Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Χαιρετιζω τον Τεραστιο Φαντομα!

Σε παρακολουθουσα παλια οταν εγραφες, μαζι και τα αλλα ατομα της παλια φρουρας, συν το γεγονος οτι ο Λουις ντε Φινες ειναι αγαπημενη φιγουρα! Τοτε που το νημα τις Ταυλανδης πηγαινε σφαιρα!

Ειδα πριν λιγο καιρο που εκανες ενα ποστ μετα απο χρονια και ηθελα να σε χαιρετισω, δημοσια απο τοτε! Παντα ελεγα που χαθηκες, οχι μονο εσυ αλλα και αλλοι, που μας μετεφεραν σε αλλους κοσμους, μακρυα απο την ελληνικη πραγματικοτητα!

Τελευταια φορα που σε ειχα και εχω διαβασει, νομιζω ησουν μεσα σε ενα αμαξι ΒΚΚ και πηγαινες σε ενα ραντεβου και για να μην το χασεις απο την κινηση, ελεγες οτι μιλουσες στην λεγαμενη μεσω Line και εψαχνα να βρω τι ηταν αυτο.

Στο προσφατο μυνημα σου ειπες οτι εισαι σε γειτονικη χωρα αν δεν κανω λαθος. Οπου και να εισαι, να εισαι καλα! Δινε κανα στιγμα που και που, απο τους εξωτικους παραδεισους, λεμε τωρα.
Ο ιστορικος Φαντομας!
Σε χαιρετω και να προσεχεις!

υγ.
Τιμης Ενεκεν, βαζω ενα τραγουδακι απο τοτε, που ειμαι σιγουρος πολλοι το εχετε ξεχασει. Αν θυμαμαι καλα υπηρχε και ενα αλλο που κατεβηκε, χαχαχα λογο πραγματικων καταστασεων, το Σακη Σακη, που το πας το παραδακι, οποιος το θυματε!
Αφιερωμενο, σε Φαντομα και σε παλιους Μυσταγωγους!

Τωρα ουτε Ται Αερογραμμες δεν εχουμε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Αγαπητέ φιλε Τεκιλα
Είναι σίγουρος ότι περνάς καλά. Ξέρω την τρέλα που σε δέρνει με αυτό το μέρος. Και το ξέρω καλά γιατί και εγώ  όπως και αρκετοί άλλοι εδώ έχουμε φάει την ίδια πετριά. Αλλά ρε φίλε κατι δεν μου κάθεται καλά . Είμαι σίγουρος ότι ενημερώνεσαι  για τα προβλήματα που έχουν προκύψει με τον αλλά μήπως έχεις παρασυρθεί λίγο?
Γνωρίζεις ότι η Πρεσβεία μας στην Μπαγκόγκ έχει βγάλει οδηγία για όσους βρίσκονται εκεί να επιστρέψουν άμεσα πίσω?
Γνωρίζεις ότι μια μια όλες οι αεροπορικές εταιρείες καθηλώνουν τα αεροπλάνα τους?
Ξέρεις ότι ήδη η Πρεσβεία έβγαλε  ανακοίνωση με τις ελάχιστες διαθέσιμες πτήσεις από BKK? (θα τις βρεις στο thai.gr)
Ξέρεις ότι η Turkish air που ταξιδεύεις έχει διακόψει τις πτήσεις σύμφωνα με την πρεσβεία?
Ξέρεις ότι καμία αεροπορική σύνδεση δεν υπάρχει μεταξύ Ελλάδας και Τουρκίας?
Γνωρίζεις ότι οι Τούρκοι έκλεισαν τα σύνορα με την Ελλάδα λόγω του κορωνοϊού?
Γνωρίζεις ότι το ασφαλιστήριο συμβόλαιο που έκανες σίγουρα για να μπεις στην χώρα κατά 99% δεν καλύπτει την περιπτωση της πανδημίας και αυτό το γράφει στα ψηλά γραμματάκια?
Σίγουρα ξέρεις  ότι τα κρούσματα του ιού αυξάνονται και εκεί. Την πιθανότητα να κλείσουν και αυτοί τα σύνορα όπως έκανε η Ευρώπη και ένα σωρό άλλες χώρες την έχεις εξετάσει?
Τέλος γνωρίζεις με την επιστροφή σου εδώ θα μπεις σε μίνιμουμ 14 μέρες καραντίνα? Το έχεις υπολογίσει αυτό για την δουλειά σου?
Για όλα τα παραπάνω είσαι αρκετά καβαντζωμένος σε χρήμα για μην ξεμείνεις είτε εκεί  είτε πρέπει να πληρώσεις ένα κάρο κερατιάτικα σε αεροπορικά μπας και καταφέρεις και γυρίσεις πίσω?
Όλα αυτά δεν τα γράφω για να σε χαλάσω αλλά μήπως θα πρέπει να ψαχτείς λίγο?
Να περνάς καλά και αν ξαναβρεθούμε κάτω θα πιούμε άλλο ένα μπουκαλάκι στο Insanity.

Καλήμερα φίλε lyst.

Για να είμαστε ειλικρινείς πλέον δεν περνάω καθόλου καλά διότι εκτός ξενοδοχείου δεν έχεις να κάνεις κάτι παραπάνω.
Δυστυχώς την πάτησα και φταίω και εγώ σε αυτό διότι εξαρχής μπορούσα να μεταθέσω το αεροπορικό για αργότερα άλλα παρασύρθηκα γιατί περίμενα 2 χρονιά να ξανά έρθω.Η κρίση μου και οι αποφάσεις μου δεν ήταν σωστές.Δεν περίμενα να κλείσουν όλα και εδώ η αλήθεια.

Και βεβαία τα γνωρίζω όλα τα παραπάνω που μου γράφεις και για την ανακοίνωση που έβγαλε η πρεσβεία στην σελίδα τις και τους πήρα και τηλέφωνο.
Αυτό που με είπαν ήταν ότι ο λόγος μόνο και μόνο είναι η διακοπή πτήσεων.
Η Turkish ήδη την διέκοψε ενώ βγάλαν την ανακοίνωση.

Εγω κανονικά γυρνάω 30 Απριλίου και η Visa μου λήγει στις 4 Μάιου.
Δεν γνωρίζω ακόμη αν μου δώσουν παράταση αν δεν μπορώ να γυρίσω.

Γνωρίζω ότι θα μπω σε καραντίνα 14 ήμερες αλλά με την δουλειά μου δεν έχω πρόβλημα.

Γνωρίζω επίσης ότι το ασφαλιστήριο δεν καλύπτει πανδημίες και μου το εξήγησαν εξ αρχής.

Όσο άφορα τα λεφτά τα είχα υπολογισμένα με τα γούστα να μου έφταναν τσίμα τσίμα.Πλέον εκτός φαγητού δεν δίνω κάπου άλλου λεφτά άλλα και πάλι πρέπει να προσέχω.

Από δω και πέρα πρέπει να παραμείνω υγιείς δεν έχω άλλες επιλογές δυστυχώς την πάτησα παιδιά.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Απο αυριο ξεκιναει state of emergency για 30 μερες και κατα πασα πιθανοτητα θα απαγορευτουν οι μετακινησεις απο τη μια επαρχεια στην αλλη και θα πεσει και απαγορευση κυκλοφοριας απο 7μμ μεχρι 7πμ, σημερα θα πουν λεπτομερειες

Ναι όντως από αύριο περιμένουμε απόφαση.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Καλήμερα φίλε lyst.

Για να είμαστε ειλικρινείς πλέον δεν περνάω καθόλου καλά διότι εκτός ξενοδοχείου δεν έχεις να κάνεις κάτι παραπάνω.
Δυστυχώς την πάτησα και φταίω και εγώ σε αυτό διότι εξαρχής μπορούσα να μεταθέσω το αεροπορικό για αργότερα άλλα παρασύρθηκα γιατί περίμενα 2 χρονιά να ξανά έρθω.Η κρίση μου και οι αποφάσεις μου δεν ήταν σωστές.Δεν περίμενα να κλείσουν όλα και εδώ η αλήθεια.

Θα τα αναπληρώσεις όλα στο μέλλον,ατυχίες όλοι έχουμε,κάποια στιγμή θα το θυμάσαι και θα γελάς...υπομονή!  
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Έως 31 Μαρτίου έχω πληρωμένο hotel εδώ Bkk.

Γνωρίζεται αν μπορώ να την βγάλω σε κάνα διαμέρισμα για τον επόμενο μηνά δηλαδή όλο τον Απριλίο για πιο οικονομικά. Κάτι σαν διαμέρισμα airbnb?
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Εντάξει τότε. Άκυρος ο συναγερμός. Αμα ξεμείνει από χρήμα σίγουρα θα τον καβαντζώσουν τα πεθερικά, φαϊ ποτό βολτες τζάμπα και αν δεν βρίσκει αεροπορικά να γυρίσει πίσω μόλις τελειώσει η βίζα θα του πληρώνουν και το πεντακοσάρικο τη μέρα για το πρόστιμο.........


Να το δω αυτο και ας πεθανω!!!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
γιατι ναμπεις σε καραντινα οταν ερθεις?μεχρι την 30ση απριλιου ποιος ζει ποιος πεθαινει και ισως εχει αρθει μεχρι τοτε η κραντινα
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Τεκίλα αγορι μου γλυκό μάλλον έχεις μπερδευτεί.
Η Ταιλάνδη δεν θα αλλάξει περιοχή, τα τίλακ εκεί θα είναι και συ να σαι καλά θα βγάλεις λεφτά να ξαναπάς. Μήπως, λέω εγώ τώρα, σκέφτεσαι με το κάτω κεφάλι?
Η κατάσταση μέρα με την μέρα χειροτερεύει και προφανώς με αυτά που γράφεις από λεφτά είσαι ψιλοστεγνός από εισιτήριο τζίφος και από σχέδιο έκτακτης ανάγκης διαφυγής αρχίδια παναγούλα μου. Τι περιμένεις να αλλάξει?
Ο πατέρας μου έλεγε σε ξένο κώλο εκατό ξυλιές αλλά μήπως να αφήσεις τα κασκαντεριλίκια και να την έκανες σιγα σιγά?
Πάντα φιλικά
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Πιο κάτω κεφάλι δεν σηκώνεται καν πλέον.
Και πως να γυρίσω και από που η πρεσβεία έβγαλε ανακοίνωση κάποιες πτήσεις για Ευρώπη.


 

Συνημμένα

  • 91043915_3270827966313773_4813966857671278592_o.jpg
    91043915_3270827966313773_4813966857671278592_o.jpg
    186,2 KB · Εμφανίσεις: 27

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
και...
 

Συνημμένα

  • 90742278_3270827816313788_1621781278762205184_o.jpg
    90742278_3270827816313788_1621781278762205184_o.jpg
    233,6 KB · Εμφανίσεις: 27
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Χαιρετιζω τον Τεραστιο Φαντομα!

Σε παρακολουθουσα παλια οταν εγραφες, μαζι και τα αλλα ατομα της παλια φρουρας,  Τοτε που το νημα τις Ταυλανδης πηγαινε σφαιρα!
Καιρός είναι να δώσουν το παρών και οι υπόλοιποι ´γέροι ´ της παλιάς φρουράς.
Κάτι λόρδοι φον κλπ
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Ναι όντως από αύριο περιμένουμε απόφαση.
Φιλαράκο εγώ στα έλεγα πριν φύγεις.
Τις μυρίζομαι τις κακοτοπιες.

Μη χαλιέσαι ομως. Παρέα έχεις και μάλιστα καλή. Οσο μείνεις ρίξτο στα αξιοθέατα που τώρα είναι σχετικά έρημα και άνετο να τα δεις. Στο περιορισμένο ωράριο τους βέβαια, αλλά χρόνο έχεις.Για να τα δεις ολα στην Bangkok ούτε μήνας δεν φτάνει.

Ελεγξε επίσης αν μπορείς να πετάξεις μέσω Τσανγκι.

Φίλος μου Ελληνο Αμερικανός γύρισε από
Μακάου Σεντζέν μέσω Τσανγκί. Ψάξε το απο εκεί.  Τσανγκί - Σουβαρναμπούμι ούτε 100 ευρώ δεν είναι. Απ' ευθείας απο Bangkok δύσκολο τώρα.

Και οσο πάει θα δυσκολεύει. Μην το αφήσεις.

Θα βρεθεί λύση. Μη χαλιέσαι !!  :hi:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Εδω που φτασαμε τεκιλα φυγε αν μπορεις οσο ακομα υπαρχουν πτησεις, το προξενειο το πηρες τηλ?
Αν παλι αποφασισες να μη φυγεις και οσο προλαβαινεις ακομα παρε το πρωτο βαν και αραξε σε κανα κοντινο παραθαλασσιο θερετρο περιξ χουα χιν η παταγια μεχρι να περασει η μπορα. Αλλιως θα σκασουν τα εκτακτα μετρα και θα εισαι κολλημενος σε μια τσιμεντουπολη με ολα κλειστα για ποιος ξερει ποσον καιρο ακομα. Αλλο να εισαι αραχτος κοντα στη θαλασσα και αλλο μεσα στα τσιμεντα.

Χαιρετισματα και στους παλιους κωστα, λορντ κτλ φιλε koble να σαι καλα, δε γραφω γιατι οι γνωσεις μου απο τις γνωστες τουριστικες πιατσες εχουν πιασει αραχνες  :2funny:

 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Τεκίλα μακριά από Phuket αν μείνεις. Μίλησα με φιλαράκο και γίνεται ήδη της πουτανας. Βγήκε ανακοίνωση όλοι να μένουν μέσα
 

Συνημμένα

  • 1585137091085.jpg
    1585137091085.jpg
    124,9 KB · Εμφανίσεις: 23

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
1
Like
2.460
Πόντοι
456
Τεκίλα μακριά από Phuket αν μείνεις. Μίλησα με φιλαράκο και γίνεται ήδη της πουτανας. Βγήκε ανακοίνωση όλοι να μένουν μέσα
Κλύρτα απόδραση τώρα όσο υπάρχει κάποιος τρόπος.Σε λίγο θα πάρουν μέτρα αυστηρά σαν της Ιταλίας με βαρύτατα πρόστιμα που εδώ θα είναι πού καλύτερα.Η αεροπορική λογικά θα επιστρέφει έστω και σε μορφή voucher ΤΟ ΑΝΤΊΤΙΜΟ ΤΟΥ εισιτηριου επιστροφής λόγω έκτακτης κατάστασης.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Επισης απο οτι μαθαινω εχουν απαγορευθει και οι μετακινησεις απο Μπανγκοκ σε διαφορες επαρχιες της Ταυλανδης.
Οποτε το "παμε στο χωριο του τιλακ" μπορει να μην παιζει.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Στην Πατάγια παρά το απαγορευτικό πολλά μπαρ είναι ανοικτά...
Οι φώτο είναι από εγκαίνια ενός go go bar στην walking street όπου έκαναν γυρίσματα με μια ντίβα...
 

Συνημμένα

  • WP_20200212_00_39_11_Pro.jpg
    WP_20200212_00_39_11_Pro.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 65
  • WP_20200212_00_38_57_Pro.jpg
    WP_20200212_00_38_57_Pro.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 66

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Μεγαλε σηκω και φυγε γιατι ετσι και σου τελειωσει το χρημα βλεπω να γινεσαι ladyboy μεχρι να μαζεψεις λεφτα να την κανεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom