Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
λοιπον μαγκες το ευρω ανεβηκε στα 1,3 δολλαρια και οικονομικοι εκτιμητες λενε οτι θα φτασει τα 1,35 μεχρι τελος του χορνου.ακους λακη?ακυρωσε το ταξιδι στον παραδεισο για μαρτη που θα ειμαι και εγω!!χαχαχα...ευτυχως πηραμε μια ανσα και πιστευω οικονομικα να βρεθουμε σ εκαλυτερη κατασταση απο τον καινουργιο αρκει αν βγαλουμε το δυσκολο χινοπωρο που ερχεται.υπομονη μαγκες...
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
γεια σας παιδια.διαβαζω κι εγω αυτα που γραφετε και εχω αρχισει πολυ να ψηνομαι να παω στον παραδεισο τον αυγουστο.το κακο βεβαια ειναι οτι ειμαι μονος γιατι ολοι μου οι φιλοι ειναι παντρεμενοι,αραβωνιασμενοι και μπλα μπλα.....το ερωτημα ομως ειναι..αξιζει να παω μονος???
Πυστεψε με πως αξιζει..... :uglystupid:
Αλλωστε πολλοι ειναι εδω μεσα που κατεβαινουν εκει κατω μονοι τους....ασε που τον Αυγουστο θα ειναι πολλοι απο εμας εκει κατω οποτε ολο και καποιον θα βρεις για παρεα :dancing:
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Πυστεψε με πως αξιζει..... :uglystupid:
Αλλωστε πολλοι ειναι εδω μεσα που κατεβαινουν εκει κατω μονοι τους....ασε που τον Αυγουστο θα ειναι πολλοι απο εμας εκει κατω οποτε ολο και καποιον θα βρεις για παρεα :dancing:
thanks φιλε μου.μακαρι να ειναι καλα και να αντεξω μονος μου.το λεω γιατι δεν εχω ξαναπαει ποτε ;)
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
μην κωλωνεις,κι εγω μονος μου θα παω!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Φίλε lordjim σ' ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο και τον κόπο σου... Καθότι άσχετος από Ταϋλανδέζικες σεξοκαταστάσεις, οφείλω να ομολογήσω ότι μου κάνει φοβερή εντύπωση που αναφέρεις ότι μπορεί και να δυσκολευτούμε να βρούμε καμία ντόπια τσαχπινούλα να πινελιάσει την καλή μου (και όχι μόνο). Αλήθεια μια και τοφερε η κουβέντα και μιας και επαναλαμβάνω ότι είμαι άσχετος, μέχρι πόσα λεφτά να παζαρέψω για μία ολονυχτία με μένα και τη σύζυγο (μη μας πιάσουν και τον κώλο)...
Όσο για το ξενοδοχείο που λες, παίζει δηλαδή να μην επιτρέψουν την είσοδο στην κορασίδα? Κι αν πούμε δηλαδή ότι ειναι φίλη της γυναίκας μου, τι θα κάνουν? Δηλαδή εάν γνωρίσουμε κανά ζευγάρι εκεί κι αρχίσουμε τις παρτουζοκαταστάσεις θα μας κάνουν ντα?
Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ και όσους φίλους ανταποκρίθηκαν στις απορίες μου με πμ... Ναστε καλά παιδιά, ξέρετε εσείς ποιοι είστε και εάν θα είστε στα πέριξ τις ίδιες ημερομηνίες με εμάς (18-28/7) [size=14pt]στείλτε αν θέλετε μηνυματάκι για καμία μπυρίτσα και ότι άλλο ήθελε προκύψει...[/size]

:think: Φίλε μήπως σε τρώεει λίγο ο ... ποπουλάκος σου?
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Ναυαρχε και Arximakaka,μ'εχετε φτιαξει!!!!!!Φανταζομαι τι γινεται κατω!!!!!Αμαν και δεν περναν οι μερες!!!!!

Περάσανε!  :grin:
Λάκη φεύγω αύριο, όταν κατέβεις, πιθανότατα θα είμαι Πατάγια.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αμα έχεις κάνει λέυκανση κωλοτρυπίδας, σίγουρα κάτι θα προκύψει... θα σε κάνω λαμπάδα... Φιλάκια!
Αυτο το σχολιο ειναι απαραδεκτο για αυτο το θρεντ. Κανονικα επρεπε να διαγραφει.
Πεπέρι στον κιορατά που λέι τετοια λόγια!!!
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
πως ειναι τα πραγματα στο χωριο? αν υποψιαστω οτι οι Ταιλανδες κανανε κωλαρες θα ερθω να μοιραζω κλοτσιες... αν και ειμαι ταγμενος στα Bamboo εγω  :grin:
οχι ρε συ μονο εκει μαζευονται οι χοντρες γιατι οι αραβες τις θελουν κωλαρουδες και βυζαρουδες σαν τις δικες τους    :jerking:
 

kostas433

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
thanks φιλε μου.μακαρι να ειναι καλα και να αντεξω μονος μου.το λεω γιατι δεν εχω ξαναπαει ποτε ;)
Θα αντεξεις σιγουρα Οπως σου ειπαν μη κωλωνεις και μην αργεις να κλεισεις Παρεα θα βρεις εκει ευκολα Και γω μονος πηγα Πατταγια περυσι με πληροφοριες απο εδω και περασα καλα Μονο κλεισε πριν ξενοδοχειο για 1-2 μερες απο εδω για να μην τρεχεις μολις φτασεις και μετα αλλαζεις αν δεν σου αρεσει
 

erotikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
0
Τι λεγαμε για παπαριες;
Λοιπον περαν αυτου, κοιτα η ταριφα απο οτι λενε οι πιο προσφατοι ειναι 1,000 με 1500, αλλα τωρα ξερεις πολυ καλα οτι αμα σας κατσει η φαση και γουσταρετε θα δωσετε και παρα πανω.
Το οτι μια κοπελλα πληρωνεται για να κανει σεξ με τουριστες δεν σημαινει οτι το γουσταρει παντα ή οτι γουσταρει διαφορετικες καταστασεις, ολα ειναι αναλογα του ποσο hardcore επαγγελματιας ειναι.
Τωρα για τα ξενοδοχεια, και αναφερομαι στην περιοχη που ειπες επειδη ειναι ακρως τουριστικα/οικογενειακα/για διακοπες ισως εχεις προβλημα για να βαλετε ντοπια στο δωματιο, αλλα και αυτο ειναι σχετικο με αρκετους παραγοντες με βασικο την εμφανιση της κοπελας.
Επαναλαμβανω οτι δεν ρισκαρουν να ακουσουν παραπονα απο αλλους πελατες που ισως ενοχληθουν.
Αυτο φυσικα δεν ισχυει εαν εισαστε με ενα αλλο ζευγαρι ή μεμονομενο ατομο αλλα τουριστα ειτε αυτος ειναι ενοικος του ξενοδοχειου ειτε οχι.
Αυτα και να περασετε καλα οσο και οπως το τραβαει η ψυχη σας.
Καντε και καμμια βολτουλα στο PANG GA και στα  PHI PHI islands

Thanks για όλα φίλε lordjim.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ναυαρχε και Arximakaka,μ'εχετε φτιαξει!!!!!!Φανταζομαι τι γινεται κατω!!!!!Αμαν και δεν περναν οι μερες!!!!!


[flash=300,180]]
Λάκη ξέρεις καλά τι γίνεται εδώ δεν έχει αλλάξει τίποτα τα γνωστά πολύ νινί, προχτές στη γνωστή περατζάδα που έκανα σε walking street club, lucifer, marine, insomnia πανικός με το μπου μπαίνεις σχεδόν όλες σε καρφώνουν, πολλά καλά γκομενάκια όλων των ηλικιών με τα καυτά σορτσάκια και μινάκια τους, σε κάθε γύρα μέσα στο κάθε κλαμπ 5-6 γκόμεμες με χουφτώνανε αλλες τόσες μου μιλάγανε και οι υπόλοιπες σου χαμογελάνε υπάρχει μεγάλη ζήτηση ένεκα σεζόν και πτώσης τουρισμού, έκανα την μακακία  παρασυρόμενος από τη μαλακία της πιάτσας και μία γκόμενα που μου άρεσε πολύ στο insomnia προχτές μοντέλο, μιλάμε για μουνάρα να τη καιράσω ένα ποτό και μετά από λίγο να μου πει το παραμύθι ότι είναι working girl και της είπα ok με ρωτάει πόσο και της λέω  1000 μου είπε όχι και ο μακάκας δεν την ρώτησα καν πόσο, θα της έδινα τελικά και 4χίλιαρο γιατί τα άξιζε μετά μάλιστα μου είπε να με κεράσει ένα ποτό επειδή την είχα κεράσει πριν τέλος πάντον η βραδιά όπως πάντα δεν κύλισε άσχημα ήρθε και μου κόλησε μία άλλη όχι τόσο όμορφη αλλά αρκετά καλή και στο μπουμ μπουμ ήταν φωτιά με έστειλε κανονικά τα έκαννε όλα για πολύ προφέσιοναλ λέμε τγν τάισα κάτι το πρωί 60 μπατ + 20 μπατ ταξί + 1100 μπατ για αυτήν και έφυγε μια χαρά
Ξέχνα τη μαγαδασκάρη και τα άλλα όπως σκεφτόμουνα πχ Κούβα κτλ μία βόλτα στα γνωστά μέρη με έπεισε ταυλάνδη και πατάγια είνα μόνο μία

ΥΓ Ναύαρχε thanks για την ευκαιρία, χτες το μέρος που μου έδειξες φοβερό όντος δεν έχει σχέση με τα άλλα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Το κοιταξα φιλε μου ,και το κοιτω σχεδον καθε μερα :headbang:. Το πιο φτηνο με ΤΗΑΙ ειναι κοντα στα 600,ενω με EGYPT παιζει στα 485....μεγαλη διαφορα φιλε :think:....ασε που θα δω και τις πυραμιδες για λιγακι :dancing:
Εσυ για ποτε ψαχνεις?
19-2 με 7-3 2011
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Τσης πουτανιας γινεται....... Λακη σε ζητανε ρε αλανι !!!  :2funny: :2funny:

38468_452354820287_547950287_6503194_6634977_n.jpg


35385_452355260287_547950287_6503219_2090796_n.jpg
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Πιο φρεσκα δεν γινεται !!!!

Insomnia White Party 15th July 2010
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Λάκη ξέρεις καλά τι γίνεται εδώ δεν έχει αλλάξει τίποτα τα γνωστά πολύ νινί, προχτές στη γνωστή περατζάδα που έκανα σε walking street club, lucifer, marine, insomnia πανικός με το μπου μπαίνεις σχεδόν όλες σε καρφώνουν, πολλά καλά γκομενάκια όλων των ηλικιών με τα καυτά σορτσάκια και μινάκια τους, σε κάθε γύρα μέσα στο κάθε κλαμπ 5-6 γκόμεμες με χουφτώνανε αλλες τόσες μου μιλάγανε και οι υπόλοιπες σου χαμογελάνε υπάρχει μεγάλη ζήτηση ένεκα σεζόν και πτώσης τουρισμού, έκανα την μακακία  παρασυρόμενος από τη μαλακία της πιάτσας και μία γκόμενα που μου άρεσε πολύ στο insomnia προχτές μοντέλο, μιλάμε για μουνάρα να τη καιράσω ένα ποτό και μετά από λίγο να μου πει το παραμύθι ότι είναι working girl και της είπα ok με ρωτάει πόσο και της λέω  1000 μου είπε όχι και ο μακάκας δεν την ρώτησα καν πόσο, θα της έδινα τελικά και 4χίλιαρο γιατί τα άξιζε μετά μάλιστα μου είπε να με κεράσει ένα ποτό επειδή την είχα κεράσει πριν τέλος πάντον η βραδιά όπως πάντα δεν κύλισε άσχημα ήρθε και μου κόλησε μία άλλη όχι τόσο όμορφη αλλά αρκετά καλή και στο μπουμ μπουμ ήταν φωτιά με έστειλε κανονικά τα έκαννε όλα για πολύ προφέσιοναλ λέμε τγν τάισα κάτι το πρωί 60 μπατ + 20 μπατ ταξί + 1100 μπατ για αυτήν και έφυγε μια χαρά
Ξέχνα τη μαγαδασκάρη και τα άλλα όπως σκεφτόμουνα πχ Κούβα κτλ μία βόλτα στα γνωστά μέρη με έπεισε ταυλάνδη και πατάγια είνα μόνο μία

ΥΓ Ναύαρχε thanks για την ευκαιρία, χτες το μέρος που μου έδειξες φοβερό όντος δεν έχει σχέση με τα άλλα
συνοδοιπορε μην χαλιεσαι μιας και ειναι working girl θα την ξαναβρεις εκει.πηγαινε παλι σημερα η αυριο μολις ευκαιρεσεις μιας και ειναι μοντελο οπως ειπες θα ειναι καλη ευκαιρια που θα ητνα κριμα να μην την παρεις και για αυτο φορτωσε την.οσο για την μαδαγασκαρη ξανασκεψου το.εγω με τον λακη τον σκορπιο εχουμε ενθουσιαστει απο φοτο περιγραφες και πληροφοριες.λεω να την κανω και προς τα εκει γυρω απο τελη 2011 η αρχες 2012 αναλογα τα οικονομικα.πρεπει ομως εννοειται πρωτα να κανω το πρωτο μου ταξιδι στην παταγια.πρωτα επισκεπτομαστε τον κεντρικο ναο και μετα ακολουθουν τα αλλα... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom