Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
2.550
Πόντοι
456
Είχα ρωτήσει εδώ τι παίζει με το Thai Friendly χωρίς συνδρομή και γιατί δε μου στέλνουν πλέον άλλες γκόμενες.
Να ενημερώσω ότι μόλις πλήρωσα τη συνδρομή ξεκίνησαν όλες πάλι να στέλνουν, άρα ήταν καθαρά θέμα συνδρομής.

Οπότε ξεκίνησαν τα νταλαβερια για να είμαστε έτοιμοι στην άφιξη.
εγω παντως ειχα πολλα μηνυματα στο μαιλ, χωρις συνδρομη , μετα εστελνα σε whats up kai milagame apo ekei h η το λαιν που χρειαζεσαι μονο ιντερνετ
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.926
Like
4.250
Πόντοι
506
εγω παντως ειχα πολλα μηνυματα στο μαιλ, χωρις συνδρομη , μετα εστελνα σε whats up kai milagame apo ekei h η το λαιν που χρειαζεσαι μονο ιντερνετ
Eχει διαφορα κολπα αν ξέρεις να το δουλεψεις. Αν πχ κάνεις επαναφορα προφίλ σε βγάζει στην κορυφη της λίστας για καποιο διάστημα και τα μηνύματα πέφτουν βροχή
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.529
Κριτικές
36
Like
38.339
Πόντοι
19.795
Eχει διαφορα κολπα αν ξέρεις να το δουλεψεις. Αν πχ κάνεις επαναφορα προφίλ σε βγάζει στην κορυφη της λίστας για καποιο διάστημα και τα μηνύματα πέφτουν βροχή
Μπορεις να κανεις και καινουργιο προφιλ. Μολις μυριστουν "φρεσκο κρεας" πεφτουν σαν τα κορακια.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
346
Like
662
Πόντοι
81
Όλα αυτά που λέτε βαριέμαι να τα κάνω. Και δεν ήθελα να φτιάξω νέο λογαριασμό.
Για ένα μήνα θα τα βγάλει τα λεφτά της η συνδρομή με τόσα κανονισματα που παίζουν.

Επίσης δεν ισχύει ότι είναι μόνο βίζιτες μέσα .
Ήδη γνώρισα καμία δεκαριά κοπέλες που όλες θέλουν μπλα μπλα και σοβαρές καταστάσεις. Και ψήνω μερικές για συνάντηση για να δω πού θα πάει η φάση.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
2.550
Πόντοι
456
Όλα αυτά που λέτε βαριέμαι να τα κάνω. Και δεν ήθελα να φτιάξω νέο λογαριασμό.
Για ένα μήνα θα τα βγάλει τα λεφτά της η συνδρομή με τόσα κανονισματα που παίζουν.

Επίσης δεν ισχύει ότι είναι μόνο βίζιτες μέσα .
Ήδη γνώρισα καμία δεκαριά κοπέλες που όλες θέλουν μπλα μπλα και σοβαρές καταστάσεις. Και ψήνω μερικές για συνάντηση για να δω πού θα πάει η φάση.
Nai σιγουρα απλως επειδη εγω ειχα μονο 3 ημερες ελευθερος να παιξω δεν πληρωσα συνδρομη με αποτελεσμα να πρεπει να περασουν νομιζω 8 λεπτα για το επομενο μηνυμα ,και ηταν καπως κουραστικο ..επισης επειδη εμενα 2χλμ εξω απο Πατογκ , ε οπως καταλαβαινεις εκει ειναι γεματο επαγγελματιες , φυσικα γενικα στη Ταιλανδη δεν θα ειναι τετοιο το ποσοστο, σε εμενα ερχονταν καθε ημερα 40-50 μαιλ τουλαχιστον ,αλλα μονο 3 δεν ηταν επαγγελματιες , παντως με 1.500 μπατ ,πηρα κανα 2 πολυ καλες και η μια εκανε και μασαζ νουρου , ενταξει οχι τοσο καλο σαν νουροπυ αλλα ηταν πολυ καβλα ,μιλαμε για 3 ωρο με μασαζ και τα παντα ολα με 1.500 μπατ και ειχα χαλασει με 38,5 μεσο ορο ( 4 δεκεμβριου 2 Φεβρουαριου ) τωρα επεσε ,πηγε καπου στα 36,5 ακριβαινει το θεμα λιγο ..
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
417
Like
181
Πόντοι
1
Επίσης δεν ισχύει ότι είναι μόνο βίζιτες μέσα .
Ήδη γνώρισα καμία δεκαριά κοπέλες που όλες θέλουν μπλα μπλα και σοβαρές καταστάσεις. Και ψήνω μερικές για συνάντηση για να δω πού θα πάει η φάση.

Δεν διαφωνώ, αλλά όχι ότι είναι και ο κανόνας αυτός. Επί ευκαιρίας, θα αναφέρω και μια μικρή ιστορία:

Έχει τύχει να πρόκειται ακριβώς για τέτοια "κατηγορία" κορασίδων, που γράφεις, και μετά από πολύ-ωρη έξοδο (με όλα πληρωμένα εννοείται και με ΦΙΛΕΣ της μαζί), να φτάνουμε κυριολεκτικά στο κρεβάτι (δεν εννοώ δηλαδή απλά να πάμε στο δωμάτιο αλλά πραγματικά την τελευταία στιγμή στο κρεβάτι) και να ζητάει "μπαξίσι" που λένε και τα μουσλίμια, ή ας το πούμε καλύτερα baht-τσίσι, ώστε να προχωρήσει το θέμα. Εκεί είναι που ξενερώνεις, όχι για τα λεφτά, αλλά για το ότι μέχρι και οι "νορμάλ κοπέλες" πλέον το έχουνε δει αλλιώς το έργο... Αν ήθελα τέτοια κατάσταση δεν θα έκανα ψηστήρι εκατό χρόνια στο "τσατ" και αγαπούλες, και έπειτα έξοδο με όλα πληρωμένα κλπ με φίλες της παρέα πχ να κάνει και το flex της (που αυτό εντάξει πάει χαλάλι), για να μου πει την τελευταία στιγμή ότι θέλει και... κάτι για τον κόπο της... Και μιλάω πχ τώρα για κοπέλα που έδειχνε εντελώς σοβαρή και μάλιστα δούλευε και σε γραφείο στο λιμάνι του Rayong, όχι για καμία τελειωμένη του δρόμου (ούτε εγώ αντίστοιχα είμαι κανάς τελειωμένος χαχαχα). Γι'αυτό έχω ψιλο-ξενερώσει προσωπικά με τις συγκεκριμένες εφαρμογές, είναι γενικώς λιγάκι χάσιμο χρόνου, έτσι κατάντησε δηλαδή τα τελευταία χρόνια.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.926
Like
4.250
Πόντοι
506
Και φυσικα τα βιζιτονια online στοιχιζουν πιο ακριβα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom