Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
109
Κριτικές
11
Like
548
Πόντοι
311
ενημερωνω μετα απο 8 μερες στην pattaya , στο αεροδρομιο ολες κοντες και μελαχροινες και αδυνατες παραδεισος δηλαδη, βρηκαμε ξενοδοχειο μ 3αστερο με 24 ευρο το δικλινο, πισινες κτλ. λοιπον το παιχνιδι γινεται στην walking street το βραδυ, εχειπολλα κλαμπ με απειρα μουνακια ελαχιστους αντρες και ειναι δυσκολο να επιλεξεις γιατι ειναι ολα ωραια, εκει ψωνιζονται ολα αλλα αμα δε σε γουσταρει δεν ερχεται μαζι σου, ενα χαμογελο αρκει για το πλησιασμα, αν πατε να θυμασται οτι πρεπαι να χαμογελατε, εκει γελουν ολοι, ειναι ολα περιποιημενα αψογα και κοντα, σχιστα ματακια φουσκωτα χειλακια, και μερικα εχουν και βυζακι μεγαλουτσικο για το μεγεθος τους, απο 20 ως 30 ευρο το πολυ τις παιρνεις στο δωματιο γαμας οσο θες και αν εισαι λιγο καλος μαζι της και γουσταρεις την κρατας ολη μερα, την ταιζεις τρωνε ελαχιστα λιγο ρυζι και βλαστους ολα πικαντικα, δεν εχουν ιχνος λιπους πανω τους η κυταριτιδα σταματαει στα συνορα... συνεχιζω γαμιουνται τρελλα σε ολες τις στασεις χυνουν εχουν πολυ μικρα μουνια με απολυτη εφαρμογη, οταν πας να βγεις το κεφαλι φρακαρει στην ακρη, τελεια αισθηση, κ@λο δεν ζητησα, δε μαρεσει, παντως κ@λοτρυπιδα δεν μπορεις καν να τη δεις(φορουσα παντα φακους επαφης} τα κορμακια τους ειναι πολυ μικρα . υπαρχουν και τα a gogo bars ειναι πασαρελα με μπαρα καθετη και το καθε μουνακι χορευει γυμνο, στεγνο παντα και καυλιαρικο, σε ενα που πηγα με μια ταυλανδεζα gfe to dollhousepattaya.com βρηκαμε ενα πιπινι απο την ιδια πολη με τη δικια μου 17 χρονων σκετη καυλα, πανο τρεμανε τα ποδια μου οταν εκατσε διπλα μου και της επιασα τη μεση, poui τη λεγανε, εκει εδινες 10 ευρο στο μαγαζι και 50 στην κοπελα και την επαιρνες για .... κρατηθειτε 24 ωρες, ειχε και μεγαλα μπαρ με μικροτερα μεσα στα οποια ειχε πολλα κοριτσια που φωναζανε να πλησιασεις ολα πολυ καλα, εκει εδινες 7 ευρο στο μαγαζι και 15 στην κοπελα και την επαιρνες, η καλυτερη φαση ηταν ομως τα κλαμπ, χαλαρη αισθησε gfe συνεχιζω...
Κώλο δίνουν οι μικρές?
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
109
Κριτικές
11
Like
548
Πόντοι
311
Πώς το ανακαλυψες;
Εγώ θα πάω σύντομα 3η φορά εκεί.
Και φυσικά έχει παιχνίδι και εκεί.
Συνήθως όλοι πάνε στα γνωστά, Παταγια, Πουκετ κλπ.

Εντάξει δεν είσαι παπατζης, απλά πιστεύεις ότι ναναι.
Και απλά βρήκες ένα άρθρο που έγραψε κάποιος κάποτε και το πιστεψες.
Αντί να πιστέψεις τα πραγματικά σχόλια ανθρώπων που είναι εδώ και δεν έχουν λόγο να γράψουν μαλακιες.
Πατάγια ή Πουκέτ είναι καλύτερα για γαμήσι? Κωλαράκι γυναικείο μικρό, παίζει?
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
151
Like
398
Πόντοι
21
Ήδη τα κορίτσια εδωώ έχουν ξεκινήσει και αγοραζουν τα iPhone16 τυπε





Ομοιοπαθείς, ε με το xiaomi rdminote 4x που ειχα το Δεκέμβριο που πηγα από το 2017 αγορασμένο για εμενα ήταν σίγουρακι, δεν ξέρω τώρα με το samsung A53 λετε να έχει καμμια φθηνότερο, η πάλι εγώ θα είμαι ο κινητότσιγκούνης
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.393
Κριτικές
36
Like
37.858
Πόντοι
18.565

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
256
Like
437
Πόντοι
21
To μουνι τους ειναι πιο στενο και απο την πιο στενη γυναικεια Σλαβικη κωλοτρυπιδα.
Θυμάμαι εσκιζα πέρυσι ένα 26χρονο καυλακι και λέω αποκλείεται να μπω όλος μέσα.
Το κορίτσι είχε κάτσει από πάνω και πίεζε προς τα κάτω μέχρι να το καταφέρει. Μετά δεν σταμάτησε το κούνημα μέχρι τελικής πτώσης.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το ειχα ακουσει απο παλια σαν προορισμο αλλα νομιζα οτι ήτα κανα γραφικο χωριουδακι 30-40.000 κατοίκων αλλα εχει 1.2 εκατομμύρια.
Πάντως θέλει προσοχη στην περιοδο γιατί την ξηρη εποχη που αρπανε οι φωτιές στο Βορνεο οι καπνοι πνοίγουν την περιοχή. Ετσι τουλάχιστον λενε
Πάω πάντα Νοέμβρη και ποτέ δεν έχει θέμα από βροχές ή φωτιές.
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
151
Like
398
Πόντοι
21
Ναι δεν μιλάω συγκεκριμένα λέω σιγουρα θα έχουν πάει κ ανώμαλοι,και άσε με να έχω τις δικές μου επιφυλάξεις δεν είναι όλα ρόδινα στον κόσμο μας εύκολη πρόσβαση έχει ο καθένας σε μια σελίδα σε ένα φόρουμ τι σε κάνει να πιστεύεις ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να μην έχει κάναν ανώμαλο εδώ έχω μια ηλικία και έχω διαμορφώσει μια άποψη για την σάπια κοινωνία δεν βγήκα εχτές από το σπίτι,έχω ακούσει και έχω δει αρκετά τωρα το ότι δεν έχω πάει ως εκεί εσύ κ άλλοι βρίσκεται πάτημα σε αυτό,πόσες φορές έχω ακούσει την ατάκα στα 4 κιας είναι 14 από ανθρώπους σε μια σοβαρή ηλικία δεν είναι όλοι σαν εμένα κ εσένα,ασεμε να έχω την δική μου επιφύλαξη δεν είναι λίγοι οι ανώμαλοι στις μέρες μας πόσο μάλλον σε μια ψηφιακή εποχή που αυτό τονώνει την κατάσταση..γεια χαρά γτ κούρασε το θέμα
Πάντως πιο πολύ βρώμικα κυκλώματα, ανωμαλία
( βλέπε Μίχο) και διαστροφή έχει η χώρα μας, παρά η Ταϊλάνδη. Άσε που στην Ταϊλάνδη δεν τολμάς να παίξεις με τέτοια ούτε αν είσαι πελάτης, ούτε γονέας που θες να εκδώσεις το ανήλικο ούτε σωματεμπορας γενικά. Δεν θα καταλάβεις για πότε θα βρεθείς για καμία 40αρα χρόνια μέσα χωρίς πολλά πολλά. Από την εμπειρία μου στην χώρα αυτή μετά από 60 μέρες περίπου διαμονή δεν έχω δει πουθενά να συμβαίνουν αυτά. Σε αντίθεση με την χώρα μας που η ατιμωρησία βαράει κόκκινο. Οπότε ας κοιτάζουμε πρώτα σε τι μπουρδέλο χώρα ζούμε σε όλα τα επίπεδα και μετά να πούμε για τους άλλους.
Δεν είναι όλες οι γυναίκες στην Ταϊλάνδη πόρνες. Υπάρχουν οικογένειες δεμένες όπως εδώ και γενικά και δουλειές υπάρχουν άσχετα αν δεν είναι όλες καλοπληρωμένες. Σε πολλά πράγματα η Ταϊλάνδη είναι πολύ μπροστά από την υποανάπτυκτη Ελλάδα. Σε άλλα πάλι θυμίζει δεκαετία του 70. Πάντως οι άνθρωποι εδώ εκτός από χαμόγελο έχουν αξιοπρέπεια και τιμή και είναι υπερήφανοι που είναι Ταϊλανδοί. Δηλαδή είναι φυσιολογικοί άνθρωποι. Δηλαδή αγαπούν όπως όλοι οι γονείς τα παιδιά τους και ούτε τα εκδίδουν ούτε τα πουλούν.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.825
Like
4.091
Πόντοι
506
Πάντως πιο πολύ βρώμικα κυκλώματα, ανωμαλία
( βλέπε Μίχο) και διαστροφή έχει η χώρα μας, παρά η Ταϊλάνδη. Άσε που στην Ταϊλάνδη δεν τολμάς να παίξεις με τέτοια ούτε αν είσαι πελάτης, ούτε γονέας που θες να εκδώσεις το ανήλικο ούτε σωματεμπορας γενικά. Δεν θα καταλάβεις για πότε θα βρεθείς για καμία 40αρα χρόνια μέσα χωρίς πολλά πολλά. Από την εμπειρία μου στην χώρα αυτή μετά από 60 μέρες περίπου διαμονή δεν έχω δει πουθενά να συμβαίνουν αυτά. Σε αντίθεση με την χώρα μας που η ατιμωρησία βαράει κόκκινο. Οπότε ας κοιτάζουμε πρώτα σε τι μπουρδέλο χώρα ζούμε σε όλα τα επίπεδα και μετά να πούμε για τους άλλους.
Δεν είναι όλες οι γυναίκες στην Ταϊλάνδη πόρνες. Υπάρχουν οικογένειες δεμένες όπως εδώ και γενικά και δουλειές υπάρχουν άσχετα αν δεν είναι όλες καλοπληρωμένες. Σε πολλά πράγματα η Ταϊλάνδη είναι πολύ μπροστά από την υποανάπτυκτη Ελλάδα. Σε άλλα πάλι θυμίζει δεκαετία του 70. Πάντως οι άνθρωποι εδώ εκτός από χαμόγελο έχουν αξιοπρέπεια και τιμή και είναι υπερήφανοι που είναι Ταϊλανδοί. Δηλαδή είναι φυσιολογικοί άνθρωποι. Δηλαδή αγαπούν όπως όλοι οι γονείς τα παιδιά τους και ούτε τα εκδίδουν ούτε τα πουλούν.
Οι Ταυλανδοι ειναι απιστευτα παραδοπιστοι και θα έκαναν τα παντα για το χρημα. Εχει αφθονη πορνεια μέχρι και μουσείο AIDS.
Αλλα τι να λεει οποίος δε θέλει να μπλεξει δε μπλεκει. Και η ανωμαλία δε γνωριζει κοινωνικά στρώματα
Screenshot_2024_0919_224119.png
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
151
Like
398
Πόντοι
21
Αυτά τα αναφέρει το Google επίσημα γιατί κάποιοι λένε δεν ισχύουν επειδή έχουν πάει και τα ξέρουν όλα
Εντάξει το Google και οι Αμερικάνοι λένε ότι ο Πούτιν είναι δικτάτορας και οι Ρώσοι εγκληματίες ενώ οι Ουκρανοί καλά παιδιά που κερδανε και στον πόλεμο και ότι το Ισραήλ δεν διαπράττει γενοκτονία και εγκλήματα πολέμου. Θα τους πιστέψουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom