Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Που εισαι,ρε φιλε!!!!Χρονια Πολλα!!!!και καλη χρονια!!!Τελικα δεν πηγες Κουβα???και κατι για τον Απριλιο που ελεγες οτι θα κατεβεις Πατταγια??ακυρωθηκε???
Καλη χρονια και χρονια πολλα και σε σενα φιλε μου!!!
Φιλε Λακη πηγα 1 βδομαδα κουβα (απο τις 2 που ειχα κανονισει) αλλα ξενερωσα με κατι καταστασεις που δε θελω να αναφερω τωρα!!!
Ετσι για να μην με παρει απο κατω εβγαλα εισιτηριο για Ται που ξερω οτι θα περασω καλα.Θα ειναι και αλλα ελληνο-πουλα κατω.Ραντεβου σε κανα Φωτη.Για απριλιο ειμαι παλι μεσα,να μαστε καλα πρωτα απ ολα!!!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Αυτο που ηθελα να τονισω ειναι η αλλαγη της κουλτουρας αυτου του λαου που μπορει να τους οδηγησει στο αδιεξοδο της ηθικης ανυπαρξιας.Κατι σαν τους Ελληνες δλδ που παρ'ολα τα ελλατωματα μας ζουσαμε φτωχικα αλλα ποιοτικα & αλληλεγγυα μεταξυ μας,μεχρι την "εκρηξη" της ψευδοαναπτυξης οπου κλεισαμε τα ονειρα μας για πραγματικη ζωη, σε "δανεικα" ακριβοπληρωμενα διαμερισματα & ογκοδεις τζιποειδεις "ενεργειορουφηχτρες".Χρεωσαμε το μελλον των παιδιων μας για να πουλησουμε μουρη ο ενας στον αλλο...
Φυσικα οι Ταιλανδοι ειναι διαφορετικης κουλτουρας αρα θα κανουν & διαφορετικες βλακιες  :2funny:
Τωρα φυσικα & δεν ειναι ο νεοφιλελευθερος τροπος αναπτυξης εντελως απαραδεκτος,εξαλλου αν δεν υπηρχε & το μινιμουμ αξιοπρεπους διαβιωσης του πληθυσμου,θα υπηρχαν ταραχες, προερχομενες απο τις ανισοτητες των "πεινασμενων" μαζων με τις χορτατες μειοψηφιες,πραγμα που δεν επιθυμουν οι "Αγορες".Η σταθεροτητα αποτελει προυποθεση...
Εδω θα τονισω οτι οι προπαγανδιστικοι μηχανισμοι των ΔΝΤδων φερνουν ως επιτυχημενα παραδειγματα της επεμβασης τους, πρωτα την Ταιλανδη & μετα την Τουρκια.Βεβαια σιωπουν για Βραζιλιες,Εσθονιες κλπ.
¨Ετσι μάλιστα . Συμφωνούμε απόλυτα.
Σς όλους τους συντρόφους ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ 2554 (νομίζω)  :thumbsup:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Pagtao,Mpikou,Kostas f16,pipinomaniac,fantomas,vonmakoulis,djzan,jamest,arximakakas,homies,skorpios4,kolares-boy,kologere,rebetis,liberg0,ntinos20,master21,musician,stefan00,Mykonos,Suadam,thailander,victoritaus,mathima-solfez,skorpios4,taxidiwtis,helios747,hank,ΤHeos_Panas..........ΚΑΙ Σ'ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ(Απλα αυτους που εγραψα ονομαστικα ειναι αυτοι η που γνωριζω η γραφουν λιγο πιο πολυ απ'οτι τ'αλλα παιδια του φορουμ και απλως σας "θυμηθηκα" με την "μια"{δηλ. τα πρωτα ονοματα που μου ηρθαν στο μυαλο για χρονια πολλα!!)

και φυσικα στον Φιλο μου,,,,,,,,,Allantalon


ME YΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΛΕΦΤΑ(για το 2ο,δεν το βλεπω αλλα για την Ταυλανδη "Λεφτα Υπαρχουν")

Ευχαριστουμε λακη ευχομαι και εγω απο την μερια σε ολα τα παιδια του forum υγεία, ευτυχία, τόσο προσωπική, όσο και οικογενειακή! Οι ευχές σας για το έτος 2011, ευχές μου! μακάρι όλες οι όμορφες σκέψεις και επιθυμίες να γίνουν αληθινές. Καλη Πρωτοχρονια με περισσοτερα ταξιδια και να κυνηγαμε παντα αυτο που θελουμε μεσα μας!!!!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Pagtao,Mpikou,Kostas f16,pipinomaniac,fantomas,vonmakoulis,djzan,jamest,arximakakas,homies,skorpios4,kolares-boy,kologere,rebetis,liberg0,ntinos20,master21,musician,stefan00,Mykonos,Suadam,thailander,victoritaus,mathima-solfez,skorpios4,taxidiwtis,helios747,hank,ΤHeos_Panas..........ΚΑΙ Σ'ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ(Απλα αυτους που εγραψα ονομαστικα ειναι αυτοι η που γνωριζω η γραφουν λιγο πιο πολυ απ'οτι τ'αλλα παιδια του φορουμ και απλως σας "θυμηθηκα" με την "μια"{δηλ. τα πρωτα ονοματα που μου ηρθαν στο μυαλο για χρονια πολλα!!)

και φυσικα στον Φιλο μου,,,,,,,,,Allantalon


ME YΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΛΕΦΤΑ(για το 2ο,δεν το βλεπω αλλα για την Ταυλανδη "Λεφτα Υπαρχουν")
χρονια πολλα λακη καλη χρονια με υγεια πανω απολα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
επισεις χρονια πολλα στον ντινο20 και σε ολα τα παιδια του θρεντ και μια τελευταια ευχη να παραμεινει οικονομικος παραδεισος η ταυλανδη και να μην τραβηξουμε το καζανακι οπως με τις χωρες της α. ευρωπης
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλα τα παιδιά του φόρουμ και καλά ταξίδια να χουμε οι ταξιδιάριδες και καλές επιστροφές σε όσους επιθυμούν την επιστροφή στην μαμά πατρίδα φυσικά
Στα υπόλοιπα παιδιά που μένουν εκεί ή θέλουν να μείνουν καλή τύχη και μακάρι να πάνε όλα καλά
Αντε να δούμε και το 11
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Χρόνια πολλά, καλη χρονιά με υγεία και χαρά!!!! Αντε και καλά ταξίδια.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλα τα παιδιά του φόρουμ και καλά ταξίδια να χουμε οι ταξιδιάριδες και καλές επιστροφές σε όσους επιθυμούν την επιστροφή στην μαμά πατρίδα φυσικά
Στα υπόλοιπα παιδιά που μένουν εκεί ή θέλουν να μείνουν καλή τύχη και μακάρι να πάνε όλα καλά
Αντε να δούμε και το 11

Σε ποια κατηγορια ανηκεις εσυ στην πρωτη η στην δευτερη  :grin: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Σε ποια κατηγορια ανηκεις εσυ στην πρωτη η στην δευτερη  :grin: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ
Προς το παρόν στην πρώτη
Δεν αποκλείω τίποτα όμως στο μέλλον και όλα είναι πιθανά
Μπορεί να κάνω την κίνηση χρήμα θέλοντος για μόνιμα
Μπορεί να συνεχίσω να ταξιδεύω
Μπορεί και να τη δω διαφορετικά και να κόψω τα ταξίδια και να κάτσω στα αυγά μου
never say never
χρόνια πολλά φίλε και μακάρι να πάνε όλα καλά σε όποια κατηγορία και να ανήκεις  :cheesy:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Προς το παρόν στην πρώτη
Δεν αποκλείω τίποτα όμως στο μέλλον και όλα είναι πιθανά
Μπορεί να κάνω την κίνηση χρήμα θέλοντος για μόνιμα
Μπορεί να συνεχίσω να ταξιδεύω
Μπορεί και να τη δω διαφορετικά και να κόψω τα ταξίδια και να κάτσω στα αυγά μου
never say never
χρόνια πολλά φίλε και μακάρι να πάνε όλα καλά σε όποια κατηγορία και να ανήκεις  :cheesy:

Σε ευχαριστω πολυ φιλε!! και εγω τουλαχιστον ακομη στην πρωτη μιας και γυριζουν διαφορα γυρω απο το κεφαλι μου, εννοειται never say never ισα ισα λεμε ναι στα πραγματα που μας κανουν να νιωθουμε καλα και χαμογελαμε : ) Ετσι και αλλιως ειτε κανεις κατι ειτε δεν κανεις παρολο που ισως το θελεις πολυ οι ανθρωποι παντα λενε κατι!!
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
καλη χρονια σε ολους!!!!να μαστε καλα και να συνεχεισουμε να μοιραζομαστε τισ εμπειριες μας για πολλα χρονια ακομη
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Pattaya new year for ever
Τι Yew York Times Square και μαλακίες
Εδω  να δείτε τι έγινε χτές.Ολη η Πατάγια μια λαοθάλασσα.Ο πεζόδρομος ένας μουνοχύμαρος να σε καταπιεί.Τα κορίτσια
στις ομορφιές τους πρωτοχρονιάτικα....καλά αυτές ποτέ δε τελειώνουν;Ποιος ποταμός τις κατεβάζει ανα χιλιάδες.
Το κέφι στα ύψη και ποιος δε θα όνειρευόταν να είναι εδώ τέτοια νύχτα.Οι ουρανοί στολίστηκαν με χρώματα από τα
χιλιάδες βεγγαλικά ,τα φαναράκια έφευγαν κατα εκατοντάδες,τα πεζοδρόμια με μικροπωλητές και η παραλία στρωμένη
με καρέκλες για τους ρομαντικούς. :smitten:
Η χτεσινή ήταν η τέταρτη μου συνεχόμενη Πρωτοχρονιά στη Πατάγια.Αυτή τη φορά με πέτυχε καταβεβλημένο από τις γυναίκες τα ποτά και τα ξενύχτια. :S
Ευτυχώς η φαρμακευτική αγωγή δείχνει σημεία βελτίωσης και ευελπιστώ σε δυό μέρες να είμαι εντελώς
καλά και έτοιμος για νέες περιπέτειες  :zfuck:  :s&m_1:  :s&m_3:

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ αδέλφια
Εύχομαι υγεία σε όλους γιατί όπως συχνά λέω μόνο με αυτή πραγματοποιούνται όλα μας τα όνειρα.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ρε Ζαν περάσαμε από το Secrets Hotel και είπα να ρωτήσω για δωμάτια, είναι φουλ για τις επόμενες δύο εβδομάδες και η τιμή γύρω στα 900 για όλη τη σαιζόν.
Λέω και στη ρεσεψιονίστρια έχεις χαιρετισμούς από τον Ζαν,ρε ποιο Ζαν αυτή, το φωτογράφο, no rememper, μωρή ένα ψηλό παληκάρι με κάμερα στον ώμα Gleek ...μπααααα αυτή τίποτα :think:
Μετά σκέφτηκα και της είπα ποιός ανέβαζε κάθε βράδυ ladyboys  :s&m_2: :s&m_2:
Αααααααααα Za Za  katoi lover και σε θυμήθηκε.... :2funny: :2funny:

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ φίλε και σου εύχομαι σύντομα να βρεθούμε πάλι κάτω :rockon: :rockon: :rockon:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Αρχιμαλάκιον αναχωρεί στις νότιες θάλασσες προς θερμότερα κλίματα δια την ανεύρεση τροφής, άλλωστε είναι και η εποχή του ζευγαρόματος για το είδος του
Το ταξίδι θα είναι μακρύ και επίπονο η ανταμοιβή δε μεγάλη, πληροφορίες αναφέρουν ότι θα χαθεί κάπου και θα ταξιδέψει χώρια από το υπόλοιπο κοπάδι αλλά εκεί θα βρει τους υπολοίπους του είδους που θα τον επαναφέρουν στη ζεστασιά και την προστασία της αγέλης
Επόμενη στάση Μπαχραίιν ευτυχώς για μια ώρα μόνο, μεθεπόμενη αεροδρόμιο σαβουρδαμπή και τελικός προορισμός soi 7  :grin: όπου θα έχετε και την επόμενη ανταπόκριση
Καλό μας ταξίδι σε όσους ταξιδεύουν καλή αντάμωση και τα λέμε από την άλλη πλευρά
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Pagtao,Mpikou,Kostas f16,pipinomaniac,fantomas,vonmakoulis,djzan,jamest,arximakakas,homies,skorpios4,kolares-boy,kologere,rebetis,liberg0,ntinos20,master21,musician,stefan00,Mykonos,Suadam,thailander,victoritaus,mathima-solfez,skorpios4,taxidiwtis,helios747,hank,ΤHeos_Panas..........ΚΑΙ Σ'ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ(Απλα αυτους που εγραψα ονομαστικα ειναι αυτοι η που γνωριζω η γραφουν λιγο πιο πολυ απ'οτι τ'αλλα παιδια του φορουμ και απλως σας "θυμηθηκα" με την "μια"{δηλ. τα πρωτα ονοματα που μου ηρθαν στο μυαλο για χρονια πολλα!!)

και φυσικα στον Φιλο μου,,,,,,,,,Allantalon
Λακη χρονια πολλα να εισαι καλα και εσυ και ολα τα παιδια του φορουμ, ξεχασες τον axl33 τον Κερκυραιο.Να ειμαστε καλα να βγαζουμε λεφτα για να μπορουμε να απολαυβανουμε τις ομορφιες και της χαρες αυτης της χωρας! Απο την επομενη τριτη ανταποκριση απο κατω!

ME YΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΛΕΦΤΑ(για το 2ο,δεν το βλεπω αλλα για την Ταυλανδη "Λεφτα Υπαρχουν")
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Pagtao,Mpikou,Kostas f16,pipinomaniac,fantomas,vonmakoulis,djzan,jamest,arximakakas,homies,skorpios4,kolares-boy,kologere,rebetis,liberg0,ntinos20,master21,musician,stefan00,Mykonos,Suadam,thailander,victoritaus,mathima-solfez,skorpios4,taxidiwtis,helios747,hank,ΤHeos_Panas..........ΚΑΙ Σ'ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ(Απλα αυτους που εγραψα ονομαστικα ειναι αυτοι η που γνωριζω η γραφουν λιγο πιο πολυ απ'οτι τ'αλλα παιδια του φορουμ και απλως σας "θυμηθηκα" με την "μια"{δηλ. τα πρωτα ονοματα που μου ηρθαν στο μυαλο για χρονια πολλα!!)

και φυσικα στον Φιλο μου,,,,,,,,,Allantalon
Λακη χρονια πολλα να εισαι καλα και εσυ και ολα τα παιδια του φορουμ, ξεχασες τον axl33 τον Κερκυραιο.Να ειμαστε καλα να βγαζουμε λεφτα για να μπορουμε να απολαυβανουμε τις ομορφιες και της χαρες αυτης της χωρας! Απο την επομενη τριτη ανταποκριση απο κατω!

ME YΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΛΕΦΤΑ(για το 2ο,δεν το βλεπω αλλα για την Ταυλανδη "Λεφτα Υπαρχουν")
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Λακη να εισαι καλα και καλη χρονια, ξεχασες τον axl33 τον κερκυραιο. καλη χρονια σε ολους να ειμαστε καλα να βγαζουμε λεφτα για να απολαυβανουμε τις ομορφιες και τις χαρες της αγαπημενης μας πανεμορφης χωρας! Απο Τριτη ανταποκριση απο πατταγια!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Αρχιμακακα και λοιποι φιλοι ακουστε το επαθαν φιλοι(οι παραπανω 4 που αναφερω με τα μικαρα τους ονοματα)με την Gulf air...........

Αναχωρηση 30-12-2010 απο Αθηνα για Μπανγκοκ(Μεσω Μπαχρειν).....O σκοποσ ητανε να περασουν την Πρωτοχρονια Ταυλανδη(και ειδικοτερα Πατταγια)............φτανουν Μπαχρειν και ετοιμαζονται για την αλλαγη αεροπλανου(να πανε για Μπανγκοκ).....με το που πανε στο check in τους λενε οτι δεν μπορουν να επιβιβαστουν γιατι η πτηση ειναι overbooking!!!!!βρε αμαν,βρε ζαμαν,,,,,,,,,δεν Πεταξανε!!!!!30 ωρεσ στο Μπαχρειν καθησαν!!!!!!!Βεβαια,η εταιρεια τους εδωσε ξενοδοχειο και φαγητο(αλλα τι να το κανουνε???)...Φυγαν λιγο μετα την Πρωχρονια(ουσιαστικα καναν Πρωτοχρονια στο αεροπλανο και οχι στην "μουνοθυελλα" της Walking street)

και δεν εφτανε αυτο............φτανουν Μπανγοκ και παιρνουν ταξι για Πατταγια και χαλαει και το ταξι!!!!!πριν λιγο μιλησα μαζι τους!!!!Ο ταξιτζης τους εχει αφησει μονους τους στην ακρη του δρομου και παει να φερει βοηθεια!!!

Παιδια..........επειγοντως ΕΥΧΕΛΑΙΟ σε κανα ΒΟΥΔΙΣΤΙΚΟ ΝΑΟ!!!!!

ΤΙ ΝΑ ΠΩ???ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom