Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.756
Κριτικές
184
Like
43.999
Πόντοι
21.896
Εμένα με πήρανε με αγροτικό τζιπ. Βουκολικές φάσεις. Στην ίδια πόλη. Ποτε πηγες ;
6-7 χρόνια πίσω
Πώς δεν ήρθε να μας πάρει κανένας ελέφαντας τελικά;

Εντάξει έχω ζήσει κ χειρότερα ..
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.439
Like
9.678
Πόντοι
2.306
6-7 χρόνια πίσω
Πώς δεν ήρθε να μας πάρει κανένας ελέφαντας τελικά;

Εντάξει έχω ζήσει κ χειρότερα ..
Δε ρωτάω ξέρω ότι ήταν Αφρική

Καλά πέρασα Καμπότζη. Οι πιο πολλές μπάζα αλλα κάτι μουναρες που γνώρισα θα μ μείνουν αξέχαστες

Εκεί ψιλό αποφάσισα να πάω Ασία κάποια στιγμή στα ηντα μου
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.756
Κριτικές
184
Like
43.999
Πόντοι
21.896
Δε ρωτάω ξέρω ότι ήταν Αφρική

Καλά πέρασα Καμπότζη. Οι πιο πολλές μπάζα αλλα κάτι μουναρες που γνώρισα θα μ μείνουν αξέχαστες

Εκεί ψιλό αποφάσισα να πάω Ασία κάποια στιγμή στα ηντα μου
K όμως δεν ήταν Αφρική ..
Κάπου στις ζούγκλες της Βενεζουέλας από το ξενοδοχείο μέχρι το αεροδρόμιο πας με τα πόδια διότι το χωριό είναι κολητα στο τέρμιναλ του αεροδρομίου κ το τέρμιναλ είναι σαν μας ώσεις πέντε ψάθινες ομπρέλες θαλάσσης :confused:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.889
Like
4.209
Πόντοι
506
Ω ρε μαλακά τι μου θύμησες ...πετάω από Μανίλα για σιεμ Ρεπ κ κλείνω ξενοδοχείο σιεμ Ρεάλ με ταξί να έρθει να με πάρει ..φτάνω αεροδρόμιο κάνω έλεγχο διαβατηρίων βγαίνω στο χώρου αναμονής κ περίμενα μια ώρα το ταξί του ξενοδοχείου ...πουθενά ταξι ,,,,αριστερά δεξιά τίποτα για ταξί κ μετά από ώρα αντιλαμβάνομαι ότι τα ταξί τους ήταν κάτι συρόμενες μπαγκαζθερες ξύλινες από μηχανάκι σσ κάτι σαν τουκ τουκ συρομενο:headbang:
Αυτά τα λέγανε ταξί :confused:
Eγω στη Μαλαισια ειχα πάρει Grab και έσκασε ενας 20χρονος με ενα τέτοιο
hennessey-velociraptor-6x6-gen3.jpg

Με 40 λεπτά τη βενζινη λογικο
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
415
Like
169
Πόντοι
1
όσον αφορά το Αεροδρόμιο, την πάτησα ο ίδιος. Χάλασα 50€ κι ήταν πολύ άσχημη ισοτιμία, όταν έφτασα στην Πόλη. Όσο για το Βούδα, αυτό ενημερώθηκα. Όποιος θέλει, ας δοκιμάσει, εγώ δεν το διακινδύνευσα

Έχουμε γράψει πολλές φορές ότι πάντοτε κατεβαίνουμε κάτω στο B FLOOR (underground floor δηλαδή δύο ορόφους κάτω από τον χώρο αφίξεων), στο SuperRich, για την καλύτερη ισοτιμία της πόλης. Πραγματικά, μέχρι κάνα χρόνο πριν τουλάχιστον, είχε πάντα φοβερές ισοτιμίες, το συγκεκριμένο. Ίσως ψιλο-χάλασε τώρα τελευταία.

Για τους "ταρίφες", εγώ ακολουθώ πάντα την ίδια τακτική (εκτός κι αν είναι βράδυ μετά από έξοδο με κορασίδα και δεν έχω όρεξη να περιμένω). Από το άνοιγμα της πόρτας, τους λέω "meter please", τουλάχιστον δυο-τρεις φορές, αν δω ότι δεν τον εκκινούν, κλείνω πόρτα και περιμένω άλλο, αυτό το κάνω μέχρι και στο αεροδρόμιο, κι άμα γουστάρουν... Έχει τύχει δηλαδή να κλείσω πόρτα και να φύγω, ακόμα κι εκεί που είναι όλα στη σειρά, και να με καλούν πίσω παρακαλώντας (προφανώς επειδή διαφορετικά θα έχαναν τη σειρά τους).

Αν δω, μάλιστα, ότι μετά από αυτό είναι σε όλα τους σωστοί και τυπικοί, δίνω πάντα και πουρμπουάρ στο τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom