερες σε γαμήσιμη ηλικία (να μην ανατρέχω στις μηνιαίες αφίξεις της ΕΣΥΕ). Όλα τα ξερά καμάκια και τα πεσίματα θα πρέπει να γίνουν σε καριόλες Ελληνίδες που ψάχνονται και να γαμάν με την συμπεριφόρα τους και κανένα καλό παιδί που είναι ερωτευμένο μαζί τους;;;

Για να μην αναφέρω ότι πας με 20 Ευρώ στην Φυλής και ξελαμπικάρεις και δεν την πέφτεις σε γκόμενα άλλου.

Κατά τα άλλα συναγωνιστές, συναγωνιστές αλλά αν είναι να γαμήσουμε ΕΜΕΙΣ κάθε έννοια συντροφικότητας χάνεται.

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Προφανώς να γαμήσουμε και ας πάει να γαμηθεί ο άλλος που μπορεί να τραβάει τα ζόρια του.

Γιατί η καριόλα που παίζει έτσι, όλο και κάποιες σπόντες θα έχει ρίξει στον άλλο, όλο και κάτι θα έχει ψυλιαστεί ο β' μίζερος καριόλης ο οποίος μπορεί να περνάει τις φάσεις που περνάει ο Laplace και όλοι τις συμπονούμε.

Αλλά είπαμε, όλες αυτές που παίζουν έτσι, το κάνουν γιατί βρίσκουν υποψήφιους γαμιάδες. Αν τους έλεγαν όλα τα λιγούρια όχι, θα βλέπαμε αν θα είχαν την δυνατότητα να παίζουν με 4-5 ταυτόχρονα.

Ρε εσείς, 16 εκατομμύρια τουρίστες έρχονται φέτος στην Ελλάδα. Στατιστικά το 50% και πάνω θα είναι γυναίκες και οι περισσότερες σε γαμήσιμη ηλικία (να μην ανατρέχω στις μηνιαίες αφίξεις της ΕΣΥΕ). Όλα τα ξερά καμάκια και τα πεσίματα θα πρέπει να γίνουν σε καριόλες Ελληνίδες που ψάχνονται και να γαμάν με την συμπεριφόρα τους και κανένα καλό παιδί που είναι ερωτευμένο μαζί τους;;;

Για να μην αναφέρω ότι πας με 20 Ευρώ στην Φυλής και ξελαμπικάρεις και δεν την πέφτεις σε γκόμενα άλλου.

Κατά τα άλλα συναγωνιστές, συναγωνιστές αλλά αν είναι να γαμήσουμε ΕΜΕΙΣ κάθε έννοια συντροφικότητας χάνεται.

Νομίζω πως δε με εννοείς...Το σχόλιό μου έχει το νόημα πως ενώ κάποιος καμακώνει για να ζμπρώξει, και προφανώς δεν ξέρει σε τί γκομενική κατάσταση είναι η άλλη (λες και θα πει πάντα αλήθεια η κάθε καριόλα), το thread κατέληξε να σημαίνει πως το καμάκι γίνεται για να γνωρίσουμε τον έρωτα της ζωής μας, που δε νομίζω να συμβαίνει...
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Νομίζω πως δε με εννοείς...Το σχόλιό μου έχει το νόημα πως ενώ κάποιος καμακώνει για να ζμπρώξει, και προφανώς δεν ξέρει σε τί γκομενική κατάσταση είναι η άλλη (λες και θα πει πάντα αλήθεια η κάθε καριόλα), το thread κατέληξε να σημαίνει πως το καμάκι γίνεται για να γνωρίσουμε τον έρωτα της ζωής μας, που δε νομίζω να συμβαίνει...

Δεν αναφερόμουνα σε εσένα ειδικά, αλλά σε μία νοοτροπία.

Προφανώς αν δεν ξέρεις / δεν σου πεί η γκόμενα, τότε δεν έχεις κανένα λόγο να μην σμπρώξεις.

Αν όμως, στις πρώτες 10 κουβέντες σου πει: "Ξέρεις, έχω γκόμενο, έχω κάποια σχέση που τώρα έχει προβλήματα κλπ, κλπ" (και τέτοιες παπαριές), αλλά παράλληλα σε παίζει και δείχνει ότι είναι διαθέσιμη, τότε τι κάνεις;

Εγώ απαντώ (καλά, απαντούσα γιατί τώρα δεν είμαι μάχιμος): "Και γιατί μου το λες αυτό;" και μετά Άντε γειά....
Και καθόλου δεν με ένοιαζε αν έλεγε αλήθεια ή ψέμματα.

Γιατί, από την εμπειρία μου ξέρω ότι η γκόμενα που θέλει να πηδηχτεί ξερά (one night stand και τέτοια), ούτε καν αναφέρει ότι έχει κάποια σχέση ή δέσμευση. Ούτε ιδιαίτερο καμάκι χρειάζεται, ας μην γελιόμαστε τώρα, η γκόμενα είναι έτοιμη και αποφασισμένη να κάνει ότι είναι να κάνει.

Ο αλχημιστής Παράκελσος όμως έγραψε:

Θα συμφωνησω με τον Φλες!!!
Εχω παρει τηλ. απο πολλες με γκομενο.
Εχουν την καβατζα και ψαχνουν κατι καλυτερο

Τα μυστικα σε αυτη την περιπτωση ειναι(απο εμπειριες μου)
α) Να δειξεις αξια και να "περαστεις καλυτερος" απο το γκομενο.Βρες τα αδυνατα του σημεια και χτυπα σε αυτα!
β) Σε καμμια, μα καμμια περιπτωση να μην δειξεις λιγουριαση και βιασυνη. Τερτοιες κατασυτασεις θελουν υπομονη.Καθως η γκομενα ειναι μπερδεμενη και δεν θελει πιεση. Δειξε χαρακτηρα

Αυτό σε εμένα δεν μοιάζει και πολύ για καμάκι όπωες το ορίζεις.

Τέλος πάντων, η ουσία της παρέμβασης μου είναι ότι οι "Γκόμενες που έχουν καβάτζα και ψάχνουν για κάτι καλλίτερο" δεν είναι ούτε για καμάκι, ούτε καν για γαμήσι και χύσιμο στην μάπα.
Είναι για φτύσιμο.

Γιατί δεν μου αρέσει καθόλου η νοοτροπία που έχουνε κάποιες, να δοκιμάσω και εδώ, να δοκιμάσω και εκεί και όποιο μου κάνει καλλίτερα (ή με γαμάει καλλίτερα), αλλά παράλληλα να έχω και την ασφάλεια μου.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
paracelsus καλά κάνεις και την γαμησες

ΔΕΝ την πηδηξα φιλε μου!
ΚΛΑΨ!
Εφτασα στην πηγη και νερο δεν ηπια!
Και υπευθυνος ειμαι μονο ΕΓΩ
Τα σκατωσα απο τον υπερβολικο ενθουσιασμο και την εξαψη που μου δημιουργουσε η συγκεκριμενη!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Αν όμως, στις πρώτες 10 κουβέντες σου πει:
"Ξέρεις, έχω γκόμενο, έχω κάποια σχέση που τώρα έχει προβλήματα κλπ, κλπ" (και τέτοιες παπαριές), αλλά παράλληλα σε παίζει και δείχνει ότι είναι διαθέσιμη, τότε τι κάνεις;

Γιατί, από την εμπειρία μου ξέρω ότι η γκόμενα που θέλει να πηδηχτεί ξερά (one night stand και τέτοια), ούτε καν αναφέρει ότι έχει κάποια σχέση ή δέσμευση.


Τέλος πάντων, η ουσία της παρέμβασης μου είναι ότι οι "Γκόμενες που έχουν καβάτζα και ψάχνουν για κάτι καλλίτερο" δεν είναι ούτε για καμάκι, ούτε καν για γαμήσι και χύσιμο στην μάπα.
Είναι για φτύσιμο.

Γιατί δεν μου αρέσει καθόλου η νοοτροπία που έχουνε κάποιες, να δοκιμάσω και εδώ, να δοκιμάσω και εκεί και όποιο μου κάνει καλλίτερα (ή με γαμάει καλλίτερα), αλλά παράλληλα να έχω και την ασφάλεια μου.

Φιλε Γκράουτσο Μαρξ

Θα διαφωνησω οριζοντια και καθετα στην παρακατω προταση που διατυπωσες:
"Ούτε ιδιαίτερο καμάκι χρειάζεται, ας μην γελιόμαστε τώρα, η γκόμενα είναι έτοιμη και αποφασισμένη να κάνει ότι είναι να κάνει."

Αν δεν χειριστεις σωστα μια κατασταση, οσο απελπισμενη και να ειναι η γκομενα μπορεις να χασεις την ευκαιρια και το αντιστροφο!

Στα υπολοιπα συμφωνω με τις ιδεες σου, αλλα θα μου επιτρεψεις να εχω διαφορετικες!

Αντι να τις φτυσω θα προτιμησω να"τις τιμωρησω", οπως θα ελεγε και ο φιλος Πιτσιλιστης!

 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Φιλε Γκράουτσο Μαρξ

Θα διαφωνησω οριζοντια και καθετα στην παρακατω προταση που διατυπωσες:
"Ούτε ιδιαίτερο καμάκι χρειάζεται, ας μην γελιόμαστε τώρα, η γκόμενα είναι έτοιμη και αποφασισμένη να κάνει ότι είναι να κάνει."

Αν δεν χειριστεις σωστα μια κατασταση, οσο απελπισμενη και να ειναι η γκομενα μπορεις να χασεις την ευκαιρια και το αντιστροφο!

Στα υπολοιπα συμφωνω με τις ιδεες σου, αλλα θα μου επιτρεψεις να εχω διαφορετικες!

Αντι να τις φτυσω θα προτιμησω να"τις τιμωρησω", οπως θα ελεγε και ο φιλος Πιτσιλιστης!

Σεβαστές οι απόψεις σου.

Πάντως τα απόλυτα ξερά καμάκια γίνονταν στην 10ετία του ΄70.

Πιθανόν κανένας εδώ δεν έχει ακούσει από πρώτο χέρι τις φοβερές ιστορίες από original καμάκια της Πλάκας και του Συντάγματος της τότε εποχής.
Όταν παίρνανε τις Σουηδεζούλες από το χέρι μέσα από την ντίσκο και απλά τις πηγαίνανε σπίτι. Χωρίς να ξέρουνε και καθόλου Αγγλικά.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τέλος πάντων, η ουσία της παρέμβασης μου είναι ότι οι "Γκόμενες που έχουν καβάτζα και ψάχνουν για κάτι καλλίτερο" δεν είναι ούτε για καμάκι, ούτε καν για γαμήσι και χύσιμο στην μάπα.
Είναι για φτύσιμο.

Γιατί δεν μου αρέσει καθόλου η νοοτροπία που έχουνε κάποιες, να δοκιμάσω και εδώ, να δοκιμάσω και εκεί και όποιο μου κάνει καλλίτερα (ή με γαμάει καλλίτερα), αλλά παράλληλα να έχω και την ασφάλεια μου.

Είναι η πλειοψηφία, όμως...Τί να κάνουμε, σημεία των καιρών!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Παιχνιδιαρικη πιπα με χτυπημα στα βυζια.Δεν βγαζει το σουτιεν εντελως .Ψευτογλειφει και τ'αρχιδια.Σου δινει φιλακια στο σωμα και το προσωπο(GFE).Κορμι λαμπαδα(τελος!) και μεση δαχτυλιδι που γουσταρεις να κρατας οταν στηνεται ορθια στον τοιχο για πισωκολλητο(Πηγα με ενα φιλο και σε εκεινον δεν εκανε την ορθια σταση.Μαλλον το κανει μονο στους ψηλους).Οραιο ξυρισμενο μουνακι.Προσωπο 8.8/10.Στο τελειωμα μολις πηγα να τον βγαλω μου ειπε:"Κατσε κι αλλο αγορι μου μεσα να το 'φχαρηστηθεις"
..Αννουλα στο Φ71 με την μπλε πορτα...Εγω πηγα 3 φορες μεσα σε 10μερες
Ειναι εγγυηση η Αννουλα...Δοκιμασμενη...Αλλα στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα επρεπε να το γραψεις και οχι εδω-Την εχω δει οταν ερχεται στο  μπουρδελο ενα απογευμα και ειναι πραγματικα μουναρος και εκτος  δουλειας
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Ξερά καμάκια ανά τον κόσμο φεύγει και ο Ιούλης.Οτι προλάβουμε να φάμε τον Αύγουστο.Μετά ξεραίλα.Καμιά σχεσάρα αν κάτσει.Αλλά προσοχή,τον Χειμώνα κατά προτίμηση χρειάζονται δύο σχεσάρες ώστε να μην δενόμαστε πολύ με τη μία.Ετσι θα είμαστε πιο άνετοι σαν καμάκια.Αυτά που λέω δεν είναι τυχαία.Είναι συμβουλές καμακίου του 70'.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Επίσης θα ήθελα ένα ποστάρισμα στο θέμα καμάκια και από τον Duracell.
Πιστεύω ότι είναι μεγάλο καμάκι με υψηλή τεχνική και γνώσεις.

Σ' ευχαριστώ φίλε Χάρτινε... ας καταθέσω λοιπόν κι εγώ τις απόψεις μου σ' αυτό το τόσο ενδιαφέρον Θέμα (αλλά δες και το σχετικό παλαιότερο Θέμα μου "Γκομενοσύστημα 1-2-Χ").

Κάνω σεξ από τα 14 (τώρα είμαι 38) κι επειδή έμενα χρόνια στο εξωτερικό (όπου ταξιδεύω και ΠΟΛΥ συχνά λόγω τής δουλειάς μου) έχω πάρει άγνωστο (κυριολεκτικά και χωρίς παρεξήγηση) τετραψήφιο αριθμό γυναικών (γκόμενων + πουτάνων φυσικά)...

Προσωπικά έχω την άποψη ότι "απ' την στιγμή που κάποια γκόμενα μου χαμογελάσει... ΠΡΕΠΕΙ τον πούτσο μου να δοκιμάσει"... και μετά βέβαια την συνέχεια την καταλαβαίνετε... "next" ;)

Oσον αφορά τον τρόπο πεσίματος κάθε φορά... νομίζω ότι καλύτερη είναι η τεχνική "ιγκουάνα"... ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ανάλογα με τις συνθήκες που επικρατούν... τον χρόνο που έχουμε στην διάθεσή μας κλπ κλπ...
Πάντως ΠΟΤΕ δεν αφιερώνομαι αποκλειστικά σε μια γυναίκα... γιατί έχω την άποψη ότι (όπως και με τα λεφτά) όσο περισσότερες έχεις... τόσο καλύτερα περνάς!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Πιθανόν κανένας εδώ δεν έχει ακούσει από πρώτο χέρι τις φοβερές ιστορίες από original καμάκια της Πλάκας και του Συντάγματος της τότε εποχής.
Όταν παίρνανε τις Σουηδεζούλες από το χέρι μέσα από την ντίσκο και απλά τις πηγαίνανε σπίτι. Χωρίς να ξέρουνε και καθόλου Αγγλικά.

χαχαχα θυμήθηκα την διαδήλωση που είχαν κάνει οι Σουηδέζες στην Ρόδο... με πλακάτ που έγραφαν "ΓΑΜΗΣΤΕ ΜΑΣ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ AIDS" !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom