Νέα

Τα ψέμματα για το βιβλίο του Πλεύρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και όμως, έχουν πολύ ενδιαφέρον- θα σου πρότεινα να τα διαβάσεις...
Όπως θα σου πρότεινα να διαβάσεις ιστορία από πολλές διαφορετικές πηγές, ακόμη και 2 διαφορετικές εφημερίδες να διαβάσεις κέρδος θα έχεις...

Το θέμα δεν είναι τι διαβάζεις, το θέμα είναι τί καταλαβαίνεις από αυτά που διαβάζεις και σε τί συμπέρασμα καταλήγεις...
του μένει και χρόνος να διαβάσει από τις σφαλιάρες του αφεντικού του έχει πάθει λουμπάγκο στην φαιά ουσία του μυαλού του.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
παντως καλυτερα ειναι να πεθανεις πολεμωντας βλεποντας τα συνορα σου να μικραινουν παρα να βγω και να δω τον χ κατακτητη μου να παρευλαυνει φωναζοντας ''νομος ειναι το δικιο του εργατη'',ξενοι εργατες αδερφια μας(το τι εκανε η μανα σας δε μας ενδιαφερει)''πατριδα μας ολη η γη''-φασιστικο δεν ακουγεται?

ο.κ εχω αδικο. οι κατοικοι στην αμαρυνθο εχουν και αυτοι αδικο?
οι κυπριοι φοιτητες της πεοφ στη θεσσαλονικη και αυτοι εχουν αδικο?
17/3/2007.Νομικη.για πρωτη φορα στην ιστορια οι αριστεριστες αιτουνται αμεση αρση ασυλου και επεμβαση της αστυνομιας.
οχι επειδη τους τελειωσε το χορτο ουτε επειδη δεν αντεχαν την βρωμα και τη δυσωδια απο την απλησια τους,ουτε επειδη τους τελειωσαν τα γκαζακια,ουτε επειδη ακουσαν τον εθνικο υμνο της ελλαδας σε καποιο κινητο,αλλα επειδη καποιοι εφτασαν παραταγμενοι εκει μεσα ετοιμοι για ολα εχοντας φερει λιγο ''σαπουνι''για να τους πλυνουν κανα ρουχο να ντυθουν για να μην ''παρακαλανε''''ζητιανευοντας''τους καταστηματαρχες στα εξαρχεια και κανα υπολογιστη για να μην χαζευουν τισ βιτρινες με τα λυπημενα τσιμπλιασμενα ματακια τους στη στουρναρη.Και αυτοι τι εκαναν; εφυγαν τρεχοντας ψαχνοντας την αστυνομια...γιατι κουτα μου ''αγορια'' απογονοι των ''σπαρτιατων'' ανταρτες των βουνων των εξαρχειων....γιατι?
 

Επισκέπτης
παντως καλυτερα ειναι να πεθανεις πολεμωντας βλεποντας τα συνορα σου να μικραινουν παρα να βγω και να δω τον χ κατακτητη μου να παρευλαυνει φωναζοντας ''νομος ειναι το δικιο του εργατη'',ξενοι εργατες αδερφια μας(το τι εκανε η μανα σας δε μας ενδιαφερει)''πατριδα μας ολη η γη''-φασιστικο δεν ακουγεται?

ο.κ εχω αδικο. οι κατοικοι στην αμαρυνθο εχουν και αυτοι αδικο?
οι κυπριοι φοιτητες της πεοφ στη θεσσαλονικη και αυτοι εχουν αδικο?
17/3/2007.Νομικη.για πρωτη φορα στην ιστορια οι αριστεριστες αιτουνται αμεση αρση ασυλου και επεμβαση της αστυνομιας.
οχι επειδη τους τελειωσε το χορτο ουτε επειδη δεν αντεχαν την βρωμα και τη δυσωδια απο την απλησια τους,ουτε επειδη τους τελειωσαν τα γκαζακια,ουτε επειδη ακουσαν τον εθνικο υμνο της ελλαδας σε καποιο κινητο,αλλα επειδη καποιοι εφτασαν παραταγμενοι εκει μεσα ετοιμοι για ολα εχοντας φερει λιγο ''σαπουνι''για να τους πλυνουν κανα ρουχο να ντυθουν για να μην ''παρακαλανε''''ζητιανευοντας''τους καταστηματαρχες στα εξαρχεια και κανα υπολογιστη για να μην χαζευουν τισ βιτρινες με τα λυπημενα τσιμπλιασμενα ματακια τους στη στουρναρη.Και αυτοι τι εκαναν; εφυγαν τρεχοντας ψαχνοντας την αστυνομια...γιατι κουτα μου ''αγορια'' απογονοι των ''σπαρτιατων'' ανταρτες των βουνων των εξαρχειων....γιατι?
την Κύπρο μια και μιλάς για Κύπριους φοιτητές ποιος την ξεπούλησε στους Τούρκους?
στην Θράκη τους Έλληνες Πομάκους ποιος τους έριξε στην αγκαλιά της Τουρκίας?
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
οι πολιτικοι φιλε μου
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
τη δεξια.και?εγω δεν ειμαι δεξιος ουτε αριστερος.απλα αγαπαω αυτον τον γαμημενο τον τοπο,τωρα αν με λενε φασιστα,χιτλερικο,κ.λ.π καρφι δε μου καιγεται
 

Επισκέπτης
τη δεξια.και?εγω δεν ειμαι δεξιος ουτε αριστερος.απλα αγαπαω αυτον τον γαμημενο τον τοπο,τωρα αν με λενε φασιστα,χιτλερικο,κ.λ.π καρφι δε μου καιγεται
ρε φίλε μην μιλάς αόριστα δεν είσαι το ένα δεν είσαι το άλλο εσύ πες μας τι σύστημα προτείνεις για την διακυβάρνηση της χώρας?
 

ilzux

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
40
Like
22
Πόντοι
0
Λίγο εκτός θέματος αλλά μου κάνει φοβερή εντύπωση:
Τι σκάλωμα έχετε φάει ρε παιδιά συνάδελφοι ακροδεξιοί- εθνικιστές- φιλοχουντικοί με τα Εξάρχεια;
Από τις πιο ζωντανές γειτονιές της Αθήνας που μάλιστα έχει γίνει και κυριλέ τα τελευταία χρόνια, όποιος θυμάται την περιοχή στις αρχές της δεκαετίας του 90 θα με καταλάβει.Και σινεμά έχει και θέατρα και ταβερνάκια όμορφα και μπαράκια για όλα τα γούστα και ότι θες.
Αν φοβάστε να κυκλοφορήσετε μην κολλήσετε αριστερίτιδα ή τρομοκρατίτιδα από τους σκοτεινούς τύπους που έχουν κατακλύσει τη γειτονιά και τρομοκρατούν τους κατοίκους, κατά τις 20 Οκτώβρη ανεβαίνω Ελλάδα και όποιος θέλει γερή μπαρότσαρκα από τους συναδέλφους που ακούν εξάρχεια και νομίζουν πως είναι το αρχηγείο της Αλ-κάιντα τουλάχιστον, ευχαρίστως να βγούμε να τους περάσει η τρομάρα.
Και λίγο παραπάνω προς το αστικό Κολωνάκι που μένουν οι σοβαροί άνθρωποι και όχι τα φρικιά και οι λεχρίτες, έχει και πουτανόπιατσα και άκρες για κόκα.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Για όσους ειναι μπερδεμένοι και νομίζουν οτι ανήκουν στην επονομαζόμενη αρια φυλη.

Να πως βλέπουν τους έλληνες οι ομοϊδεάτες τους σε άλλες χώρες.

Επειδή κάποτε, αρχές δεκαετίας 90, κυκλοφορούσε ένας μύθος οτι και καλά οι γερμανοί δεν πειράζουν τους έλληνες.

@bluevertigo --> έχεις δίκιο σε αυτό που λες για το λάμπρο

Πηγή - in.gr

Επίθεση από άτομα που ανήκουν στο χώρο της ακροδεξιάς δέχτηκαν τρεις Έλληνες κάτοικοι Βερολίνου τα ξημερώματα του Σαββάτου στη βορειοανατολική συνοικία του Πάνκοβ.

Σύμφωνα με τη γερμανική αστυνομία το συμβάν σημειώθηκε στις 02.40 σε πρατήριο βενζίνης του Πάνκοβ, όταν ομάδα 15 νεαρών, υπό την επήρεια αλκοόλ και κραυγάζοντας ρατσιστικά συνθήματα, επιτέθηκε σε δύο νεαρούς άνδρες και μία 25χρονη γυναίκα.

Αυτόπτες μάρτυρες κάλεσαν την αστυνομία η οποία λίγο αργότερα συνέλαβε ως ύποπτο έναν 17χρονο «σκίνχεντ» και στη συνέχεια άλλους τέσσερις νεαρούς, μεταξύ 17 και 20 ετών, που ανήκουν πολιτικά στον ακροδεξιό χώρο.

Από τους τρεις, τραυματίστηκαν στο πρόσωπο οι δύο Έλληνες οι οποίοι αφού μεταφέρθηκαν σε νοσοκομείο της περιοχής για τις πρώτες βοήθειες πήραν εξιτήριο.
 

Kemal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Για τα εθνικά ζητήματα και τις εθνικές τραγωδίες μην ξεχνάς, φταίνε οι κομμουνιστές!! Οι ακροδεξιοί φωνάζουν ντου ντου ντου να πα΄ρουμε την Πολη, κι όταν στον πόλεμο τα σύνορά σου θα ναι στην Καβάλα και θα μετράς 50 νησιά λιγότερα θα έρθουν στο φόρουμ του μπουρδέλα.κομ το έτος 2057 κάτι..λάκηδες και θα σου πουν: Για την εθνική τραγωδία του 2007 έφταιγε η αριστερά που καλλιέργησε την ηττοπάθεια. Τι το ψαχνεις...Προσωπικά δεν ξανασχούμαι με τέτοιου έιδους θρεντ και σε συμουλεύω το ίδιο.

  Τι να την κάνουμε την Πόλη ρε αδελφέ;  :think:

  Έχεις πάει να δεις τι κυκλοφοριακό έχει;;  Χάλια μαύρα!  :grin:

  Άσε καλύτερα...Αν την πάρουμε εμείς θα ακριβήνουν και τα κεμπάπ...Έχω και ένα φίλο εκεί και πετάγομαι καμιά φορά κανένα τετραήμερο και πρήζομαι στο φαγητό τσάμπα.  Αν την πάρουμε πίσω θα τα πληρώνουμε λες και είμαστε στου Ψυρρή... :helpplea:
 

Kemal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Για όσους ειναι μπερδεμένοι και νομίζουν οτι ανήκουν στην επονομαζόμενη αρια φυλη.

Να πως βλέπουν τους έλληνες οι ομοϊδεάτες τους σε άλλες χώρες.

Επειδή κάποτε, αρχές δεκαετίας 90, κυκλοφορούσε ένας μύθος οτι και καλά οι γερμανοί δεν πειράζουν τους έλληνες.

@bluevertigo --> έχεις δίκιο σε αυτό που λες για το λάμπρο

Πηγή - in.gr

Επίθεση από άτομα που ανήκουν στο χώρο της ακροδεξιάς δέχτηκαν τρεις Έλληνες κάτοικοι Βερολίνου τα ξημερώματα του Σαββάτου στη βορειοανατολική συνοικία του Πάνκοβ.

Σύμφωνα με τη γερμανική αστυνομία το συμβάν σημειώθηκε στις 02.40 σε πρατήριο βενζίνης του Πάνκοβ, όταν ομάδα 15 νεαρών, υπό την επήρεια αλκοόλ και κραυγάζοντας ρατσιστικά συνθήματα, επιτέθηκε σε δύο νεαρούς άνδρες και μία 25χρονη γυναίκα.

Αυτόπτες μάρτυρες κάλεσαν την αστυνομία η οποία λίγο αργότερα συνέλαβε ως ύποπτο έναν 17χρονο «σκίνχεντ» και στη συνέχεια άλλους τέσσερις νεαρούς, μεταξύ 17 και 20 ετών, που ανήκουν πολιτικά στον ακροδεξιό χώρο.

Από τους τρεις, τραυματίστηκαν στο πρόσωπο οι δύο Έλληνες οι οποίοι αφού μεταφέρθηκαν σε νοσοκομείο της περιοχής για τις πρώτες βοήθειες πήραν εξιτήριο.

  Μάστορα, εγώ λέω να εγκαταλείψουμε την ιδέα της κατάκτησης της Πόλης και να προτείνουμε την κατάκτηση του Βερολίνου.  Εκεί άλλωστε τα εστιατόρια είναι ήδη τσιμπημένα...Παίζουν και τρέντι γκόμενες εκεί, μια χαρά θα περνάμε... :grin:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τελικά αυτοί που μιλάνε για δημοκρατία , αποδεικνύεται (για μια ακόμη φορά) ότι είναι οι μόνοι που δεν ανέχονται ούτε καν την άλλη άποψη. Λοιπόν, ΑΠΑΙΤΩ να μου επιτρέψετε να  έχω τις κάτωθι απόψεις χωρίς να με βρίζετε! Δε σας ζητάω να τις ενστερνιστείτε, απλά να μου επιτρέψετε να τις έχω ΕΓΩ!

  1) Από παιδί θαυμάζω και γαλουχήθηκα με τα ιδανικά του Εθνικοσοσιαλισμού. Eίναι η εφαρμογή του πολιτεύματος που περιέγραψε ο Πλάτων στην Πολιτεία . Είναι το μόνο πολίτευμα που ηττήθηκε σε πόλεμο και όχι ιδεολογικά. Και πώς θα μπορούσε να ηττηθεί ιδεολογικά, τη στιγμή που παρέλαβε τη ταπεινωμένη Γερμανία της Βαϊμάρης και την μετέτρεψε στην Αυτοκρατορία του Γ΄Ράιχ
  2)Θεωρώ τον Φίρερ (το όνομά του δεν το προφέρει η ταπεινότητά μου) τον Πατέρα της σύγχρονης Ευρωπαϊκής πατρίδας. Τον πρώτο Ευρωπαίο πατριώτη!
  3) Δεν πιστεύω στην ισότητα των φυλών. Πιστεύω ότι οι ανθρώπινες φυλές χωρίζονται σε 3 κατηγορίες. Τις ανώτερες , τις μεσαίες και τις κατώτερες. Ανώτερες είναι οι φυλές που μπορούν και παράγουν δικό τους πολιτισμό. Μεσαίες είναι οι φυλές που δεν παράγουν δικό τους πολιτισμό , αλλά μπορούν να «υιοθετήσουν» τον πολιτισμό των ανώτερων φυλών. Οι κατώτερες φυλές δεν μπορούν ούτε να παράγουν ούτε να υιοθετήσουν πολιτισμό. Να τονίσω ότι τους Εβραίους τους κατατάσσω στην Ανώτερη φυλή. Βεβαίως , απορρίπτω τις φυλετικές διακρίσεις(που είναι άλλο πράγμα ) Δηλαδή δεν διανοούμαι ένας μαύρος να μην έχει τα ίδια δικαιώματα με ένα λευκό , απλά επειδή είναι κατώτερος. Να τονίσω ότι πολλά από τα πρότυπά μου είναι μαύροι( Ρίβερς, Ριβάλντο ,Πελέ , Καρεμπέ κλπ. ) Επίσης είμαι φαν των μαύρων γυναικών και των ιερόδουλων (Iσαβέλλα, Μπράντι κλπ. )
  4) Αμφισβητώ το «Ολοκαύτωμα» και τα 6.000.000 νεκρών Εβραίων. Είναι καθαρό κατασκεύασμα. Όπως και τα «βασανιστήρια». Ο Φίρερ μάζεψε  τον εβραϊκό πληθυσμό της Ευρώπης στη Γερμανία με απώτερο σκοπό να δοθεί λύση στο εβραϊκό ζήτημα! Δηλαδή την κατασκευή του Εβραϊκού κράτους. Βέβαια πριν τους πάει στη Γερμανία , πρότεινε σε πάρα πολλές χώρες να τους δεχθούν, αλλά εκείνες αρνήθηκαν. Έτσι μεταφέρθηκαν στη Γερμανία για να εργαστούν στα στρατόπεδα ΕΡΓΑΣΙΑΣ , μέχρι να δοθεί η λύση. Όμως οι χειμώνες εκείνα τα χρόνια ήταν δύσκολοι. Και οι Εβραίοι κρατούμενοι πέθαιναν κατά χιλιάδες. Επειδή βρίσκονταν σε κλειστό χώρο, υπήρχε πρόβλημα με τις αναθυμιάσεις των νεκρών πτωμάτων. Οπότε τα πτώματα έπρεπε να καούν. Όταν οι Ρώσοι κέρδισαν (προσωρινά, ΓΙΑ ΜΕΝΑ) τους Γερμανούς και απελευθέρωσαν τα στρατόπεδα , είδαν τους αποτεφρωτήρες και δημιούργησαν τον μύθο, ότι τάχα μου ήταν ζωντανοί αυτοί που κάηκαν. Το 1988 ο Ρίχαρντ Λόχτερ ειδικός σε θέματα μαζικών εξοντώσεων επισκέφτηκε τα περιβόητα στρατόπεδα Άουσβιτς, Νταχάου , Μπιρκενάου, Μαουτχάουζεν και έγραψε τις περιβόητες «Αναφορές Λόχτερ», αναφέροντας ότι ουδέποτε υπήρξαν εκεί θάλαμοι μαζικής εξόντωσης . Ενδιαφέρουσα είναι και η μελέτη του Ρωμπέρ Φωρισόν για το «Ημερολόγιο της Άννας Φρανκ», στην οποία αποδεικνύει ότι και αυτό είναι άλλη μια απάτη. Άλλωστε τα πρωτότυπα του Ημερολογίου γράφτηκαν με στυλό ΒΙC, που ως γνωστόν δεν υπήρχε την εποχή εκείνη
Μπορώ να συνεχίσω τις δεκάδες (για εμένα) αποδείξεις των εβραϊκών μύθων. Το βιβλίο του ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗ Ρωζέ Γκαροντί για παράδειγμα, «Θεμελιώδεις μύθοι της εβραϊκής πολιτικής». Αλλά, δεν έχει νόημα. Άλλωστε δεν θέλω να «προσηλυτίσω» ,απλά να εκφράσω δημοκρατικά τις απόψεις μου . Όποιος θέλει τις δέχεται , όποιος δεν θέλει δεν τις δέχεται. Γνωρίζω ότι είμαι μειοψηφία. Και μικρή μάλιστα. Ίσως αυτή είναι η καλύτερη δικαίωση των απόψεων μου . Επιτρέψτε μου να έχω και να υπηρετώ τις παραπάνω απόψεις και να διάγω τον δικό μου βίο βασισμένο στα ιδανικά του Εθνικοσοσιαλισμού και της Αγίας Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας ! SIEG HEIL!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:headbang2:προσκυνω.

hail bathory and screwdriver
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Δικαίωμα σου να πιστεύεις ότι θέλεις.Λιμό σαν του 41 να μην ξαναζήσει ο τόπος μας κι εσύ πίστευε ότι σου αρέσει.
Α και για το : Θεωρώ τον Φίρερ (το όνομά του δεν το προφέρει η ταπεινότητά μου) τον Πατέρα της σύγχρονης Ευρωπαϊκής πατρίδας....μπορείς να τον προφέρεις όπως κι εμείς.Ακατανόμαστο.... ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
    2)Θεωρώ τον Φίρερ (το όνομά του δεν το προφέρει η ταπεινότητά μου) τον Πατέρα της σύγχρονης Ευρωπαϊκής πατρίδας. Τον πρώτο Ευρωπαίο πατριώτη!
  3) Δεν πιστεύω στην ισότητα των φυλών. Πιστεύω ότι οι ανθρώπινες φυλές χωρίζονται σε 3 κατηγορίες. Τις ανώτερες , τις μεσαίες και τις κατώτερες.
  4) Αμφισβητώ το «Ολοκαύτωμα» και τα 6.000.000 νεκρών Εβραίων. Είναι καθαρό κατασκεύασμα. Όπως και τα «βασανιστήρια». Ο Φίρερ μάζεψε  τον εβραϊκό πληθυσμό της Ευρώπης στη Γερμανία με απώτερο σκοπό να δοθεί λύση στο εβραϊκό ζήτημα! Δηλαδή την κατασκευή του Εβραϊκού κράτους.

μερα με τη μερα προσηλυτιζομαι..  :grin: :grin:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Να ξανατονίσω ότι δεν ζητάω να ασπαστείτε τις απόψεις μου, απλά να μου επιτρέψετε να τις έχω ΕΓΩ, χωρίς ύβρεις! Νομίζω είναι απλό!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.762
Πόντοι
12.056
Διαβαζω ενα βιβλιο τωρα που λεγετε BERKUT σχετικα με τος τελευταιες μερες του Φιρερ..
Οταν το τελειωσω θα σας πω την αποψη μου..
Επισεις θελω να διαβασω και το Ο ΑΓΩΝ ΜΟΥ...τι με συμβουλευετε?? :think: :think:
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Δεν περιμενα με τιποτα ενας φιλοναζιστης να λεει τοσο ανετα τις αποψεις του σε ενα τετοιο σαιτ.Εσυ που θαυμαζεις τον Χιτλερ και τον θεωρεις 'πρωτο ευρωπαιο πατριωτη' πρεπει να εισαι πολυ μοναχικο ατομο,καρπαζοεισπρακτορας μεγαλου μεγεθους και απιστευτα φτυσμενος και μοναχικος τυπος.Απο την δομη που εγραψες το ποστ σου θα εχεις τρομερα ψυχολογικα προβληματα και αμφιβαλλω να εχεις κανει σχεση ποτε με κοπελα.Η δε πουτανες σου καθονται μονο επι πληρωμη γιατι μονο ετσι μπορεις να συνευρεθεις με γυναικα και θα εισαι τρομερα βαρετος ακομα και σ'αυτες.Πρεπει να ντρεπεσαι που θαυμαζεις ενα κτηνος που χωρισε τους ανθρωπους με κριτηρια το χρωμα τους και την Ινδο'γερμανικη' τους καταγωγη.Αν τα εγραφες αυτα σε καποια χωρα της Δυτικης Ευρωπης ισως να ειχες και ποινικες διωξεις ελεεινε τυπε.Απορω πως οι υπευθυνοι ανεχονται ατομα σαν και του λογου σου να κανουν Ναζιστικη προπαγανδα.
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Διαβαζω ενα βιβλιο τωρα που λεγετε BERKUT σχετικα με τος τελευταιες μερες του Φιρερ..
Οταν το τελειωσω θα σας πω την αποψη μου..
Επισεις θελω να διαβασω και το Ο ΑΓΩΝ ΜΟΥ...τι με συμβουλευετε?? :think: :think:

Το έχω διαβάσει. Φυσικά να το διαβάσεις.Αποτελεί ένα από τα κατ εξοχήν μισαλλόδοξα και ρατσιστικά βιβλία που γράφτηκαν ποτέ.


για μια γεύση καθώς και link για αγγλική και γερμανική γλώσσα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447

Συνημμένα

  • torta-hitler.jpg
    torta-hitler.jpg
    45 KB · Εμφανίσεις: 45

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom