Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
χαχα χα ακριβως ετσι..ειχα μια μικρη μονιμη το 2009 23 εκεινη κουκλα ,και δεν τολμουσα να δω κανα κωλο κατιμ βρε παιδακι μου ..αμέσως η ζηλια ουτε ρανταρ να ειχε ..αλλα η φαση της περιποιησης ειναι κορυφαια ισως και παγκοσμιως τι να θελουν να σου μαγειρεψουν τι να βαζουν πλυντηριο να σου καθαριζουν τισ γαριδες στο μπαρμπεκιου.μου εχουν λειψει ολλα αυτά
Δεν είναι ζήλια. Φοβούνται μην της φάει άλλος το θυμα που αρμεγει. Έτσι λέγαν κ για τις ανατολικές παλιά το 90..ζηλθαρες λέει κλπ. Όταν έγιναν πολλά τα θύματα που πήγαιναν στην ανατ Ευρώπη, η ζήλια χάθηκε κι όλες έψαχναν να βρουν όσους πιο πολλά θύματα μπορούσαν. Φυσικά δεν είναι οι Ασιάτισσες τόσο τσακάλια όπως Ρουμάνες ουκρανες κ λοιπό κακό συναπάντημα. Αλλά όχι ότι ζηλεύει μια 25αρα πχ τον 50αρη σύντροφο της...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
ναι βρε συντροφε αλλα πολλα τα λεφτα ! εδω λεει εχει χαλασει μονο 2500ευρω για εισητηρια ! βαλε αλλα τοσα την βγαλει για εναμιση μηνα περιπου !
αρα στη καλυτερη 5000 ευρω για να γαμει το ιδιο μουνι που το εχει ελλαδα.
Οι σχέσεις με γυναίκες από μακρινές χώρες που δεν παράγουν μόνες τους χρήμα είναι πολύ ακριβές. 5000με 8000 κηδεία το χρόνο μόνο κ μόνο για να πας να δεις τα πεθερικά. Αυτοκτονικα σύνδρομα.
Η μόνη λύση imop σρειλτη μ ένα φτηνό εισητηρια να κάτσει κάνα μήνα μόνη της. Πάλι ένα 3χιλιαρο θα φύγει όμως ...γαματα με κεφαλαία γράμματα
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Χαιρετώ τον αγαπητό κωλόγερο που ομολογώ πως δεν γνώριζα πως πέραν του σεξοτουρισμού, κάνει και business στη χώρα του "ψεύτικου" χαμόγελου..
Είναι γεγονός πως η φετινή high season θα παραείναι high απ όλες τις απόψεις. Με την Ευρώπη κλειστή στους περισσότερους Ρώσους αναμένεται πανζουρλισμός από Ρωσία,Αυστραλία,Αγγλία (κυρίως λόγω κρίσης εκεί ,καθώς πολλοί θα είναι αυτοί που θα θελήσουν να μεταφέρουν κεφάλαια ιδρύοντας κάποια LTD..)
Απ ότι πληροφορούμαι θα πέσει πέλεκης σε ότι αφορά τις τιμές..καθώς θα κοιτάξουν να βγάλουν τα σπασμένα 2 ετών στον κάθε φουκαρά..Δεν ξεχνάω πως χρωστάω το ιστορικό μου σχετικά με το Σιάμ όμως πραγματικά δεν έχω βρει τον χρόνο να το κάνω καθώς είναι μεγάλο και περιέχει πολλές λεπτομέρειες..όμως θα γίνει μια μέρα το υπόσχομαι ξανά..
Αφού απευθύνω και πάλι χαιρετισμό, μια μικρή παραίνεση..Μη μπλέκετε με "underground" στα γούστα freelancers.. Μακρυά από ice& yaba καταστάσεις..στην καλύτερη θα βρεθείτε κλεισμένοι για πάντα σε ένα κελί. Στην χειρότερη θα σας κάνουν να πηδήξετε από το μπαλκόνι κάποιου ξενοδοχείου αν μένετε σε τέτοιο αφού θα σας έχουν εκβιάσει να τους δώσετε ότι έχετε και δεν έχετε για να μην μπλέξετε με την εκεί διεφθαρμένη μέχρι τον νωτιαίο μυελό αστυνομία τους.
Μην μοστράρετε άνεση, κυρίως οικονομική, μη λέτε ποτέ τι δουλειά κάνετε με τι ασχολείστε στην πραγματική σας ζωή. Γαμήστε ψεκάστε σκουπίστε .Είναι άλλη η κουλτούρα τους.. Αυτά τα ολίγα προς το παρόν, και τα ξαναλέμε εκτενέστερα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Η Σλαβα, εφ οσον εχεις κλεισει ραντεβου με το γραφειο, ειτε θελει, ειτε δεν θελει, ειτε ειναι θυμα τραφικινκ, ειτε οχι. θα ερθει στο ξενοδοχειο να την πηδηξεις. Η φρι-λανσερ της Ταυλανδης, (οχι αυτη που ειναι στο μασσατζιδικο, ουτε αυτη απο το α γκο γκο) αυτη που ειναι στο δρομο, αν δεν της αρεσεις την ωρα που την πλησιαζεις θα γυρισει το κεφαλι αλλου, η, θα σηκωθει να φυγει. Εχει επιλογη εκεινη την στιγμη, που δεν την εχει η σεξεργατρια που θα σου κτυπησει την πορτα στο δωματιο.
Τα ίδια είναι και ανατ Ευρώπη. Το 80% τα παλιόσκύλα αυτά δρουν μόνα τους μέσω ινστα μαμπα κλπ
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
βρηκα ενα χαρτη με τα μπαρακια της walking street Πατταγια του Οκτωβριου 2023.....μου φανηκε καλος και ειπα να το "ανεβασω"
 

Συνημμένα

  • FfCNeeOaAAAPq_T.jpg
    FfCNeeOaAAAPq_T.jpg
    161,9 KB · Εμφανίσεις: 83

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Το καλό είναι ότι σιγα-σιγα το Μπατ υποχωρεί απέναντι στο ευρώ. Ας ελπίσουμε ότι δεν είναι προσωρινό.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Χαιρετώ τον αγαπητό κωλόγερο που ομολογώ πως δεν γνώριζα πως πέραν του σεξοτουρισμού, κάνει και business στη χώρα του "ψεύτικου" χαμόγελου..
:hi:Που σημαινει οτι εχω γνωρισει και Ταυλανδους-Ταυλανδες, ακομα και λειντυ-μποις, ευυποληπτους και οικονομικα ευκαυταστατους, σε δουλειες που δεν εχουν καμμια σχεση με τον σεξοτουρισμο. Επειδη πηγαινουμε εμεις σε περιοχες που ειναι σεξοτουριστικες, δεν πρεπει να νομιζουμε οτι ολη η Ταυλανδη ειναι ετσι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.886
Πόντοι
21.896
Τι είναι αυτό που έγραψε ο φίλος πιο πάνω; ice& yaba
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
καλησπέρα στην παρέα,
Τον δεκέμβρη θα είμαι και πάλι στο πουκέτ και σκέφτομαι να μείνω πατόνγκ. Αν έχετε κάποιο καλό και ήσυχο ξενοδοχείο να μου προτίνετε, παρακαλώ να μου το πείτε. Φυσικά θα πρέπει να είναι guest friendly :)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
καλησπέρα στην παρέα,
Τον δεκέμβρη θα είμαι και πάλι στο πουκέτ και σκέφτομαι να μείνω πατόνγκ. Αν έχετε κάποιο καλό και ήσυχο ξενοδοχείο να μου προτίνετε, παρακαλώ να μου το πείτε. Φυσικά θα πρέπει να είναι guest friendly :)
Το Φλεβαρη εμεινα 300 μετρα απο τη Μπανγκλα. Andakira Hotel, πολυ καλο και με σχετικα μεγαλη πισινα. 10 λεπτα απο την παραλια. Ειχα πληρωσει 26 ευρω τη βραδια για ντελουξ δωματιο.
1666983601864.png
1666983601864.png
 

spverg

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
εκλεισα με saudia λόγω χαμηλής τιμής
το 10ωρο layover, αν εχει παει κανενας, παλευεται?
 

Geotropic

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2021
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Κρίμα, ήλπιζα να κλείσω κανένα οικονομικό εισιτήριο για Ταιλάνδη αρχές Δεκεμβρίου και τα βλέπω όλα στα 1200 και πάνω.
Έχει κανείς καμιά ιδέα για κάτι φτηνότερο από Θεσσαλονίκη?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
εκλεισα με saudia λόγω χαμηλής τιμής
το 10ωρο layover, αν εχει παει κανενας, παλευεται?
8 ώρες το περισσότερο πού είχα κάνει στο παλιό αεροδρόμιο του Κατάρ. Πολύ δύσκολα να περάσουν τόσες ώρες.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
8 ώρες το περισσότερο πού είχα κάνει στο παλιό αεροδρόμιο του Κατάρ. Πολύ δύσκολα να περάσουν τόσες ώρες.
Μόνο αν πέσεις για υπνο
Σε κάποια αεροδρόμια υπάρχουν μικρά δωμάτια με κάψουλες. Ύπνου. Ίσως να υπάρχουν κι. Εκει
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
:hi:Που σημαινει οτι εχω γνωρισει και Ταυλανδους-Ταυλανδες, ακομα και λειντυ-μποις, ευυποληπτους και οικονομικα ευκαυταστατους, σε δουλειες που δεν εχουν καμμια σχεση με τον σεξοτουρισμο. Επειδη πηγαινουμε εμεις σε περιοχες που ειναι σεξοτουριστικες, δεν πρεπει να νομιζουμε οτι ολη η Ταυλανδη ειναι ετσι.
Καλημέρα Κωλόγερε.
Σίγουρα είναι όπως τα λες, όμως θα πρέπει να παραδεχτείς ότι ο όρος farang (φαλάνγκ) ισχύει ακόμα και για τους ευυποληπτους.
Ναι είναι πρώην μέλος και ήθελε να μου πουλήσει προστασίες στο Πουκετ. Έχω γνωρίσει και την μακαρίτισσα η οποία πέραν από όμορφη σίγουρα αποτελούσε και την εξαίρεση στον κανόνα σε σχέση με την πλειοψηφία των γυναικών εκεί. Τουλάχιστον έμεινα με αυτή την εντύπωση. Τον Δ.Χ έτυχε την μέρα του κακού να τον δω σε ένα φανάρι τη στιγμή που το έσκαγε με συνοδεία και άλλων Ταυ με μηχανάκια. Ήμουν σ ενα τζιπ και μόνο που είδα την φάτσα του είχα την αίσθηση πως κάτι κακό έγινε. Θέλησα να βοηθήσω τις εκει αρχές καθώς είχα όλα τα στοιχεία του στην Ελλάδα. Να αναφέρω πως δεν με άφησαν να το κάνω γιατί είχα μεταγενεστερα κάποια αντιδικία με ευρωπαιο ο οποίος ήταν χωμένος στη μαφία και δεν αφησε να προχωρήσει η υπόθεση στα δικαστήρια καθώς λάδωσε 4 δικηγορους μου, μπάτσους και εισαγγελέα. Η υπόθεση του Δ.Χ ήταν δευτερεύουσα γι αυτούς καθώς ήθελαν να δείξουν ζήλο και καλά για την δική μου. Ο τύπος έχει γράψει και κριτικές εδώ όμως πρέπει να γυρίσω πίσω σε pvt messages για να δω πως υπέγραφε κ δεν νομίζω ότι έχει κ τόση σημασία. Φαινόταν ότι είναι παθολογικά ζηλιάρης και κτητικός.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom