Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Σεβασμός στον lakisscorpio . Είναι το άτομο που στο πρώτο μου ταξίδι Ταϋλάνδη με πήρε από το χέρι και ανακάλυψα τις χαρές της pattaya. Xωρις αυτον δεν ηξερα που πεφτει η walking street και τα red points). Βεβαια τοτε ηταν single και εκανε τα αισχη :alivedick:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
εχει αλλο κοστος ενα εισητηριο το οποιο επιτρεπει ακυρωση ή αλλαγη και αλλο κοστος οταν το παιρνεις χωρις τετοια δικαιωματα ! ετσι απο οπου και να το παρεις το ιδιο ειναι !
Προφανώς, αλλά πού κολλάει σε σχέση με τα παραπάνω;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
12
Like
6.891
Πόντοι
2.646
ναι βρε συντροφε αλλα πολλα τα λεφτα ! εδω λεει εχει χαλασει μονο 2500ευρω για εισητηρια ! βαλε αλλα τοσα την βγαλει για εναμιση μηνα περιπου !
αρα στη καλυτερη 5000 ευρω για να γαμει το ιδιο μουνι που το εχει ελλαδα.
Σου ζήτησε δανεικά ρε τυπε? Δεν εχει δικαιωμα να πάει διακοπές? Ποιος σου λέει ότι δε θα ξενογαμησει εκεί, ακόμα και αν την έχει μαζί του?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.098
Πόντοι
18.565
Tωρα τι συζηταμε εδω ρε παιδια; Αν θα παει στην Ταυλανδη να κανει τις διακοπες του και να δει η γυναικα του την οικογενεια της; Ειμαστε σοβαροι τωρα;
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Σχετικά με προηγούμενα post.
- στις Ασιατικές χώρες δεν πας διακοπές για να πηδήξεις (ή μόνο για να πηδήξεις), όποιος έχει τέτοια εικόνα, μάλλον δεν έχει βασικές εμπειρίες!
-για το αεροδρόμιο του ερντογάν και την turkish, μία βόλτα στο αεροδρόμιο τους σε πείθει! Κακή εξυπηρέτηση, προσωπικό που συνεχώς μαλώνει μεταξύ τους, η παλιότερη ευγένεια ανήκει στο παρελθόν, παράπονα απο όλους, ακρίβεια, βρόμικες τουαλέτες, και μεγάλες καθυστερήσεις σε όλες τις πτήσεις της συγκεκριμένης εταιρίας και όχι γενικά. Νομίζω η κατάσταση που η συγκεκριμένη εταιρία ήταν απο τις καλύτερες νομίζω έχει μείνει στη προ-κορωνοιού εποχή.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.763
Πόντοι
2.356
Γνωστός μου που πήγαινε καθαρά επαγγελματικά ταξίδια στην Ταϊλάνδη (το απαιτούσε η εργασία του για δύο έτη) μου ανέφερε κοφτά και απερίφραστα: Οποίοι άντρες πάνε μόνοι Τσυλανδη πάνε για σεξοτουρισμό. (Και καλά κανουν). Τέλος. Όποιος λέει το αντίθετο είναι ψεύτης.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Γνωστός μου που πήγαινε καθαρά επαγγελματικά ταξίδια στην Ταϊλάνδη (το απαιτούσε η εργασία του για δύο έτη) μου ανέφερε κοφτά και απερίφραστα: Οποίοι άντρες πάνε μόνοι Τσυλανδη πάνε για σεξοτουρισμό. (Και καλά κανουν). Τέλος. Όποιος λέει το αντίθετο είναι ψεύτης.
Άρα ο γνωστός σου λέει πως το 2019 επισκέφτηκαν την Ταιλάνδη 41 εκατομμύρια σεξοτουρίστες (άντε οι μισοί να είναι γυναίκες/ζευγάρια) μιλάμε για 20-25εκ σεξοτουρίστες σ`ενα χρόνο, και όλοι αυτοί μόνο για το 2019!!!..........ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ!!!!!!!!!!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.098
Πόντοι
18.565
Γνωστός μου που πήγαινε καθαρά επαγγελματικά ταξίδια στην Ταϊλάνδη (το απαιτούσε η εργασία του για δύο έτη) μου ανέφερε κοφτά και απερίφραστα: Οποίοι άντρες πάνε μόνοι Τσυλανδη πάνε για σεξοτουρισμό. (Και καλά κανουν). Τέλος. Όποιος λέει το αντίθετο είναι ψεύτης.
Και εμενα τα ταξιδια μου επαγγελματικα ειναι. Και μαλλιστα απολυτα, γιατι πλεον, ειδικα μετα το κλεισιμο της Κινας, εδω και 3 χρονια, μονο η Ταυλανδη παραγει αυτο που με ενδιαφερει. Ολα τα αλλα, διακοπες και σεξοτουρισμος, ερχονται μονα τους.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.098
Πόντοι
18.565
Σχετικά με προηγούμενα post.
- στις Ασιατικές χώρες δεν πας διακοπές για να πηδήξεις (ή μόνο για να πηδήξεις), όποιος έχει τέτοια εικόνα, μάλλον δεν έχει βασικές εμπειρίες!
-για το αεροδρόμιο του ερντογάν και την turkish, μία βόλτα στο αεροδρόμιο τους σε πείθει! Κακή εξυπηρέτηση, προσωπικό που συνεχώς μαλώνει μεταξύ τους, η παλιότερη ευγένεια ανήκει στο παρελθόν, παράπονα απο όλους, ακρίβεια, βρόμικες τουαλέτες, και μεγάλες καθυστερήσεις σε όλες τις πτήσεις της συγκεκριμένης εταιρίας και όχι γενικά. Νομίζω η κατάσταση που η συγκεκριμένη εταιρία ήταν απο τις καλύτερες νομίζω έχει μείνει στη προ-κορωνοιού εποχή.
Οσον αφορα τη Τουρκις, εμενα η εμπειρια μου, τουλαχιστον μεχρι τον Ιουνιο φετος που πηγα Κων/πολη, (επιστροφη με Ετζιαν) ειναι πολυ θετικη. Και τον Φλεβαρη του 2020 που αρχισε να κορυφωνεται το θεμα του κορονοιου και ειχα βγαλει εισητηριο για Κινα μου το αλλαξανε, για Μπανγκοκ, χωρις επιβαρυνση, οταν πηγα στα γραφεια τους στον Αλιμο, αλλα και το εισητηριο της επιστροφης απο Μπανγκοκ που ειχα βγαλει για το ιδιο ταξιδι. Και αναμονη ανταποκρισης περσι σε ταξιδι μου για Σευχελλες, που ειχε καθυστερησει 1,5 ωρα η πτηση απο Αθηνα, περιμενανε εμενα και την γυναικα μου. Βεβαια αυτο ισως να ηταν υποχρεωμενοι να το κανουν. Το μονο μειονεκτημα στο αεροδρομιο τους ειναι οι αποστασεις.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Οσον αφορα τη Τουρκις, εμενα η εμπειρια μου, τουλαχιστον μεχρι τον Ιουνιο φετος που πηγα Κων/πολη, (επιστροφη με Ετζιαν) ειναι πολυ θετικη. Και τον Φλεβαρη του 2020 που αρχισε να κορυφωνεται το θεμα του κορονοιου και ειχα βγαλει εισητηριο για Κινα μου το αλλαξανε, για Μπανγκοκ, χωρις επιβαρυνση, οταν πηγα στα γραφεια τους στον Αλιμο, αλλα και το εισητηριο της επιστροφης απο Μπανγκοκ που ειχα βγαλει για το ιδιο ταξιδι. Και αναμονη ανταποκρισης περσι σε ταξιδι μου για Σευχελλες, που ειχε καθυστερησει 1,5 ωρα η πτηση απο Αθηνα, περιμενανε εμενα και την γυναικα μου. Βεβαια αυτο ισως να ηταν υποχρεωμενοι να το κανουν. Το μονο μειονεκτημα στο αεροδρομιο τους ειναι οι αποστασεις.
μακάρι αυτό που είδα εγώ να ήταν απλώς κακή συγκυρία, αλλά η εικόνα που είχα πριν covid και αυτή που είχα τώρα είχαν τεράστια αλλαγή προς το χειρότερο, την επόμενη φορά θα επιλέξω κάτι άλλο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.098
Πόντοι
18.565
μακάρι αυτό που είδα εγώ να ήταν απλώς κακή συγκυρία, αλλά η εικόνα που είχα πριν covid και αυτή που είχα τώρα είχαν τεράστια αλλαγή προς το χειρότερο, την επόμενη φορά θα επιλέξω κάτι άλλο.
Τα πρωτα χρονια πεταγα με Ται, η καλυτερη εμπειρια που ειχα σε αυτα τα ταξιδια. οταν εφυγε η Ται συνεχισα με Καταρ, καλη και αυτη, αλλα η αντιμετωπιση που ειχα στα γραφεια της Συγγρου πριν απο λιγα χρονια σε ενα θεμα αλλαγης, με ξενερωσαν. Με βολευει επισης οτι οι Τουρκοι τα μεγαλα ταξιδια τους, 9-10 ωρων, για διαφορους προορισμους του Ινδικου ωκεανου που συνηθιζω να πηγαινω, τα προγρμματιζουν την νυχτα, ενω εχουν δρομολογιο βραδυνο απο Αθηνα για Κων/πολη, ετσι ωστε αν εχεις προγραμματισει τετοιο ταξιδι να μην εχεις πανω απο 2 ωρες αναμονη. Το ιδιο και με την επιστροφη, βρισκεις πρωινη πτηση για Αθηνα, χωρις μεγαλη αναμονη, ειτε των Τουρκων, ειτε της Ετζιαν με την οποια συνεργαζονται.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
1
Like
2.460
Πόντοι
456
Γνωστός μου που πήγαινε καθαρά επαγγελματικά ταξίδια στην Ταϊλάνδη (το απαιτούσε η εργασία του για δύο έτη) μου ανέφερε κοφτά και απερίφραστα: Οποίοι άντρες πάνε μόνοι Τσυλανδη πάνε για σεξοτουρισμό. (Και καλά κανουν). Τέλος. Όποιος λέει το αντίθετο είναι ψεύτης.
Τη πρωτη φορα πηγα για τη θαλασσα και μονο.( 2005)Αλλα οταν βλέπεις να υπάρχει αυτη η απιστευτη κατασταση με τα μασαζαδικα με την συμπεριφορα σαν σχεση .. και με κοστος,που εδω ειναι αστεειο και να το αναφερεις και αγιος να ησουν λεμε τωρα ..θα αμαρτησεις
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.393
Like
9.550
Πόντοι
2.306
Γνωστός μου που πήγαινε καθαρά επαγγελματικά ταξίδια στην Ταϊλάνδη (το απαιτούσε η εργασία του για δύο έτη) μου ανέφερε κοφτά και απερίφραστα: Οποίοι άντρες πάνε μόνοι Τσυλανδη πάνε για σεξοτουρισμό. (Και καλά κανουν). Τέλος. Όποιος λέει το αντίθετο είναι ψεύτης.
Όταν πήγα ,πήγα για τη θάλασσα πιστεύοντας πως όλα αυτά που λέγονταν ήταν μαλακιες/υπερβολές.

Όταν άλλαξα το εισητηριο (δυο φορές) ήταν για τα στενά ασιατικά μουνακια
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
Γνωστός μου που πήγαινε καθαρά επαγγελματικά ταξίδια στην Ταϊλάνδη (το απαιτούσε η εργασία του για δύο έτη) μου ανέφερε κοφτά και απερίφραστα: Οποίοι άντρες πάνε μόνοι Τσυλανδη πάνε για σεξοτουρισμό. (Και καλά κανουν). Τέλος. Όποιος λέει το αντίθετο είναι ψεύτης.
ασε ρε εγω παω για να δω το Βουδα και βοδια !
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
Όταν πήγα ,πήγα για τη θάλασσα πιστεύοντας πως όλα αυτά που λέγονταν ήταν μαλακιες/υπερβολές.

Όταν άλλαξα το εισητηριο (δυο φορές) ήταν για τα στενά ασιατικά μουνακια
εκατσες στην αλλη ακρη του πλανητη επειδη σε ειχε φαει η αγαμια στην ελλαδα ! παραδεξου το !
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.393
Like
9.550
Πόντοι
2.306
εκατσες στην αλλη ακρη του πλανητη επειδη σε ειχε φαει η αγαμια στην ελλαδα ! παραδεξου το !
Αγαμία δεν με έχει φάει ,αλλά η διαφορά στη δυσκολία είναι τεράστια.

Στην Ελλάδα είσαι σαν να παίζεις τελικό κονφερενς με τη Ρεάλ ενώ είσαι ο βαζελος

Ταυλανδη σαν να παίζεις τελικό Γιουρόπα με το βαζελο ενώ είσαι η Ρεάλ

Ότι βγάζω Ελλάδα σε ένα χρόνο το βγάζω ταυλανδη στο ένα μήνα

Όπου κονφερενς και Γιουρόπα η αξία των γυναικών
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.885
Πόντοι
21.896
Το skg έχει παραγκωνιστεί τελειως
Κάποτε πετούσε flydubai water Airways που σημαίνει αυτόματα συνδεεσε με όλο το κόσμο με ένα lay over
Τώρα αναγκαστικά Πόλη για μεγάλες πτήσεις ..
Το ist είναι το μεγαλύτερο one terminal airport στον κόσμο
Δεύτερο το bkk πλέον
Το bkk σαν χταπόδι οι έξοδοι για φυσουνες ενώ το ist ορθογώνιο

Προσωπικά δεν είχα ποτέ προβλημα στο sabiha ,,,,ataturk kai ist κ έχω πετάξει άπειρες φορές ειδικά μόνο πέρσυ πάνω από δέκα φορές .

Οι Turkish έχει γίνει πανάκριβη αλλά στο refund είμαι λίρα εκατό
Πάντως ταυλανδη από του χρόνου θα γεμίσει Κινέζους ...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Το skg έχει παραγκωνιστεί τελειως
Κάποτε πετούσε flydubai water Airways που σημαίνει αυτόματα συνδεεσε με όλο το κόσμο με ένα lay over
Τώρα αναγκαστικά Πόλη για μεγάλες πτήσεις ..
Το ist είναι το μεγαλύτερο one terminal airport στον κόσμο
Δεύτερο το bkk πλέον
Το bkk σαν χταπόδι οι έξοδοι για φυσουνες ενώ το ist ορθογώνιο

Προσωπικά δεν είχα ποτέ προβλημα στο sabiha ,,,,ataturk kai ist κ έχω πετάξει άπειρες φορές ειδικά μόνο πέρσυ πάνω από δέκα φορές .

Οι Turkish έχει γίνει πανάκριβη αλλά στο refund είμαι λίρα εκατό
Πάντως ταυλανδη από του χρόνου θα γεμίσει Κινέζους ...
....Πάντως ταυλανδη από του χρόνου θα γεμίσει Κινέζους ....... Αυτό το θεωρείς θετικό, ή αρνητικό;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.885
Πόντοι
21.896

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Άρα ο γνωστός σου λέει πως το 2019 επισκέφτηκαν την Ταιλάνδη 41 εκατομμύρια σεξοτουρίστες (άντε οι μισοί να είναι γυναίκες/ζευγάρια) μιλάμε για 20-25εκ σεξοτουρίστες σ`ενα χρόνο, και όλοι αυτοί μόνο για το 2019!!!..........ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ!!!!!!!!!!!
Κάποιοι δεν καταλαβαίνουν ότι δεν είναι όλοι οι τουρίστες λιμάρια.

Επίσης δεν καταλαβαίνουν οτι το να πας στην άλλη άκρη του κόσμου μόνο και μόνο για να γαμάς μέρα νύχτα πουτάνες είναι μάλλον μαλακία.

Δεν πειράζει. Κάποτε θα μάθουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom