Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.818
Πόντοι
24.596

αυτα σε κανονικες χωρες και οχι τριτικοσμικες μπανανιες τυπου Ελλαδας:confused::confused::confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.184
Πόντοι
19.795
Περίπου πόσο πάει το μήνα εκεί; Γενικά κοντά στο Ασόκ είναι ακριβά, αλλά ωραία περιοχή
640 δινω για ενα μηνα, Η πισινα και η τοποθεσια φυσικα, ολα τα λεφτα.
Trendy-Condo-Bangkok-for-sale-swimming-pool-3-600x385.jpg
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
163
Like
103
Πόντοι
1
640 δινω για ενα μηνα, Η πισινα και η τοποθεσια φυσικα, ολα τα λεφτα.
Trendy-Condo-Bangkok-for-sale-swimming-pool-3-600x385.jpg
Πολύ καλή τιμή για την περιοχή και ότι έχει πισίνα είναι σημαντικό, εκεί δεν βρίσκεις εύκολα καλό διαμέρισμα σε λογική τιμή
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.184
Πόντοι
19.795
Πολύ καλή τιμή για την περιοχή και ότι έχει πισίνα είναι σημαντικό, εκεί δεν βρίσκεις εύκολα καλό διαμέρισμα σε λογική τιμή
Το κλείνω βέβαια 5-6 μήνες πριν μέσω Αιρμπιενμπι, με δωρεάν ακύρωση μέχρι 1 μήνα πριν.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
163
Like
103
Πόντοι
1
Το κλείνω βέβαια 5-6 μήνες πριν μέσω Αιρμπιενμπι, με δωρεάν ακύρωση μέχρι 1 μήνα πριν.
Το πρόβλημα είναι ότι δεν είναι πάντα εύκολο να ξέρεις ημερομηνίες τόσο καιρό πριν. Το καλό είναι ότι ουσιαστικά είναι προορισμός για όλο το χρόνο και κάπως βολεύεις το πρόγραμμα. Σκέφτομαι μήπως πάω και κάποια στιγμή high season, αλλά παίζει να γίνεται χαμός από τουρίστες
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.184
Πόντοι
19.795
Το πρόβλημα είναι ότι δεν είναι πάντα εύκολο να ξέρεις ημερομηνίες τόσο καιρό πριν. Το καλό είναι ότι ουσιαστικά είναι προορισμός για όλο το χρόνο και κάπως βολεύεις το πρόγραμμα. Σκέφτομαι μήπως πάω και κάποια στιγμή high season, αλλά παίζει να γίνεται χαμός από τουρίστες
Εγώ, λόγω δουλειάς, πάω πάντα Φεβρουάριο. Ένα μήνα. Είναι πιο ακριβά από ότι το καλοκαίρι. Η αλήθεια είναι, όπως βλέπω σε κάτι βιντεάκια, τον Φεβρουάριο έχει πολύ περισσότερο κόσμο, έχει όμως και περισσότερα κορίτσια, τα οποια επιστρέφουν από Πουκετ κυρίως, όπου πάνε όταν δεν έχεις δουλειά στην Μπανγκόκ.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
163
Like
103
Πόντοι
1
Εγώ, λόγω δουλειάς, πάω πάντα Φεβρουάριο. Ένα μήνα. Είναι πιο ακριβά από ότι το καλοκαίρι. Η αλήθεια είναι, όπως βλέπω σε κάτι βιντεάκια, τον Φεβρουάριο έχει πολύ περισσότερο κόσμο, έχει όμως και περισσότερα κορίτσια, τα οποια επιστρέφουν από Πουκετ κυρίως, όπου πάνε όταν δεν έχεις δουλειά στην Μπανγκόκ.
Αυτό για τις κοπέλες δεν το είχα σκεφτεί, όντως έχει λογική να πηγαίνουν Bangkok. Μια ερώτηση που μου ήρθε τώρα. Στη Νάνα έχει και κάποιες ωραίες μαυρούλες , έχεις κάποια εμπερεία με αυτές; Μίλησα με μία πολύ ωραία κοπέλα από Κένυα, αλλά δεν προχώρησα γιατί δεν ξέρω τι παίζει με τα χαρτιά τους, μη μπλέξω πουθενά
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.184
Πόντοι
19.795
Αυτό για τις κοπέλες δεν το είχα σκεφτεί, όντως έχει λογική να πηγαίνουν Bangkok. Μια ερώτηση που μου ήρθε τώρα. Στη Νάνα έχει και κάποιες ωραίες μαυρούλες , έχεις κάποια εμπερεία με αυτές; Μίλησα με μία πολύ ωραία κοπέλα από Κένυα, αλλά δεν προχώρησα γιατί δεν ξέρω τι παίζει με τα χαρτιά τους, μη μπλέξω πουθενά
Δεν έχω πάρει ποτέ μαυρουλα στην Μπανγκόκ. Έχει ορισμένες με φοβερά κορμιά, αλλά δεν έτυχε να πάρω ποτέ καμμία. Δεν νομίζω να υπάρχει μπλέξιμο με τα χαρτια τους.
 

rene131

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2020
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Δεν ισχύει.
Ποτέ δεν μου τσίμπησαν τόσα με Revolut.

Επίσης υπάρχει και το Indrive στην Ταϊλάνδη.
Η χρέωση κυμαινεται στα 200β δλδ 5.5 ευρώ ανάλογα την τράπεζα. Αυτή η χρέωση είναι φλατ ανά ανάληψη και γίνεται από τις τράπεζες στην Ταϊλάνδη όχιτην ρεβο. Φιλικά στο λέω μην είσαι απόλυτος κοίτα καλύτερα τα οικονομικά δεδομένα από την εφαρμογή κ όχι μόνο το notification.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
321
Like
550
Πόντοι
81
Η χρέωση κυμαινεται στα 200β δλδ 5.5 ευρώ ανάλογα την τράπεζα. Αυτή η χρέωση είναι φλατ ανά ανάληψη και γίνεται από τις τράπεζες στην Ταϊλάνδη όχιτην ρεβο. Φιλικά στο λέω μην είσαι απόλυτος κοίτα καλύτερα τα οικονομικά δεδομένα από την εφαρμογή κ όχι μόνο το notification.
Θα σου πω σε 1 μήνα που θα είμαι εκεί.
Πέρυσι δεν θυμόμουν πάντως για 5ευρω και πάντα τσεκαρω την απόδειξη όταν τραβάω λεφτά.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.711
Κριτικές
1
Like
4.491
Πόντοι
1.706

rene131

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2020
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Θα σου πω σε 1 μήνα που θα είμαι εκεί.
Πέρυσι δεν θυμόμουν πάντως για 5ευρω και πάντα τσεκαρω την απόδειξη όταν τραβάω λεφτά.
Είμαι Πατάγια σχεδόν για 2 μήνες. Χρησιμοποιώ ρεβο όπου μπορείς να πληρώσεις με κάρτα κ εννοείται συμφέρει. Για ανάληψη ατμ υπάρχει χρέωση από τις ταιλανδεζικες τράπεζες. Λύση είναι να κάνεις ανάληψη από τον γκισέ εργάσιμες ώρες με κάρτα κ διαβατήριο.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
163
Like
103
Πόντοι
1
Δεν έχω πάρει ποτέ μαυρουλα στην Μπανγκόκ. Έχει ορισμένες με φοβερά κορμιά, αλλά δεν έτυχε να πάρω ποτέ καμμία. Δεν νομίζω να υπάρχει μπλέξιμο με τα χαρτια τους.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτό είδα και εγώ ότι έχει κάποιες που αξίζουν, είναι όμορφες και χαμογελαστές. Την επόμενη φορά αν βρω κάποια καλή περίπτωση θα δοκιμάσω
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
1
Like
2.503
Πόντοι
456
Και εγω την ημερα της επιστροφης επειδη ειμαι φορτωμενος με 2 γεματες βαλιτσες, για την διαδρομη Σουκχουμβιτ- Αεροδρομιο χρησιμοποιω το Grab. Επειδη φευγω συνηθως βραδυνη ωρα, δηλ. την ωρα αιχμης στην Μπανγκοκ, παντοτε 3,5- 4 ωρες πριν την αναχωρηση της πτησης.
Περσι ειχαμε αποκλειστει στο σοι 21 της Σουκχουμβιτ, για πανω απο 1,5 ωρα.
Οταν πηγαινω ομως, επειδη η μεγαλη βαλιτσα ειναι αδεια και εχω βαλει μεσα την μικρη και δεν κουβαλαω βαρος, πηγαινω με το τραινο. Μιση ωρα- σαραντα λεπτα το πολυ και εισαι απο το αεροδρομιο στη Σουκχουμβιτ.
καλα εγω απο Μπαγκογκ 2 ημερες εχω παει με μια γκομενα που ειχα ,και τα ηξερε τα πραγματα εκει ,μονος μου τη βλεπω σαν χαος ,ειμαι Πουκετιανος σωμα ψυχη , ε ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΟΝΙΜΗ ΑΠΟ ΚΟΑΝ ΚΑΕΝ ΜΕΡΙΑ , ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥΚΕΤ ΚΑΙ ΠΑΛΙ πΟΥΚΕΤ
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
321
Like
550
Πόντοι
81
Είμαι Πατάγια σχεδόν για 2 μήνες. Χρησιμοποιώ ρεβο όπου μπορείς να πληρώσεις με κάρτα κ εννοείται συμφέρει. Για ανάληψη ατμ υπάρχει χρέωση από τις ταιλανδεζικες τράπεζες. Λύση είναι να κάνεις ανάληψη από τον γκισέ εργάσιμες ώρες με κάρτα κ διαβατήριο.
Ναι έτσι παίζω μπάλα και εγώ πάντα.
Πώς και είσαι εκεί για τόσο καιρό;
Δουλεύεις remotely ή απλά εισοδηματιας; Όχι ότι είναι κακό κάτι από τα 2.
 

rene131

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2020
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Ναι έτσι παίζω μπάλα και εγώ πάντα.
Πώς και είσαι εκεί για τόσο καιρό;
Δουλεύεις remotely ή απλά εισοδηματιας; Όχι ότι είναι κακό κάτι από τα 2.
Περίπου κ τα 2. Ψάχνομαι για μόνιμα κάπου στην Ασία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom