Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.486
Κριτικές
36
Like
38.161
Πόντοι
19.795
Καλησπέρα απο την ευλογημένη γη σου Σιαμ , το σμαράγδι της θάλασσας του Ανταμαν, απο το εξωτικό Phuket και την κοσμοπολίτικη Patong beach. 5η μέρα του παρθενικου μου ταξιδιού στην Ταϋλάνδη και τα συμπεράσματα ποικίλουν. Παρά την καθημερινή ανοδική πορεία του baht, και την αύξηση αντικειμενικά του κόστους διαμονής στο συγκεκριμενο νησι, παραμένει παράδεισος για τους λάτρεις του Σοκολατένιου μεταξένιου δέρματος και του λάγνου σχιστου ματιου. Τα μπάτζετ για ένα τέτοιο ταξιδι ποικίλουν. Ακόμα και με ενα μέτριο μπάτζετ μπορείς να περάσεις απο όμορφα μεχρι μαγικα. Ειδικά για ανθρώπους οπως εγω που δεν πίνουν η ζωή είναι πιο ωραία. Να χα χίλιες πουτσες μουνάκια να γαμάω ( κατα το ασμα να χα χιλια μάτια εσενα να κοιταζω ). Η ώρα ειναι 18.47 τοπική. Για την παρέα και το bourdela.com , ζωντανή ανταπόκριση απο Ταϋλάνδη,Πουκέτ με αγάπη...Parmeniwn81
Νασαι καλά φίλε, να περνάς καλά (που σίγουρα περνάς), και ελπίζω να μην χρειαστείς καμμιά από τις συμβουλές μας και να φτιάξεις το ταξίδι σου όπως αρέσει σε εσένα.
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Νασαι καλά φίλε, να περνάς καλά (που σίγουρα περνάς), και ελπίζω να μην χρειαστείς καμμιά από τις συμβουλές μας και να φτιάξεις το ταξίδι σου όπως αρέσει σε εσένα.


Να σαι σίγουρος οτι οι συμβουλές όλων σας ήταν και είναι υπερπολυτιμες και γι αυτό οφείλω ένα μεγάλο Ευχαριστώ
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Καλησπέρα απο την ευλογημένη γη σου Σιαμ , το σμαράγδι της θάλασσας του Ανταμαν, απο το εξωτικό Phuket και την κοσμοπολίτικη Patong beach. 5η μέρα του παρθενικου μου ταξιδιού στην Ταϋλάνδη και τα συμπεράσματα ποικίλουν. Παρά την καθημερινή ανοδική πορεία του baht, και την αύξηση αντικειμενικά του κόστους διαμονής στο συγκεκριμενο νησι, παραμένει παράδεισος για τους λάτρεις του Σοκολατένιου μεταξένιου δέρματος και του λάγνου σχιστου ματιου. Τα μπάτζετ για ένα τέτοιο ταξιδι ποικίλουν. Ακόμα και με ενα μέτριο μπάτζετ μπορείς να περάσεις απο όμορφα μεχρι μαγικα. Ειδικά για ανθρώπους οπως εγω που δεν πίνουν η ζωή είναι πιο ωραία. Να χα χίλιες πουτσες μουνάκια να γαμάω ( κατα το ασμα να χα χιλια μάτια εσενα να κοιταζω ). Η ώρα ειναι 18.47 τοπική. Για την παρέα και το bourdela.com , ζωντανή ανταπόκριση απο Ταϋλάνδη,Πουκέτ με αγάπη...Parmeniwn81
Καλημερα φιλε μου και χαιρομαι που περνας καλα.Αγαπημενο μερος και σε εμενα το Πουκετ, μιας και το χω επισκεφθει αρκετες φορες.Καθε χρονο ομως η τιμη επαιρνε την ανιουσα και οι γυναικες γινοντουσαν πιο ψηλομυτες.Ζητανε αρκετα σε σχεση με την εμφανιση τους και σε σχεση με το ποσα ζηταει μια κοπελα στην Παταγια που μπορει να ειναι αστερακι σε σχεση με αυτες.Εμπαινα σε club και δεν εβλεπα βλεμμα γυναικας πανω μου, λες και εμπαινα σε ενα club στην Ελλαδα.Και δοξα το θεο απο εμφανιση μια χαρα ειμαι.Αυτο με εκανε φετος να μην παω Πουκετ.Αλλα παντα το αναζηταω, παντα το μυαλο ταξιδευει εκει.Το Πουκετ για μενα ειναι το ακριβο θερετρο της Ταυλανδης, αλλα παντα εχει να κανεις κατι, μιας και με τις τοσες παραλιες ευκολα μπορεις να περασεις ολη τη μερα σου σε σχεση πχ με Παταγια που τη μερα πρεπει να βρεις αλλες ασχολιες..
Επισης κατα τη γνωμη μου το θεωρω ιδανικοτερο μερος για ενα αρχαριο να ξεκινησει απο τα light (Πουκετ) και μετα Παταγια, που καποιοι ισχυριζονται το αντιθετο.Το Πουκετ ειναι λες και πηγες διακοπες σε ενα τροπικο Ελληνικο νησι.
Y.Γ. Προσοχη στους δρομους αν οδηγας και να περασεις τελεια φιλαρακι!
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
Να σαι σίγουρος οτι οι συμβουλές όλων σας ήταν και είναι υπερπολυτιμες και γι αυτό οφείλω ένα μεγάλο Ευχαριστώ

χαιρομαστε ! αλλα μετα απο 5 μερες μας θυμηθηκες ? χαχαχαχααχ! φανταζομαι το πολιτισμικο σοκ που εχεις υποστει !
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
χαιρομαστε ! αλλα μετα απο 5 μερες μας θυμηθηκες ? χαχαχαχααχ! φανταζομαι το πολιτισμικο σοκ που εχεις υποστει !


Εδω τους δικούς μου καλά καλά δεν θυμάμαι. Η αλήθεια είναι αυτή.
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
Εδω τους δικούς μου καλά καλά δεν θυμάμαι. Η αλήθεια είναι αυτή.

ναι περιγραφες και λεπτομερειες με το καλο οταν γυρισεις! θα εχεις μετα απλετο χρονο να εκφραστεις ! εφοσον θα πρεπει να περασεις και ενα διαστημα προσαρμογης στην απλη καθημερινοτητα της ελλαδας!

μια συμβουλη ! οταν επιστρεψεις μη προσπαθησεις να κανεις περιγραφες σε καποιον που δεν ξερει ! απλα δεν θα σε πιστεψει!
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
ειναι τρομερο το συναισθημα μολις επιστρεψεις ! ξυπνας το πρωι και εχεις την αισθηση οτι εισαι ακομη εκει! χαλαρωνεις και κανεις προγραμμα στο μυαλο σαν να εισαι ακομη εκει κτλ.

χρειαζεσε καποιο διαστημα να αναπροσαρμοστεις !
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
ααα παρμενιων αν σου μεινουν τιποτα ψιλα παρε μου ενα μπλουζακι απο την ΤΑΙΠΑΝ ντισκο ! στειλε πμ αν σου περισσεψουν νομιζω κανα 200αρι μπατ κανει !
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
αν και μοιραζουν και καποια δωρεαν μεσα στη βραδια !
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Γη του Σιαμ σημαίνει αναβίωση της πρώτης νιότης του κάθε άνδρα. Της πρώτης καύλας,της πρώτης εκσπερατησεις, του πρώτου έρωτα που νομίζεις θα ζει για πάντα μεσα σου, που θα είναι αυτός που θα σε καθορίσει και θα σε οδηγήσει. Ξημερώνοντας η 9η μέρα του ταξιδιού μου στην Ταϋλάνδη μερικά από τα συμπεράσματα είναι τα εξής. Απο δω και στο εξής 1ο θα εχω μια γυναίκα που θα με σκέφτεται στην πατογκ. 2ο εναν καλοκαιρινό έρωτα που ήρθε να με ξυπνήσει απόψε 2 νύχτες πριν αναχωρησω(οπως πάντα τα καλά έρχονται στο τελος), και 3ο προς το παρων, να παραδεχτώ και να προσυπογράψω οτι ήδη μου λείπει το μέρος πριν ακομα φύγω. Το συναίσθημα μου πιστεύω οτι θα αποτυπωθεί πιο γλαφυρά και έντομα κατα τον επαναπατρισμό μου όταν πλέον με δάκρυα να κυλούν στο πληκτρολόγιο θα προσπαθώ να αποτυπώσω τις αναμνήσεις μου και να τις μοιραστώ επιτέλους μαζι σας,ξέροντας οτι ΞΕΡΕΤΕ. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ απο τη γη που σου ξυπνάει την εφηβεία...Μεγάλη υπόθεση λεβεντες μου
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21

Νιώθω σαν τον Bono που στο 2.55 βγάζει ρην κραυγή καψούρας
Ωρα 05.07...έχει 2 λεπτά που με καληνυχτισε η κινεζουλα γειτόνισσα απο το απέναντι μπαλκόνι,η τουρίστρια που αλληλοκλεβουμε ματιές εδω και μια βδομάδα και που απόψε ακουσαμε μαζι τις μουσικές μας χωρίς να γνωριζόμαστε, χωρις να έχουμε μιλήσει ποτέ, ανταλλασοντας απλά ματιές μεσα στη νύχτα με μονη βοήθεια τα φώτα των μπαλκονιων μας. Goodnight απλά,έκανε την κίνηση με δυνατή και συνάμα απαλή φωνη προς το μέρος μου, γύρισα, έγνεψα καταφατικά και ανταπαντησα. Πόσα μπορεί να φέρει τελικά μια απλη νύχτα. Καλο ξημέρωμα σε όλους




 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.563
Πόντοι
3.656

Νιώθω σαν τον Bono που στο 2.55 βγάζει ρην κραυγή καψούρας
Ωρα 05.07...έχει 2 λεπτά που με καληνυχτισε η κινεζουλα γειτόνισσα απο το απέναντι μπαλκόνι,η τουρίστρια που αλληλοκλεβουμε ματιές εδω και μια βδομάδα και που απόψε ακουσαμε μαζι τις μουσικές μας χωρίς να γνωριζόμαστε, χωρις να έχουμε μιλήσει ποτέ, ανταλλασοντας απλά ματιές μεσα στη νύχτα με μονη βοήθεια τα φώτα των μπαλκονιων μας. Goodnight απλά,έκανε την κίνηση με δυνατή και συνάμα απαλή φωνη προς το μέρος μου, γύρισα, έγνεψα καταφατικά και ανταπαντησα. Πόσα μπορεί να φέρει τελικά μια απλη νύχτα. Καλο ξημέρωμα σε όλους

Είσαι έτοιμος να ερωτευτείς και να την πατήσεις. ΠΡΟΣΕΧΕ
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Αδερφέ Ιωάννη. Είμαι 38 κοντά 40, ξερω ειναι εύκολο να την πατήσω με μουνιά αλλά ξέρω και το γιατρικό. Εκανα ενα μασαζακι το πρωί και παίζω μπάλα απόψε με με καθαρό μυαλό, αφου ρίξω εναν ακομα  πριν βγω με.τον.έρωτα :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.563
Πόντοι
3.656
Αδερφέ Ιωάννη. Είμαι 38 κοντά 40, ξερω ειναι εύκολο να την πατήσω με μουνιά αλλά ξέρω και το γιατρικό. Εκανα ενα μασαζακι το πρωί και παίζω μπάλα απόψε με με καθαρό μυαλό, αφου ρίξω εναν ακομα  πριν βγω με.τον.έρωτα :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Ορθά φέρθηκες, αν και καθήμενος. Όταν μπορέσεις, ανέβασε φωτογραφία με Ασιάτισσα, να θυμηθούμε τα μεγαλεία της χώρας
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
:hi:
Συντροφοι ζω. Στα ζεα σας, το ξερω :) αλλα συντομα κλεινω 4 χρονια ταυλανδη και λεω να κανω συντομα μια γενικη ανασκοπηση και ειπα να μπω σιγα σιγα στο κλιμα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom