Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Μετα το πιπίνι που πόσταρε ο συντροφος να ποστάρω και ένα ποιοτικό milf από ΒΚΚ :erection:
 

Συνημμένα

  • 1537460670158[4176].jpg
    1537460670158[4176].jpg
    32,2 KB · Εμφανίσεις: 29
  • 1537460814559[4175].jpg
    1537460814559[4175].jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 32
  • 1537460879010[4177].jpg
    1537460879010[4177].jpg
    72 KB · Εμφανίσεις: 36

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Καλησπέρα τύποι, ποσο επικίνδυνο είναι να πάει κάποιος μόνος στο Chiang Mai?

Κανένας κίνδυνος.Η Ταϊλάνδη είναι γενικά πολύ ασφαλής χώρα.

[/quote]
Βασικά μιλάω με ένα ladyboy από badoo (μικρή, στην ηλικία μου)  πολύ γυναικια εμφάνιση με πουτσα και θέλω να πάω εκεί να την ξεσκισω,
[/quote]

Το 90% από το badoo είτε γκομενάκια είτε τραβελάκια είναι εκδιδόμενα.
Πιστεύεις ότι χωρίς καμία εμπειρία στα Ταϊλανδεζάκια ότι έχεις πέσει στο 10%';;;;

[/quote]
λογικά θα με φιλοξενήσει και σπίτι της.
[/quote]

Αυτό είναι σίγουρο.
Ακόμα και αν σε γουστάρει το τραβελάκι όπως πιστεύεις αυτό δεν παίζει με τίποτα.
Όλες πιστεύουν ότι θα έρθει ο πλούσιος Ευρωπαίος και θα κάνουν ζωή σε κυριλέ ξενοδοχεία με τα σπα τους και τα κυριλέ εστιατόρια με τα δωράκια τους και τις εκδρομές τους και συ φιλαράκο από ότι φαίνεται δεν έχεις μαντήλι να κλάψεις.

[/quote]
Επίσης υπάρχουν πολλά προβλήματα,όπως το οικονομικό κομμάτι για εισιτήρια κτλ,
[/quote]
Μην ανησυχείς θα στα βάλει όλα το κορίτσι.......

[/quote] αν πχ ήθελα να πάω εκεί για γυναίκες θα πήγαινα με φίλους μου αλλά όχι για ladyboy παρόλο που μοιάζει τελείως γυναίκα. Κανείς που να του έχει τύχει κάτι παρόμοιο ?
Υ.Γ σορρυ να είμαι off topic δεν ήξερα αν έπρεπε να ανοίξω νέο thread.
[/quote]

Ναι. Παρόμοιο έχει τύχει στους μισούς από όσους κατεβαίνουν εκεί.
Τους κάνουν σουρωτήρι τον κώλο τα τραβέλια πληρώνοντας ένα κάρο λεφτά και ότν γυρίσουν πουλάνε παραμύθι ότι ξεμούνιασαν την μισή Ταϊλάνδη
Φιλικά ως εκ τούτου κάτσε στα αυγά σου γιατί είσαι μάλλον επικίνδυνος για τον ίδιο σου τον εαυτό.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Κανένας κίνδυνος.Η Ταϊλάνδη είναι γενικά πολύ ασφαλής χώρα.
Βασικά μιλάω με ένα ladyboy από badoo (μικρή, στην ηλικία μου)  πολύ γυναικια εμφάνιση με πουτσα και θέλω να πάω εκεί να την ξεσκισω,
Το 90% από το badoo είτε γκομενάκια είτε τραβελάκια είναι εκδιδόμενα.
Πιστεύεις ότι χωρίς καμία εμπειρία στα Ταϊλανδεζάκια ότι έχεις πέσει στο 10%';;;;
λογικά θα με φιλοξενήσει και σπίτι της.
Αυτό είναι σίγουρο.
Ακόμα και αν σε γουστάρει το τραβελάκι όπως πιστεύεις αυτό δεν παίζει με τίποτα.
Όλες πιστεύουν ότι θα έρθει ο πλούσιος Ευρωπαίος και θα κάνουν ζωή σε κυριλέ ξενοδοχεία με τα σπα τους και τα κυριλέ εστιατόρια με τα δωράκια τους και τις εκδρομές τους και συ φιλαράκο από ότι φαίνεται δεν έχεις μαντήλι να κλάψεις.
Επίσης υπάρχουν πολλά προβλήματα,όπως το οικονομικό κομμάτι για εισιτήρια κτλ,
Μην ανησυχείς θα στα βάλει όλα το κορίτσι.......
αν πχ ήθελα να πάω εκεί για γυναίκες θα πήγαινα με φίλους μου αλλά όχι για ladyboy παρόλο που μοιάζει τελείως γυναίκα. Κανείς που να του έχει τύχει κάτι παρόμοιο ?
Υ.Γ σορρυ να είμαι off topic δεν ήξερα αν έπρεπε να ανοίξω νέο thread.
Ναι. Παρόμοιο έχει τύχει στους μισούς από όσους κατεβαίνουν εκεί.
Τους κάνουν σουρωτήρι τον κώλο τα τραβέλια πληρώνοντας ένα κάρο λεφτά και ότν γυρίσουν πουλάνε παραμύθι ότι ξεμούνιασαν την μισή Ταϊλάνδη
Φιλικά ως εκ τούτου κάτσε στα αυγά σου γιατί είσαι μάλλον επικίνδυνος για τον ίδιο σου τον εαυτό.

Respect!!!!!!! Εξαίσια, λογική ανάλυση. Όπως βλέπεις όμως υπάρχουν άτομα με απίθανες φαντασιώσεις που δεν δικαιολογούνται μόνο από άγνοια. Άραγε θα ακούσει τη λογική, ή θα συνεχίσει να πιστεύει στον έρωτα με την πρώτη ματιά μέσα από μια κάμερα; Ότι θα του βγει όχι απλά φτηνά, αλλά θα φιλοξενηθεί, από έναν άγνωστο, τον οποίο θα γαμάει και από πάνω!!!! Μακάρι να ήταν ανέκδοτο, δυστυχώς είναι σκέψεις πραγματικού ανθρώπου. I rest my case
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
on topic εισαι μαν...
εχουμε φωτο? χωρις προσωπο φυσικα
θα τεσταρεις και μαρκουτσι ετσι? πες αληθεια
λεω να μην ανεβασω φωτο, γενικα αποφευγω να δημοσιευω προσωπικα πραγματα αλλου ανθρωπου......αλλα οχι δεν σας λεω ψεμματα αν εννοεις αυτο  :sunglasses:
το μαρκουτσι ειναι το πουλι της? μπαα...δεν με ενδιαφερει, εξαλλου απο τις ορμονες δεν της σηνωνεται κιολας απ οτι ειπε
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Κανένας κίνδυνος.Η Ταϊλάνδη είναι γενικά πολύ ασφαλής χώρα.


Βασικά μιλάω με ένα ladyboy από badoo (μικρή, στην ηλικία μου)  πολύ γυναικια εμφάνιση με πουτσα και θέλω να πάω εκεί να την ξεσκισω,


Το 90% από το badoo είτε γκομενάκια είτε τραβελάκια είναι εκδιδόμενα.
Πιστεύεις ότι χωρίς καμία εμπειρία στα Ταϊλανδεζάκια ότι έχεις πέσει στο 10%';;;;


λογικά θα με φιλοξενήσει και σπίτι της.


Αυτό είναι σίγουρο.
Ακόμα και αν σε γουστάρει το τραβελάκι όπως πιστεύεις αυτό δεν παίζει με τίποτα.
Όλες πιστεύουν ότι θα έρθει ο πλούσιος Ευρωπαίος και θα κάνουν ζωή σε κυριλέ ξενοδοχεία με τα σπα τους και τα κυριλέ εστιατόρια με τα δωράκια τους και τις εκδρομές τους και συ φιλαράκο από ότι φαίνεται δεν έχεις μαντήλι να κλάψεις.


Επίσης υπάρχουν πολλά προβλήματα,όπως το οικονομικό κομμάτι για εισιτήρια κτλ,

Μην ανησυχείς θα στα βάλει όλα το κορίτσι.......

αν πχ ήθελα να πάω εκεί για γυναίκες θα πήγαινα με φίλους μου αλλά όχι για ladyboy παρόλο που μοιάζει τελείως γυναίκα. Κανείς που να του έχει τύχει κάτι παρόμοιο ?
Υ.Γ σορρυ να είμαι off topic δεν ήξερα αν έπρεπε να ανοίξω νέο thread.


Ναι. Παρόμοιο έχει τύχει στους μισούς από όσους κατεβαίνουν εκεί.
Τους κάνουν σουρωτήρι τον κώλο τα τραβέλια πληρώνοντας ένα κάρο λεφτά και ότν γυρίσουν πουλάνε παραμύθι ότι ξεμούνιασαν την μισή Ταϊλάνδη
Φιλικά ως εκ τούτου κάτσε στα αυγά σου γιατί είσαι μάλλον επικίνδυνος για τον ίδιο σου τον εαυτό.
ειναι φοιτητρια και μικρη σε ηλικια οπως εγω, δεν ειναι εκδιδομενη, γιατι ειμαι επικινδυνος για τον ιδιο μου τον εαυτο? επισης δεν της σηκωνετε για να με γαμησει αυτη
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Respect!!!!!!! Εξαίσια, λογική ανάλυση. Όπως βλέπεις όμως υπάρχουν άτομα με απίθανες φαντασιώσεις που δεν δικαιολογούνται μόνο από άγνοια. Άραγε θα ακούσει τη λογική, ή θα συνεχίσει να πιστεύει στον έρωτα με την πρώτη ματιά μέσα από μια κάμερα; Ότι θα του βγει όχι απλά φτηνά, αλλά θα φιλοξενηθεί, από έναν άγνωστο, τον οποίο θα γαμάει και από πάνω!!!! Μακάρι να ήταν ανέκδοτο, δυστυχώς είναι σκέψεις πραγματικού ανθρώπου. I rest my case
δεν σε αδικω σε αυτα που λες.....και δεν πιστευω στον ερωτα προφανος απο μια καμερα, δεν την εχω ερωτευει, απλα θα ηθελα να παω εκει για να περασω λιγες μερες καλα, βεβαια για να γινει αυτο χρειαζοντε λεφτα......anyways μπορεις να πιστευεις οτι θες δικαιομα σου,δεν θα προσπαθησω να σου αλλαξω γνωμη, δεν μπηκα εδω για να το παιξω γαμιας και να κανω μοστρα οτι βρηκα γκομενακι απο badoo..... καλη συνεχεια  ;)
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
ειναι φοιτητρια και μικρη σε ηλικια οπως εγω, δεν ειναι εκδιδομενη, γιατι ειμαι επικινδυνος για τον ιδιο μου τον εαυτο? επισης δεν της σηκωνετε για να με γαμησει αυτη
Ε αφού δεν του σηκώνεται του λεβέντη να σε πηδήξει όλα καλά,να πας χωρίς δεύτερη σκέψη, από ζήλεια που χτύπησες τέτοιο τυχερό από το badoo σου την μπαίνουμε όλοι.
Εγώ πάντως αν ήμουν πατέρας σου και στην Λούτσα με το λεοφωρείο να πήγαινες για μπάνιο, θα πήγαινα να ανάψω ένα κεράκι στην εκκλησία.........
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Ε αφού δεν του σηκώνεται του λεβέντη να σε πηδήξει όλα καλά,να πας χωρίς δεύτερη σκέψη, από ζήλεια που χτύπησες τέτοιο τυχερό από το badoo σου την μπαίνουμε όλοι.
Εγώ πάντως αν ήμουν πατέρας σου και στην Λούτσα με το λεοφωρείο να πήγαινες για μπάνιο, θα πήγαινα να ανάψω ένα κεράκι στην εκκλησία.........
Εσυ πας Ταϊλάνδη ? Γιατί αν πας τότε ποιος ο λόγος θα την λες ενώ κάνεις τις ίδιες μαλακιες ?
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
152
Πόντοι
1
πηγα πρωτη φορα πριν 6 χρονια
γνωρισα μια κοπελα σε πολυ γνωστο πενταστερο στη παραλια της Patong...δουλεβει εκει...
δευτερη φορα βρεθηκαμε στην Bangkok...μειναμε σε σουιτα στο Bayokee Hotel k μετα απο 5 μερες πηγαμε Phi Phi κ μειναμε 10 μερες...
την τριτη φορα μου ειπε ελα αλλα θα μεινεις σπιτι μου...εχω παει κ εχω μεινει 4 φορες απο 28 μερες
οταν ειμαι εκει συνηθως ειναι ηigh season κ αυτη δουλεβει κανονικα...τη παω στη δουλεια το μεσημερι κ μετα περνω το μηχανακι της κ παω παραλια...το βραδι ομως αναφορα...ειμαι καθε βραδυ στο hotel κ πινω στο bar που δουλεβει..
πηρα βεβαια καινουργια TV, αλλαξα στρωμα, εβαλα αιρκοντισιον καθε φορα που παω ολο κ κατι κανω στο σπιτι....
η κοπελα συνεχιζει να δουλεβει στο ιδιο hotel κ μονο 2 φορες τα 4 χρονια τις εχω στειλει απο 100 euro κ αυτα στο low season που μειωνεται ο μισθος κ τα tips...
καθε βραδυ μετα τη δουλεια θελει να μιλαμε στο skype...
δεν το βλεπω σοβαρα γιαυτο δεν την εχω φερει κ στην Ελλαδα
παντα υπαρχουν εξερεσεις...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
πηγα πρωτη φορα πριν 6 χρονια
γνωρισα μια κοπελα σε πολυ γνωστο πενταστερο στη παραλια της Patong...δουλεβει εκει...
δευτερη φορα βρεθηκαμε στην Bangkok...μειναμε σε σουιτα στο Bayokee Hotel k μετα απο 5 μερες πηγαμε Phi Phi κ μειναμε 10 μερες...
την τριτη φορα μου ειπε ελα αλλα θα μεινεις σπιτι μου...εχω παει κ εχω μεινει 4 φορες απο 28 μερες
οταν ειμαι εκει συνηθως ειναι ηigh season κ αυτη δουλεβει κανονικα...τη παω στη δουλεια το μεσημερι κ μετα περνω το μηχανακι της κ παω παραλια...το βραδι ομως αναφορα...ειμαι καθε βραδυ στο hotel κ πινω στο bar που δουλεβει..
πηρα βεβαια καινουργια TV, αλλαξα στρωμα, εβαλα αιρκοντισιον καθε φορα που παω ολο κ κατι κανω στο σπιτι....
η κοπελα συνεχιζει να δουλεβει στο ιδιο hotel κ μονο 2 φορες τα 4 χρονια τις εχω στειλει απο 100 euro κ αυτα στο low season που μειωνεται ο μισθος κ τα tips...
καθε βραδυ μετα τη δουλεια θελει να μιλαμε στο skype...
δεν το βλεπω σοβαρα γιαυτο δεν την εχω φερει κ στην Ελλαδα
παντα υπαρχουν εξερεσεις...

Κάτι μου λέει ότι αν την φέρεις στην Ελλάδα, θα αλλάξει συμπεριφορά
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.862
Like
4.167
Πόντοι
506
Καλησπέρα τύποι, ποσο επικίνδυνο είναι να πάει κάποιος μόνος στο Chiang Mai?  Βασικά μιλάω με ένα ladyboy από badoo (μικρή, στην ηλικία μου)  πολύ γυναικια εμφάνιση με πουτσα και θέλω να πάω εκεί να την ξεσκισω, λογικά θα με φιλοξενήσει και σπίτι της.
Σιγα μην έρθει να σε παρει κι απο το αεροδρόμιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom