Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
261
Πόντοι
21
 

Συνημμένα

  • trav.jpg
    trav.jpg
    142 KB · Εμφανίσεις: 115
  • jggdr.jpg
    jggdr.jpg
    106,1 KB · Εμφανίσεις: 121
  • dsfgeyt.jpg
    dsfgeyt.jpg
    112,7 KB · Εμφανίσεις: 131
  • efsfesf.jpg
    efsfesf.jpg
    129,2 KB · Εμφανίσεις: 127
  • fgfdnd.jpg
    fgfdnd.jpg
    122,3 KB · Εμφανίσεις: 125
  • ann.jpg
    ann.jpg
    163,9 KB · Εμφανίσεις: 141
  • 956558.jpg
    956558.jpg
    154,8 KB · Εμφανίσεις: 125
  • 3465454itled.jpg
    3465454itled.jpg
    163,3 KB · Εμφανίσεις: 122
  • 08d.jpg
    08d.jpg
    142 KB · Εμφανίσεις: 129
  • received_374525554023287.mp4
    3,2 MB · Εμφανίσεις: 14
Τελευταία τροποποίηση:

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζει κανείς τι γίνεται στο πουκετ ; Εάν μπορείς να νοικιάσεις Σπιτη ; Εάν μπορείς να φέρεις γυναίκες κλπ ;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Οι "μόνιμες" μου στη LOS έχουν λυσάξει να επιστρέψω.

Μου τα περιγράφουν πάντως πολύ ψόφια τα πράγματα απο πλευράς διασκέδασης.

Μάλλον κατα Νοέμβρη με βλέπω με τα υπόλοιπα αδείας.
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Οι "μόνιμες" μου στη LOS έχουν λυσάξει να επιστρέψω.

Μου τα περιγράφουν πάντως πολύ ψόφια τα πράγματα απο πλευράς διασκέδασης.

Μάλλον κατα Νοέμβρη με βλέπω με τα υπόλοιπα αδείας.
Ευχαριστώ , 10 χρόνια σερί Thai και φέτος ελπίζω ξανά πάλι . Απλά βλέπω καλή φάση μια βίλα σε καμία καμαλα κάπου γύρω από πα Τονγκ να έχει πισίνα και να έχεις μέσα κανα 2-3 μόνιμες για λιγότερο ρίσκο , θα πάω με ένα φιλο έτσι το βλέπω τώρα αν κάτσει έχει καλός αλλιώς Βουλγαρία , Πολωνία
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Για μένα είναι εκεί που δεν γαμαω να χόρταση η ψωλη μου
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Πολύ δύσκολα για φέτος, δύσκολα να ανοίξουν απο Οκτώβριο όπως ήταν το πλάνο. Τα κρούσματα ανεβαίνουν συνέχεια, εμβόλια κάνουν μόνο οι πλούσιοι, κι απο νύχτα τίποτα απολύτως. Ακόμη κι αν ανοίξει η διασκέδαση σε 1η φάση ούτε το 50% δεν θα μπορεί να ξανα-ανοίξει...
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Πολύ δύσκολα για φέτος, δύσκολα να ανοίξουν απο Οκτώβριο όπως ήταν το πλάνο. Τα κρούσματα ανεβαίνουν συνέχεια, εμβόλια κάνουν μόνο οι πλούσιοι, κι απο νύχτα τίποτα απολύτως. Ακόμη κι αν ανοίξει η διασκέδαση σε 1η φάση ούτε το 50% δεν θα μπορεί να ξανα-ανοίξει...
Δεν με ενδιαφέρει το κομμάτι της διασκεδάσεις , το μόνο που μου αρέσει είναι γυναίκες και ο τρόπος που σε περιποιούνται όταν θέλουν , τα μασάζ και φυσικά το φοβερό φαγητό .
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
ελπιζω να μπορεσω να ξαναπαω καποια στιγμη απο το καλυτερα ταξιδια που εχω κανει ειναι η thai πραγματικος παραδεισος
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
ελπιζω να μπορεσω να ξαναπαω καποια στιγμη απο το καλυτερα ταξιδια που εχω κανει ειναι η thai πραγματικος παραδεισος
Στάνταρ θα ξανανοίξουν, δεν τους παίρνει να μείνουν κλειστοί πολύ παραπάνω. Προφανώς μόλις σταθεροποιηθεί η κατάσταση με COVID-19 και αρχίσουμε να το ξεχνάμε, θα ανοίξουν όλα τα πράγματα και θα λειτουργήσουν όπως παλιά.

Για την ώρα όμως, κι επειδή γνωστοί μεταφέρθηκαν εκεί λόγω δουλειάς, όποιος πάει έχει 2 εβδομάδες καραντίνα, οπότε πρακτικά δεν αξίζει. Προσωπικά αφού τελειώσει το όλο στόρυ με το ρημαδοιό θα αρχίσω να ταξιδεύω ξανά.
 

aand

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
παταγια bangkok to πρωτο θετικο σεναριο οπως λενε τωρα ειναι να ανοιξουν απο ιανουαριο . ο μονος τροπος να πας ταυλανδη ακομα ειναι μεσω του phuket sandbox μονο για εμβολιασμενους . οποιος θελει πληροφορεις μπαινει και ψαχνει στο facebook group αυτο εχει περιορισμους και πολλα pcr tests . τωρα πουκετ δεν εχει bars . αλλα απο tinder , instagram , massage shops , και καμακι ισως στην nai harn απογευμα βρισκεις γυναικες ανετοτατα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Σήμερα 1η φορά πάνω απο 20000 cases η Thai (σύμφωνα με την καθόλου αξιοπιστη πια κυβέρνηση). Το μπατ ξεπέρασε το 39.2 μετά απο το `17 και η Πατάγια έκλεισε πάλι την παραλία της....Η κυβέρνηση δέχεται πολύ μεγάλη πίεση γιατί ο κόσμος πεινάει! Ο εμβολιασμός προχωρά με ρυθμούς πιό αργούς απο χελώνα 5.4% πλήρως και 19% με 1 δόση, πάντα με στατιστικά που δίνουν απο τη κυβέρνηση. Άλλωστε με τις 20 εκατομμύρια δόσεις που λεχουν χορηγηθεί δεν καλύπτεται ούτε το 1/6 του πληθυσμού και απέχει πολύ απο το 50% που είναι ένα σοβαρό τοίχος ανοσίας.
 
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
261
Πόντοι
21
Σήμερα 1η φορά πάνω απο 20000 cases η Thai (σύμφωνα με την καθόλου αξιοπιστη πια κυβέρνηση). Το μπατ ξεπέρασε το 39.2 μετά απο το `17 και η Πατάγια έκλεισε πάλι την παραλία της....Η κυβέρνηση δέχεται πολύ μεγάλη πίεση γιατί ο κόσμος πεινάει! Ο εμβολιασμός προχωρά με ρυθμούς πιό αργούς απο χελώνα 5.4% πλήρως και 19% με 1 δόση, πάντα με στατιστικά που δίνουν απο τη κυβέρνηση. Άλλωστε με τις 20 εκατομμύρια δόσεις που λεχουν χορηγηθεί δεν καλύπτεται ούτε το 1/6 του πληθυσμού και απέχει πολύ απο το 50% που είναι ένα σοβαρό τοίχος ανοσίας.
λες να ξαναγυρίσουμε στις εποχές που μας καθάριζαν το δωμάτιο φεύγοντας για να μη μας χάσουν από πελάτες?
 

Dr j

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν πιστευω να γίνει αυτό γιατί πάνε οι πεινασμένοι οι Άραβες και ότι ζητάνε τους τα δίνουν εποχές 2000 δεν θα δούμε ποτέ ξανά
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Καλημέρα έχω μια απορία ; Το γαμω μπατ πως ανεβαίνει έτσι σε μια οικονομία που πάει χάλια χωρίς τουρισμό ; Πως στο πουτσο θα προσελκύσουν κόσμο ;
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
169
Πόντοι
1
Καλημέρα έχω μια απορία ; Το γαμω μπατ πως ανεβαίνει έτσι σε μια οικονομία που πάει χάλια χωρίς τουρισμό ; Πως στο πουτσο θα προσελκύσουν κόσμο ;

Δεν ξέρω αν κατάλαβα καλά αυτό που ρωτάς, αλλά αυτή τη στιγμή (στην ουσία από τον Απρίλιο κι έπειτα), το baht αποδυναμώνεται εβδομάδα με την εβδομάδα.

Εννοείται πως γενικότερα η οικονομία της χώρας είναι σε τέλμα, μιλάνε ήδη για τραγικές επιδόσεις, από τις χαμηλότερες στον κόσμο, για το τρέχον έτος αλλά και για το κοντινό μέλλον.

Δεν μιλάμε απλά για πρόβλημα στον τουρισμό. Κλείνουν τα πάντα. Εργοστάσια ολόκληρα είναι έτοιμα για φούντο, υπό τον φόβο...κρουσμάτων ασυμπτωματικών και τα ρέστα.

Ανησυχούν οι ειδικοί για σκηνικά παρόμοια με εκείνα της Ασιατικής κρίσης του 1997-1998 (είχαν προσφύγει στο ΔΝΤ τότε και πήραν πακέτο στήριξης πάνω από 20 δις δολλάρια για να καταφέρουν να ορθοποδήσουν ξανά).
 
  • Like
Αντιδράσεις: pepe21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom