Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ομολογώ ότι δεν κρίνω την απογοήτευση μου σχετικά με την μη αποδοχή των προτάσεων μου όσον αφορά στις βελτιωτικές παρεμβάσεις οι οποιες σα μοναδικό στόχο είχαν τη διαμόρφωση ενός momentum το οποιο θα επέτρεπε τη μεγένθυση του σεβασμού που χαίρει η σχολη διεθνώς.

Εντούτοις, θα κάνω την καρδια μου πετρα και θα στηρίξω τη σχολη στη δύσκολη αυτή φάση κατά τη διάρκεια της οποιας θα πρέπει να αποδείξει ότι δικαια κατέχει τη πρώτη θέση πανευρωπαϊκά.

Η συνεργασία με το University of Kragujevac με ενδιαφέρει σε προσωπικό επίπεδο και θα ήθελα να κάνω εκεί το Μεταπτυχιακό μου, σα φίλος, γνωστης και θαυμαστής των χωρων της πρώην Γιουγκοσλαβίας (εκτος σκοπιων και κοσσόβου)
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
Ομολογώ ότι δεν κρίνω την απογοήτευση μου σχετικά με την μη αποδοχή των προτάσεων μου όσον αφορά στις βελτιωτικές παρεμβάσεις οι οποιες σα μοναδικό στόχο είχαν τη διαμόρφωση ενός momentum το οποιο θα επέτρεπε τη μεγένθυση του σεβασμού που χαίρει η σχολη διεθνώς.

Εντούτοις, θα κάνω την καρδια μου πετρα και θα στηρίξω τη σχολη στη δύσκολη αυτή φάση κατά τη διάρκεια της οποιας θα πρέπει να αποδείξει ότι δικαια κατέχει τη πρώτη θέση πανευρωπαϊκά.

Η συνεργασία με το University of Kragujevac με ενδιαφέρει σε προσωπικό επίπεδο και θα ήθελα να κάνω εκεί το Μεταπτυχιακό μου, σα φίλος, γνωστης και θαυμαστής των χωρων της πρώην Γιουγκοσλαβίας (εκτος σκοπιων και κοσσόβου)
φιλε αν διαβασεις πιο προηγουμενο μου ποστ ειπα οτι καθε προταση που θα γινει θα αξιολογηθη και θα εφαρμαστη αν ειναι αυτο εφικτο.

δεν ειδα να εχεις κανει καποιες προτασεις συγκεκριμενες.απλα μιλησες για εξωτερικο ελεκτη.δεκτος ο ελεκτης δεν υπαρχει προβλημα σε αυτο.πες μας αν θελεις τις προτασεις σου να τις δουμε.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
εχω πει και αλλη φορα,και καλα θα κανεις να διαβασεις και κανενα παλαιοτερο μαθημα.
μεχρι να γαμησετε θα πηγαινετε με τα νερα τις γκομενας.πεταει ο γαιδαρος? πεταει θα λετε.
μολις γαμησετε και μετα,και αφου κρινετε την ολη φαση,τοτε αποφασιζετε τι θα κανετε.ειτε η γκομενα ειναι φραγκατη,ειτε δουλευει στο σουπερ-μαρκετ,ο σκοπος θα ειναι να γαμησετε.μην δειχνετε λιγουρια στην φραγκατη γκομενα,και μην το παιζετε ωνασηδες στη φτωχια.θα ειστε ο πραγματικος σας εαυτος σε ολες τις περιπτωσεις.

ρε συ...τα έχω διαβάσει τα μαθήματα, πολύ καλά μάλιστα

η ερώτηση είναι να της κάτσω εγώ ή όχι?

αυτή ξερά μου την πέφτει, αλλά μου την δίνει που έχει αέρα και καλά φραγκάτης....

εάν δεν ήταν αυτό....θα της είχα κάτσει ήδη
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
οι προτάσεις είναι οι ακόλουθες

1. Εξέταση μαθητών σε πραγματικές συνθήκες. Όπως όταν παίρνεις δίπλωμα. Ο καθηγητής  θα επιλεγει στόχο και ο μαθητής θα πρέπει να δράσει αναλόγως ενώπιον των αξιολογητών. Μέχρι στιγμής η διδασκαλία κυμαίνεται σε θεωρητικό επίπεδο, όπως και σε άλλες σχολες. Η πρακτική εφαρμογή όμως θα δώσει μια ξεχωριστή αίγλη στη σχολη

2. Εξωτερικός αξιολογητής. Αιφνιδιαστικά και χωρίς να το ξέρει ο εξεταζόμενος, θα αξιολογείται από κάποιο μέλος του site όχι όμως καθηγητή του. Με τον τρόπο αυτό διασφαλίζεται το αδιάβλητο τις διαδικασίας αξιολόγησης. Φυσικά αυτό προϋποθέτει πολύ αυστηρή επιλογή αξιολογητών. Shortlist από 5 άτομα maximum.
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
ρε συ...τα έχω διαβάσει τα μαθήματα, πολύ καλά μάλιστα

η ερώτηση είναι να της κάτσω εγώ ή όχι?

αυτή ξερά μου την πέφτει, αλλά μου την δίνει που έχει αέρα και καλά φραγκάτης....

εάν δεν ήταν αυτό....θα της είχα κάτσει ήδη
ρε αρχηγε.ριξτην ενα πουτσο εσυ τωρα,και αστην να το παιζει οτι θελει.
δεν σου ειπαμε να την παντρευτεις. εκτος αν θελεις να την παντρευτεις.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
ρε συ...τα έχω διαβάσει τα μαθήματα, πολύ καλά μάλιστα

η ερώτηση είναι να της κάτσω εγώ ή όχι?

αυτή ξερά μου την πέφτει, αλλά μου την δίνει που έχει αέρα και καλά φραγκάτης....

εάν δεν ήταν αυτό....θα της είχα κάτσει ήδη

οκ, ειναι φραγκατη, ε και?
το προβλημα δεν κατανοώ...
κομπλαρεις στο οτι δεν την "ελεγχεις" οικονομικα και μπορει να στην κανει ανα πασα στιγμη?
αλλα αυτο εχει και το θετικο οτι για οσο ειναι μαζι σου θελει εσενα και μονο εσενα, και οχι το πορτοφολι και τα δωρακια σου.


δεν εχω παρακολουθησει το παρελθον, αν λεω μαλακιες διορθωσε με.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
οκ, ειναι φραγκατη, ε και?
το προβλημα δεν κατανοώ...
κομπλαρεις στο οτι δεν την "ελεγχεις" οικονομικα και μπορει να στην κανει ανα πασα στιγμη?

αν πρόσεξες, ο συμφοιτητής αναφέρεται στο υφάκι και όχι στο οικονομικό αυτό καθεαυτό

Να διαβάζεις πιο προσεκτικά άλλη φορα
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
έτσι...το υφάκι μου την δίνει, αυτό του στυλ "όλα τα μαχαιρώνω" μόνο και μόνο επειδή έχω φράγκα

το ότι είναι πλούσια, σκασίλα μου, τι είχα τι έχασα άλλωστε
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
ρε αρχηγε.ριξτην ενα πουτσο εσυ τωρα,και αστην να το παιζει οτι θελει.
δεν σου ειπαμε να την παντρευτεις. εκτος αν θελεις να την παντρευτεις.

ώπα ρε συ...δεν θα τον ρίχνουμε σε όποια να είναι, μόνο και μόνο επειδή έχει φράγκα

είπαμε...αλλά όχι και έτσι

να είχε ένα ντοκτορά, ένα μάστερ, κάτι ρε παιδάκι μου...αλλά έτσι επειδή είναι φραγκάτη και μόνο, δεν λέει
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
οι προτάσεις είναι οι ακόλουθες

1. Εξέταση μαθητών σε πραγματικές συνθήκες. Όπως όταν παίρνεις δίπλωμα. Ο καθηγητής  θα επιλεγει στόχο και ο μαθητής θα πρέπει να δράσει αναλόγως ενώπιον των αξιολογητών. Μέχρι στιγμής η διδασκαλία κυμαίνεται σε θεωρητικό επίπεδο, όπως και σε άλλες σχολες. Η πρακτική εφαρμογή όμως θα δώσει μια ξεχωριστή αίγλη στη σχολη
αυτο ειναι δυσκολο εως ακαταρθωτο απο οτι καταλαβαινεις.διοτι πρεπει να γινει προσωπικη επαφη μεταξυ καθηγητη και μαθητου.πραγμα αδυνατον.
σε αυτο εχω να πω ομως το εξης.
ο μαθητης αν ειναι ειλικρινης και θελει να βρει λυση στο προβλημα του πραγματικα,τοτε αφου κανει απο μονος την πρακτικη του εξασκηση,και ανεξαρτητα απο ποιο θα ειναι το αποτελεσμα,μπορει να μας γραψει την αναφορα του,ωστε να τον καθοδηγησουμε,να του δωσουμε οδηγιες-κατευθηνσεις,αλλα και να τον χειροκροτησουμε να πηγε καλα.

2. Εξωτερικός αξιολογητής. Αιφνιδιαστικά και χωρίς να το ξέρει ο εξεταζόμενος, θα αξιολογείται από κάποιο μέλος του site όχι όμως καθηγητή του. Με τον τρόπο αυτό διασφαλίζεται το αδιάβλητο τις διαδικασίας αξιολόγησης. Φυσικά αυτό προϋποθέτει πολύ αυστηρή επιλογή αξιολογητών. Shortlist από 5 άτομα maximum.

και αυτο γινετε,αλλα και αυτο ειναι πολυ δυσκολο.σε πρωτη φαση καλο ειναι να βρεθουνε πρωτα οι 5 αξιολογητες,να τους εγκρινει η πρυτανια τις σχολης και να συνεχισουμε για τα περαιτερω.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
ώπα ρε συ...δεν θα τον ρίχνουμε σε όποια να είναι, μόνο και μόνο επειδή έχει φράγκα

είπαμε...αλλά όχι και έτσι

να είχε ένα ντοκτορά, ένα μάστερ, κάτι ρε παιδάκι μου...αλλά έτσι επειδή είναι φραγκάτη και μόνο, δεν λέει

δηλαδη αν εχει ντοκτορα στα σκαρια ειναι οκ?
αν ειναι ετσι ξερω καποια ιδιαιτερα αξιολογη
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
(οκ να με συμπαθας για το μεταμεσονυκτιο χιουμορ μου)

αν ξεκινας παντως εχοντας δευτερες σκεψεις και ενδοιασμους, ισως ειναι καλυτερο να πας με καποια που να τη γουσταρεις περισσοτερο.
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
ώπα ρε συ...δεν θα τον ρίχνουμε σε όποια να είναι, μόνο και μόνο επειδή έχει φράγκα

είπαμε...αλλά όχι και έτσι

να είχε ένα ντοκτορά, ένα μάστερ, κάτι ρε παιδάκι μου...αλλά έτσι επειδή είναι φραγκάτη και μόνο, δεν λέει
πανε γαμα τοτε καμια ρωσσιδα σε κανενα μπουρδελο και μην μας ζαλιζεις το ερωτα παραπανω.
ρε φιλε τι θελεις να μας πεις τωρα δηλαδη? να γαμησεις θελεις η να κανεις την διατριβη σου με την γκομενα?καλα κανει και το παιζει φραγκατη αφου τα εχει.αν δεν μπορεις να συνεννοηθεις μαζι τις και να τις το παιξεις και λιγο τρελα και να την γαμας,πανε σε καμια ρωσσιδα λιγουρα να το παιζεις εσυ φραγκατος.
αντε με το καθε μαλακα εδω μεσα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εχω βαρεθει να λεω τα ιδια συνεχεια.γαμω τα κομπλεξ που κουβαλατε.μετα σας φταινε οι γκομενες παλιοπαπαρες.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
έτσι...το υφάκι μου την δίνει, αυτό του στυλ "όλα τα μαχαιρώνω" μόνο και μόνο επειδή έχω φράγκα

το ότι είναι πλούσια, σκασίλα μου, τι είχα τι έχασα άλλωστε
Εγώ πάντως στο παρελθόν απέρριψα διάφορες γι αυτό το υφάκι που λες.
Δεν γουστάρω να μ αγοράζουν...

βέβαια ήταν και οι εποχές τέτοιες που η...προσφορά ήταν μεγάλη!

Ότι λέει η αξιοπρέπειά σου. Αν νομίζεις ότι θα σε μειώσει σαν άνθρωπο και σαν άνδρα μην το κάνεις.

Όμως μην ξεχνάς ότι για να στην πέφτει σημαίνει ότι σε γουστάρει. Οπότε αν το παίξεις σωστά δε θα ρίξεις τον εαυτό σου.

σε κάθε περίπτωση κάνε ότι σου έρθει στο κεφάλι (στο πάνω...στο κάτω...λίγο μετράει)


Δάσκαλε διαμαρτύρομαι για το καταστατικό!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
αν ξεκινας παντως εχοντας δευτερες σκεψεις και ενδοιασμους, ισως ειναι καλυτερο να πας με καποια που να τη γουσταρεις περισσοτερο.

επειδή δεν έχω χρόνο, προτιμώ το ανάποδο

να επιλέγω από όσες με γουστάρουν, είναι και λίγες, οπότε είναι και εύκολο!

:2funny:

πανε γαμα τοτε καμια ρωσσιδα σε κανενα μπουρδελο και μην μας ζαλιζεις το ερωτα παραπανω.
ρε φιλε τι θελεις να μας πεις τωρα δηλαδη? να γαμησεις θελεις η να κανεις την διατριβη σου με την γκομενα?καλα κανει και το παιζει φραγκατη αφου τα εχει.αν δεν μπορεις να συνεννοηθεις μαζι τις και να τις το παιξεις και λιγο τρελα και να την γαμας,πανε σε καμια ρωσσιδα λιγουρα να το παιζεις εσυ φραγκατος.
αντε με το καθε μαλακα εδω μεσα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εχω βαρεθει να λεω τα ιδια συνεχεια.γαμω τα κομπλεξ που κουβαλατε.μετα σας φταινε οι γκομενες παλιοπαπαρες.

δάσκαλε, τα νεύρα δεν ήταν ποτέ καλός σύμβουλος

μην μπλέκεσαι...το αν θα γαμήσουμε ή όχι, το έχουμε λύσει στην προκειμένη

η γκόμενα την πέφτει ξερά λέμε

το θέμα είναι, να υπάρχει κάτι παραπάνω από σαρκική ικανοποίηση, λίγο αίσθημα, λίγο πνεύμα

που είναι ο πουτσίνι?

:2funny:

 

sitl

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
391
Like
0
Πόντοι
1
έτσι...το υφάκι μου την δίνει, αυτό του στυλ "όλα τα μαχαιρώνω" μόνο και μόνο επειδή έχω φράγκα

το ότι είναι πλούσια, σκασίλα μου, τι είχα τι έχασα άλλωστε

Ρε γάμα την με μίσος, ξεσκισέ την.
Και αφού τελειώσεις φύγε και παράτα την.
Θα της πέσει και το υφάκι και όλα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ρε γάμα την με μίσος, ξεσκισέ την.
Και αφού τελειώσεις φύγε και παράτα την.

αυτό ακριβώς θέλει και αυτή, το θέμα είναι ότι δεν γουστάρω να της κάνω το χατήρι
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
επειδή δεν έχω χρόνο, προτιμώ το ανάποδο

να επιλέγω από όσες με γουστάρουν, είναι και λίγες, οπότε είναι και εύκολο!

:2funny:

πηρα ως παραδοχη οτι απο σεξ εισαι ψιλοχορτατος και εχεις τις ακρες σου γι αυτο και απαντησα ετσι.
δεν ειναι κριμα να καταληγεις απλα να πηδας καποια απ την οποιαα περιμενες περισσοτερα.
δεν αφηνει μια πικρη αισθηση στο τελος?
 

sitl

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
391
Like
0
Πόντοι
1
επειδή δεν έχω χρόνο, προτιμώ το ανάποδο

να επιλέγω από όσες με γουστάρουν, είναι και λίγες, οπότε είναι και εύκολο!

:2funny:


η γκόμενα την πέφτει ξερά λέμε

το θέμα είναι, να υπάρχει κάτι παραπάνω από σαρκική ικανοποίηση, λίγο αίσθημα, λίγο πνεύμα

που είναι ο πουτσίνι?

:2funny:

Ερωτιάρης είσαι και εσύ πουλάκι μου; Σαν τον Τζεήμς; :2funny: :2funny: :2funny:

Γάμα και φύγε μακριά, μην αρχίσεις να σπέρνεις και εσύ παιδιά δεξιά και αριστερά :2funny: :2funny: :2funny:
αυτό ακριβώς θέλει και αυτή, το θέμα είναι ότι δεν γουστάρω να της κάνω το χατήρι

Τότε πάρτην στο χοτέλι, κάβλωσε την καλά καλά και παράτα την εκεί.
Χωρίς ξεσκίσι :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Τότε πάρτην στο χοτέλι, κάβλωσε την καλά καλά και παράτα την εκεί.
Χωρίς ξεσκίσι :2funny: :2funny: :2funny:

αυτό μου αρέσει σαν απάντηση μου φαίνεται!

:2funny:

δεν ειναι κριμα να καταληγεις απλα να πηδας καποια απ την οποιαα περιμενες περισσοτερα.
δεν αφηνει μια πικρη αισθηση στο τελος?

πάντα αφήνει μία πικρή αίσθηση στο τέλος...ειδικά όταν λείπει το κάτι παραπάνω!

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom