Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Φιλε αν πας να φιλησεις ετσι στα ξεκαρφωτα απλα μια γκομενα που γνωρισες κ αυτη συνεχισε τη κουβεντα εχεις να φας μπατσες που το δαχτυλιδι της θα μεινει αποτυπωμα  :2funny:

ασε που πολυ πιθανον να φωναξει κ κανα μπατσο η την ασφαλεια του μαγαζιου αν εισαι σε μπουζουκοκλαμπο

Φυσικά αν δε σου έχει δώσει τρία σημεία ενδιαφέροντος(σφίξιμο χεριού,συνέχιση ομιλίας όταν σταματάς,μισάνοιχτα χείλη κτλ),θα γίνει αυτό που λες.
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
παντα ηθελα να κανω το εξης..να βρω μια που να γουσταρω.να την καρφωνω επιμονα μεχρι να με παρει χαμπαρι.και μολις καταλαβει οτι την κοιταω να παω προς το μερος της αργα και βασανιστηκα και χωρις να μιλησω να την φιλησω.αλλα παντα σκεφτομαι το ρεζιλικι απο τις τσαντιες :grin:
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
"Φιλάς καλά?" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εγώ συνήθως ρωτάω:  "απ το ένα ως το δέκα, πόσο καλές πίπες κάνεις?" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οι γυναίκες γουστάρουν να μιλάνε για σεξ αλλά όχι έτσι.Για παράδειγμα λες ''έχω την τάση να προσφέρω εκπληκτικούς οργασμούς.Εσείς κορίτσια πόσοι είναι οι περισσότεροι οργασμοί που είχατε σε μία νύχτα?''
Η ας πούμε περιγράφεις μια ιστορία που γάμησες μια γκόμενα στα όρθια έξω ενώ ο κόσμος περνούσε.Τέτοιες ιστορίες με παρτούζες,exhibionism κτλ εξιτάρουν τις γκόμενες.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
δεν υπάρχει κάτι που να μ ενδιαφέρει εμένα προσωπικά....(ή για να πω την αλήθεια:όλες)

ανταλλάσουμε απόψεις. Όλοι λέμε ό,τι σχετικό με το θέμα.

Πες μας και συ τις απόψεις σου. Ανεξάρτητα ηλικίας. Ή κάνε κατηγορίες αν σε βολεύει.

Ότι θες τέλος πάντων!

συνομιληκες ή πιο μικρες...μεγαλες κανουν καλο γαμησι συχνη προτιμηση αν ειμαι μπακουρι...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Οι γυναίκες γουστάρουν να μιλάνε για σεξ αλλά όχι έτσι.Για παράδειγμα λες ''έχω την τάση να προσφέρω εκπληκτικούς οργασμούς.Εσείς κορίτσια πόσοι είναι οι περισσότεροι οργασμοί που είχατε σε μία νύχτα?''
Η ας πούμε περιγράφεις μια ιστορία που γάμησες μια γκόμενα στα όρθια έξω ενώ ο κόσμος περνούσε.Τέτοιες ιστορίες με παρτούζες,exhibionism κτλ εξιτάρουν τις γκόμενες.
Κι όμως φίλε, πέραν της πλάκας, το ρωτάω αρκετά συχνά. :uglystupid: Αλλά παίζει ρόλο τι είδους οικιότητα έχεις αποκτήσει.... Τσαντιά βέβαια δεν έχω φάει (ακόμα) παρότι είμαι πολύ χύμα γενικά. :uglystupid: :uglystupid:

Περιττό να σας πω δε ότι όλες σ αυτήν την ερώτηση απαντάνε καταφατικά (θεωρώντας το δεδομένο) :jerking:, ενώ μια ωραία απάντηση μου έδωσε κάποτε μία: "φυσικά και κάνω ωραίες πίπες! Τι με πέρασες? καμιά ξενέρωτη!!!!" :rockon: :rockon:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Οι γυναίκες γουστάρουν να μιλάνε για σεξ αλλά όχι έτσι.Για παράδειγμα λες ''έχω την τάση να προσφέρω εκπληκτικούς οργασμούς.Εσείς κορίτσια πόσοι είναι οι περισσότεροι οργασμοί που είχατε σε μία νύχτα?''
Η ας πούμε περιγράφεις μια ιστορία που γάμησες μια γκόμενα στα όρθια έξω ενώ ο κόσμος περνούσε.Τέτοιες ιστορίες με παρτούζες,exhibionism κτλ εξιτάρουν τις γκόμενες.

και τις ξενερωνουν επισης.

τον θεωρουν χαζοπεφτουλα και ψωναρα. και οτι "υποτιθεται" οτι γαμαει.

και μετα γενικα πεφτει θαψιμο το λιγοτερο.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Κοίτα άμα δε σε μπλοκάρουν οι άλλοι άντρες,δεν υπάρχει πρόβλημα.Απλά ο Ελληνας σκέφτεται,αφού ανταποκρίνεται σε αυτόν θα θέλει και εμένα,οπότε την πέφτει και αυτός.Μετά γίνεται διαχείριση ανδρών,είναι ολόκληρη ιστορία.Βασικά είναι μαλακία να την πέφτουν πολλοί στην ίδια γκόμενα γιατί ανεβάζουν την αξία της.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Τώρα επανέρχομαι στο καυτό αυτό θέμα.

1. Ωραία η ιστορία του Δασκάλου (τύπεεεεεε πού είσαι?).

2. Σωστός ο ektor και συμφωνώ με τη θεωρία των 3 δευτερόλεπτων.

3. Σωστός ο james, συμφωνώ στη θεωρία των 1000 ατόμων & πριν έγραψα μόνο για τις κατηγορίες που ξέρω.
james: Μία σημαντική παράμετρος στην θεωρία σου είναι η συχνότητα που κυκλοφορεί κανείς. Αυτό παίζει σημασία γιατί (σύμφωνα με τη θεωρία σου), μπορεί 2 άτομα να έχουν ίσες πιθανότητες ανά 1000 γυναίκες αλλά παίζει μεγάλο ρόλο το κάθε πότε κυκλοφορούν. Άλλες επιτυχίες θα έχει ένας τύπος που βγαίνει μέρα παρα μέρα και άλλες ένας τύπος που βγαίνει Παρασκευοσαββατόβραδο. Νομίζω ότι στο επόμενο κεφάλαιο πρέπει να ανζητήσουμε τη φόρμουλα για το πόσο πρέπει να βγαίνει ένας μ.ο. καθώς και πόσο "μετράει" ο κάθε προορισμός εξόδου.


ξεχασες την κατηγορια με φοιτητριες που εχουν εισαχθει με κατατακτηριες απο αλλες σχολες κ ειναι 25+ μπορει κ 30+ κ ειναι οτι καλυτερο μπορεις να αποκομισεις απο αυτο τον χωρο...

απο τις αλλες κατηγοριες ειναι ολες καμμενα χαρτια

σαυτα τα target group χιλιες φορες να προτιμησεις την κομμωτρια μανικιουριστα απο το μπουρναζι κ τον κορυδαλλο παρα την ξυπασμενη πασπιτοδαπιτισα της ασοε κ της γαλλικης φιλολογιας

Σωστός και ο auriol.
Υπάρχει και αυτή η κατηγορία αλλά τη ξέχασα επειδή δεν έχω γνωρίσει καμία τέτοια.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Φίλε δε νομίζω, πολλές γκόμενες παίζουν με τα μάτια αλλά όταν τη προσεγγίσεις 9 στις 10 δε γίνεται τίποτα. Κ σου λέω να είσαι κ εμφανισιμος και να της τη πεις ωραία. Μυστήρια πράγματα. Εγώ όταν καρφώνω μια γκόμενα σημαίνει ότι την γουστάρω τώρα όταν αυτές καρφώνουν εμάς δε ξέρω τι έχουν μέσα στο μυαλό τους. Μάλλον απολαμβάνουν την επιβεβαίωση ότι κάποιος ασχολείτε μαζί τους... ότι κ να γίνει όμως δε μασάμε ντου κ ότι βγει   

οκ θες περισσότερη ανάλυση. Θεωρώ ότι μιλάω με νοήμονες ανθρώπους, γιατί υπάρχουν και οι άλλοι που τους κοιτάνε επειδή έχουν μαλλί σα καλικάτζαρο ή επειδή έχει τρέξει η μύξα στο μουστάκι. Δε μιλάμε για τέτοιες περιπτώσεις να το εκλάβουν ως πράσινο φως.
Διευκρινίζω λοιπόν το απόλυτο. Δε μιλάω για τη περίπτωση του να γυρίζεις εσύ το βλέμμα σε όλο το μαγαζί και να "κάτσει" σε μία γκόμενα που έτυχες να δεις ότι σε κοιτάει. Έτσι δίνεις εσύ το πράσινο φως, αυτή μπορεί να κοιτάει το διπλανό σου ή τον αποπίσω σου, ή μπορεί να της είπε κάτι η φίλη της πριν για σένα και να τη πέτυχες να κοιτάει.
Μιλάω για την περίπτωση που έχεις καρφώσει μια γυναίκα και αυτή κάποια στιγμή που περνάει το βλέμμα της στο χώρο διασταυρωθεί και μείνει στο δικό σου βλέμμα χωρίς να το προσπεράσει.
Χαμογελάς και ανταποδίδει, πράσινο φως.
Χαμογελάς και απαντάει διώχνοντας το βλέμμα, κόκκινο φως.
Το λέει στη φίλη της και χαμογελάνε και οι δύο, κίτρινο φως. Έπεσες πάνω στην αλλαγή και δε ξέρεις αν θα σε πιάσει κόκκινο ή πράσινο, κόβεις ταχύτητα για να δεις το φανάρι (στο εξωτερικό ανάβει πάντα κίτρινο και πριν το πράσινο).
Αν μετά το στιγμιαίο κουςκους ξεκαρδιστούνε, κόκκινο φως είναι γίδια μην ασχοληθείς.
Αν μετά το κουςκους πάρει θεατρινίστικο λάγνο βλέμμα, κόκκινο φως είναι γιδια μην ασχοληθείς.
Αν σοβαρέψει και μειδιάσει ελαφρώς, πράσινο φως.

Σημείωση: τα παραπάνω δεν απευθύνονται σε ηλικίες κάτω των 30. Εσείς ορμάτε σε ότι σας γυαλίσει, το σκορ που θα γραφτεί θα είναι μεγαλύτερο. Απευθύνομαι στους τριανταφεύγα που λόγω ηλικίας και ωριμότητας έχουν βαρύνει και δε πρέπει να ασχολούνται με υψηλού ρίσκου ομόλογα. Φείδου χρόνου λοιπόν και σταθερή απόδοση ομόλογο.  ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
στη περίπτωση λοιπόν που προχωρήσεις βάσει των παραπάνω, αλλά παρόλα αυτά δεν ευδοκιμήσει η κατάσταση, είναι μαλακία να το χρεώνεις στη γκόμενα ότι είναι τρελή και δε ξέρει τι θέλει. Απλά σε γούσταρε εμφανισιακά, αλλά όταν άνοιξες το στοματάκι σου για τα περαιτέρω, δε ταίριαξε. Απλά πράγματα. Ούτε σημαίνει απαραίτητα ότι λες μαλακίες ή είσαι μαλάκας εσύ, δέξου με αξιοπρέπεια ότι όλοι οι άνθρωποι δε ταιριάζουν με όλους, πως να το κάνουμε. Δε σου έτυχε ποτέ να γουστάρεις μια γκόμενα και με το που τη γνώρισες ήθελες να τραβήξεις για το κοντινότερο βουνό?
Το hardware  :tits: δεν υποστηρίζει πάντα το software  :uglystupid:, βασικός νόμος και για τους ανθρώπους αμφότερων των φύλων. 
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Είχα πολλά κέφια σήμερα, δε νομίζω ότι θα ξανά αναλύσω έτσι ποστ μου :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
γαμήσου ρε  :s&m_1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τι λετε εδω τα δυο σας;τσατ το κανατε; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom