Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 791K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
627
Κριτικές
9
Like
1.055
Πόντοι
86
Καλησπέρα!!!
ΟΧΙ ,δεν έχω ξανά ανοίξει το φυσικό χώρο και προς το παρόν δεν έχει προκύψει τέτοιο ζήτημα και τέτοια σκέψη. Αν αλλάξει κάτι θα βγει σχετική ανακοίνωση.
Οι υπηρεσίες παρέχονται κανονικά όπως τα τελευταία χρόνια κατ οίκον, σε ξενοδοχεία, κατοικίες airbnb εργασιακούς χώρους και σκάφος.
Η θεραπεύτρια ΚΙΡΑ εργάζεται κανονικά από βδομάδα.
ΤΕΑ ξεκινώ εργασία από 15 οκτωβρίου κανονικά.
❣️❣️❣️
Αχ ρε Τεά και εμείς που είμαστε τώρα Ελλάδα…
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.535
Αχ ρε Τεά και εμείς που είμαστε τώρα Ελλάδα…
Καλησπέρα!!!
Η θεραπεύτρια ΚΙΡΑ προσφέρει υπηρεσίες κανονικά θα ενημερώθηκες σε περίπτωση που ήθελες να κλείσεις....

Διαφορετικά λίγο ακόμα αναμονή 15 οκτωβρίου που θα ξεκινήσω εγώ υπηρεσίες..

Ελπίζω να το καταφέρουμε
❣️❣️❣️❣️❣️❣️
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.535
Καλημέρα σε όλα τα μέλη!!!
❣️❣️❣️❣️
Το καταφέρατε για άλλη μία φορά δεν ήταν κάτι ....
Η θεραπεύτρια ΚΙΡΑ έχει κάνει book για όλη την εβδομάδα δεν υπάρχουν άλλα διαθέσιμα ραντεβού να σας δώσω το γεμίσατε το πρόγραμμα.

Κρατήσεις:
Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν οι κρατήσεις όλων των ραντεβού της εβδομάδας και γίνεται book.

Σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη και την άψογη συμπεριφορά των μελών που μας γνωρίζουν.
❣️❣️❣️❣️❣️
Επικοινωνία:
Για πληροφορίες, υπηρεσίες, διάρκεια ,κόστος ραντεβού και φωτογραφικό υλικό με γραπτό μήνυμα στο viber.

VIBER MESSAGE
6979398952

❣️❣️❣️❣️❣️
 

Ptr1st

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.077
Like
2.856
Πόντοι
456
Αντε να ξεκινήσεις και εσύ με το καλό μπας και υπάρξει διαθεσιμότητα
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
19
Like
3.127
Πόντοι
7.195
Καλημέρα σε όλα τα μέλη!!!
❣️❣️❣️❣️
Το καταφέρατε για άλλη μία φορά δεν ήταν κάτι ....
Η θεραπεύτρια ΚΙΡΑ έχει κάνει book για όλη την εβδομάδα δεν υπάρχουν άλλα διαθέσιμα ραντεβού να σας δώσω το γεμίσατε το πρόγραμμα.

Κρατήσεις:
Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν οι κρατήσεις όλων των ραντεβού της εβδομάδας και γίνεται book.

Σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη και την άψογη συμπεριφορά των μελών που μας γνωρίζουν.
❣️❣️❣️❣️❣️
Επικοινωνία:
Για πληροφορίες, υπηρεσίες, διάρκεια ,κόστος ραντεβού και φωτογραφικό υλικό με γραπτό μήνυμα στο viber.

VIBER MESSAGE
6979398952

❣️❣️❣️❣️❣️
Υπηρχε περιπτωση μετα απο τετοια απουσια να συμβει κατι διαφορετικο ?????
Και επειδη "τα χειροτερα" επονται μηπως πρεπει να ανοιξεις λιστα προεγγραφων για τις προσωπικες σου συναντησεις ????
Προβλεπω να σε συναντησω του χρονου !!!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.858
Κριτικές
21
Like
11.035
Πόντοι
4.546

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
19
Like
3.127
Πόντοι
7.195
Υπηρχε περιπτωση μετα απο τετοια απουσια να συμβει κατι διαφορετικο ?????
Και επειδη "τα χειροτερα" επονται μηπως πρεπει να ανοιξεις λιστα προεγγραφων για τις προσωπικες σου συναντησεις ????
Προβλεπω να σε συναντησω του χρονου !!!!!
Μην το γελας καθολου ομορφη !!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Kolonelo79

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
6
Like
17
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλα τα μέλη!!!
❣️❣️❣️❣️
Το καταφέρατε για άλλη μία φορά δεν ήταν κάτι ....
Η θεραπεύτρια ΚΙΡΑ έχει κάνει book για όλη την εβδομάδα δεν υπάρχουν άλλα διαθέσιμα ραντεβού να σας δώσω το γεμίσατε το πρόγραμμα.

Κρατήσεις:
Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου ξεκινούν οι κρατήσεις όλων των ραντεβού της εβδομάδας και γίνεται book.

Σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη και την άψογη συμπεριφορά των μελών που μας γνωρίζουν.
❣️❣️❣️❣️❣️
Επικοινωνία:
Για πληροφορίες, υπηρεσίες, διάρκεια ,κόστος ραντεβού και φωτογραφικό υλικό με γραπτό μήνυμα στο viber.

VIBER MESSAGE
6979398952

❣️❣️❣️❣️❣️
καλή αρχή, που τέλεια θα πάει όπως πάντα
 

new_yorker

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
21
Like
74
Πόντοι
0
Χαιρετώ σας. Επιλογή από την ομάδα της ΤΕΑς σήμερα μετά από πάρα πολύ καιρό. Επιλογή ΚΙΡΑς και η αλήθεια είναι δεν το μετάνιωσα καθόλου. Δίωρο ραντεβού πρωινό για να ξεκινήσει καλά η μέρα. Στην ώρα της, με καθημερινό ντύσιμο (δεν με χάλασε αυτό), χαιρετούρα με χαμόγελο. Μιλήσαμε λίγο να γνωριστούμε, ζεστός άνθρωπος που την ενδιαφέρει να καταλάβει τι σου αρέσει και τι θα ήθελες στην συνέδρια εξ αρχής ώστε να πλανάρει το χρόνο σωστά και να βγει το πρόγραμμα όπως το έχεις φανταστεί. Όμορφη κοπέλα, με ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, <1.70μ ύψος με σφιχτό χυμώδες σώμα καλοδεχούμενο στα πιασίματα και στα χάδια. Βαρύ, 3αρι στήθος, φυσικό το οποίο στο body to body περνάει σε όλο σου το κορμί…και η αίσθηση είναι πάρα πολύ καυλωτική… Καλό μασάζ (το οποίο το προσπαθεί να το κάνει ακόμα καλύτερο όπως μου είπε), με πιέσεις σε χέρια, πλάτη, και ποδιά και γενικα αρκετά καλή συμμετοχή. Πολύ gf εμπειρία, με πολύ καλό foreplay σε ντους και κρεβάτι με καλές εναλλαγές, στοματικο, χειρομάλαξη καθώς και τρίψιμο σωμάτων. Η ώρα κύλησε νερό αλλά σύντομα θα υπάρξει νέα συνάντηση. 2 εκτονώσεις που βγήκαν πολύ φυσικά, €120 κόστος plus €20
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.215
Κριτικές
2
Like
3.868
Πόντοι
456
η κοπελα ειναι πολυ καλη σε αυτο που κανει. τωρα τί σου εκανε εσενα και την ειδες 1,70 δεν ξερω αλλά θελω κι εγω απ΄αυτο.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.215
Κριτικές
2
Like
3.868
Πόντοι
456
δεν νομιζω οτι ειναι 1,65 αλλά δεν με νοιαζει. ειναι πολυ καλη ό,τι υψος και να εχει . κι εχει το ωραιοτερο αιδοιο που εχω δει τα τελευταια χρονια.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
19
Like
3.127
Πόντοι
7.195

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.962
Like
7.535
Τέτοιες υπηρεσίες και παροχές υπάρχουν Θεσσαλονικη ?
Καλημέρα.
Δεν μπορώ να γνωρίζω τι υπηρεσίες προσφέρουν άλλες σεξεργάτριες - θεραπεύτριες ή οποιαδήποτε άλλης κατηγορίας σε οποιαδήποτε άλλη πόλη.
Δεν είναι η δουλειά μου και δεν με αφορά κ δεν έχω παράρτημα και franchise σε οποιαδήποτε άλλη πόλη. Όταν εγώ η ίδια ταξιδεύω και βρίσκομαι σε κάποια άλλη πόλη ενημερώνω το forum.
Και φυσικά δεν φέρω καμία ευθύνη εάν χρησιμοποιούν το όνομά μου, copy paste τις υπηρεσίες μου, το brand name μου κάνοντας "δουλίτσα".
Αυτό ξεκαθάρισα και σε νήμα στο φόρουμ που αφορά τη θεσσαλονίκη.
Ό,τι θέλετε σε υπηρεσίες που αφορούν την Αθήνα και εμένα ατομικά πολύ ευχαρίστως να σας δωσω οποιαδήποτε πληροφορία χρειάζεστε.
TEA.
Επικοινωνία με γραπτό μήνυμα σας στο Viber.


VIBER MESSAGE
6979398952
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom